31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 43872 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu arada Adem kardeşim bunalımdan çıktın iyi hoş da bize bi faydan yok be kardeşim.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Orhan_

İşin güzel yanı, bizimkiler skordan üzgün rakip bile diyemeyeceğim takımın oyuncusundan taraftarına havalanmış uçuyorlar. Sanki 80ler 90ları yaşıyoruz.

Çevrimdışı Erman1903

Abi 1-0 ken Ghez ortaya Sağa Nkoudou atsak. Necip-Atiba yapsak daha mantıklı olmaz mıydı

Ben onu bekliyordum zaten ama Ghezzal'ı merkeze almamız için birilerinin ölmesi falan gerekiyor, Caner'de sakın N'Koudou'yu almayın karşıma diye bağırsa yine atmayız onu sağ tarafa. İkinci yarı Ghezzal merkeze N'Koudou sağa atsaydık mok çıkardı o Caner küspesi öyle kafasına göre.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:33:19
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Benim o macdan herkesin aksine hic ümidim yok, hatay son 3-4 haftadir cok kötü mac kazanamiyorlar, ne oynadiklari belli degil. Okadar eksige ramen gs alacagini düsünüyorum. Hatay demisken, o mactada hoca sadece iki degisiklik ile maci tamamlamisti, ikinci yariyi güzel izlemisti, adamlarin ayakda duracak hali kalmamisti hicbir top tutamiyorlardi ikinci yari ama bizim hoca daha cok üstlerine gitme yerine skoru tutayim dedi

Kesinlikle gsnin en kolay maçı olur, ömer erdoğan salar kendilerine maçı.

Çevrimdışı can1903

Ben onu bekliyordum zaten ama Ghezzal'ı merkeze almamız için birilerinin ölmesi falan gerekiyor, Caner'de sakın N'Koudou'yu almayın karşıma diye bağırsa yine atmayız onu sağ tarafa. İkinci yarı Ghezzal merkeze N'Koudou sağa atsaydık mok çıkardı o Caner küspesi öyle kafasına göre.
Aynı stil düşünüyorum abi, Nkoudou Caneri bayıltırdı baskıyı da kırardık büyük ihtimal. Sağda hiç denemiyoruz Nkoudoyu ve bence hocanın hiç göremediği bişey Nkoudounun sağda etkili oynadığı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı COB

Ljajic'in son dönemlerde tek yaptığı dar alanda kısa pas birde eski Ljajic'e oranla biraz daha koşması ama kendisinden beklenen bu değil.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İşin güzel yanı, bizimkiler skordan üzgün rakip bile diyemeyeceğim takımın oyuncusundan taraftarına havalanmış uçuyorlar. Sanki 80ler 90ları yaşıyoruz.
Farkımız çok net zaten. Bundan sonraki süreçte sarılar iki ileri bir geri devam ederler. Biz de normal tempoda devam eder hedefimize yürür gideriz inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

+atibanın yerine bir isim
o işi nasıl çözeceğiz hala bilmiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Özette baktım da sanki Ersin topu çıkarabilirmiş gibi geldi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Aynı stil düşünüyorum abi, Nkoudou Caneri bayıltırdı baskıyı da kırardık büyük ihtimal. Sağda hiç denemiyoruz Nkoudoyu ve bence hocanın hiç göremediği bişey Nkoudounun sağda etkili oynadığı.

Bence görüyor hoca her şeyi ama bazı takıntılarımız var. İşte erken değişiklik takımı bozar, Larin sağ taraftan bir 4 attı orada iyi oynar. Solda oynasa N'Koudou-Rosier orta alacak olmasına rağmen adamı bir de düz ayak olduğu sağ tarafa çekiyoruz N'Koudou girince :) Hasiç 10 numara değil kenar oyuncusu.  Mensah kendi aldırdığı oyuncu olması mümkün değil 2 fark olmadan giremezdi bu maç. Dikkat edersen işler sıkıştığında doğruları uygulama eğilimine giriyor gördüğünü buradan anlıyoruz. Yahu Hasiç üst üste 2 gol attı bizi sıkıntıya soktu dedik bunlar hep kafadaki takıntılardan dolayı başka sebebi yok.
[ Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 21:45:40 Erman1903 ]

Çevrimdışı Çağrı Öz

Aboubakar'ın karşı karşıya kaçırdığı pozisyon da artık klasik oldu. Son 5-6 senedir sanki her derbide böyle bir şey yaşanıyor gibi. Dejavu resmen  :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Aboubakar'ın karşı karşıya kaçırdığı pozisyon da artık klasik oldu. Son 5-6 senedir sanki her derbide böyle bir şey yaşanıyor gibi. Dejavu resmen  :lol:

Ehhh o pozisyonlara da her babayiğit kendi başına giremiyor ama :)

Çevrimiçi ferdi1903

Mensah bu seviyenin oyuncusu değil. Kendisine sene sonu gudbay denmesi gerekiyor. Sonradan girdiği maçlardaki performansı çok laubali. Şovunu Anadolu'da yapsın.
Aynen cok gereksiz, sene sonu güle güle denmeli

Çevrimdışı Erman1903

Aynen cok gereksiz, sene sonu güle güle denmeli

Fırat Günayer'e göre önümüzdeki sezon adına bir anlaşmamız olabilir Kayseri ile, umarım yoktur.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:48:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ehhh o pozisyonlara da her babayiğit kendi başına giremiyor ama :)
Hafif dibine girse, gol olurdu gibi

Çevrimdışı Erman1903

Hafif dibine girse, gol olurdu gibi

Onu yapsa zaten Nazario Lima olur :), işlemeyen iki kanat ve arkasında seken bir Ljajic ile iyi bile oynadı bence bugün.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yedigimiz golde mensahi izledim şimdi. Takımdan tamamen kopuk.  Atiba kanada yardima gitmis. Onun bosalttigi alani dolduracagina yürüyor sadece.
[ Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 21:56:06 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı Orhan_

Yedigimiz golde mensahi izledim şimdi. Takımdan tamamen kopuk.

Bir önceki maçta da aşırı kopuk ve laubaliydi. Şu maçta niye oyuna girdi anlamak mümkün değil.
İnşallah hoca bi ayar çeker ya da bir daha forma vermez buna. Sene sonu kesinlikle geri göndermeliyiz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Onu yapsa zaten Nazario Lima olur :), işlemeyen iki kanat ve arkasında seken bir Ljajic ile iyi bile oynadı bence bugün.
Aboubakar iyi oynadi ona destek olamadılar Ghezzal çıldırttı sonları doğru topla kalenin içine kadar girmeye falan çalıştı, Ljajiç zaten gol sevinçlerindeki enerjisini oyunda gösterse tabelada 2-0dı Larin ise klasik Larindi bence ilk yarı zorladı ikinci yarı düştü ama hoca inatla çıkarmadı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yedigimiz golde mensahi izledim şimdi. Takımdan tamamen kopuk.  Atiba kanada yardima gitmis. Onun bosalttigi alani dolduracagina yürüyor sadece.
Fener’in ceza sahasında top yükseldi bizimki kafayı kaldırmış izliyor ona rağmen Szalai topa iyi vuramadı orda rahatsız etmeye bile çalışmadı tam bir kaygısız
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Aboubakar iyi oynadi ona destek olamadılar Ghezzal çıldırttı sonları doğru topla kalenin içine kadar girmeye falan çalıştı, Ljajiç zaten gol sevinçlerindeki enerjisini oyunda gösterse tabelada 2-0dı Larin ise klasik Larindi bence ilk yarı zorladı ikinci yarı düştü ama hoca inatla çıkarmadı

Evet Larin çalıştı ama sağ taraftan destek gelmeyince, merkezdeki ofans oyuncusu etkisiz olunca ne yapsın işte olduğu kadar. Biz gereken hamleleri zamanında yapsaydık muhtemelen golü bulacaktık. Öyle olmasa bile Caner'in karşısına N'Koudou attığında oradan haldır haldır çıkamayacaklar ve takımımız geri koşmak zorunda kalmayacağı için bu kadar yorulmayacaktı. Abou'nun yorulması, Ghezzal'ın kötü görüntü vermesi, Atiba'nın düşmesi bunlar hep doğruyu zamanında yapmadığımız için oluşan doğal sonuçlar.

Erol zamanında değişiklikler yaparak maça ortak oldu, biz ise geç kaldığımız için 2 puandan olduk. Neyse artık...
[ Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 22:09:03 Erman1903 ]

Çevrimdışı mrred

Fener’in ceza sahasında top yükseldi bizimki kafayı kaldırmış izliyor ona rağmen Szalai topa iyi vuramadı orda rahatsız etmeye bile çalışmadı tam bir kaygısız
O pozisyonda çıldırım.

Kendini takımdan üstün gören adamlara bu takımda yer yok.

Beyefendi ikili mücadeleye girmeye tenezzül etmedi. Şaka gibi.

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hoca necip ve nkodouyu daha erken alabilirdi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Hoca necip ve nkodouyu daha erken alabilirdi.
Kesinlikle daha erken almalıydı. Hatta mensah denen faydasızı oynatacağına oğuzhanı alsa daha doğru bir hareket olurdu. Cenk de madem milli takıma çağrıldı, artık sağlıklı demek ki. Son 10-15 dk oynardı o da.

Sergenin değişiklik yapma, oyuna doğru müdahale etme olayına biraz çalışması lazım. Tecrübe kazanabilir ama sabit fikirli olmamalı..