Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177822 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Siz tarlamsı olimpiyatta  Liverpool'un  bu geceki  gibi oynayabileceğinimi  düşünüyorsunuz  hala???Ardarda 5 pas yaparlarsa dua  etsinler.

Çevrimdışı atakan eraslan

Çevrimdışı CanEmre

Bu maçta forma giyen tüm Beşiktaşlı futbolculara ve özellikle deplasman maçında takıma destek veren tüm taraftarlara teşekkür ederim
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ilhan mansız

Defansta Atınç var solda Necip. Gecmis olsun
atıncı oynatacağını sanmam. Solda kim oynar bilmiyorum ama savunmada Necip olabilir

Çevrimdışı Kutay

arkadaşlar olimpiyatta bilet satışlarında son durum ne bilgisi olan var mı 76.000 kişi liverpola cehennemi yaşatmalıyız.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Samet Ç

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/123807/taraftar-sahaya-girdi bence bizm taraftar değil bizim taraftar niye böyle bir pankart açsın ki bizene ingiliz savunma bakanlığından
Türk'e benziyor ama umarım değildir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Penaltı Net penaltı...
Olcay macta en verimsiz kişiydi sosa da aynı şekilde...
Oguzhan ve frei topla çok buluşturamadık...
Motta yapmayacagı hareketi yaptı gel de rövanşta oyuncu bul... İsmaile kaldık yada Uğura...
Livepool pozisyon yakalarsan atacaksın Demba ba 2 kere buldun 2 göndereceksin adamların pozisyonu yok... Duran top penaltı birde cenk pedro hattası 1 pozisyon var
Ersan yerine rövanş atınç oynayacak...

Çevrimdışı ZORBEY

arkadaşlar PEDRO da cezalı duruma düştümü bilgisi olan ?
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Samet Ç

nereden biliyorsun nufus kağıdına mı baktın ,bu yorumlardan vazgeçin artık .
Abi ben öyle düşünüyorum.Ayrıca bizim taraftar da olsa ceza vereceklerini sanmıyorum özellikle Gs taraftarının yaptıklarına ceza vermediler.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Çevrimdışı Efe

takımı tebrik ediyorum doğru bir oyun oynadı maçı kazanabilirdik olimpiyat stadında turu geçeriz geçmeyiz ama maçı kazanacağımızı düşünüyorum  :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Samet Ç

Bence Sosa'nın çıkması hata değildi. Belki Tolgay girebilirdi ama Sosa çok etkisiz kaldı.
Hocam Sosa'yı tutsaydı iyiydi. Ama Ozi kesinlikle hata.

Çevrimdışı ZORBEY

Çevrimdışı ahmet türker

demin söylediğin farklıydı şimdi farklı söylüyorsun yorum yaparken ,dikkatli olun ard niyetli olduğun sanılabilir.

Çevrimdışı talha

Ya biz gidip İngiliz Devletini niye eleştirileim biz ne zaman o kadar sofistike olduk. :kop:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ZORBEY

Ersan yine cok iyi oynadı ama cezalı duruma düşmesi rövanşta işimizi dahada zorlaştırdı. ATINÇ bu tür maclarda pek umut vermiyor acıkcasi, hadi motta ın yerine uğur boral oynayabilir de, ersan ın yerine atınç kötü sonuc olabilir

Çevrimdışı ilhan mansız

:halay:
Tur atlariz diyenler? Bence mucize malesef..
ben geçebileceğimizi düşünüyorum. Olimpiyatta çok zorlanırlar. Bir gol bulursak turu geçeriz

Çevrimdışı ahmet türker

bazı beşiktaşlılar var ki rakiplerden daha beter , tabi ki beşiktaşlıysalar .

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Cenk-Serdar-Pedro-Atınç-Atiba-Tolgay-Veli-Sosa-Töre-Olcay-Ba   diye  çıkarız  muhtemelen  haftaya.

Çevrimdışı talha

Yanlız birşey diyeyim. Ersan'ın kartı çok saçmaydı. Penaltı tamam epanltı ama o kadart çok saçmaydı.  :lol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı denilanz

İlk yarı iyiydik ama ikinci yarı resmen batırdık. Motta'nın amatörce yaptırdığı penaltıya diyecek söz yok zaten. Bir çuval inciri berbat etti. İlk yarıda Ba ayağını biraz daha çevirebilseydi çok farklı olurdu her şey. İngiliz takımlarına karşı ilk golü bulabilmek çok önemli. Başaramadık maalesef.

Bence tur şansı oranları %80'e %20. Evinde dişine göre bir rakipten alabileceğin en iyi skor 1-0 ve Liverpool da bunu başardı. Genellikle gol yediğimizi de düşünürsek İstanbul'da 3 gol atabilir miyiz bu takıma bilmiyorum.

Veda edeceksek de kazanarak olur inşallah. Takımı şampiyonluk yolunda Avrupa'da zorlu kuralarla yıpratacağımıza en azından dikkatimizi bir kulvara yoğunlaştıracak olmamız elenirsek tek tesellimiz. Liverpool'u geçmek çok tatlı bir intikam olacaktı ama bu gerçekleşmeyecek gibi. Çok üzgünüm. :by2:

Çevrimiçi Samet Ç

demin söylediğin farklıydı şimdi farklı söylüyorsun yorum yaparken ,dikkatli olun ard niyetli olduğun sanılabilir.
Abi ne alakası var şimdi ben sadece kale arkasından geldiği için bizim taraftardır dedim. Arkadaş haber attı Türk'e benziyor dedim. Ayrıca namımız yayıldı bunu düşünmemde son derece normal.

Çevrimdışı Kadir G.

Hocam Sosa'yı tutsaydı iyiydi. Ama Ozi kesinlikle hata.

Oğuz nasıl hataydı ki? Soda hiçbir şey yapmadı hiçbir şey. Hoca olcay ve sosanın böyle oynayacağını bilse kerim ve oğuzla çıkardı maça. Hele kerimle çıksaydı ben eminim daha faydalı olacaktı gol atacaktık. Olcayın arkasına düşen 3 top var hepsi de atanın hatası değildi biraz iletişim lazım oyun içinde.

Şu an rövanşta nasıl oynarız onu düşünüyorum. Ersan yerine necip motta yerine atibayı oynatacak heralde.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

takımı tebrik ediyorum doğru bir oyun oynadı maçı kazanabilirdik olimpiyat stadında turu geçeriz geçmeyiz ama maçı kazanacağımızı düşünüyorum  :eyes
Valla  Efe bende  yeneriz  diyorum.Eğer  taraftar da  yeterince  desteklerse  eleriz  bile.

Çevrimdışı Haldun

ersanin yerine necip mottanin yerine ugur oynar buyuk ihtimal ama ugurun kondisyonu yok sol kanat aksayabilir tekrardan rovansta o kanattaki adam ruzgarin oglu

Etiketler: