37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 37771 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı worns

henriquenin atlanan kartı yanı sıra verilmeyen net de bir penaltımız var.

Çevrimdışı Çağrı Öz

katılıyorum, öyle böyle oynamadı. adam fiziksel açıdan çok güçlü ve yıpranma emaresi yok. herkesin düşmeye başladığı sezonun bu bölümünde çok fark yaratıyor bu özellik. maçın ikinci yarısında her müdahalesinde her topla buluşmasında vay be n'sakala dedim durdum.

Son 5 maçtır yükselen bir grafiği var zaten. Sonuçlar kötü diye arada kaynadı. Ama bugün bambaşka oynadı.

Gerizekalı denen bir oyuncu böyle vücut çalımları atamaz. Fiziki güç ve hız da gelince bambaşka bir oyuncu oluyor.

Tabi bunların hepsinin sürekliliği olmayacaktır. Bugün sergilediği performansın asgari %70'nde kalsın farklı yerlere götürür takımı.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Necip kart gördüğünde bağrıma ok saplandı. Bir tomar eksikle bence sezonun en önemli maçını oynacağız.

Bunun altından da kalkacaklar inşallah.

Töre'yi de maçtan günler önce santrafora yazmıştım zaten. Ne beklediysem aynılarını yaptı. Ne eksik ne fazla. Atiba ile oynarlarsa gol de bulurlar.

Çevrimiçi murat

Necip kart gördüğünde bağrıma ok saplandı. Bir tomar eksikle bence sezonun en önemli maçını oynacağız.

Töre'yi de maçtan günler önce santrafora yazmıştım zaten. Ne beklediysem aynılarını yaptı. Ne eksik ne fazla. Atiba ile oynarlarsa gol de bulurlar.
necipi aramayız atiba dönüyor en kötü montero oynar o bölgede.yada montero defansta weli ortada.rosier yok yerine necip oynayacaktı Allah korusun.iyi bile oldu bence.

Çevrimdışı Çağrı Öz

necipi aramayız atiba dönüyor en kötü montero oynar o bölgede.yada montero defansta weli ortada.rosier yok yerine necip oynayacaktı Allah korusun.iyi bile oldu bence.

Atiba'nın durumunu bilmiyorum. Montero ise oynar ama oynanan oyun bu olur mu emin değilim.

Necip dinamizm katıyor oyuna. Dorukhan'dan beklediğimizi Necip'ten alıyoruz.

Diğer yandan ben Necip'in yaptığı faulleri de beğeniyorum. Yerinde zamanında yapıyor, şiddeti de rakibi yıldıracak düzeyde. Bunlar bu gibi liglerde önemli şeyler. Bazen asli değil tali unsurlar öne çıkar. Necip'in oynadığı maçların hemen hepsinde tali unsurlar bakımından rakipten önde oluyoruz. Öyle de ilginç bir oyuncu.

Çevrimdışı goktasoktay

İyi ki Mensah-Dorukhan falan başlamamış. Önümüzdeki maçlara bakacağız artık, Dorukhan oynayacak herhalde sağ bekte-belki orada iyi görüntü verir.
Dorukhanın sağ bek performansı, orta sahadan daha iyiydi diye hatırlıyorum. El mahkum o oynayacak. İnşallah iyi oynar.
Mensah için de bir söz var ‘evlat olsa sevilmez’ diye. Onu kullanmak istiyorum. Başka da bişey demiyorum..

Çevrimdışı Erman1903

Dorukhanın sağ bek performansı, orta sahadan daha iyiydi diye hatırlıyorum. El mahkum o oynayacak. İnşallah iyi oynar.
Mensah için de bir söz var ‘evlat olsa sevilmez’ diye. Onu kullanmak istiyorum. Başka da bişey demiyorum..

Evet daha iyiydi, hatta solda da oynamıştı yine biraz iş yapmıştı. Mensah hakkında konuşmak istemiyorum, beğenmeyi falan geçtim-sevmiyorum adamı.

Çevrimdışı fikko1903

kimin nerede oynadığının önemli olmadığı bir beşiktaşımız var. bunun için sergen yalçın'a ne kadar teşekkür etsek az.
geçen bir videoya denk geldim, büyük resme bakınca çok büyük iş çıkarmış cidden:

Çevrimdışı sozkul

Necibi nasıl aramayız sevgili MURAT, bu çocuk için ne zaman ağzından iyi bir laf çıkacak çok merak ediyorum doğrusu..

Çevrimiçi Necmi

necip-josef merkezi kapatma konusunda başarılıydı. n'sakala'da şimdi hakkını verelim çok çok iyi maç çıkarttı.
nsakala zaten hep iyi oynuyor klasik beşiktaş taraftarı bir kere taktı ya iyi oyunu görmez nsakala şu anda verdiği istatistiklerle süperligin en iyi sol beki sadece bu maç değil bütün sezonun istatistiği millet rıdvan fanatikliği den nsakalanın yükselen grafiğini görmüyor sergenin adamı olduğu için değil hak ettiği için alıyor formayı birazda orta çalışsa vaz geçilmez bek olur
Biz caner görmüş taraftarız nsakala beğenmiyoruz 😂

Çevrimiçi Necmi

Necibi nasıl aramayız sevgili MURAT, bu çocuk için ne zaman ağzından iyi bir laf çıkacak çok merak ediyorum doğrusu..
totem yapıyor necip iyi dese o gün sapıtır 😂

Çevrimiçi Necmi

yalnız bu arada murat çok haklı necipi sağ bek oynatmak kafaya sıkmak gibi birşey

Çevrimiçi Necmi

sezon başından beri düşmediğimiz kadar ofsayta bir maçta düşmeyi başardı

Çevrimiçi Necmi

henriquenin atlanan kartı yanı sıra verilmeyen net de bir penaltımız var.
kayserilerin ayak basmalarına hep es geçti bize kartları kolay çıkardı verdiği penaltıyada şaşırdım vermediği daha netti ama yinede vasatın üzerindeydi kötü elektrik almadım

Çevrimdışı Erman1903

nsakala zaten hep iyi oynuyor klasik beşiktaş taraftarı bir kere taktı ya iyi oyunu görmez nsakala şu anda verdiği istatistiklerle süperligin en iyi sol beki sadece bu maç değil bütün sezonun istatistiği millet rıdvan fanatikliği den nsakalanın yükselen grafiğini görmüyor sergenin adamı olduğu için değil hak ettiği için alıyor formayı birazda orta çalışsa vaz geçilmez bek olur
Biz caner görmüş taraftarız nsakala beğenmiyoruz 😂

Bugün çok iyiydi. Benim gözümde N'Koudou'nun sol bek versiyonu, iyi niyetli - oyun hacmi geniş. Bu tip aksiyonu yüksek fakat tekniği ortalamanın biraz altında olan kenar adamları büyük takımlarda her zaman eleştirilir, çok da haksız sayılmaz insanlar ama o gerizekalı muhabbeti ayıptır-N'Koudou için de yapılıyor aynısı. Bana kalsa ikisini de 0'dan büyük takıma almam, fiyattan bağımsız - stil olarak söylüyorum ama kötü sporcular oldukları söylenemez. Mesela Deli İbo'da da teknik yoktu ama ofansta etkin olmayı öğrenmişti.

Bana göre Caner aşil koparmadan önce premium oyuncuydu, çok beğeniyordum - karakterden bağımsız tabi.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 01:54:34 Erman1903 ]

Çevrimdışı Çağrı Öz

sezon başından beri düşmediğimiz kadar ofsayta bir maçta düşmeyi başardı

Bunu da bekliyordum ne yazık ki. Benim ondan beklentim pozisyon bilgisiyle harikalar yaratması değil, pas istasyonu olup topu oralarda tutmasıydı. Bekleyip de alamadığım tek kusuru ver kaçlarla içeri girememesi oldu. Onu da Atiba ile yapar.

Adam pozisyonunu şaşırıp kanatlara filan gitti oyunun bir bölümünde. Töre'yi santrafor oyun bilgisi olmadığı için suçlayamayız. Ondan beklenti topu tutup kanatları ve ortasahayı pozisyona sokması neticesinde gol pozisyonları yaratmasıdır.

Santraforsuz kalınan mevcut durumda teoride çok makul bir plandı. Pratikte de işe yaradı. Hatta daha da ileri gidip takımın çehresini değiştirdi.

Ligin sonunda iyi oynayan değil fizik olarak ayakta kalan takımlar başarıya ulaşır. İyi oynayan ama yorulmaya başlamış eski kadronun yerine diri oyuncuları sahaya attık. Bu biraz da zorunluluktan oldu ama neticede oldu. Rize maçını da alırlarsa efsane olacak.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 02:11:02 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bugün çok iyiydi. Benim gözümde N'Koudou'nun sol bek versiyonu, iyi niyetli - oyun hacmi geniş. Bu tip aksiyonu yüksek fakat tekniği ortalamanın biraz altında olan kenar adamları büyük takımlarda her zaman eleştirilir, çok da haksız sayılmaz insanlar ama o gerizekalı muhabbeti ayıptır-N'Koudou için de yapılıyor aynısı. Bana kalsa ikisini de 0'dan büyük takıma almam, fiyattan bağımsız - stil olarak söylüyorum ama kötü sporcular oldukları söylenemez. Mesela Deli İbo'da da teknik yoktu ama ofansta etkin olmayı öğrenmişti.

Bana göre Caner aşil koparmadan önce premium oyuncuydu, çok beğeniyordum - karakterden bağımsız tabi.
Nsakalanin vücut çalımları ve rakibine feyk atarak topu önüne almasi ve Çalım atması önemli özelikler

Birazda ayağı iyi olsa ve biraz daha yetenekli olsa çok farklı bir oyuncu olur acayip İşler yapabilir
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bunu da bekliyordum ne yazık ki. Benim ondan beklentim pozisyon bilgisiyle harikalar yaratması değil, pas istasyonu olup topu oralarda tutmasıydı. Bekleyip de alamadığım tek kusuru ver kaçlarla içeri girememesi oldu. Onu da Atiba ile yapar.

Adam pozisyonunu şaşırıp kanatlara filan gitti oyunun bir bölümünde. Töre'yi santrafor oyun bilgisi olmadığı suçlayamayız. Ondan beklenti topu tutup kanatları ve ortasahayı pozisyona sokması neticesinde gol pozisyonları yaratmasıdır.

Santraforsuz kalınan mevcut durumda teoride çok makul bir plandı. Pratikte de işe yaradı. Hatta daha da ileri gidip takımın çehresini değiştirdi.

Ligin sonunda iyi oynayan değil fizik olarak ayakta kalan takımlar başarıya ulaşır. İyi oynayan ama yorulmaya başlamış eski kadronun yerine diri oyuncuları sahaya attık. Bu biraz da zorunluluktan oldu ama neticede oldu. Rize maçını da alırlarsa efsane olacak.
Ve suda önemli ki , belki de  son 1 yıldır ilk defa 90 dakika sahada kaldı , kondisyonu yetmiyordu , buda önemli bir nookta

İns sakatlanmazda sezon sonuna kadar faydalaniriz , bu kadar sakatin üzerine Faik de giderse iyice zorlanırız

Çevrimdışı Erman1903

Nsakalanin vücut çalımları ve rakibine feyk atarak topu önüne almasi ve Çalım atması önemli özelikler

Birazda ayağı iyi olsa ve biraz daha yetenekli olsa çok farklı bir oyuncu olur acayip İşler yapabilir

Bugün onda ekstra bir şey vardı top ayağına yapıştı, gerçi 1-2 kişi hariç herkes karakter koydu. Her zaman böyle olmaz ama zamanla ofansta daha etkin olmaya alışabilir. Deli İbo kaç yaşından sonra öğrendi adamın top 10 gol listesi falan var bir de kazma derdik. N'Sakala hayatının ikinci golünü bizde attı asistini de senin adam N'Koudou yaptı ilginç.

Bugün onda ekstra bir şey vardı top ayağına yapıştı, gerçi 1-2 kişi hariç herkes karakter koydu. Her zaman böyle olmaz ama zamanla ofansta daha etkin olmaya alışabilir. Deli İbo kaç yaşından sonra öğrendi adamın top 10 gol listesi falan var bir de kazma derdik. N'Sakala hayatının ikinci golünü bizde attı asistini de senin adam N'Koudou yaptı ilginç.
Nkouduya deli oluyorum ya ama şeytan tüyü de var adamda , içeri kat ederse veya kaçarsa mutlaka Gol atıyor ama o 90 dakika çizgiye yapışıp kalmayı ve sürekli Çalim atmayı deniyor buda beni deli ediyor , rakip yerleşiyor , şu hızını kullan kardeşim , aklınla oyna biraz ya

O yüzden atanamamis Quaresma diyroum ona ben , hayır o kadar yetenekli bir adam değilsin ki sen..

Orta açmayı beceremiyorsun , e çalım atma yetenginde çok yok , e o zaman ne diye o çizgiye yapışıp kalıyorsun be adam
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 02:28:09 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Erman1903

Nkouduya deli oluyorum ya ama şeytan tüyü de var adamda , içeri kat ederse veya kaçarsa mutlaka Gol atıyor ama o 90 dakika çizgiye yapışıp kalmayı ve sürekli Çalim atmayı deniyor buda beni deli ediyor , rakip yerleşiyor , şu hızını kullan kardeşim , aklınla oyna biraz ya

O yüzden atanamamis Quaresma diyroum ona ben , hayır o kadar yetenekli bir adam değilsin ki sen..

Yetenekli o ama teknik yok, bir de hep bölük pörçük oynuyor. 90 Dakika başı 4,5 ceza sahası basışı var aslında baya iyi rakam. Oyuncuda aksiyon çok olduğu için oraya az giriyor gibi gözüküyor. Aslına bakarsan bu değer Onyekuru ile aynı ama aksiyon farkından dolayı o daha çok giriyor gibi gözüküyor. Biri kanadı bırakıp içerilerde gezmeyi tercih ediyor, bunu daha çok da topsuz olarak yapıyor, kurnaz gibi içerilerde bekliyor. Öbürü topla giriyor, kanadı da çalıştırıyor. Onyekuru'nun tam iki katı 1-1 ve dribbling atıyor ve başarı yüzdesi aynı. N'Koudou çok küçümsenen bir oyuncu ve bunları aslında ters ayakla oynama konusunda çok başarılı olmamasına rağmen yapıyor.

Çevrimdışı worns

nkodou'yu bu sene beğeniyorum. rotasyondaki yerine tam oturuyor stili. planlamada 1.tercih olduğu zaman bekleneni veremeyecek ancak 3. oyuncu olarak istenebilecek bir arkadaş. top taşımakta güçlük çekilen zamanlarda sağda-solda dribling üstü gidelim opsiyonu olarak sahaya atılabiliyor, açık alan varsa zaten muazzam tehdit. zaten son işlerde de o kadar yeteneksiz bir oyuncu olmadığı biliniyordu ancak uzun süre oynamamaktan kaynaklı bir koordinasyon sıkıntısı görünüyordu geçen sene. bu sene muazzam olmasa da daha yüzdeli final işlerinde de.

bu sene skor katkısı çok iyi. 28 maç 6 gol 4 asist yazıyor ama oynadığı dakika 1200 dk. 13 civarı 90 dakikada 10 gole katkı demek bu.

Çevrimdışı Erman1903

nkodou'yu bu sene beğeniyorum. rotasyondaki yerine tam oturuyor stili. planlamada 1.tercih olduğu zaman bekleneni veremeyecek ancak 3. oyuncu olarak istenebilecek bir arkadaş. top taşımakta güçlük çekilen zamanlarda sağda-solda dribling üstü gidelim opsiyonu olarak sahaya atılabiliyor, açık alan varsa zaten muazzam tehdit. zaten son işlerde de o kadar yeteneksiz bir oyuncu olmadığı biliniyordu ancak uzun süre oynamamaktan kaynaklı bir koordinasyon sıkıntısı görünüyordu geçen sene. bu sene muazzam olmasa da daha yüzdeli final işlerinde de.

bu sene skor katkısı çok iyi. 28 maç 6 gol 4 asist yazıyor ama oynadığı dakika 1200 dk. 13 civarı 90 dakikada 10 gole katkı demek bu.

Herkes iyi oynuyor bu durum çok oyuncu kalitesiyle açıklanacak bir şey değil birçoğunu senelerdir izliyoruz. Vallahi Vida'yı falan da çok beğeniyorum ben Necip desen adam Seyit onbaşı kesildi - başımıza taş yağacak. Necip zaten pek bir beklenti olan oyuncu değildi de bu Vida mesela beni senelerce çileden çıkardı. Takım oyunu ve arkadaşlık ne kadar önemli bir şey görüyoruz işte.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 03:09:19 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Bir oyuncu sürekli oynarsa ritim kazanır üstüne koyarak gider nkoudou sürekli oynamıyor doğru oyunla ve devamlılıkla harika işler çıkarır bugün neden iyiydi sorumluluk aldı ve forvet olmayınca son paslar ona geldi nsakalada aynı durumda devamlı oynamaya başlayınca hata seviyesi düşüyor ben bugün fark görmedim her zamanki gibi oynadı fark gören arkadaşlar takım eksik oluncu olaya farklı gözle baktılar artılar parlamaya başladı necipde aynı necip hata yapmadığı sürece gayet iyi oynuyor bir hata yaparsa herkes iyi oyuna değil o hataya bakıyor necipin oynadığı bölge kritik bölge hata en kötü şekilde sonuçlanıyor
Bugün bütün takım gol atmaya odaklanmışdı töreninde çok ofsayta düşme nedeni buydu çok şut çektik ghazel bile çok şut denemesi yaptı
Nkoudou ilginç oyuncu vurduğu top kaleyi tutarsa gol oluyor hep kabisli vurmaya çalışıyor biraz daha basit vursa gol sayısı artar

Çevrimiçi Necmi

Bu sakatlıklar hiç mantıklı değil darbeye bağlı sakatlıkta yok bir anda bir sürü oyuncu sakatlandı sanki antrenman sıkıntısı var gibi takım düşünce aşırı yüklememi yapıldı acaba
Birşeyler ters gidiyor