Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 127240 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Neyse ulan bilmemnemiz sağolsun..
BİR DERDİM VAR! BİN DERMANA DEĞİŞMEM ASLA!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Bari hafta sonu yenilmeyelim de takımın tüm dengesi hepten dağılmasın.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Factatum

Belçika'daki maçın aynısı oldu.

Kabul edelim ki; Rakip bizden çok daha iyi. Hem teknik heyet, hem futbolcu kalitesiyle. Belli ki, mental yönden de daha iyi hazırlanmışlar.

Elimizde kalanı iyi muhafaza edebiliriz inşallah.

Çevrimdışı Çağatay

Şu hatalarindan sonra tolga yuhalanmasi normaldir ilk gol onun hediyesi resmen
adam gibi degaj atsaydi o top bi pasla gol olmazdi mac icinde de evlere senlikti
dolayisiyle kimseden tolgayi yuhalamamasini istemeyin
bazen boyle yuhalanmak iyi gelir motive eder ders cikarmasi lazim
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Orhan_

Şu takımdan fazlasını beklemekte ayıp olur aslına bakarsanız. Veliyle mi geçicektik turu? Olcayla mı? Mustafayla mı? Kerimle mi? Tolga yla mı? Cenk Gönenle mi? Ersanla mı? Angarya futbolcu o kadar çokki. En önemlisi maçı taraftar gibi izleyen Bilic'le mi? Biz o ilk maçı saçma sapan kaybettik. Bu maçı da saçma sapan kaybediyoruz. Tolga'nın da kariyeri böylece son bulur bu takımda. Taraftar harcadı herifi.

Çevrimdışı ALBATROS

bu kadar beceriksiz futbolcuyla buraya kadar gelmemiz başarı sayılır hala bu tip futbolcularla sözleşme uzatan yönetime de teşekkürler seneye yine ızdırap çekicez  :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:52:19
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gelelim yine aynı yere.

Pektemek'in sözleşmesinin hesabını kim verecek?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Açıkçası elenmemiz belki lig de işimize yarayabilir tabi kullanabilirsek.

Çevrimdışı Çağatay

Çevrimdışı Tolga

Gelelim yine aynı yere.

Ben artık şu konuları tekrar tekrar konuşmaktan sıkıldım.

Koskoca Beşiktaş kulübü sezonun yarısından çoğunu sakat geçiren yerli bir forvetle yeniden maaşına zam yaparak anlaşma sağlıyorsa diyecek birşey yok.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:53:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Adam altı üstü maça geldiği için kendini o kadar değerli görüyor ki daha maç bitmeden adam yuhalıyor.

Ya sabret ya sabret. Ne var yani maç bitsin çağır tribüne yuhala kimi neye ispatlıyorsun.

Takımı sabote ediyorsun sadece.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

3 oldu defansı kaleciyi yedeğine varana kadar değiştirin

Çevrimdışı Yusuf

Burada Tolga'nın ıslıklanmasına falan laf ediyorsunuz da kesinlikle haketti ıslıklanmayı. Bir kaleci bu kadar lakayıt olamaz ya maçın başından beri 10 tane hata yaptı. İnşallah bundan sonra forma yüzü göremez ve sene sonu ayrılır. Bundan ayrı olarak da taraftar hakikaten çok kötüydü hiç itemediker takımı.

Çevrimdışı ALBATROS

Gelelim yine aynı yere.

ceplerinden ödemiyorlarsa istifa etsinler dalga geçmekten başka bişey değil yaptıkları

Çevrimdışı Rasim

Gelelim yine aynı yere.

Abicim ben bu adami takimda görmek istemiyorum adam 3 metreden tribünde kus aliyor derhal feshedilsin sözleşmesi  :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Çağatay

Al işte... neyse ya pozitif olayim bari
lige asiliriz artik aslinda iyi oldu elenmemiz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:55:15
  • Beşiktaş / Bodrum
Valla ortasaha filan dedik de gerçekten haklı çıkanlar var.

Bütçe olduğu gibi 2 stoper 1 kaleci 1 beke ayrılmalı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bu takımın savunması baştan aşağı değişmezse seneye de işimiz yaş yani.

Kusura bakmasın kimse ama çok vasat bir savunma ekibine sahibiz.

Çevrimdışı blackeagle35

Şu eşdeğer gördüğümüz takımlara karşı oynayamıyoruz..Güçlüyse kompakt oyun da iyiyiz,zayıfsa zaten sorun yok ama eşdeğer diyebileceğimiz takımlara olmuyor..Hele orta sahayı böyle bırakırsan hiç olmaz..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:56:29
  • Beşiktaş / Bodrum
Şu eşdeğer gördüğümüz takımlara karşı oynayamıyoruz..Güçlüyse kompakt oyun da iyiyiz,zayıfsa zaten sorun yok ama eşdeğer diyebileceğimiz takımlara olmuyor..Hele orta sahayı böyle bırakırsan hiç olmaz..

Çok doğru aynen böyle.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Keşke Erciyes maçını farklı kazanmasaydık da Bilic Erciyes maçının skoruna kanıp Pektemek ile başlamasaydı.

O maç çok yanılttı herkesi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence 4-4-2'yi kullanmamız oldu bu maçın sebebi.
Orta saha bomboştu bomboş.. Bir maç kullandı diye bir "avrupa" maçına; stresi bol, tempolu maça da bunu kullanırsan adamlar faydalanır tabi.
2 tane defans önü oyuncu olmazsa olmazdır bana göre. Takımın 4-4-2 yi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını bilmez, bilmiyolar oyuncular zaten oynamayı.
Hadi bunları da geçtim. Sezon başından beri söylediğimiz, bu takım bu defansla ve kalecilerle zor ayakta durur. Bir futbolcuya kendi ceza sahasında 4-5 defa topla vurmasına izin veriyosan yemişim senin stoperliğini..
Kaleci hakkında... Neyse...
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."