31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 43875 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı can1903

Mensahin daha evvel girmesi gerekiyordu oyuna fener orta sahayı boşalttı ljajic ne yaptı ne yapıyor biri izah etsin. Niye yatiyosun diyen adam niye necip girmedi diyor. Bu maç 1 kişiye yazar arkadaşlar o da bok gibi pozisyon harcayan vincent aboubakar. İddia ediyorum şu pozisyonlarin yarısını cenk tosun atardı oyuna girmemesi skandal ötesi skandal. Larin yerine nkudu dakika 75de girmeliydi sergen yalçın iğrenç dakikalarda yapıyor oyuncu değişikliğini kendine çeki düzen vermesi lazım yeter artık
Neciple oyunu yatırmazdın, Atiba Josef ölü gibi kaldı ikisi de ondan Necip diyor millet. Maçı buraya getiren hoca zaten mensah denen ciddiyetsizle derbi zor kazanırsın. Rosierin reaksiyonunu da görmüşsünüzdür zaten.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Orta sahaya pas atmasını bilen bir futbolcu istiyorum mümkünse. Ayrıca Sergen hocama da yakışmadı bu maç. Fenerbahçe'yi oyunda tutmak için elinden geleni yaptı. Ezecegimiz maç ne hale geldi. 

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

gs maçına kadar puan farkı üçe düşerse o maçı izlemek gereksiz olur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

sağlık olsun. skor kötü değil. bizim farkı korumamız gerekiyor. derbi haftasından gs ile +1 yazıp devam etmek pozitif.

oyun olarak da 60 dakika istediğimiz gibiydi bir çok şey. devreye 1-0 girecek fırsatlar gelmişti, ikinci yarının başında skoru da bulduk. o noktadan sonra hocanın müdahaleleri eksik ve yanlıştı ne yazık ki. rakip ligin ölüm kalım maçına çıkmış ve tüm gücüyle yükleniyor. ister istemez takım bir tık geride kabul edecekti oyunu. o bölümde hiç bir işe yaramayan mensah yerine, orta sahaya sertlik katmak ve n'kodouyu hızlıca sahaya atmak yapılması gerekenlerdi bence. ljajic'in çıkması da gecikti vs. fırsatlar yine geldi değerlendiremedik belki yine skor buraya gelirdi ama kağıt üzerinde doğru olan o olurdu bence.

Çevrimiçi levitate

Nefret ediyorum şu Türk hocaların skoru koruyalım diye her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırmalarını Şenol'da 3-0 maçı berabere bitirmişti bunlara karşı yine ayn şekilde Olimpiyatta 2-0'dan veriyordu Gomez kurtardı.
tek fenere karşı oluyor bu, gs ts olunca yaldır yaldır gidiyoruz ama

neyin tedirginliği bu cidden anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Ben gelecek için de TOZPEMBE olduğunu düşünmüyorum. Şu skora yatma sevdası bizi kaç haftadır yakmadı geldi bu maçta yaktı. Malatya-Antep-İbb. 3 lig maçında da bu sorunu yaşadık şu performans hiç yakışmadı tek taktikleri canere top atıp içeriye şişirmekti heriflerin
Skora yatmadik aslinda, Sergen hoca sagolsun bizim gibi izledi maci ama sahanin en guzel yerinden. Takim hafta icinde eforlu bir mac cikardi, bu mactada haliyle yoruldu. Ghezsal, Atiba, Abou hepsi dustu oyundan- rakip takim butun orta sahayi yenilerken biz 75’te Mensah’i aldik. Cenk ile N’Koudu’yu alsa girdigimiz pozisyonlari belkide atacaktik. Ha onu yapmadi bari Ghezzal’i cikarsaydi, hemen onunde Caner o kanadi otoban yapti. Adamlarin butun oyun plani Caner uzerinden orta acmakmis meger- hocada 90 dakika mudahale edemedi

Çevrimdışı Orhan_

Mensah bu seviyenin oyuncusu değil. Kendisine sene sonu gudbay denmesi gerekiyor. Sonradan girdiği maçlardaki performansı çok laubali. Şovunu Anadolu'da yapsın.

Çevrimiçi levitate

Mensah bu seviyenin oyuncusu değil. Kendisine sene sonu gudbay denmesi gerekiyor. Sonradan girdiği maçlardaki performansı çok laubali. Şovunu Anadolu'da yapsın.
kayseri'ye alacağız diye söz vermemişizdir umarım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ilhan mansız

gs maçına kadar puan farkı üçe düşerse o maçı izlemek gereksiz olur
pardon? bugün düşen bir şey mi oldu? puan farkı mı düştü?

Çevrimdışı can1903

Mensah tarzı adamlarla bu iş olmaz zaten, beyni olan hiç kimse orda o şut tercihini yapmaz pozisyon sonrası Rosierin de tepkisiini gördük. Bir pozisyonda pas gelmedi diye adam seken topa yürüdü ya ciddiyetsiz herif.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:11:47
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Fenerin Ozan golüne kadar pozisyonu yoktu. Sergen+ Şansızlık olarak verdik puanı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

pardon? bugün düşen bir şey mi oldu? puan farkı mı düştü?
Puan farkını tutmamız gerekiyor anlamında söyledim 2014/15, 17/18, 18/19 sezonlarıda son beş haftalarda dönen oyunları gördük

Çevrimdışı Orhan_

kayseri'ye alacağız diye söz vermemişizdir umarım

Bildiğim kadarıyla öyle bir sözümüz yok.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2016-2017 sezonundaki maçın kopyasıydı. Skor, oyun, yenilen saçma gol. O sezonun sonu gibi biter inşallah.

Çevrimdışı can1903

Son 5 hafta çok kritik kaç tane sezon verdik o haftalarda. Ayrıca derbi performansımız iyi olsa da GS deplasmanında mağluıbiyet bizi hiçbir şekilde bozmayacak kredide gitmemiz lazım oraya.

Çevrimdışı ilhan mansız

Puan farkını tutmamız gerekiyor anlamında söyledim 2014/15, 17/18, 18/19 sezonlarıda son beş haftalarda dönen oyunları gördük
2 kez orada yenip şampiyon olmadık mı? gomez? talisca?

Çevrimdışı worns

89da gol yemek üzücü tabi ama moral bozacak bir durum yok ya. bu kadar sıkışık gidişte bir yerlerde puan bırakılır. en yakın rakibinin yenildiği haftada puan farkı açık durumdaki diğer bir rakiple berabere kalarak bu kaybı yaşamak en ideali. şu an tablo lehimize. bizim son 4 haftamız biraz sıkıntı belki ama gs milli maç arasından oldukça zor bir fikstürle dönüyor. avantajımızı koruyarak son bölüme girmek adına her şeye sahibiz.

ayrıca daha ligin bitmesine var. 34 haftalı ligin 31. haftası değil bu. şampiyon da olmayacaktık kazansak şu anda da bir şey kaybetmedik.

Çevrimiçi levitate

Bildiğim kadarıyla öyle bir sözümüz yok.
kağıt üzerinde öyle ama başkanlar arası bir şeyler olmuş olma ihtimali

Çevrimdışı can1903

gsnin iddiası yoktu.

Çevrimdışı ilhan mansız

Son 5 hafta çok kritik kaç tane sezon verdik o haftalarda. Ayrıca derbi performansımız iyi olsa da GS deplasmanında mağluıbiyet bizi hiçbir şekilde bozmayacak kredide gitmemiz lazım oraya.
e o zaman zaten şampiyon olmuş oluyoruz  :ok:

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Adem, Mensah ve Oğuzhan kadroda haybeye yer tutuyorlar ve takıma katkıları neredeyse sıfır. Bunları yok kabul edip ona göre bir planlama yapılmalı. Halı sahada bile laubalilikten kankasından dayak yiyecek adamlardan bir şey beklenmez.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Sinan23

Gol öncesi gördünüz mü. Oyuncu değişikliği ne izin vermedi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gomezli sezonunda orayı gittiğimizde Gs kopmuştu zaten, Taliscanın aldığı maçta ikinci yarının başındaydı yanılmıyorsam

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:16:49
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şu maçı alsak Şampi... diyebilirdik.
Daha 10 hafta var.

Çevrimdışı can1903

e o zaman zaten şampiyon olmuş oluyoruz  :ok:
son 20 saniyede bile verilen şampiyonluklar var dünyada ilan etmeden iş bitmez.