Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 127263 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Ersan

Mourinho kapimizda bekliyordu kac gundur, sampiyon olalim da Bilic'in yerine gelsin bari..

mourinho büyük bütçelerin teknik direktörü bizim bütçemizle teknik direktörlük yapamaz şu takımın başında mustafa denizli olsaydı lig çoktan bitmiş çeyrek finali bekliyor olurduk

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:55:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yahudi, Oulare, Izguero kapış kapış gider. Hele Oulare döverek oynuyor rakibi çok uzun olmasına rağmen hızlı da.

Adamların en iyi oyuncu oynamadı Sevilla alacak büyük ihtimal sene sonu İspanyolu.

Yahudiyi al koy bizim ortasahaya ver Veli'yi biz sınıf atlarız mükemmel bir ortasaha oyuncusu.

Izquerdo çok yetenekli. Sağ beklerini de çok beğendim ben 1.87 boyla Töre'yi durdurdu adam.

Çok küçümsüyoruz sene  sonu Rafaelov'a Töre'den fazla teklif gelecek göreceğiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı FARUK

twitterda gördüğüm en güzel yorum  :)
"ben bile  tehlikeyi anladım televizyona koştum tolga çizgiden çıkamadı"

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Ersan

Sivok'un adını UEFA listesinden sildirmişti Bilic. Yani süper formda bile olsa forma giyemezdi. Dedim ya, takım tertibi!   :akuma:

ben uefa için demiyorum zaten genel olarak diyorum sivoku komple kafadan silmiş öyle bir futbolcusu yok bence onun için uefa listesinden sildirse nolur

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:58:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Çok temel eksikler var. En basiti Necip.

Kafaya çıkıyor değil mi? Kafayı vurduysan ya çok darbeli göbeğe vuracaksın ya da her türlü kanatlara doğru vuracaksın.

Stoper oynamayı bilmediği için darbesiz göbeğe vuruyor toplar  geri dönüyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ah Bilic ah futbol komplike bir oyun değil basit oyna basit oynat neden karıştırıyorsun elmayla armutu.
1 aydır maça çıkmayan tolga bu maça konur mu?
Sakatlanan sağ bekin yerine olcay konur mu?
Adamlar hava toplarından geliyor,ilk maç bunu bir güzel gösterdiler neden atınç oynamaz şu takımda?
Mustafa ilk yarı tartışmasız sahanın en kötüsüyken ikinci devreye nasıl başlar?70 dk bu adama nasıl tahamül ettin?
Yakışmadı hocam yakışmadı.Futbol bu kadar karmaşık bir oyun değil..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Taraftar konusunda şunu söylemek istiyorum.

Bugünkü taraftar bana tıpkı Gs maçındaki taraftarı hatırlattı.

Yani o maça giden taraftarlar da kesin Gs'yi yeneriz diye gitmişlerdi ve tersi olunca ortalık karışmıştı.

Bugünkü maça da giden herkes turu bir şekilde geçeriz diye düşünüyordu.

Öne de geçtikten sonra tamam bu iş bitti derken 1-1 olunca huzursuzluk başladı.

Anlatmak istediğim bu kadar şartlanmaya gerek yok bazı şeyler için sonra toparlanması çok güç oluyor.

Gs maçından sonra olanları biliyoruz tabi o maçta yaşananların başka nedenleri de var da şimdi girmeyeyim buraya.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı src35

sahanın en iyisiydi
ama yanındaki veli olunca ne pas alıp verebiliyor nede destek buluyor
sahaya klasik veli atiba çıkılmalıydı ama olmadı
velinin topla arasında sorunlar var zaten. kavga ediyor. atibayla nasıl ikili olur tolgay bende çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Deniz

Mete Vardar: "1-1 olduktan sonra daha çok destek bekliyorduk..Daha 30 dakika vardı..Tam tersine protesto oldu..Şaşırdık..Üzüldük.."

gereksiz bir açıklama tamam taraftar iyi değildi yaptığı da yanlıştı ama bu açıklama çok gereksiz olmuş.taraftara gelene kadar çok şey var hemen taraftara sallamak işin kolayına kaçmaktır.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Çok temel eksikler var. En basiti Necip.

Kafaya çıkıyor değil mi? Kafayı vurduysan ya çok darbeli göbeğe vuracaksın ya da her türlü kanatlara doğru vuracaksın.

Stoper oynamayı bilmediği için darbesiz göbeğe vuruyor toplar  geri dönüyor.
Kafa toplarını durdurmanın tek yolu dediğim gibi adamları bırakacaksın indirecek alanı savunacaksın ve şok preslerle topu kapacaksın maalesef Bilic bunu yine yapmayı tercih etmedi veya düşünemedi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:02:20
  • Beşiktaş / Bodrum
Mete Vardar: "1-1 olduktan sonra daha çok destek bekliyorduk..Daha 30 dakika vardı..Tam tersine protesto oldu..Şaşırdık..Üzüldük.."

gereksiz bir açıklama tamam taraftar iyi değildi yaptığı da yanlıştı ama bu açıklama çok gereksiz olmuş.taraftara gelene kadar çok şey var hemen taraftara sallamak işin kolayına kaçmaktır.

Hayır katılmıyorum çok haklı. Taraftar eleştirilmeye eleştirilmeye şımardı zaten. Daha da dillendirilmeli ki insanlar hatasınınf arkına varsın.

Oyuncular gönderilir değiştirilir bunlar kolay. Değişmeyen taraftar olacak. Böyle böyle değiştirilecek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:02:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Kafa toplarını durdurmanın tek yolu dediğim gibi adamları bırakacaksın indirecek alanı savunacaksın ve şok preslerle topu kapacaksın maalesef Bilic bunu yine yapmayı tercih etmedi veya düşünemedi.

Bu Ersun Yanal'ın sistemi bırak indirsin 2.topları al kontraya çık. Bunun için bilerek faul yaptırır çoğu maçta.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Herkes taraftara salladı td sinden oyuncusuna kadar ki bence haklılar.

Çevrimdışı Deniz

Hayır katılmıyorum çok haklı. Taraftar eleştirilmeye eleştirilmeye şımardı zaten. Daha da dillendirilmeli ki insanlar hatasınınf arkına varsın.

Oyuncular gönderilir değiştirilir bunlar kolay. Değişmeyen taraftar olacak. Böyle böyle değiştirilecek.
Herkes gergin herkes üzgün ve sinirliyken taraftara bu tarz konuşması yakışmamış.Sonuçta 70.000 kişi bu saatte zulumpiyata gitti takımı destekledi.Yanlış yapmadı mı yaptı ama hemen taraftarı hedef göstermek büyük hata.

Çevrimdışı blackeagle35

Bazı oyuncularla 4'er yıllık sözleşmeler imzalayarak kalite arttırma fırsatını kaçırdık..Bunu dile getirdik devre arasında geçtiğimiz sezon ama olan oldu artık..

Çevrimdışı nannan

Bu takım hala ligde lider. Haftasonu Kadıköy deplasmanına gideceğiz. Maç sonu ne Bilic ne de bir futbolcu eleştirilmez şu an. Taraftarın da bir durup düşünmesi lazım artık. Skor 0-0'ken de çok kötüydü aslında. 1-1'dan sonrasını anlatmanın lüzumu yok. takımın yaş ortalaması 24. Bütün sezon sağda solda "evim" diyemeyeceği yerlerde oynamışlar. Şimdi bugünkü taraftardan sonra bu takım nasıl sabırsızlıkla beklesin Vodafone Arena'da oynamayı?

Çevrimdışı src35

Ah Bilic ah futbol komplike bir oyun değil basit oyna basit oynat neden karıştırıyorsun elmayla armutu.
1 aydır maça çıkmayan tolga bu maça konur mu?
Sakatlanan sağ bekin yerine olcay konur mu?
Adamlar hava toplarından geliyor,ilk maç bunu bir güzel gösterdiler neden atınç oynamaz şu takımda?
Mustafa ilk yarı tartışmasız sahanın en kötüsüyken ikinci devreye nasıl başlar?70 dk bu adama nasıl tahamül ettin?
Yakışmadı hocam yakışmadı.Futbol bu kadar karmaşık bir oyun değil..
olur mu
atınç tecrübesiz
atınc agır
atınc hava topuda veriyor!?
atınc hata yapar
atınc olmaz
atınc ödümüzü patlatıyor

çünkü stoperlerimiz uçuyor, hatta öyleki bu maçta tek bir hatalarını bulamadık, hiç agır kalmadılar, hiç hava topu vermediler!?

Çevrimdışı FARUK

almedida ile demba ba yı kıyaslayanlara soruyorum almeidayı savunmuyorum ama demba ba kaç tane penaltı golü atmış almeida kaç tane penaltı golü atmış bir bakın 13 golün kaç tanesi penaltı demba ba nın attığı gollerin kaç tanesi penaltı evet almeida kötüydü demba ba daha fazla maç oynayıp penaltılar vasıtası ile almeida dan daha fazla gol attı diye bu demba ba yı da iyi yapmaz almeida kötünün 3. derecesi ise demba ba 2. seviyesi yatmış stoperlerin kucağına bütün maç ayağına top gelsin diye bekliyor azcık gezin kaç gir çık defansı boz geniş alan yarat adam eksilt çevrene top indir güçlü ol sert ol öyle yatakta yatar gibi tüm maç stoperlerin kucağında yat uyu bir tane arkadaşın düşsün penaltı olsun penaltıdan gol at oh ne güzel dünya

dembaba nın attığı penaltıları çok küçümsüyorsun

Çevrimiçi Samet Ç

bir an önce milli maç arasına gitmek istiyorum her şey yoluna ancak o zaman girer.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:06:07
  • Beşiktaş / Bodrum
Herkes gergin herkes üzgün ve sinirliyken taraftara bu tarz konuşması yakışmamış.Sonuçta 70.000 kişi bu saatte zulumpiyata gitti takımı destekledi.Yanlış yapmadı mı yaptı ama hemen taraftarı hedef göstermek büyük hata.

Hedef göstermiyor ki neden diyor. Ankara'da yenik duruma düşünce böyle mi yaptı taraftar? Ya da gol yiyince?

Bunlar sabırsız İstanbul taraftarının marifetleri. Sadece maça gelmekle olmuyor.Son 30 dk 1-1 ken takımı yuhalarsan gelmenin hiçbir esprisi kalmıyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Valla biraz sert söylicem ama kusura bakmayın. bu soğukta 70.000 kişi gitmişmiş. Zulümpiyat vs vs edebiyat yapacaklarsa gitmesinler. Bursa maçında da beş bin on bin kişi vardı ama uzatmalarda yememize rağmen yine de aldık maçı. Maçın bitmesine yarım saat var, bir gol hala yetiyor ama sen takımın düşen moralini hepten dibe vurduruyorsun. Olmaz öyle. Tribünde de bazı şeylerin değişmesi lazım artık. Savunulacan yanı yok.

Çevrimdışı Deniz

Hedef göstermiyor ki neden diyor. Ankara'da yenik duruma düşünce böyle mi yaptı taraftar? Ya da gol yiyince?

Bunlar sabırsız İstanbul taraftarının marifetleri. Sadece maça gelmekle olmuyor.Son 30 dk 1-1 ken takımı yuhalarsan gelmenin hiçbir esprisi kalmıyor.
Taraftarın yaptığını savunmuyorum,oyuncunun yuhalanmasına sonuna kadar karşıyım.Ama 1-0 dan 1-3 e gelen maçta konuşulacak tek etkenin taraftar olmadığı açık.Hele ki gergin bir ortamdayken.
Zamanlama açısından gereksiz bir açıklama olmuş.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Maç öncesinde burda bi bağlantı paylaştım. Stat dışından canlı yayın.
Herkes içiyo, eğleniyo bi yana, öyle küfürler ediliyoki. Vodafone Arena'yı hakkaten haketmiyo öyle taraftar.
Edebiyle taraftarlık yapanlar gelsin abi stada, bu nedir?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı nannan

Taraftarın yaptığını savunmuyorum,oyuncunun yuhalanmasına sonuna kadar karşıyım.Ama 1-0 dan 1-3 e gelen maçta konuşulacak tek etkenin taraftar olmadığı açık.Hele ki gergin bir ortamdayken.
Zamanlama açısından gereksiz bir açıklama olmuş.
Zamanlama açısından yanlış bir olay yok. O yediğimiz golden sonra takımı itecek olan tek şey taraftardı. Defalarca da tezahürat başlatılmaya çalışıldı ama kimse tınlamadı hala aynıydı. Bu açıklama yarın olmaz. Çünkü yarından itibaren fener maçı var bu takımın. Bunu taraftar düşünecekti, takımı derbiye doğru düzgün gönderecekti.