Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı
Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı Skor : Feyenoord 1 - 2 Beşiktaş ( Pektemek , Frei ) Tarih : 30.07.2014 Saat : 21.00 Stadyum : Rotterdam Arena Yayın : Lig TV / D-Smart İLK

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı  [Okunma sayısı 40443 defa] Feyenoord - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

Çevrimdışı eski inönü

Hocam yaşı genç ama yeteri kadar tecrübesi olan Belhanda çok iyi olur. Tecrübe diyorsan da Valbuena süper olur.
Belhanda uyar. Tabi yaşı genç lider de olabilir neden olmasın.  :ok:

Çevrimdışı Salih A.

Stadta 60 bin civari bi taraftar olur kale arkadi kapali nedense olsun iyi bi hasilat kaldiracagiz bende mactayim
efe ben başkanı tanıyorsam azıcık güney kapalı olsa bile o stada 80 bini koyar :) aksında nasıl akarsa aksın :) haklıda adam valla passo almayan 5 arkadaşıma canlı online bilet aldırdım olimpiyat için gelmeseler bile sorun değil
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı eski inönü

2. maça bir transfer hakkımız var diye biliyorum. Turu riske atmaya hic gerek yok hemen 1 hamle yapılmalı bu hafta. Töre döndürülürse süper olur

Çevrimdışı Salih A.

2. maça bir transfer hakkımız var diye biliyorum. Turu riske atmaya hic gerek yok hemen 1 hamle yapılmalı bu hafta. Töre döndürülürse süper olur
maç haftaya transferler kesinlikle yetişmez gökhan dışında

Çevrimdışı eski inönü

Oguzhan neden olmuyor sorun nedir bu sorunun bir an önce giderilmesi lazım. Sorun mental belli. Bu kadar buyuk şansı nasıl teper.

Çevrimdışı Deniz

Oguzhan neden olmuyor sorun nedir bu sorunun bir an önce giderilmesi lazım. Sorun mental belli. Bu kadar buyuk şansı nasıl teper.
sezona hazırlanamadı hala.kampta da zaten belliydi hiç ön plana çıkamadı kampı değerlendiremedi.zamanla hazır olur umarım
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

maç haftaya transferler kesinlikle yetişmez gökhan dışında
hemen döndürsünler artık neyi bekliyorlar turu riske atmayalım. Olcayla olmuyor. Tore-Kerim oynar kanatlarda kontralardan kesin gol buluruz

Çevrimdışı Salih A.

sezona hazırlanamadı hala.kampta da zaten belliydi hiç ön plana çıkamadı kampı değerlendiremedi.zamanla hazır olur umarım
deniz adana dan gelecek otobüs ne zaman kalkıyor maç için :)

Çevrimdışı eski inönü

iyi bi 10 numara aldıktan sonra gözler üzerinden çekilir zaten o zaman toparlar umarım. Ama kendisi için cok buyuk şansı tepiyor. Bu Oguzhanın 3. senesi. Eger ilk geldigi sezonun üstüne koysaydı şu an Oguzhana yedek arıyor olacaktık

Çevrimdışı Tolga

o değilde ben tribünlerin maalesef öyle söylendiği gibi 60.000 ler civarında dolacağına pek inanmıyorum umarım ben yanılırım
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı eski inönü

ligde şampiyon ve avrupada başarılı olmamız için tamamlanan iskeletimiz;

Kale Tolga tamam
Ersan-Pedro tandemi tamam
Sol bek İsmail-Motta tamam
Defansif orta saha Atiba-Veli tamam
Forvet bolgesi komple tamam

Çevrimdışı Salih A.

o değilde ben tribünlerin maalesef öyle söylendiği gibi 60.000 ler civarında dolacağına pek inanmıyorum umarım ben yanılırım
kardeşim iki senedir  o CL müzğini dinlemiyorduk sırf onun için bile giderim emin ol başkan güney olmadığı halde oraya 70 bini koyar artı psso zorunluluğu yok. hemde bu hollandalılar ateşli taraftar nasıl olur onu öğrenir stadda sanki 50 bin beşiktaşlı vardı tamamen tatava bir taraftarı var
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 00:36:45 saliharik ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Kerim frei şanslı o top deümese aut gidiyor daha düzgün vurmalı ama topu alışı Q7 gibiydi :)

Çevrimdışı eski inönü

bu arada Pektemek'in alnından öperim çok korktum yine sakatlanacak diye. Adamım benim.

Çevrimdışı klassblok

Kale arkası kombinesi olanlar feyenord maçında hangi tribünde olacak.

Çevrimdışı Salih A.

Kale arkası kombinesi olanlar feyenord maçında hangi tribünde olacak.
bilet satışını yapan passo ya göre  kuzeyde olacaklar

Çevrimdışı klassblok

bilet satışını yapan passo ya göre  kuzeyde olacaklar
Hangi kapıdan ve hangi blok olacak bilgisi de passodan mı belirlenecek.

Çevrimdışı Salih A.

Hangi kapıdan ve hangi blok olacak bilgisi de passodan mı belirlenecek.
abi kuzeyin kapıları bellidir neticede

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2014, 01:13:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kerim frei şanslı o top deümese aut gidiyor daha düzgün vurmalı ama topu alışı Q7 gibiydi :)

Muhammed'den 3 yıldır bekledik buna benzer bir şey ama nerede
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Burak2

öyle bi sokayım ki dışarda kalmasın hiç düşmanımın böğrüne hançeri i nagehan eğer arzu edersen ben ağzına vereyim yeter ki kulundan lokum iste her zaman...... :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:

özletti kendini salih abi

ilk resmi maç konusu ilk galibiyet..umarım kazasız atlatırız bu turu

Çevrimdışı Salih A.

özletti kendini salih abi

ilk resmi maç konusu ilk galibiyet..umarım kazasız atlatırız bu turu
abi ben umutluyum yönetim hakkaten gayret ediyor futbolcular ha keza aynı bizler desen CL nin miziğini bile unutur olmuştuk iyi olacak inş.

Çevrimdışı Burak2

abi ben umutluyum yönetim hakkaten gayret ediyor futbolcular ha keza aynı bizler desen CL nin miziğini bile unutur olmuştuk iyi olacak inş.

aynı yaştayız  :iblush:

ben salih abiyi hatırladım işler güçlerdeki

Çevrimdışı Salih A.

Çevrimdışı Oğuzhan

2-1 alırız. Golün biri Olcay'dan diğerine de Allah 'Kerim' artık. :)

Skoru da Kerim'i de tutturmuşum.  :bandit:
Sadece diğer gol Olcay'a değil Mustafa'ya nasipmiş.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı HollandaKartali

Bütün yorumları okudum da, Feyenoord'u büyüten arkadaşlar Hollanda ligini pek takip etmiyor galiba. Feyenoord'un bize karşı şansı yoktur. Bizimkiler mala bağlamadığı sürece her türlü galibiz. Deplasman da işi bitirir geliriz.

ne dediysek o.  :super:

Etiketler: