Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 382640 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi levitate

seneye 16-17 oyuncumuzun sözleşmesi bitiyor, yapılanmak için 10/10 fırsat
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sefaköykartali

Leipzig Tedesco ile anlaştı.
?t=kxEDKRL19VynixaTRaop8g&s=19

Farke de reddetmiş. Terzicle anlaşabilsek keşke adam kalmadı listede.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Benim tahminim hem kendi ücreti hem de transfer bütçesiyle alakalı olabilir. Süreç uzarsa Rıza hocaya veya Cagdaş hocaya gideriz.

Çevrimdışı Erman1903

Marsch da iyi isim ama çok maaş istiyormuş. Terzic de şu anda 600 bin euro alıyormuş, ayrıca Leipzigin de hoca adayıymış, zaten öyleyse o da sıkıntı. Yabancı hoca kim gelecekse gelsin bence de sportif direktör işine girmeliyiz ve güvenilir birine emanet etmeliyiz. Dışarıdan muhtemelen başkanın danışmanı İbrahim Altınsay veya Erdal Bey gibi birileri de yine oyuncu konusunda önerilerde bulunacaklardır, keza forum da öyle bi hesap açsın buraya stoper, forvet, kanat ne isterse yığalım 😄

Terzic'in fiyat inanılmaz iyiymiş, ayrılmaya niyeti varsa o da adaylardan biri olmalı. Leipzig şu genç hocayla anlaştı muhtemelen ikinci yarı başlayacak. Almanlar genelde kurulu düzende çalışmayı sever bu yüzden sportif direktör iyi olur ama yerli olarak benim bu konuda çok inandığım birisi bulunmuyor yabancılar da külfetli olacaktır. Sportif direktör olmayacaksa da gelecek yabancı hoca kesinlikle yalnızlığa terk edilmemeli. Bu güne kadar forumda hep destek verildi ama dikkate alındığını pek görmüş değiliz yine de hazırlarız bir şeyler :)

Çevrimiçi levitate

?t=1dNKW1H8SGM8KfTvwvSpPQ

dün ön sıralardaydı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levent14

Sezon devam ederken farke gibi sistem adamlarını getirmek çok zor..Bu tip hocalar sene başından gelip kendi düzenlerini kurmak isterler..Bizim için en mantıklı seçenek Rıza hoca olur gibi sanki

Çevrimiçi MUSTAFA_

?t=1dNKW1H8SGM8KfTvwvSpPQ

dün ön sıralardaydı :D
Para para para
Varlığıbir dert, yokluğu yara.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eskiler, eskiler, eskiler... Değişen bir şey yok...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı worns

Rıza hocayı çok severim ama başımızda istemem açıkçası. Bin yıldır Sivas'a aynı topu oynatıyor ya da oynatmaya çalışıyor. Başarılı olsa bile bizim için referans olmayacak bir geçiş futbolu bu. 35 40 yaşında dünya kadar adam piyasaya çıkıp çok daha pozitif oyunlar oynattı süper ligde bile.

Eğer yerliye kalırsak ben çağdaşa bakılması taraftarıyım.

Öte yandan yönetim makul yerli alternatif kafasına gelirse bunlar da değil Şenol hoca gelir muhtemeln.

Umarım erkenden iyi bir alternatif aramaktan vazgeçilip geleneksel isimlere sarılmaz. Acele edecek hiç bir şey yok, haftalarca geçici bir hoca takımı çalıştırabilir ne olacak?
[ Son Düzenleme: 10 Aralık 2021, 19:19:20 worns ]

Çevrimdışı worns

Bu arada farke vs ne isteyecek de pahalı gelecek yahu? Bizim önceki hocaya kaç para verdiğimizden haberiniz yok mu?? 2/3üne bu listeden ikna edilemeyecek isim yok.

Çevrimdışı worns

Aslında boştaki en ideal hoca Paulo fonseca

Çevrimdışı can1903

Sportif direktör için dünyanın top 5 inden biriyle görüşüyoruz. SD işi ciddi ciddi gündemde.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Bu arada farke vs ne isteyecek de pahalı gelecek yahu? Bizim önceki hocaya kaç para verdiğimizden haberiniz yok mu?? 2/3üne bu listeden ikna edilemeyecek isim yok.
2 ye falan falkeyi ikna edersin.

Çevrimiçi levitate

Sportif direktör için dünyanın top 5 inden biriyle görüşüyoruz. SD işi ciddi ciddi gündemde.
isim? monchi diyesim geldi niye bilmiyom

bize bi vizyon gelmiş sanki abi hayırdır

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

isim? monchi diyesim geldi niye bilmiyom

bize bi vizyon gelmiş sanki abi hayırdır
Suleyman Hurma

Çevrimiçi sefaköykartali

Daha önce başkan yardımcısıyken sportif direktör geçerken Walter Sabatini getirecek diyorlardı. Acaba o mu?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Listeye bak :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben listeyi yapayım. Siz karar verin :)

1. Monchi
2. Michael Zorc
3. Giuseppe Moratta
4. Ralf Rangnick
5. Les Reed
6. Steve Walsh
7. Michael Emenalo
8. Emilio Butragueno
9. Christian Heidel
10. Luis Campos

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rudy Garcia boşta.

Ayrıca boşta olan hocalara bakarken Vladimir İvic dikkatimi çekti. Biraz araştıralım bakalım.

Çevrimdışı Erman1903

Rudy Garcia boşta.

Ayrıca boşta olan hocalara bakarken Vladimir İvic dikkatimi çekti. Biraz araştıralım bakalım.

Garcia muhtemelen 4-5 isteyecektir. Benim de ilgimi çeken isimler oldu, aralarından John van den Brom iyi bir oyuncu havuzuna sahip gibi gözüküyor - işin mutfağından yetişmiş.
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2021, 00:36:06 Erman1903 ]

Etiketler: