Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177459 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Factatum

Oğuzhan yerine Tolgay daha iyi bir tercih olurdu. Motta haftalardır patlamaya hazır bir bombaydı. İbe de süper bir topçu.

İbre biraz Liverpool'a döndü, ancak bu taraftar bu ibreyi kırar.

Çevrimdışı Deniz

demekki farklı maçı izledik ben net ataklarını görmedim sen gördün mü?
Ozellikle olcay ve ersan kapatti butun hatalarini.macin ozetini izleyin ntvsporda veriyor liverpoolun kalemize gelen butun ataklari ordan.ben 6 tane saydim olgunlasmadan diger oyuncular tarafindan kapatilan.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:10:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yalnız bir ek yapayım.

Şu futbolu derbilerde oynayalım korkmadan bu takım kanırtarak şampiyon olacak.

Bilic bunu görmeli. Liverpool net pozisyon bulamadı maç boyunca.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

ilk yarı sahaya giren inşallah bizim taraftar değildir..
lütfen biri bana liveli desin .
ceza alırsak ve sahaya giren bizim taraftarsa , o (Hakaret Yasak)₅ katli vacip olur.
Bizim taraftar. Ayrıca biz liverpoola küfür ettikden sonra liverpool taraftarı 8-0 tezarahütı yapmış orada da bir karışıklık olmuş.

Çevrimdışı Haldun

Pedro mu? Yapmayın Pedro maçın adamlarındandı bence. Karşısında ki adamları tutmak kolay değil.
kritik hatalar yapti ozellikle 48.dakikadako pozisyona baya kizdim su cenk ile birbiribe girdigi pozisyondaki profesyonel bi futbolcuya yakismayacak hataydi.mac genelinde de guven vermedi acikcasi

Çevrimiçi Samet Ç

Yalnız bir ek yapayım.

Bilic'e göre Gs ve Fb Tottenham'dan Liverpool'dan ve Arsenal'den daha büyük gibi görüyor en azından bana öyle geliyor.

Çevrimdışı scape_bjk

Net atak görmediysek Ersan ve Pedro sağolsun.

Veli'de çok yerinde oynadı bugün. Motta ve Olcay kötüydü.
yapmayın hocam bütün takımın katkısı vardı olcay bile yardırdı geri gelmekten ama bu kadar büyütmeyelim bence çok kötü performans sayılmaz zaten ben en iyi ihtimal beraberlik olarak görüyordum açıkcası kendimizi dev aynasında görmenin anlamı yok hala beklerimizde sıkıntılı bir takımız bu bir gerçek ve bence bu kapasiteye göre iyi bile oynadığımızı düşünüyorum. Hala şansımız var ama her türlü sonuca hazırlıklı olun bence

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Haldun

Yalnız bir ek yapayım.

yalniz bugun futbol oynamadik ki biz :iscrewy:

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Kimse  merak etmesin.Olimpiyatı cehennem yapacağız  bunlara.Liverpool'u yeneceğiz.

Çevrimdışı talha

kritik hatalar yapti ozellikle 48.dakikadako pozisyona baya kizdim su cenk ile birbiribe girdigi pozisyondaki profesyonel bi futbolcuya yakismayacak hataydi.mac genelinde de guven vermedi acikcasi

kritik hata denir orada. bence orada suçlu cenk'tir pedro değil. ya yapmayın pedro'nun karşısında ki adamları tutmak kolay mı sizce. coutinho, sturridge, sterling,balotelli,lallana. bunlara izin vermemek bile bence harika bir olaydır.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi Samet Ç

Orada kaleci bağıracak çekil ben alacağım diye bizdeki kalecilerde neredeee.

Çevrimdışı scape_bjk

Net atak görmediysek Ersan ve Pedro sağolsun.

Veli'de çok yerinde oynadı bugün. Motta ve Olcay kötüydü.
yapmayın hocam bütün takımın katkısı vardı olcay bile yardırdı geri gelmekten ama bu kadar büyütmeyelim bence çok kötü performans sayılmaz zaten ben en iyi ihtimal beraberlik olarak görüyordum açıkcası kendimizi dev aynasında görmenin anlamı yok hala beklerimizde sıkıntılı bir takımız bu bir gerçek ve bence bu kapasiteye göre iyi bile oynadığımızı düşünüyorum. Hala şansımız var ama her türlü sonuca hazırlıklı olun bence

Çevrimdışı Deniz

Ben motta haric takimi begendim.sonucta dogru duzgun pozisyon vermedik.rovansta bu isi bitiririz.sosa formunu bulsun yeter.

Çevrimdışı ahmet türker

Hayallerimizi çalan Mottaya teşekkür ediyoruz, 10 oyuncunun emeğini alın terini harcayan Motta helal sana büyüksün bu takıma yaptığın penaltıyla turu elimizden alarak büyük hizmet ettin, gururumuzsun ikinci Ferrari Sultansın Helal Mottaa. (Hakaret yok destek çok)
hakeme teşekkür et aynı pozisyon bize olsaydı verirmiydi sence , biraz gerçekçi olun uydurma bir penaltı ile kaybettik adamların pozisyonu yok .

Çevrimdışı Attila

Motta yoktan yere arkadaslarinin 85 dakikalik emegini harcadi. Yani Liverpool'la penalti yapmak uzere anlassa, bu kadar olurdu. Mac bitecekken, sen git luzumsuz bir penalti yap. Beraberlik olsa bile, benim Olimpiyat stadindan pek bir umudum yoktu ama 85 dakika direnmis oyuncularimizin emeklerine acidim. Yazik oldu. Motta haric hepsini tebrik etmek lazim. Hatta bir dunya top ezen Olcay'i bile.
Senol Gunes

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

yalniz bugun futbol oynamadik ki biz :iscrewy:
Liverpool'a karşı ne bekliyorsun cümbür cemaat hücuma çıksan 5 lik olursun. Sadece Sosa'nın çıkması hataydı.

Çevrimdışı ilhan mansız

pedro mükemmele yakın oynadı. Karşımızdaki mahalle takımı değil. Aslında takım olarak iyiydik. Sadece rakipte bizden daha kaliteli ayaklar olması işi zorlaştırdı

Çevrimdışı Kutay

Bizim taraftar. Ayrıca biz liverpoola küfür ettikden sonra liverpool taraftarı 8-0 tezarahütı yapmış orada da bir karışıklık olmuş.
http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/123807/taraftar-sahaya-girdi bence bizm taraftar değil bizim taraftar niye böyle bir pankart açsın ki bizene ingiliz savunma bakanlığından
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı talha

Liverpool'a karşı neyi bekliyorsun cümbür cemaat hücuma çıksan 5 lik olursun. Sadece Sosa'nın çıkması hataydı.

Bence Sosa'nın çıkması hata değildi. Belki Tolgay girebilirdi ama Sosa çok etkisiz kaldı.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Haldun

hakeme teşekkür et aynı pozisyon bize olsaydı verirmiydi sence , biraz gerçekçi olun uydurma bir penaltı ile kaybettik adamların pozisyonu yok .
penalti net penalti

Çevrimdışı ahmet türker

nereden biliyorsun nufus kağıdına mı baktın ,bu yorumlardan vazgeçin artık .

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Tolga

1-1 le dönebilseydik çok iyiydi.

Neyse yapacak birşey yok artık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: