PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Skor : PAOK Thessaloniki - Beşiktaş Tarih : 25.08.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Stadio Toumba Hakemler : Daniele Doveri - Matteo Passeri -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 67156 defa] PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
20 [%74.1]
PAOK Thessaloniki
7 [%25.9]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı tuncaboylu

tek suçlu başkan değildir önceki yönetim ondan önceki yönetim ama ben birinci sıraya bizim taraftara yazarım.çünkü ben taraftarım isterim diyipnisin içinden en kolay sıyrılan taraftarıdır.ister ama batınca batırdım olur.
Burak'ı aldırmayan taraftar da suçlu mesela, kimse üstlenmiyor şimdi.

Taraftarın abartı tepkisinden ötürü Burak yerine Negredo'yu aldılar, 3. sene üst üste şampiyonluk o yüzden kaçtı.

Fikret Orman popülist takılmaya başladığı zaman hatalar başladı. Pepe taraftarı mutlu etmek için alındı, Lens de keza. Burak taraftar tepkisinden ötürü alınmadı, büyük hataydı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Forumda son 1 aydır tekrar yazmaya başladım, nereden uyduruyorsun bunu?

Çıkar göster başkan seçildikleri zaman ki mesajlarını.

Çevrimdışı tangaz

Hatta sütun cikis fiyati artmıştır bile şuan 😂

3 oldu sanırım ama twitteki tarih 2018 arada kur farkı filanda oldu rakam hala 6 milyon yurodur  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

farkında değil kimse hala geçen sene limitimiz 50 küsür milyon değilmiydi şimdi 30-35 milyon seneye 18-20 milyona düşecek yüksek kontratlıların tümü süre bitimi gidince zaten harcama limitimizde 15 milyon yuro düzeyi olacak
Bunu söylüyoruz da suya yazı yazıyoruz. Yönetim de anlatamıyor. Taraftar kendi kendine gaza da gelmedi. Ajax modeline ikna ettin geldiğinde herkesi. Sonra birden taraftar kızmaya başlayınca şampiyonluk oynayacak kadro dedin. İşimiz çok zor ve gidişatımız hiç iç açıcı görünmüyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

aynen hoca ve yönetim şampiyonluk istiyor alt yapı oyuncuları ile oynasınlar ne verip vermeyecekleri meçhul şimdiye kadar böyle yapıyorduk da mevcut yönetim bu düzeni bozdu.Yine de oynatıyoruz Alt yapıdan Ersin oynadı bugün rıdvan filan kadroya dahil oldu bilmem farkında mısın ? Çok değilsin herhalde.Sergen yalçın alt yapıda oyuncu vardıda ben mi oynatmıyorum demiş bilgine iyi olan 1-2 kişiyi çıkardık işte.Ruizin parasını bulsunlarmış Kasa bomboş nerden bulsunlar orman yemeseydi paraları da klübün elini kolunu bağlamasaydıda verseydik sanki para varda başkan vermiyor.Adamlar cebinden para verdiler sırf Beşiktaş avrupaya katılsın diye sen burda halen ormanı savunuyon paraları öncekiler yedi bitirdi şimdi ki ler cebinden ödüyor.Bilale anlatır gibi anlatıyorum da anlamak istemiyorsun bu oyuncular tutmazsa canın yanmıyor beleş geldiler maaşları 500 bin € ormanın aldıkları bonservisleri 5 milyon €7 milyon € maaşları 3.5 milyopn € adamlar gitmiyoruz diyorlar o adamları gönderemediğin için bir halt yapamıyorsun elin kolun bağlı daha nasıl açık anlatayım.Bankaya bağladı klübü tff'den,UEFA'DAn,bankalardan her yerden elimiz kolumuz bağlı 30 milyon € bütçe var şuan bütçe full dolu elde ki ler gitmiyor senin ormanın aldığı adamlar yattık yerden maaş alıcaz diyorlar sende halen mevcut yönetime sallama derdindesin.Uzatmayacağım artık açıklamaktan yoruldum taş olsa çatlardı ortadan ikiye.
Altyapı şart değil, Welinton ve N'sakala kadar oynayacak gurbetçi de mi yok? Genç Brezilyalı da mı yok? Afrika'lı, Norveçli?

Sergen'in dünya futbolunu ne kadar takip ettiğini düşünüyorsun da, transferde tek karar mercii olarak ona bırakıyorsun. Adam Alanya, Malatya biliyor, daha yeni bu işte.

Çevrimdışı mrred

avcının o rezil oyununu övmek için o kadar çok zorladın ve hala da övmeye devam ettiğin için bu izlenimi bıraktığını düşünüyorum. bıraktığın izlenim beşiktaşı değil de pepdullahsporu tutuyor gibi bi izlenim bırakıyor. sergen ne zaman yenilse hemen belirip mesele umut nayıra gol attıracak oyunu üretebilmek deyip geseyi yendiğimiz maça bağlaman nasıl bir avcı hayranlığıysa dedirtiyor erzuruma elenmeyi bile görmezden gelip her puan kaybında umut nayıra gol attıran sistem hocası diye belirdiğinin farkında değilmisin? bunu sataşma vb gibi görme oku ve değerlendir die bir öneri sadece.
Valla o senin izlenimin ben kendi sende nasıl bir izlenim bırakıyorum diye kontrol etme gibi bir ihtiyaç içinde değilim gerçekten avcı umrumda bile değil sahada bugün TD'ün oyuna başlangıç ve müdahele anlamında baya zaafiyetler vardı. Sahadaki oyundan her zaman hoca sorumludur. Aynı golden 3 tane yemişiz daha hala hocayı sarıp sarmalayalım demek anlamsız bak ben dikkat ettiysen "hoca bile değil" demiyorum hala "hoca" diyorum. Benim avcıyı tek savunduğum nokta "hoca bile değil" ifadesidir. Avcı iyi bir hocadır fakat beşiktaşta başarısız olmuştur.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:42:43 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Çıkar göster başkan seçildikleri zaman ki mesajlarını.
Mesajım yok, neyi göstereyim. 1 senedir foruma girmiyorum, şaka mısın?

Çevrimiçi MUSTAFA_

süreci  sempatiklikle yürütmüyor ki o sadece bağış gecesi idi süreci akılane açıklamaları ve duruşu ile götürüyor
Geçmişinin ekmeğini yiyor diyelim o zaman  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Gülhan sabredin, bu takım daha birlikte maç bile yapmadı alışınca şampiyonluğa oynar iddasındasın ama bu takım iyiki elendi Avrupa'da madara olurduk diyorsun.bu takım şampiyonlar Ligi'nde rekor puanla gruptan yenilgisiz çıkarken de ligde umuldugu kadar iyi olamamıştı.ligde başarılı olacağına inanabiliyorsan Avrupa'da niye inancın yok.şampiyonlar ligi kupası alacağız demiyoruz bizde parayı indirelim diyoruz.

Yok abi sen cidden iyi değilsin okuduğunu anlayamıyorsun artık.

Bu takım daha birlikte maç bile yapmadı alışınca şampiyonluğa oynar mesajını göster forumu bırakacam o denli büyük konuşuyorum.Bu maç özelinde oyuncuların bu denli sapıtlamalarının nedeni ve oyunun kötü olmasının nedeni bu diyorum.Takım başarılı olur ancak transfer şart diyorum ama yapamıyoruz diyorum ormanın aldığı adamları gönderemiyoruz diyorum.Ancak yine de alacak olduğumuz adamlar Türkiye ligi için yeterli olur ancak avrupada yeterli olmaz diyorum.Avrupada ki takımlarla çıta açıldı diyorum.Şampiyonlar liginde gruptan nağmalup lider çıkarken oyuncu kalitesi iyiydi çünkü taliscalar,pepeler vardı pepe sırf şampiyonlar ligi için gelmiş.Aynı soru şenol hocaya sorulmuş Beşiktaş avrupada başarılı iken neden ligde başarısız diye o da şöyle cevap vermişti "oyuncular şampiyonlar ligine odaklandıklar ligi saldılar" ondan demişti iyi takımlarla oynarken ligde ki takımları küçümsediler dedi.Ligde başarılı olacağını inanıyorum ligde alanya,fatih kara gümrük var avrupada barça var bayen var yeterli sebep mi ? Şampiyonlar ligi kupasının hayali bile rüyana giremez o kadar uzaklıkta parayı indirmekle iş bitmiyor diyorum bende.Ligde zaten maçlar +40 maç üzerine çıktı kupa var bir de şampiyonlar ligi maçları orada çıktığın her takımdan fark yiyeceksin mental yorgunluk bu oyuncularada yansıyacak ister istemez oyuncuların piyasa değeri düşecek motivasyonları düşecek.Beşiktaş tarihine yazılacak şeyler olacak belki eksi anlamda...

sen böyle değildin neden ısrarla anlamamakta inat ettiğini anlamıyorum...Vallahi yordun...
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:43:56 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

O zaman enkaza uygun hareket edelim.

Mensah'ı 1 sene oynatmak için 1.7 milyon Euro maliyet altına girmek, enkaza uygun bir hamle değil.

Genç oyuncuları sağa sola yollayıp, vasat altı Welinton ve N'sakala ile 3 yıllık sözleşme yapmak da enkaza uygun hamle değil.

Haftalarca 35'lik Cisse'nin peşinden koşmak da enkaza uygun hamle değil.

Bak en baştan beri diyorum. Arkadaşlar bizden bir şey beklemeyin, biz genç bir iskelet kuracağız deseler. Sonra Atakan benzeri 5-6 tane yerli oyuncu alsalar(gurbetçi de olur).

Yemin ediyorum, tek laf etmezdim.

Ya bugün Welinton'u izlesen, Fatih Aksoy neden gitti diye kahrolurdun. Üstüne bir genç daha gönderdiler, neredeyse (ya da belki de gerçekten) bonservisiyle gitti o da

genç iskelet de kuramazsın şu kadroyu temizlemeden onur atladığın detay şu mevcut takıma ödenecek bir maaş var bu maaşı ödemek içinde gelir lazım gelir kaynağı nedir pandemi dönemi kombine yok o yok bu yok sponsor ve bein var sadece sponsorluk gelirleri dşmüş bein sürekli hesabı eksik ödüyor banka yapılandırması var gelirlerin çoğu oraya gidiyor geriye sana kalan para mevcut kadronun parayı ödemeye yetmiyor geliri arttırmanın tek yolu çok maç kazanmak hah işte o dediğin genç iskelet varya şu ortamda değil maç kazanıp gelir elde etmek küme bile düşebilir...

sıkıntı öyle böyle değil...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

Taraftarın abartı tepkisinden ötürü Burak yerine Negredo'yu aldılar, 3. sene üst üste şampiyonluk o yüzden kaçtı.

Fikret Orman popülist takılmaya başladığı zaman hatalar başladı. Pepe taraftarı mutlu etmek için alındı, Lens de keza. Burak taraftar tepkisinden ötürü alınmadı, büyük hataydı.

Aaa bide o var doğru bir de  Lensin rüyası videosunda twitterda rekor kırmıştık onu da unutmamak lazım. Herkes lense şimdi sallıyor da o zaman paylaşım rekoru kırmıştık ... Ben bu pandemi dönemini taraftarsız maç yapılacağı için bir şans görüyorum Oğuzhan belki toplarlar Ersin gelişir yanına bir tane daha genç bulsak al sana 3 türk oyuncu fıstık gibi işte.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ben şunu düşünüyorum. Şuanki yönetim bende kulübü 0 borçla almış olsaydı yine - yöne doğru giderdik hissiyati olusturuyor. Belki haksızlık olur ama nedense bu şekilde.

[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:44:31 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Mütefarik kusur diye bir şey var ya da istifa mekanizması var. Alınan bir çok karar Yönetim Kurulunca alınıyor. Alınan kararları beğenmiyorsa istifa edersin açıklamanı yaparsın . Bizim adam asmaca oynamak yerine gerçeklere göre hareket etmemiz gerekiyor. Gerekirse özkaynak düzeninden 5 futbolcu ile sahaya çıkmamız gerek bu taraftarın ve twitter goygoycularının gazına gelerek her yıl şampiyonluğa falan oynama rekabeti bizi daha da dibe götürüyor
Katılıyorum.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için şampiyon olmak lazım deniyor, şampiyonlar Ligi ön elemelerine eksik kadroyla çıkılıyor.

Bugün Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz olsa, biz bu takımı elerdik.

Çevrimdışı kahyaoglueren

3 oldu sanırım ama twitteki tarih 2018 arada kur farkı filanda oldu rakam hala 6 milyon yurodur  :D
Hedge etmiş olurduk o zaman  :D

Çevrimiçi murat

aynen hoca ve yönetim şampiyonluk istiyor alt yapı oyuncuları ile oynasınlar ne verip vermeyecekleri meçhul şimdiye kadar böyle yapıyorduk da mevcut yönetim bu düzeni bozdu.Yine de oynatıyoruz Alt yapıdan Ersin oynadı bugün rıdvan filan kadroya dahil oldu bilmem farkında mısın ? Çok değilsin herhalde.Sergen yalçın alt yapıda oyuncu vardıda ben mi oynatmıyorum demiş bilgine iyi olan 1-2 kişiyi çıkardık işte.Ruizin parasını bulsunlarmış Kasa bomboş nerden bulsunlar orman yemeseydi paraları da klübün elini kolunu bağlamasaydıda verseydik sanki para varda başkan vermiyor.Adamlar cebinden para verdiler sırf Beşiktaş avrupaya katılsın diye sen burda halen ormanı savunuyon paraları öncekiler yedi bitirdi şimdi ki ler cebinden ödüyor.Bilale anlatır gibi anlatıyorum da anlamak istemiyorsun bu oyuncular tutmazsa canın yanmıyor beleş geldiler maaşları 500 bin € ormanın aldıkları bonservisleri 5 milyon €7 milyon € maaşları 3.5 milyopn € adamlar gitmiyoruz diyorlar o adamları gönderemediğin için bir halt yapamıyorsun elin kolun bağlı daha nasıl açık anlatayım.Bankaya bağladı klübü tff'den,UEFA'DAn,bankalardan her yerden elimiz kolumuz bağlı 30 milyon € bütçe var şuan bütçe full dolu elde ki ler gitmiyor senin ormanın aldığı adamlar yattık yerden maaş alıcaz diyorlar sende halen mevcut yönetime sallama derdindesin.Uzatmayacağım artık açıklamaktan yoruldum taş olsa çatlardı ortadan ikiye.
benim yeni yönetime sallama gibi bir niyetim yok hatta destekliyorum ama bir çok şeyi yanlış yaptıklarını düşünüyorum.30 yaş üstü aldıkları adamların oynayacağı kadar 20li yaşların başında daha ucuza oyuncu bulunabileceğini düşünüyorum.kulübü 30 yaş üstü bu adamlar kurtaramaz da şampiyonda yapamaz madem birşeye uymaya çalışıyoruz bari mantığa uygun isimlerle yapalım sonucunda belki bir kaç oyuncu kazanırız.şartlara uyarken vasat adamlara gideceğimizi geleceğe yatırım yapalım.birde beleşe oyuncuyu kaptırmayalım.bağış gecesinde 10 milyon bağışlayabiliyorsan oyuncunun parasını el altından öde bir şey yap onu kapat kitabına uydur.

espiri yaptım uzun süredir girmediğini biliyorum zaten.kulağını çınlatıyorduk :)

Çevrimdışı mrred

Bizim taraftarın bu twitterda takipçi kasıp kendini kanaat önderi sanan tiplerden uzak durması lazım . Taraftarı çok gaza getiriyorlar yazık kulübe çok zararlı bu tipler. Bunlar yarın bir gün trollük yapıp seçimlerde para uğruna neler yaparlar düşünmek bile istemiyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Mütefarik kusur diye bir şey var ya da istifa mekanizması var. Alınan bir çok karar Yönetim Kurulunca alınıyor. Alınan kararları beğenmiyorsa istifa edersin açıklamanı yaparsın . Bizim adam asmaca oynamak yerine gerçeklere göre hareket etmemiz gerekiyor. Gerekirse özkaynak düzeninden 5 futbolcu ile sahaya çıkmamız gerek bu taraftarın ve twitter goygoycularının gazına gelerek her yıl şampiyonluğa falan oynama rekabeti bizi daha da dibe götürüyor

bizim mevcut gelirler ve banka yapılandırması ile iflah olma şansımız yok kadronun maaşı ortada geçen sene 500 milyondan az eksik gelirimiz vardı bunun yarıdan çoğu yada 2/3ü bankaca kesiliyor kalan para maaşa filan yetmiyor nasıl 300 milyon zarar açıkladık sanılıyor işte böyle yoksa 800 milyon giderimiz mi vardı bizim? hayır altyapı özkaynak filan oynamak için vida lens vbvb hepsini göndermek yada kontratlarının bitimini beklemek zorundayız. durum fena

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim taraftarın bu twitterda takipçi kasıp kendini kanaat önderi sanan tiplerden uzak durması lazım . Taraftarı çok gaza getiriyorlar yazık kulübe çok zararlı bu tipler. Bunlar yarın bir gün trollük yapıp seçimlerde para uğruna neler yaparlar düşünmek bile istemiyorum
Dün son dönemin popüler ismi Bülent Uslu Ertan Süzgün'ün paylaşımını retweet yapmıştı. Bunlar düşünmeden hareket eden popülerizmin sarhoşluğuna takılmış tipler. Beşiktaş'a zarar vermek istemeseler de popülerizm uğruna çok zarar veriyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Aaa bide o var doğru bir de  Lensin rüyası videosunda twitterda rekor kırmıştık onu da unutmamak lazım. Herkes lense şimdi sallıyor da o zaman paylaşım rekoru kırmıştık ... Ben bu pandemi dönemini taraftarsız maç yapılacağı için bir şans görüyorum Oğuzhan belki toplarlar Ersin gelişir yanına bir tane daha genç bulsak al sana 3 türk oyuncu fıstık gibi işte.

Ersin dorukhan oğuzhanı beğendim mensahı da beğendim ama geri de 10 numara olmaz ljajic geldikten sonra mensah arkada çok iş yapar.

Atiba yedeğe çekilebilir.

Dorukhan        Mensah

Ljajic

Daha oğuzhan var.Yalnız takıma 3 kanat 2 santrafor 1 sağ bek 2 stoper 1 de kaleci lazım acilinden elde ki leride göndermek lazım bir şekilde.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:53:19 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

walla bu çerçeveden bakınca sütte leke var ben de yok burda bir kişi bile desteklemezken ben keşke burak gelse diyordum ki o burak o zaman gelse lensin de pepenin de fatta f.ormanında totoyu kurtaracaktı  :bandit:

Çevrimiçi murat

abra kadabra
Yok abi sen cidden iyi değilsin okuduğunu anlayamıyorsun artık.

Bu takım daha birlikte maç bile yapmadı alışınca şampiyonluğa oynar mesajını göster forumu bırakacam o denli büyük konuşuyorum.Bu maç özelinde oyuncuların bu denli sapıtlamalarının nedeni ve oyunun kötü olmasının nedeni bu diyorum.Takım başarılı olur ancak transfer şart diyorum ama yapamıyoruz diyorum ormanın aldığı adamları gönderemiyoruz diyorum.Ancak yine de alacak olduğumuz adamlar Türkiye ligi için yeterli olur ancak avrupada yeterli olmaz diyorum.Avrupada ki takımlarla çıta açıldı diyorum.Şampiyonlar liginde gruptan nağmalup lider çıkarken oyuncu kalitesi iyiydi çünkü taliscalar,pepeler vardı pepe sırf şampiyonlar ligi için gelmiş.Aynı soru şenol hocaya sorulmuş Beşiktaş avrupada başarılı iken neden ligde başarısız diye o da şöyle cevap vermişti "oyuncular şampiyonlar ligine odaklandıklar ligi saldılar" ondan demişti iyi takımlarla oynarken ligde ki takımları küçümsediler dedi.Ligde başarılı olacağını inanıyorum ligde alanya,fatih kara gümrük var avrupada barça var bayen var yeterli sebep mi ? Şampiyonlar ligi kupasının hayali bile rüyana giremez o kadar uzaklıkta parayı indirmekle iş bitmiyor diyorum bende.Ligde zaten maçlar +40 maç üzerine çıktı kupa var bir de şampiyonlar ligi maçları orada çıktığın her takımdan fark yiyeceksin mental yorgunluk bu oyuncularada yansıyacak ister istemez oyuncuların piyasa değeri düşecek motivasyonları düşecek.Beşiktaş tarihine yazılacak şeyler olacak belki eksi anlamda...

sen böyle değildin neden ısrarla anlamamakta inat ettiğini anlamıyorum...Vallahi yordun...
sen anlamamakta direniyorsun biz diyoruz Avrupa'dan gelecek paraya ihtiyaç var diyoruz onu alsak iyi olur ama sen hem para yok diyorsun hem Avrupa'dan elendik diye seviniyorsun ya katılırsa rezil olursak.belki bu takım uyum yakalayacak niye hemen rezil olacağız moduna giriyorsun.o zaman fikretbormanda Avrupa'da rezil olmayalım diye kadroyu rezalete çevirdi katılmayalım aman fark yeriz rezil oluruz biz eniyisi 6-7-8 filan takılalım dedi.çok mantıksız yazıyorsun ama şaşırmıyorum tabi.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:56:49 MURAT ]

Çevrimdışı mrred

Katılıyorum.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için şampiyon olmak lazım deniyor, şampiyonlar Ligi ön elemelerine eksik kadroyla çıkılıyor.

Bugün Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz olsa, biz bu takımı elerdik.

Şımarıklıktan bunlar. Bir çok yol denedik bize en uygun yol özkaynak düzeni ve sabır diğer yollar uçuruma gider. Bu net bir şekilde belli oldu. Bizim bu sene Ersin Rıdvan Kartal Kayra Erdoğan 4 lüsünden en az 2 sini kazanıp seneye banko 11 e yazmamız lazım. Yine oğuzhan dorukhanı kendine getirmemiz gerek. Kiralık verdiğimiz diğer oyuncuların da hasic serdar ahmet gülayın en az 1 tanesi seneye banko takımda oynamalı. Hoca kesinlikle kalsın ama şampiyonluk baskısı falan olmasın kaldıramaz o stresi bugün belli oldu hemen yönetime sallamaya başlamış.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

bizim mevcut gelirler ve banka yapılandırması ile iflah olma şansımız yok kadronun maaşı ortada geçen sene 500 milyondan az eksik gelirimiz vardı bunun yarıdan çoğu yada 2/3ü bankaca kesiliyor kalan para maaşa filan yetmiyor nasıl 300 milyon zarar açıkladık sanılıyor işte böyle yoksa 800 milyon giderimiz mi vardı bizim? hayır altyapı özkaynak filan oynamak için vida lens vbvb hepsini göndermek yada kontratlarının bitimini beklemek zorundayız. durum fena
Durumun fenalığı borç değil bence. Durumun fenalığı taraftarın bunu kabullenmemesi
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

benim yeni yönetime sallama gibi bir niyetim yok hatta destekliyorum ama bir çok şeyi yanlış yaptıklarını düşünüyorum.30 yaş üstü aldıkları adamların oynayacağı kadar 20li yaşların başında daha ucuza oyuncu bulunabileceğini düşünüyorum.kulübü 30 yaş üstü bu adamlar kurtaramaz da şampiyonda yapamaz madem birşeye uymaya çalışıyoruz bari mantığa uygun isimlerle yapalım sonucunda belki bir kaç oyuncu kazanırız.şartlara uyarken vasat adamlara gideceğimizi geleceğe yatırım yapalım.birde beleşe oyuncuyu kaptırmayalım.bağış gecesinde 10 milyon bağışlayabiliyorsan oyuncunun parasını el altından öde bir şey yap onu kapat kitabına uydur.
Benim anlatmaya çalıştığımı gayet net özetlemişsin.

Hayal satmaya gerek yok. Eldeki bütçe belli, takımın hali de ortada. Alınabilecek oyuncular ile şampiyon olmak çok zor, hatta imkansız.

Bu sene CL'den sıcak para alacak olan Başakşehir iyi olacak, Fenerbahçe son kurşunuyla iyi kadro kurdu, Galatasaray MHK'yı dizayn etti.

Burada yapılması gereken, 2. bir feda dönemine girmek. Yabancı sınırlaması da yolda.

20-25 yaş arası yerli/gurbetçi harekatı başlatılmalıydı. Biz ise aksine eldeki yerlileri/gençleri gönderip, 30 yaş üstü yabancılarla 3 yıllık sözleşme imzalıyoruz.

Bahane de hazır, beleş ve ucuzlarmış. Ucuz dedikleri N'sakala 500 bin Euro alıyor, Welinton 800 bin Euro deniyor. Atakan 150 bin Euro bonservis + 100 bin Euro maaşla geldi. Welinton'un maaşıyla Atakan gibi 4 tane adam alabiliyorsun, al o zaman.

Ne kadar kötü olur? PAOK maçında heyecan mı yapar? Welinton da yapıyor, sorun değil.

[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 01:03:48 tuncaboylu ]