Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102665 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Kenardan yerleşik savunmaya orta yapıyoruz. Daha absürdü kutuda Gomez'den başka 2. bi' oyuncu yok.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mülkübey

Ey güzel Allahım bunlara son 5 dakikada 2 tane sıkıştırmayı nasip et. Tam eledik derken ömer de dahil hepsi susup kalsın
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı MUTE

Ey güzel Allahım bunlara son 5 dakikada 2 tane sıkıştırmayı nasip et. Tam eledik derken ömer de dahil hepsi susup kalsın

Sabaha kadar oynansa maç gol atamaz bu takım

Çevrimdışı Tolga

Yazın Boyko'yu falan satamayız alan çıkmaz ki yönetimin de yazın kaleci transferi yapacağını hiç sanmıyorum.

Boyko-Tolga ikilisi ile önümüzdeki birkaç yıl başımız çok ağrıyacak belli oldu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Turco

Kimse kusura bakmasın ama şu takım meşalelerle karşılanacak bir durumda değildi. Tepki koyacağımıza alkışlarla karşılıyoruz. Ne diyeyim

geçen senede aynı şeyi yaptılar. balıkesirspor'a kaybeden takımı meşalelerle karşıladılar. yazık kere yazık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 22:18:18
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kerim - Quaresma , Töre - Quaresma, Kerim - Töre

Özetle Olcay'sız tüm versiyonları söyleyen maçın başından beri kaç pozisyon var söylesin bir zahmet.

Cenk ya da Olcay biri mutlaka sahada olacak bu konu artık tartışmaya kapalı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

Yazın Boyko'yu falan satamayız alan çıkmaz ki yönetimin de yazın kaleci transferi yapacağını hiç sanmıyorum.

böyle olacağı belliydi abi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Sarp

Ben elenmeye falan takılmıyorum. Ben takımın şu şuursuz oyununa tutuluyorum.
Abi kanattan şişirme top yapıyoruz. Ne bir set oyunu ne kısa üçgünler hiç bir şey yok. 

Çevrimdışı Tolga

Kerim - Quaresma , Töre - Quaresma, Kerim - Töre

Özetle Olcay'sız tüm versiyonları söyleyen maçın başından beri kaç pozisyon var söylesin bir zahmet.

Cenk ya da Olcay biri mutlaka sahada olacak bu konu artık tartışmaya kapalı.
Olcay hiçbirşey yapmıyor öyle deme Çağrı :D

Neyse yine bu tartışmaya girmeyeyim şimdi.

Çevrimdışı OrhanAker

Kerimle q7 nin yapması gereken işi tosic yapmaya çalıştı ya ona yanarım.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kale eksik, sağ bek eksik, sol bek eksik eksikte eksik arkadaş geri 4 lü ve kaleci kalitesi cidden düşük yıllardır ısrarla almıyorlar kaliteli oyuncular

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı MUTE

Lig'de sahamızda Akhisar'a yenildiğimiz maçta bile bu kadar kötü futbol oynamamıştık.

Çevrimdışı Tolga

böyle olacağı belliydi abi
Hatayı yazın yaptık. Elimize güzel bir para geçmişti bu parayla kaleci transferi yapmamız lazımdı.

Yazın yapmadık, devre arasına bıraktık sonra da kötünün iyisi diyerek Boyko'yu aldık.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Viviano

Bu kadar iğrenç bir oyun olamaz. Takım sezonu bitirmiş kafasında. Sene sonu şampiyonluktan da umut yok şuan böyle gözüküyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hatayı yazın yaptık. Elimize güzel bir para geçmişti bu parayla kaleci transferi yapmamız lazımdı.

Yazın yapmadık, devre arasına bıraktık sonra da kötünün iyisi diyerek Boyko'yu aldık.
hemde geç kaldı adam moral bozucu bir maç inanılmaz kötü oynadık

Çevrimdışı Sarp

Yönetim tatlı tatlı elenin falan demiş olsun Allahım.
Yoksa işimiz zor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 22:21:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu kadar iğrenç bir oyun olamaz. Takım sezonu bitirmiş kafasında. Sene sonu şampiyonluktan da umut yok şuan böyle gözüküyor.

Çok abartmayın. Kupa bu, sezonla ilgisi yok. Haftasonu ligde aynı oyunu görürsek o zaman bu tarz bir şey söyleyebiliriz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

Ne bu macta ne febe macinda gomez'in etkisini goremedim,neler oluyor gene ya !!
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Quaresma nın karşısında eğer iyi bir bek varsa kesinlikle bizim sistem çöküyor. Quaresma anca son 30 dakika girmesi lazım artık. Son 3 maçtır bakıyorum kötü oynuyoruz. Mersin maçı bile iyi değildi bu konuda.

Etiketler: