Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102661 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Kutay

Verdiler de almadık zaten dimi
yazın alsalardı o zaman kaleci konusunda her türlü hatalı yönetim
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı MUTE

Cenk Gönen Boyko'nun yanında Courtois gibi kalır. NET!

Çevrimdışı Aykan19o3

Bravooo hepinize 40bin fenerliden sonra 40bin yobaz konyalının da alay konusu olduk.

Çevrimdışı Tolga

Hep en başa dönüyoruz maalesef.

Alınmayan orta saha, zamanında alınmayan kaleci. Hep yapmamız gerekenleri ya yapmıyoruz ya da zamanında yapamıyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı umutdogan62

Herkes diyor ki uefa, lig,türkiye kupası üç kulvarda götüremeyiz. La bu renkli takım nasıl götürüyor bu üçünü. Bizim takımın oyuncuları ligin en iyi oyuncuları ama eksik olan ne arkadaş. Maçmı analiz edilmiyor antrenmanlar basit şuursuzca yapıln şeyler mi hiç mi kondisyon yopmıyor bunlar tatktik mi bilmiyorlar ne arkadaş ne eksik.

Galaxy S6 Tapatalk

1
9
0
3JK

Çevrimdışı mülkübey

Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı halvetifarazi

yetiş ya ospina.

dedik, ya ospina'yı alın olmuyorsa kimseyi almayın.şimdi 4 yıllık kambur sırtında. yazın yine kaleci aramaya devam.

Çevrimdışı kartal43

Alın size dövmeli karizmatik vasat dahi olamayan Boyko. Transfer başarısıydı dimi. Tolga'dan daha kötüsünü bulup alanlar gerçekten büyük başarı

Çevrimdışı OrhanAker

Bitmedi lan derdimiz..

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı raichu

Alınmayan orta saha, zamanında alınmayan kaleci. Hep yapmamız gerekenleri ya yapmıyoruz ya da zamanında yapamıyoruz.
alıştık nasıl olsa  :uyucam:

Çevrimdışı emrecakmak

Çevrimdışı umutdogan62

Adamlar kapnıyor bak bu taktik sende açmanın taktiğini bulcksın dünya para kazanıyrsnz o beyninizi bedeninizi az yorun

Galaxy S6 Tapatalk

1
9
0
3JK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

sonra da üzülen biz oluyoruz stadyum her şey demek açıldıktan sonra her şey değişir

Çevrimdışı Tolga

Herkes diyor ki uefa, lig,türkiye kupası üç kulvarda götüremeyiz. La bu renkli takım nasıl götürüyor bu üçünü. Bizim takımın oyuncuları ligin en iyi oyuncuları ama eksik olan ne arkadaş. Maçmı analiz edilmiyor antrenmanlar basit şuursuzca yapıln şeyler mi hiç mi kondisyon yopmıyor bunlar tatktik mi bilmiyorlar ne arkadaş ne eksik.

Galaxy S6 Tapatalk
Kupada ilerlememiz gerektiğini düşünen biri olarak şunu söyleyeyim Fb'nin kadrosu 3 kulvarı da çok rahat kaldırabilecek düzeyde. Bizim bazı mevkilerimizde ciddi rotasyon sıkıntısı var ve bu yeni de değil.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı MUTE

Şimdiden söylüyorum Eskişehirspor maçında kanser olmaya hazır olun

Çevrimdışı can1903

Abi adamı isteyenlerın çoğu dövmesi var,meşale yakmış, karizmatik diye istemediyse ben ne diyorum ya  :kop: Neyse artık hedef Lig.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı 38life

Kaleciden önce düşünecek daha çooook şeyimiz var şu aşamada. Zaten kalecisiz oynuyoruz ligin başından beri. Hala kalecisiziz. Ama futbol oynayan bir takımımız vardı, artık yok!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cisse557

Gözümde kimsenin kredisi yok. Şampiyon olanı sirtimda tasirim başarısız olan da tepkisini alır.

Çevrimdışı Sarp

Çevrimdışı f_madida

Ama bir saniye degerini bulan oyuncu satilmali ki Alexis gibi adamlar alinsin..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağatay

yazın alsalardı o zaman kaleci konusunda her türlü hatalı yönetim

Yazin alinmamasi konusunda katiliyorum
Ama devre arasi yapacak birsey yoktu
Ama kalinic i tercih ederdim
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Factatum

Şenol Güneş gülüyor. Ya sinirleri bozulmuş ya da skor umrunda değil.

Çevrimdışı Doğukan E.

Ya da ucuzuna kaçıyoruz..

Çevrimdışı onder23

Abi bizim defensta adamlara asisti çıkaran kimdi ?
Tosic kim olacak

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: