Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 127262 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Çağatay

Abi iki macta da ikinci yarilarin basinda öne gecip pesine yenildik
ya walla gol atacaksak 90+3 te filan atalim artik bi daha o top donup bizim kaleye girmesin yeter ya yeter...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı yedic

Tolga Zengin iyi hoş insansın güzel demeçler veriyorsun ama kalecilik başka meziyet be kardeşim. ilk Tottenham maçında ceza sahası dışından golü yediğinden beri bir türlü toparlanamadın. Yenilgiyi tek kişiye yüklemek çok doğru değil ama 32 yaşındasın degajın kısa düştü ve ve geç çıktın sonuçta golü yedik takımın gardı düştü, bu kadar amatör hatalar yapmamak lazım. Başka takıma elenseydik vallahi bu kadar üzülmeyecektim ama ayıptır günahtır.

Çevrimdışı Tolga

Kura şansımız var dedik ilk defa çok güzel kura şansının içine ettik.

C.Brugge kabul etmek lazım gerçekten de sıradan bir takım değil ama biz yine de bu turu normal şartlarda geçebilirdik.

Kendi kendimize yaptıklarımızla verdik bu turu resmen.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

Tepki haklı, tepkinin zamanı yanlış.

Ynalış zamanda yaparsan önce sen yanlışsın. Önce sen sabote ediyorsun. O yüzden bazı şeyler değişecek.

Zamanlama yanlis ama taraftar da goruyor o stresi bizzat macin icinde yasiyor onu stadda..Bu kadar zor bir macta boyle hatalari ardi ardina yaparsan hem de en cok guvenilen isim olarak formayi devraliyorum diyerek, kaptan olarak gelip bunlari yaparsan bu tepkiyi gorursun..Tam turu alacagiz derken bir degil iki degil uc kere ust uste adamlar gol atsin diye ugrasti resmen, madem topa vurabilecek durumun yok oynama, yedekte dur.. Cenk'e de cok buyuk haksizlik yapti bugun o formayi giyerek, Cenk olmasa Liverpool'u eleyemezdi bu takim. Neyse, oldu bitti artik ama benim icin Tolga da bitti. Bir daha oynamasini istemiyorum.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kitap

Hic bisey yapmayan BA varken pektemegi elestirmek nedir ya baska mac mi izliyoruz anlamadim ki

aynen katılıyorum. demba cok formsuz. hala mustafaya sallanıyor. ba ne yanına gelen pası alıyor nede aldıgı pas yerıne gıdıyor. ayrıca adama o kadar fızıklı falan dedık ama ben bı ortada stoperın uzerıne cıkıp kafa vurdugunu hatırlamıyorum

Çevrimdışı Avanti

Sonuç şaşırtmadı.Bu takımdan birşey bekleyen en büyük yanılgıya düşer.Haftasonu yenilir sezonu kapatırız.Küçümsenen brugge futbol olarak bizden 5 gömlek daha iyi takım.Bu takımın teknik heyeti,kadrosu büyük değişimler yaşamalı.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Olcay ve demba azcik cok degil azcik kendileri gibi oynasa bu mac cok farkli olurdu.  Ustune tolga faktoru de eklenince buyuk rezaletten sadece elenerek kurtulduk..  su macinda fener macinin onune gelmesi buyuk sansizlik...

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Yusuf

Tepki haklı, tepkinin zamanı yanlış.

Ynalış zamanda yaparsan önce sen yanlışsın. Önce sen sabote ediyorsun. O yüzden bazı şeyler değişecek.

Abi takımı sen sabote etmiyorsun ki, Tolga denen kaleciden başka her şey olan ve o topa çıkamayacak kadar temel kalecilik vasıflarından bihaber bir kaleci sabote ediyor. O hatadan sonra takım çöktü iki pas yapamaz hale geldik. Eğer Cenk sakat değilse Biliç'e de laf söylememek için kendimi zor tutuyorum açıkçası. Gelecek sene gerekirse tüm parayı bir Alman kaleciye yatıralım. Baumann mı olur, Horn mu olur, Trapp mı olur bilemem ama atanımız varken tutanımız olmadığı için maç veriyoruz resmen. Adam güya takımın kaptanı ama tarihimizdeki en önemli maçlardan birinde maçın içine edebiliyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu maçtan önce herşey ne güzeldi halbuki. Medyada Beşiktaş, sahada Beşiktaş, avrupada Beşiktaş, ligde Beşiktaş..
Bu imajımız kaybolcak gibi bu geceki rezil futboldan sonra.
Bide şu renklilerin eline malzeme yaptınızya koskoca Beşiktaş'ı.. Bişey demiyorum size takım..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tomannie

abicim 1:1 yüzdeyüz kaleci hatasi nasil seyrediyorsunuz maci cenk bile cikip alirdi o topu :akuma:

abi kaleci hatası değil diyen mi var.önceki sayfalarda yazdım zaten adamın her topu kısa düşüyor degajı orta sahayı geçerse evde seviniyoruz.ben diyorum ki maç 1-1 bir gol atsak uzatmaya gdiyor ve evindesin belki 3-4 olcak en kötü penaltılara kadar gidecek.ama golden sonra takım düşmüş sen takımı itecegine daha da geri çekiyorsun hemen yuhalamalar her geri pasa homurdanmalar nedir ya

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Opare gitti Beşiktaş bitti, acı olanda iki maçta öne geçip kaybetmek oldu, bilic bu seferde korkak gözükmemek için Beşiktaşı yaktı, 1. Golü attığın anda Mustafa denen kazmayı cılarıp Atibayı alsan simdi  :halay: cekiyorduk. Yazıklar olsun yukarıda isimlerini zikrettiğim 3 kisiye, Bu takımı yaktılar.

Çevrimdışı Tolga

Hafta sonu oynayacağımız derbi şimdi çok daha anlamlı hale geldi eğer bir terslik olursa takımın kafa olarak dağılmasından korkuyorum umarım en kötü 1 puanla ayrılırız.

Çevrimdışı Barış Hoca

Cenk de hata yapıyor, mesele bu değil, bana Tolga'nın aldığı 1 tane maç söyleyin. Nankör bir insan değilim, şu an verdiğim tepki de duygusal bir tepki değil, kaleci her topu kurtarır gibi bir düşüncem de yok ama Tolga'nın "her yerinden öpüyorum Rüştü" dedirtecek bir tane maçını söyleyin. Ben ekmeğimden, çocuğumun bezinden kesip kartalyuvası ürünü alıyorum, trilyon kazanan bu adamlar o y n a y a c a k, Ersan'a "bitti bu iş" tribi atmayacak beyefendi.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı f_madida

Sonuç şaşırtmadı.Bu takımdan birşey bekleyen en büyük yanılgıya düşer.Haftasonu yenilir sezonu kapatırız.Küçümsenen brugge futbol olarak bizden 5 gömlek daha iyi takım.Bu takımın teknik heyeti,kadrosu büyük değişimler yaşamalı.

Brugge fútbol olarak ustun degil bence, yalniz sansimiz varmis D.Kiev flan cikmamis, D.Kiev olsa buyuk bir hezimet alirmisiz hem de boyle bir kaleciyle.. Bilic de rakibi K.Erciyes sandi galiba, olmadik isler denedi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:10:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gerçekten çok ilginç yapımız var.

Ya kaybettik, kötü oynadık ve kaybettik bitti işte. Ama sezon bitmedi.

Hemen kafa koparmalar başladı yine. Ya arkadaşlar ne oluyor? Ne bu?

Takıma kızıyor herkes çok kırılgan diye önce herkes kendine baksın bu kadar kolay yakılmaz gemiler.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bizi buraya kadar getirende Bilic bu akşam maçı verende Bilic  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ve taraftar tolgayi protesto ediyorda eminim butun takimda o golu yedigi icin icinden sovuyor. Kimsenin top oynayasi kalmadi. Gokhan olsam ne anlami varki yardirmanin, ne de olsa tolga mal bi gol daha yiyip butun oyunun icine edecek.

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Türkay

Şu maçtan önce herşey ne güzeldi halbuki. Medyada Beşiktaş, sahada Beşiktaş, avrupada Beşiktaş, ligde Beşiktaş..
Bu imajımız kaybolcak gibi bu geceki rezil futboldan sonra.
Bide şu renklilerin eline malzeme yaptınızya koskoca Beşiktaş'ı.. Bişey demiyorum size takım..

Renklilerde medya da umrumda değil. Benim icin bu mac her seyiyle  bitti tek dusuncem Fb macı
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:10:56
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Cenk de hata yapıyor, mesele bu değil, bana Tolga'nın aldığı 1 tane maç söyleyin. Nankör bir insan değilim, şu an verdiğim tepki de duygusal bir tepki değil, kaleci her topu kurtarır gibi bir düşüncem de yok ama Tolga'nın "her yerinden öpüyorum Rüştü" dedirtecek bir tane maçını söyleyin. Ben ekmeğimden, çocuğumun bezinden kesip kartalyuvası ürünü alıyorum, trilyon kazanan bu adamlar o y n a y a c a k, Ersan'a "bitti bu iş" tribi atmayacak beyefendi.

Geçen seneki Fenerbahçe maçını aldı.

Amaç Tolga'yı savunmak değil ama o maç bildiğin maçı almıştı.

O maçtan bu yana Tolga yok.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Avanti

Brugge fútbol olarak ustun degil bence, yalniz sansimiz varmis D.Kiev flan cikmamis, D.Kiev olsa buyuk bir hezimet alirmisiz hem de boyle bir kaleciyle.. Bilic de rakibi K.Erciyes sandi galiba, olmadik isler denedi.

Brugge bizden iyi takım.

Çevrimdışı Tolga

Takıma kızıyor herkes çok kırılgan diye önce herkes kendine baksın bu kadar kolay yakılmaz gemiler.
Aynen katılıyorum asıl hafta sonu oynayacağımız maç çok önemli.

Yenilsek bile takımın bir anda eski havasına bürünmesi şart.

Açıkçası şampiyonluk için ümitlerim azdı fakat görüyoruz ki herkes puan kaybedebiliyor.

Bu sıkıntılı maçı unutup yolumuza devam etmekten başka çaremiz yok.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Artık taraftar çok doldu elle tutulur başarı istiyor. Birde denizi geçip böyle nehirde boğulunca herkes çıldırdı.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı baro19

Ya Bence iyi oldu... Haftasonunki maç daha önemli... Zaten Çeyrek Finale çıksak bile bizi tokatlıcaktı biri... Fenerbahçe maçı önemli lig önemli... Umarım ligde iyi olur

Çevrimdışı f_madida

Brugge bizden iyi takım.

Degil, Allah Allah...Futbol yoksunu bir takim, bizim takimin fiziksel gucu yetmedi baska birsey degil. Su macta bile Tolga bu kadar basit bir hata yapmasa cok rahat kopartirdik bu maci.. Adamlar bildigimiz Basaksehir'in Belcika subesini acmislar olan bu.

Çevrimdışı Serkan P.

Yok kardesim yok bu takim cok havaya girdi. Franco dokuldu. Ulan Cenk var Cenk Tolga yeni iyilesmis. Mustafaya nasil katlandik 70 dakika? Ya abi aklim almiyor pisi pisine verdik Avrupayi. Bari Ligde moraller bozulmasin.