PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Skor : PAOK Thessaloniki - Beşiktaş Tarih : 25.08.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Stadio Toumba Hakemler : Daniele Doveri - Matteo Passeri -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 69833 defa] PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
20 [%74.1]
PAOK Thessaloniki
7 [%25.9]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı haluk.m

Geçen sene orman+pepdullah 16 milyon yuro bons harcarken alkışlayan yoktu aslında vardı bir iki kişi belki ama onlarda avcının ne mal oldugunu gördü

%50'si için 5m € verilmez, Douglas'ın defansı zayıf derken öve öve susturdular, şimdi de Koita'ya kötü diyoruz ve yine aynı şey yapılıyor.   
Yakında Koita iyidir, 12 gol 5 asist'i var demeye başlarız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şaka mısın abi?
Adamın geldiğinden beri eli kolu bağlı herşey kontrol altında. Ne kazandı ki neye harcıcak? Bırakın artık şu yandaş ağzıni.
Kartal yuvasının elektrik faturasını ödeyemiyoruz konuştuğumuz şeye bak.

bir film var yeşilçam filmi zeki alasya & metin akpınar filmi "güler misin ? Ağlar mısın ?" diye.

Valla ne yapacağımı bilemiyorum artık şu mesajları görünce.

Boşver..

Çevrimdışı tangaz

Şu nkoudu fln nasıl bu bonservis verilmiş arkadaş hem de yüzde ellisi şaka gibi

pepdullah özellikle istemiş diye sağlam duyum almıştım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Savunmuyorum, eleştiriyorum.

"Adam kazıklandı" yazıyorum, "neden savunuyorsun" diyorsunuz.

Fikret Orman'ı recm edelim, rahatlayalım mı istiyorsunuz?

Fikret Orman gitti, arkada mali enkaz kaldı. Tamam.

Şimdi yeni yönetim var. Kadroyu vasat altı ve 30 yaş üstü yabancılarla dolduruyorlar.

Elimizdeki para eden oyunculara mobbing yapıp değersizlestiriyorlar.

Ekonomik durumu kötü olan bir takımın yapmaması gereken onlarca acemilik yapıyorlar.

Hala Fikret Orman'ı mı konuşalım, bunları mı?

Tuncay abicim öz eleştiri yapan bir adamsın zaten biliyoruz. Haklısın konuşmamak lazım ama geçmiş biyerde etkiliyor bizi. Gitti katılım parası ona yanıyoruz.

Çevrimiçi murat

Murat abicim neden sevinelim yapma gözünü seveyim? Surda iki maçı geçsek 30 M € alcaz. Kim istemez CL' de olmayı. Su mahalle takımına elendik tek sıkıntımız geleceğimiz.

ne bileyim gülhanı savununca bende haklı buluyorsun sandım.takımı elendiğinde seviniyorsa ne bileyim renkli trol filandır heralde.başka birisi varmı acaba elenmeye sevinen?
[ Son Düzenleme: 25 Ağustos 2020, 23:46:36 MURAT ]

Çevrimiçi mellfred

Şampiyonlar ligine kalıp daha fala folloş mu olalım barçanın 8 yediği yerde.
sen 40 milyonu al gerisini dert et barcanın gittiği yeri sana göstermezler zaten
barcanın 8 yediğinden lyon 3 yedi kaldı ki bilmediğimiz takım değil

Çevrimdışı tuncaboylu

seneye şampiyon bile ön eleme oynamayacak mı  :alala:
Cl'yi kazanan kendi Ligi'nde de Cl'ye kalma hakkı elde ederse(son 20 senede 19 kere olduğu gibi), seneye de direkt katılıyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Murat abicim neden sevinelim yapma gözünü seveyim? Surda iki maçı geçsek 30 M € alcaz. Kim istemez CL' de olmayı. Su mahalle takımına elendik tek sıkıntımız geleceğimiz.

Sevinenler var.

haberi yok ki.Bu sene şampiyonlar ligine gidince 20 milyon €gelince klüp düze çıkacak filan da zannediyor bütün borçlarımız ödeniyor zannediyor.20 milyon € ile.

Avrupaya gitmek için başkan cebinden ödedi parayı bunlardan haberi yok.

Çevrimdışı tangaz

niye adamın mesaj yazma hakkını elinden almaya çalışıyorsun karşıt görüş bildiriyor diye  mi ?

@Necmi abi bizlere mesajlara baskı yapma herkes özgür yazsın diyor bu durum sizin içinde geçerli değil mi ?

Hep birlikte üzerime çullanırken aynı tepkiyi verirsen samimiyetine inanırım.

+41903
 :claps: :claps: :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

ne bileyim gülhanı savununca bende halı buluyarsun sandım.takımın eklendiğinde sevindiysen ne bileyim renkli trol filansındır heralde.başka birisi varmı acaba elenmeye sevinen?
Kimse yoktur abicim. Varsa zaten bizden değildir. Hayırlısı olsun hakkımızda diyelim artık.

Çevrimdışı tangaz

Şaka mısın abi?
Adamın geldiğinden beri eli kolu bağlı herşey kontrol altında. Ne kazandı ki neye harcıcak? Bırakın artık şu yandaş ağzıni.
Kartal yuvasının elektrik faturasını ödeyemiyoruz konuştuğumuz şeye bak.

+41903
 :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı tuncaboylu

haberi yok ki.Bu sene şampiyonlar ligine gidince 20 milyon €gelince klüp düze çıkacak filan da zannediyor bütün borçlarımız ödeniyor zannediyor.20 milyon € ile.

Avrupaya gitmek için başkan cebinden ödedi parayı bunlardan haberi yok.
Şu anlamsız argümanların ile @tangaz'ı yanına çekemezsin, boşuna uğraşma.

"Fark yeriz diye Cl'ye katılmayalım" fikrini kabul etmez.

Onun fikri CL'ye katılım parasını alıp orada U-21 ile oynamak

Wellington,Nsakala farkli mi bu adamlardan. Nkoudu, Diaby, hatta Karius  transfer edilirken ne olacagi belli olmayan transferlerdi.

Wellington, Nsakala taninarak, bilinerek alindi, ligi biliyor hocayla calistilar falan diye.Bu iki grubun da kotu oldugunu degistirmiyor gerci de.

farklı birisi 5 milyon € bonservis verildi 3.5 milyon € maaş ile oynuyor git diyorsun gitmiyorum diyor.

Diğeri beleş alındı.500 bin € oynuyor git dersin seneye olmazsa gider.

farklımıymış ?

Çevrimdışı tangaz

Bu kazık fln değil bu başka birşey
Kadro her sene daha da kötüye gitti gidiyor ve gitmeye de devam edecek gibi

çünkü orman öyle bir miras bıraktı ki harcayacak kuruş yok
ne kadar para o kadar köfte

ne bileyim gülhanı savununca bende halı buluyarsun sandım.takımın eklendiğinde sevindiysen ne bileyim renkli trol filansındır heralde.başka birisi varmı acaba elenmeye sevinen?

ah beyin sen nelere kadirsin.İnsan okuduğunu iyi anlayabilmeli...Tur gittiği için neden üzülmediği mi detaylı bir şekilde açıkladım ama işte...

Beşiktaş yenildiği için üzüldüm tur gittiği için üzülmedim.

Çevrimiçi mellfred

kesin değil bu ama ihtimal. benim umrumda da değil tff gs el ele dert etsinler

Çevrimiçi murat

pepdullah özellikle istemiş diye sağlam duyum almıştım
Abdullah Avcı istedi fikret orman aldı diye suçlu oluyorsa Sergen Yalçın istedi diye alınan oyuncular anç nin suçu mu oluyor denklem böylemi?olan Beşiktaş'a  oluyor.ben başkanlık yapanların iyiniyetinden şüphe duymuyorum ama beceri ve yeteneklilikleri konusunda şüphelerim var.fikret ormanın vizyonu anç nin tutumlulugu Demirören'in tutkusu  vs iyi özellikler ama hep bir tarafları eksik.hepsini bir bünyede bulmak zor o yüzden yönetimin sağlam olması lazım.tek adam ile işler hep böyle oluyor.ülkeninde halı böyle .bakan gibi bakanlar olduğu zaman işler başka aman efendim tamam efendim dönemlerinde başka.

Şu anlamsız argümanların ile @tangaz'ı yanına çekemezsin, boşuna uğraşma.

"Fark yeriz diye Cl'ye katılmayalım" fikrini kabul etmez.

Onun fikri CL'ye katılım parasını alıp orada U-21 ile oynamak

@tangaz abi yi yanıma çektiğimi nerden çıkardın.

Ben mesajımı atıyorum katılan katılır katılmayan katılmaz gerçekten enstrasan bir profilsin.Hayal dünyan çok geniş...

Çevrimdışı mrred

Savunmuyorum, eleştiriyorum.

"Adam kazıklandı" yazıyorum, "neden savunuyorsun" diyorsunuz.

Fikret Orman'ı recm edelim, rahatlayalım mı istiyorsunuz?

Fikret Orman gitti, arkada mali enkaz kaldı. Tamam.

Şimdi yeni yönetim var. Kadroyu vasat altı ve 30 yaş üstü yabancılarla dolduruyorlar.

Elimizdeki para eden oyunculara mobbing yapıp değersizlestiriyorlar.

Ekonomik durumu kötü olan bir takımın yapmaması gereken onlarca acemilik yapıyorlar.

Hala Fikret Orman'ı mı konuşalım, bunları mı?

Eksik anlatmışsın yeni yönetim kadroyu "sergen yalçın'ın" emir istek ve talimatları ile yapıyor. Yönetim de Sergen Yalçın'a boyun eğiyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

çünkü orman öyle bir miras bıraktı ki harcayacak kuruş yok
ne kadar para o kadar köfte
Katılıyorum.

O zaman harcamasınlar, gençleri oynatsınlar.

Welinton'la, N'sakala'yla 3 senelik kontratlar imzalayıp, son sahibi olacağımız yabancılar ile kadroyu doldurmasınlar.

Bakın yolun başında söyleyeyim, Mensah transferi de hatalı bence. O opsiyonla seneye satın almamıza imkan yok.

Sadece Türkiye ligi'nde 1 sene oynatmak için 2 milyon Euro harcamak, şu parasızlıkta anlamsız.

kesin değil bu ama ihtimal. benim umrumda da değil tff gs el ele dert etsinler

kesin uefa da ülke sıralamasında alt sıraya düştük seneye şampiyon olan ön eleme oynayacak.

Çevrimdışı kahyaoglueren

kesin uefa da ülke sıralamasında alt sıraya düştük seneye şampiyon olan ön eleme oynayacak.
Kesin değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Büyük ihtimalle oynamayacak.

CL'yi kazanan takım kendi Ligi'nde katılım hakkı elde etmezse, oynayacak. O da son 20 senede bir kere oldu.

Çevrimiçi murat

Hem takım hazır değil de ,oyuncular birbirini tanımıyor de hem şlye katılınca bizi rezil ederler de belki takım birbirine alışacak belki önüne geleni devirecek ama bilinç altına bu takımdan ve yönetimden birşey olmaz diye işlenmiş yada algılatlrın kurbanı olmuşsun.bu takımdan ya umudun vardır ya yoktur.lig için umudun var ama Avrupa'da umudun yok o da bir garip.