LG G Serisi ,G4 Tanıtıldı!
LG G Serisi ,G4 Tanıtıldı!

Beşiktaş Forum|LG G Serisi ,G4 Tanıtıldı! LG G4 modeliyle çok zengin görünümlü bir telefon yapmış.Özellikle dikişli arka kapak tasarımına bayıldım resmen üst paket araç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LG G Serisi ,G4 Tanıtıldı!  [Okunma sayısı 14831 defa] LG G Serisi ,G4 Tanıtıldı!

Çevrimdışı Deniz

Tasarim acisindan cok kaba bi cihaz olmus ayrica snapdragon 808 le gelmesi ayrica bi hayal kirikligi yaratti bende genis telefon kesinlikle sevmiyorum buna note seriside dahil kasa yapisida yine plastik maalesef ekran konusunda guzel onu guzel yapmislar hayirli olsun diyelim :)
Snapdragon 808 le gelmesi LG nin ne kadar iyi bir firma olduğunu birkez daha kanıtladı.Neden mi:
Snapdragon 810 kullanıcıları bu işlemcinin ciddi ısınma yaptığını ve batarya kullanımını arttırdığını bildirmiş.Yapılan ölçümlerde de bu doğrulanmış.
Qualcomm bunu inatla kabul etmese de bu bir gerçek.Muhtemelen 810 a bir iyileştirme gelecek ya da direk üst modeline geçilecek.
808 olmasının bir diğer avantajı da maliyet olarak daha uygun olması,bu nedenle LG telefonları biraz daha uygun fiyata satabilecek.
Yani hem maliyet hem de dayanıklılık açısından çok güzel bir tercih..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Snapdragon 808 le gelmesi LG nin ne kadar iyi bir firma olduğunu birkez daha kanıtladı.Neden mi:
Snapdragon 810 kullanıcıları bu işlemcinin ciddi ısınma yaptığını ve batarya kullanımını arttırdığını bildirmiş.Yapılan ölçümlerde de bu doğrulanmış.
Qualcomm bunu inatla kabul etmese de bu bir gerçek.Muhtemelen 810 a bir iyileştirme gelecek ya da direk üst modeline geçilecek.
808 olmasının bir diğer avantajı da maliyet olarak daha uygun olması,bu nedenle LG telefonları biraz daha uygun fiyata satabilecek.
Yani hem maliyet hem de dayanıklılık açısından çok güzel bir tercih..
lg gibi sony gibi firmalarin samsungu gecebilmesi icin artik snapdrogana baglikliklarini bitirmeleri gerekiyor kendi islemcilerini yapmalilar samsung ısinma problemini bildigi icin exynos 7 islemcisini daha once piyasaya surdu normalde 14nm uretim surecli bi islemci yok suan telefonlarda snapdragon daha iyisini yaparsa kullaniriz diyorlar lg ve sonyde kendi islemcisini yaparsa cok daha iyi cihazlar ve ucuz cihazlar uretebilirler özellikle lg bunu yapacak guce sahip gerekirse samsungla ortak bile gelistirebilirler bazi bilesenleri ileride yapacaklarini tahmin ediyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

lg gibi sony gibi firmalarin samsungu gecebilmesi icin artik snapdrogana baglikliklarini bitirmeleri gerekiyor kendi islemcilerini yapmalilar samsung ısinma problemini bildigi icin exynos 7 islemcisini daha once piyasaya surdu normalde 14nm uretim surecli bi islemci yok suan telefonlarda snapdragon daha iyisini yaparsa kullaniriz diyorlar lg ve sonyde kendi islemcisini yaparsa cok daha iyi cihazlar ve ucuz cihazlar uretebilirler özellikle lg bunu yapacak guce sahip gerekirse samsungla ortak bile gelistirebilirler bazi bilesenleri ileride yapacaklarini tahmin ediyorum
Samsungun yeni islemcisini ben de begendim.zaten samsung da bu isinma ve sarj sikintilarini bildigi icin 810 kullanmadi.

Lg de kendi islemcisini uretmeli.ama işlemci uretmek her babayigidin harci degildir.samsung ciddi risk aldi.eger işlemci kaynakli bir sikinti cikarsa piyasada ismi iyice lekelenir.

Telefonlar icinden kombin yapmak gerekirse;
Lg nin ekranini
Samsungun islemcisini
Sony nin bataryasini
İphonun da isletim sistemini

Alacaksin dunyanin en iyi telefonu ortaya cikar :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Samsungun yeni islemcisini ben de begendim.zaten samsung da bu isinma ve sarj sikintilarini bildigi icin 810 kullanmadi.

Lg de kendi islemcisini uretmeli.ama işlemci uretmek her babayigidin harci degildir.samsung ciddi risk aldi.eger işlemci kaynakli bir sikinti cikarsa piyasada ismi iyice lekelenir.

Lg nin ekranini
Samsungun islemcisini
Sony nin bataryasini

:lol: :lol: aynen katılıyorum bak bu dünyanın en iyisi olur işte hepsi kazanır  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

Lg nin ekranini
Samsungun islemcisini
Sony nin bataryasini

Uffff telefona 10.000 tl mi verilir :D

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALI RIZA

Lg nin ekranini
Samsungun islemcisini
Sony nin bataryasini

Katılmıyorum ZAMZUNG varsa kalite de sorun çıkar  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

Katılmıyorum ZAMZUNG varsa kalite de sorun çıkar  :kop: :kop: :kop:

hadi ordan o işlemci dünyanın en iyisi senin sonynin bi tane işlemci geliştirimiyor öp başına koy samsungu :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

hadi ordan o işlemci dünyanın en iyisi senin sonynin bi tane işlemci geliştirimiyor öp başına koy samsungu :icool:
Yapan var nede olsa ne yapacak istese yapar  :bandit: :bandit:  Sony kamerası var en alasından  :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

Yapan var nede olsa ne yapacak istese yapar  :bandit: :bandit:  Sony kamerası var en alasından  :kop: :kop:

bilerek yapamadığı için satın alıyor kamera diyorsun ikide bi git ozaman canon bi tane kamera al neden telefon alıyorsun ki :evillol: işlemci tefonun herşeyidir ve çok iyi olmak zorundadır samsung bu konuda rakipsiz şuan sony neden yapmıyor dersen para para derim satamayacığı bi cihaza 3 kat fazla para harcayacak snapdragona sığınıp kar etme peşinde hepsi samsung onu yapmıyor senelerdir işlemci geliştiriyor ve sonucunuda bu sene aldı  :) 
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

6:50 den itibaren videoyu izleyin derim snapdragon 810 un marifetine bakın,ısınma sorunu çok ciddi  :bandit: @Efe @anilt @Volkan Başaran @ALI RIZA @ZEKI

Çevrimdışı Efe

6:50 den itibaren videoyu izleyin derim snapdragon 810 un marifetine bakın,ısınma sorunu çok ciddi  :bandit: @Efe @anilt @Volkan Başaran @ALI RIZA @ZEKI

maalesef sıkıntı verici yoksa one m9 iyi cihaz ama çok pahalı gerçekten işlemcinin önemi ne kadar fazla android cihazlarda burda öne çıkıyor snapdrogon bu sene sınıfta kaldı 8 çekirdekli işlmeci yapmak hiçte kolay değilmiş demek ki  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

maalesef sıkıntı verici yoksa one m9 iyi cihaz ama çok pahalı gerçekten işlemcinin önemi ne kadar fazla android cihazlarda burda öne çıkıyor snapdrogon bu sene sınıfta kaldı 8 çekirdekli işlmeci yapmak hiçte kolay değilmiş demek ki  :)
one m9 bence iyi bir cihaz değil.Sadece kulaklığı iyi onun haricinde bütün özellikleri piyasadaki eşdeğer telefonlardan kötü.İşlemcisi sıkıntılı ekranı kötü bataryası yetersiz..HTC bu telefonla umduğunu bulamaz..

Etiketler: