Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 127264 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı asi_kartal

Hic bisey yapmayan BA varken pektemegi elestirmek nedir ya baska mac mi izliyoruz anlamadim ki
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Vallaha helal olsun yazık o maca giden taraftara be vallaha ,resmen kendi kafamiza sıktık, Atiba gibi adam oyuna girmedi be, seni tebrik ediyorum Bilic, Mustafa, ve gecenin yıldızı iddiacı  Tolga.  :s20:

Çevrimdışı Barış Hoca

Kardeşler stat yapıyoruz, çok güzel ama tıpkı benim gibi maçı izleyen Biliç, tribünlere oynamaktan başka hiçbir fonksiyonu olmayan Tolga ve Pektemek-Olcay-Veli-Necip gibi oyuncularla bu iş olmuyor. Arada iyi oynasalar da olmuyor. Bu isimlerim tamamı küçük takım üyesi olabilir ancak.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı Tolga

Seneye bu takıma 1 sağ bek 1 sol bek 2 stoper 1 çok üst seviyede bir ön libero şart da kaç tanesi alınır bunların orası muamma tabi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

tolga sezon sonunu görmeden ayrılır. Hafta sonu yenilmememiz lazım yapabilir miyiz yapamayız orası ayrı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:59:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Önce teknik direktör farkına bir bakıp saygı duyacağız.

Kenardan takip etmekle olmuyor hamle yapmakla oluyor bu iş.

Sonra kaleci ve stoper fiziksizlik sayarız da sayarız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rasim

Hic bisey yapmayan BA varken pektemegi elestirmek nedir ya baska mac mi izliyoruz anlamadim ki
2 metreden topu kalaye gönderseydi beyefendi mac 2:0'a geliyordu adam Golcü diye geziyor :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı f_madida

Tolga yapilan butun tepkiyi hakediyor, sezonun yarisinda futbol oynadigi yok, sakatim diye yatti, en onemli maclarda Cenk kendini feda etti sakatligina ragmen oynadi. Simdi su macta gelmis abi ayaklari yapiyor bir de mactan once. Sen once oynadigin futbola bak, kendi isini adam gibi yap, anca tribunlere oynasa twit atsa vs., isini yap isini once bir is ahlaki goster giydigin formanin aldigin paranin hakkini ver.. Su oyununa bak yahu, inanilir gibi degil.
Mac basindan beri yaptigi hareketlerle, adamlara en az 3 golluk pozisyon hazirladi birini de attilar, zaten psikolojik mucadelesi bol alan macta bizi bitirdi Tolga, kendini de bitirmis olsun artik, bir daha kalede gormek istemiyorum gerekirse altyapi kalecisi oynasin.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bosver adamlar sirf kendilerini hakli cikarmak icin yorum yapiyorlar iste. Taraftarda aynisi, hepsi cok bilmis.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:00:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Küfür ve hakareti doğrudan susturuyorum panelden.

Benim de moralim bozuk bir de bununla uğraştırmayın lütfen. Sinirli olan yazmasın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

İşin kötüsü tam da herşey iyi giderken 1-1 oldu maç.

Çevrimdışı tomannie

bu takım bruggeden iyi değil diyenler biz tolgalarla cenklerle velilerle liverpool'u eledik, hani şu premier ligde 2. yarının lideri uzun süredir maç kaybetmeyen liverpoolu. tolga yuhalanmayı maç 1-1 ken oyun ortadayken haketmedi.ben de bayılmıyorum olaganüstü kaleciliğine..maç bitsin oyun bitsin ondan sonra beraber yuhalarız.

maçın özeti tolganın ve tribünün muhteşem maç performansı yazık oldu ne diyeyim

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:01:33
  • Beşiktaş / Bodrum
Tolga yapilan butun tepkiyi hakediyor, sezonun yarisinda futbol oynadigi yok, sakatim diye yatti, en onemli maclarda Cenk kendini feda etti sakatligina ragmen oynadi. Simdi su macta gelmis abi ayaklari yapiyor bir de mactan once. Sen once oynadigin futbola bak, kendi isini adam gibi yap, anca tribunlere oynasa twit atsa vs., isini yap isini once bir is ahlaki goster giydigin formanin aldigin paranin hakkini ver.. Su oyununa bak yahu, inanilir gibi degil.
Mac basindan beri yaptigi hareketlerle, adamlara en az 3 golluk pozisyon hazirladi birini de attilar, zaten psikolojik mucadelesi bol alan macta bizi bitirdi Tolga, kendini de bitirmis olsun artik, bir daha kalede gormek istemiyorum gerekirse altyapi kalecisi oynasin.

Tepki haklı, tepkinin zamanı yanlış.

Ynalış zamanda yaparsan önce sen yanlışsın. Önce sen sabote ediyorsun. O yüzden bazı şeyler değişecek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı Tolga

Arkadaşlar tamam herkes kızgın falan ama biraz sakin olalım.

Küfür etmek yakışmıyor hiçbirimize.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Pektemek, Cenk gönen, olcay, pedro, motta bu takımda olmamalı arkadaş.
Tolga Zengin adamdır, lakin kaleci değilmiş anlaşıldı. Degaj kullanamayan kaleci mi olur birader?
Dalga mı geçiyo bunlar bizle?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Şimdi şöyle düşünüyorum da rakip Liverpool ayarında biri olsaydı mesele atıyorum Napoli falan olsaydı bu turu geçer miydik.

Biraz da özellikle ilk maçta ciddi bir konsantre eksikliği yaşadık.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Rasim

bu takım bruggeden iyi değil diyenler biz tolgalarla cenklerle velilerle liverpool'u eledik, hani şu premier ligde 2. yarının lideri uzun süredir maç kaybetmeyen liverpoolu. tolga yuhalanmayı maç 1-1 ken oyun ortadayken haketmedi.ben de bayılmıyorum olaganüstü kaleciliğine..maç bitsin oyun bitsin ondan sonra beraber yuhalarız.

maçın özeti tolganın ve tribünün muhteşem maç performansı yazık oldu ne diyeyim
abicim 1:1 yüzdeyüz kaleci hatasi nasil seyrediyorsunuz maci cenk bile cikip alirdi o topu :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:04:27
  • Beşiktaş / Bodrum
Şimdi şöyle düşünüyorum da rakip Liverpool ayarında biri olsaydı mesele atıyorum Napoli falan olsaydı bu turu geçer miydik.

Biraz da özellikle ilk maçta ciddi bir konsantre eksikliği yaşadık.

Konu konsantre değil bence.

Konu biz büyük takım gelince üretmek için oynamıyoruz. Savunma yapıp kontra arıyıp buluyoruz.

İş üretmeye gelince duruyoruz. O yüzden oyuncu yapısı ve oyun yapısı mecbur değişecek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rasim

eğer o kaledeki rezil herifin üzerinde birdaha beşiktaş forması giydiğini görürsem giydirenede giyenede haram zıkkım olsun helal etmiorum hakkımı yazıklar olsun tolga yazıklar olsun onurun şerefin varsa yarın sözleşmeni yırt git
yanina Pektemegide alsin :s20:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Deniz

Penalti noktasinin ustunden vurdu adam kaleci cikip almiyor.yok artik diyorum baska bise demiyorum.
Bilic sen de cok ama cok buyuk yanlislar yaptin
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Üzüldüğüm tek nokta oraya giden 70000 taraftar ve bütün Türkiyenin hayal kırıklığına uğraması.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler