Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102629 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı EagleForce

Herseyi gectim boyle giderse ya fb 3 kupaya gidecek gecen seneki gibi ya kupayi bi sekilde gs alacak ligi fb yine biz kupasiz kalacaz. fb macindan sonar futbolcularin fb'nin karsisina cikmak icin olumune oynayacagini beklemistim. anlasilan oleyler bir taraftarin zoruna gitmis.

Çevrimdışı ebabil

takım 3 maçtır sosa frikiği hariç gol atamıyor. en iyi hücum yapan takıma bakın hele.
boyko, ne diyim, gerçekten çok şaşırdım. tolga zengini mumla arayacağımız ama aynı zamanda uefa finali oynamış bir kaleci alınacak deseler inanmazdım. o da oldu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Tolgay ilk 45 dakika kesinlikle oynamalı artık bahanesi yok hocanın. Sağ tarafta Töre sol tarafta Olcay oynamalı. Bu quaresma sistemi çökertti.

Çevrimdışı ALDENYX

sadece boyko değil bu alexis boykodanda daha kazık...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Sarp

Çevrimdışı EagleForce

elimizde lig kaldi sadece. sampiyon olamazsak yine 0 kupayla Fikret Orman baskan olmaz bir daha umarim.

Çevrimdışı Ersoy

Şenol Güneş gülüyor. Ya sinirleri bozulmuş ya da skor umrunda değil.
Ben bile guluyorum sinirleri bozulmuştur.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Savaş

Afedersiniz de bizden kötü dediğimiz sarışınlar kupada devam ederken bizim elenmemizi kimse açıklayamaz bana. Ki bu sarışınlar avrupada da devam ediyor.

İki maçtır şu takıma oley oley çekilmesini ben hazmedemiyorum arkadaş kim ne derse desin.

4 5 haftadır bu kötü futbolun bana açıklamasını kim yapabilir? Nedir bu düşüş ikinci yarıda? Sabır sabır diyoruz ama kaç maç daha devam edecek sabrımız kötü futbola?

Ben ki her zaman takıma sabır derim detsek derim gömmeyin derim ama artık yavaştan taşıyo sabırlar. Bi kulak çekilmeli artık, şakası yok bu işin. Lig kaldı sadece elde.

Çevrimdışı OrhanAker

Ne firsatlar kaçırdık ya mandanda linnes lucas..

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Türkay

Eskişehir maçı bu takımın şampiyonluk yolunda umutlu olacağım son maç. Stat izlemeye devam
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı raichu

sonra da üzülen biz oluyoruz stadyum her şey demek açıldıktan sonra her şey değişir

moral bozmak giibi olmasın da inönü varken de böyley di...

Çevrimdışı f_madida

Şenol Güneş gülüyor. Ya sinirleri bozulmuş ya da skor umrunda değil.

Hakeme sinirlendi, ne yapsin...Bir de belki yonetime sinirlendi de birsey diyemiyor, adam kac kere dedi bu oyuncuyu satmayin ortasahaya stopere transfer yapin diye...Ona ragmen takimi oturtmustu gittiler stoperi sattilar.  :akuma: :akuma:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ensar

fenere karşı o küfürleri bize dinleten , konya karşısında tv nin sesini kısmamıza sebep olan , emeği geçen herkesin ... neyse ya , kusura bakmayın bu sene çok zor bu iş bugün bunu gördüm , fener maçı sonrası takıma verilen destek karşılama şu bu , yedikleri küfürler felan halen daha yetmiyorsa bu takımın iyi oynaması için diyecek hiç birşey yok , destege de gerek yok , hep destek hep destek olmuyor bi yere kadar kimse kusura bakmasın. fener maçı bu kadar üzmedi yıkmadı.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ekrembaser

Şu oyunda pektemek bile hepsinden daha iyi geliyo gözüme

Çevrimdışı dlcs

Futboldan anlayan tipler yazınca sanırım Çağrı kendi üstüne alınıyor her defasında.  :lol: Bu kadar paranoyak olma birader Yunus Emre'den bahsediyordum ben. Hemen moderasyona almalar filan çocuk musunuz Allah aşkına? 

Çevrimdışı berkotistis

Boyko'nun  bu kadar kötü olmasına inanamıyorum yani gerçekten hiç bir izahı yok. Yani bu adam geçmişte böyle olsa takımı uefa da finale çıkamaz çünkü adam geleni içeri alıyor akıl alır gibi değil gerçekten.

Çevrimiçi fatihsahin

Umudum da kupalar gibi tek tek gidiyor ne olacak böyle

siyah beyaz

Çevrimdışı BURÇ

Herkes diyor ki uefa, lig,türkiye kupası üç kulvarda götüremeyiz. La bu renkli takım nasıl götürüyor bu üçünü. Bizim takımın oyuncuları ligin en iyi oyuncuları ama eksik olan ne arkadaş. Maçmı analiz edilmiyor antrenmanlar basit şuursuzca yapıln şeyler mi hiç mi kondisyon yopmıyor bunlar tatktik mi bilmiyorlar ne arkadaş ne eksik.

Galaxy S6 Tapatalk

Eksik olan motivasyon ve hırs.

Çevrimdışı ALDENYX

bir yönetim üç sene üst üste devre arası transfer hatası yapip..bir çok başarıdan mahrum ettiler biz :)..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağatay

Bir kaleci dusunun ki ligde tolganin yerine oynatmaya kalksan millet ayaga kalkar
Ve bu adam yeni transfer

Yazık...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı denilanz

Takım böyle oynadıkca gittiğim maçlarda tepki koymazsam Allah belami versin.
Git, git de koy. Ne kadar meraklısınız tepki koymaya. Tepki koyduğumuz her şeyde kazanan biz olduk zaten, di mi?

Konya zaten pis bir takım. Sonuç normal. İlk maçta bitti her şey. Gol onlara lazım olsaydı o zaman belki daha değişik olurdu. Ligde böyle iyi kapanan takım pek yok. Dua edelim şampiyonluk son maça kalmasın. Aykut üzebilir bizi.

Çevrimdışı f_madida

Tolga'ya iyi davranalim bari, yoksa Boyko oynayacak :(
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

Şenol Hoca ve oyuncular İstanbul'a döndüklerinde bu düşüşün nedenini el birliğiyle oturup konuşmalılar.

Bizim için en önemli şey motivasyon o da giderse sezonun sonunu getiremeyiz.

Herkesin kendine gelmesi lazım. 12 lig maçının hepsini lige başladığımız o hevesle oynamalıyız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: