Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177775 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı ilhan mansız

İlk yarı genel olarak iyiydik.

Fakat belli ki Liverpool bizi çok iyi analiz etmiş.

Yüksek tempo yapmıyorlar.Dönüşlerde Töre-Olcay ile hızlı kontra atak şansı vermemek için.

Bir de Demba Ba'nın bu takım için hücumda çok önemli olduğunun farkındalar bu yüzden de iyi markaj yaptılar.

Oyun genel olarak son 5-10 dakika hariç bizim istediğimiz gibi gitti.

Bakalım ne zaman Liverpool tempoyu arttırmaya başlayacak.

Bir de Ersan'ı unutmayayım.İlk yarıda felaket işler yaptı.
2.yarı 70 e kadar 0-0 giderse 70 den sonra herşey olabilir. Motta biraz aksıyor sadece Sosa kesinlikle kötü oynamıyor sadece çok ağır pres altında. Inşallah ilk yarıdaki gibi pozisyon vermeden oynarız

Çevrimdışı fore_kazık

Bende farkli degilim ama gelipte buraya bu sekilde yazmak ayip oluyor.

dostum maç heyecanı olur  :ok: o da daha dikkatli olacaktır. kırmayalım birbirimizi ...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tamam uzatmayalim, sinirini farkli sekilde de ifade edebilirsin.  Bak bu cok guzel  :s20:
Ailede tek beşiktaşlıyım odamda maç izliyorum derdimi kimseye dökemediğimden buraya patladım :s20: :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Bende farkli degilim ama gelipte buraya bu sekilde yazmak ayip oluyor.
Hocam adam yanlış yapmış olabilir de senin verdiğin tepki de yanlış. Konuyu uzatmadan kapatalım. Buranın da denetçileri var bir yanlış görürlerse zaten uyarırlar kendimden biliyorum. :)

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bütün Beşiktaşlılar olarak Serdar a bir özür borçluyuz, Her maç Üzerine koyarak devam ediyor :claps: :claps:
Hiç Aksamadı , Hata yapmadı , Mudahaleleri yerinde :claps: Ama Sol Taraf Otoban oldu resmen :s20:
Ah be BABAAA Nasıl kaçtı be :s20: :s20: :s20: 
  :claps: :claps: :claps: :ok:
Yorgo

Sosa ve Gökhandan 2 yarı tempo beklıyorum.. Bence çok kasmadılar inş iyi bir skorla istanbula donucez..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 23:04:09
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ersan 3 kritik hata.

Saatli bomba.

Takımın kalanı da oyun da çok iyi.

Böyle götürür de hata yapmazsak 1-1 döneriz buradan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Beni Ersan ve Motta korkutuyor. Serdar belki de en iyi oyunlarindan birini oynuyor. Sosa cok cok kotu bugun.  Olcay'da Motta yuzunden aksiyor bence.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ersan 3 kritik hata.

Saatli bomba.

Takımın kalanı da oyun da çok iyi.

Böyle götürür de hata yapmazsak 1-1 döneriz buradan.

Abi mottanın kanada çok yükleniyolar. ah bi o açık kapansa.. Bir kontra ataktan gol bulup galip ayrılmamız bile mümkün :duman:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 23:05:48
  • Beşiktaş / Bodrum
Abi mottanın kanada çok yükleniyolar. ah bi o açık kapansa.. Bir kontra ataktan gol bulup galip ayrılmamız bile mümkün :duman:

Çünkü o tarafta Ersan da oynuyor ve tehlike yok Olcay olduğu için.

Veli ile Atiba'non yer değiştirmesi lazım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Beyler Motta- Ersan başımızı yiyecekler biri bişey yapsın !!!  :ebebe:

Çevrimdışı Deniz

Ersan motta saatli bomba gibi..ozellikle motta.
Sosa da cok kotu başladı..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Öne geçebilirsek kontradan bir gol daha bulabiliriz maçın devamında yeter ki golü yemeyelim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ozan062

biz aslında zoru absarıyoruz ama macı yenmek gibi bir veri var ve cok yakınız bu sebeble kaybedersek cok uzulucem
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sosa ya yrdımcı lazım Tolgay veya Ozi gibi.
bence atiba ve veliye dokunmamamız lazım  :iscrewy:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 23:06:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Sosa ya yrdımcı lazım Tolgay veya Ozi gibi.

İkisi de ezilir bu tempoda.

Göbekteki 3lüden hiçbiri 90 dakika çıkmamalı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Ersan her an kırmızı yiyebilir. Uzun ve hızlı bir sol bek şart

Çevrimdışı Tolga

Veli-Atiba-Sosa maçın sonuna kadar sahada kalmalılar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

Cenke 2 Turlu hayret Ediyoruz :bandit:
1) 100%100 lük Golleri çıkarıyor hayret ediyoruz
2) Amatör bi kalecinin bile yemeyecegi Goller yiyor yine hayret ediyoruz :bandit:
Ama Cenk bu sezon önceki sezonlara göre daha iyi durumda , Jose Sambadeden çok şey ogrenmiş , Kalede daha bir güven veriyor bu sezon , En azından belli bir stadndartı tutturdu :ok: @Kemal abi

İnşallah 2 . devrede senın dedıklerım cıkar kardsm  @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çünkü o tarafta Ersan da oynuyor ve tehlike yok Olcay olduğu için.

Veli ile Atiba'non yer değiştirmesi lazım.
Biraz yüklensek pozisyon buluruz..
Bunun için sosanın devreye girmesi ve dönen topları kaptırmamamız lazım.
Defansta da pozisyonu orta sahada bitirmemiz lazım yoksa defansa kalırsa iş, yeriz. Bu çok açık

Çevrimdışı Hunter1987

Takim yapmasi gerekenin tam da tersini yapiyor. orta saha cok geri yaslaniyor. savunma yapacagim diye ugrasiyor. basin sagolsun "rövans, intikam vs." diye diye futbolculari da germisler. acikca belli
Bana ne abi, en büyük BESIKTAS !

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Beni Ersan ve Motta korkutuyor. Serdar belki de en iyi oyunlarindan birini oynuyor. Sosa cok cok kotu bugun.  Olcay'da Motta yuzunden aksiyor bence.
dediginde haklisin  Motta zaten  Ibe karsisinda  zor durumda kaliyor cunku  Olcay da yardim edemiyo r Emre Canla geri gelmekzorunda kaliyor.. Oyle olunca  Motta Ibe karisinda yetersizken bir  de tek basina kaliyor .. Sol stoperde bi kazmalik yaparak sariyi gordu  ..  Ikinci yari bence  Rodgers Liverpoolu  paso soldan  soakcak oyuna .. Oraya yama  lazim Onde r Ozenin dedigi gibi yapilabilir..  Sol ice  Veliyi  cekersin orta sahda  Sosayi da forvt araksindaki  tek adamadan kurtarip  orta sag ice  koyarsin hem kucaktan alirsin adami hem  Toreye de  ayridmci olur  vs

Yorgo

Etiketler: