Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177820 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Türkay

Spor Ekranı
‏@tvdesporekrani
BİLGİ | Liverpool - Beşiktaş karşılaşması, Dünya Geneli'nde 72 farklı TV kanalından canlı yayınlanacak.

:bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Kutay

sterling'in olmaması müthiş avantaj  çok müthiş bir hırs var şu an içimde yeneceğiz inşallah sömürgecileri
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Tolga

Ben daha çok Henderson ve Coutinho'dan korkuyorum.
Coutinho çok tehlikeli bir oyuncu tabi ben de en çok ondan korkuyorum ama Sturridge'e de çok dikkat etmemiz gerekiyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler 1 saat kaldı korkuyom cesaretlendirin beni :duman:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Coutinho çok tehlikeli bir oyuncu tabi ben de en çok ondan korkuyorum ama Sturridge'e de çok dikkat etmemiz gerekiyor.
Kısacası hepsine dikkat etmeliyiz. Çok korktuğum 3 tane adam vardı. Biri gitti. Kaldı iki Countinho ve Henderson çok önemli burada rakibin stoperlere iyi basmamız lazım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bizde SAKAT ÇOOKK
Taraftarımız İngiliz Polislerine 3 lu Çektirmiş :kop: :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı fore_kazık

Siyah beyazlıların karşılaşmaya çıkacağı ilk 11 belli oldu.

Beşiktaş maça; Cenk - Serdar, Ersan, Franco, Motta - Veli, Atiba - Gökhan Töre, Sosa, Olcay - Demba Ba 11'i ile başlayacak.

Liverpool'un Beşiktaş 11'i: Mignolet, Sakho, Moreno, Skrtel, Coutinho, Henderson, Lallana, Emre Can, Allen, Ibe, Sturridge.

Haber Kaynağı: HABER1903

Çevrimdışı ZORBEY

Abiler 1 saat kaldı korkuyom cesaretlendirin beni :duman:

tabiki, Livepool a Geçmiş olsun şimdiden:)))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Eğer günündeyse,konsantrasyonunu  sağlarsa  bu gecenin kahramanı Töre  olacaktır.Yeterki düzgün  odaklansın maça.

Çevrimdışı Tolga

Bir de duran toplarda Skrtel'e dikkat etmemiz lazım.

Çevrimdışı fore_kazık

bu topic maç sonu Beşiktaş'ın Maçı Var başlığında açılan topicler içinde sayfa rekoru kıracak gibi :D inşallah mutlu bir şekilde kırarız rekoru...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Soğuk soğuk terleme, elin ayağın buz tutması zamanı yaklaşıyo tam 1 saat var :duman:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Doğukan E.

Soğuk soğuk terleme, elin ayağın buz tutması zamanı yaklaşıyo tam 1 saat var :duman:
Abi bu el ayak niye buz tutar analamam abi ya ayaklar büyük sıkıntı oluyo :D

Çevrimdışı LithuM

Maç dünyanın ilgisini çekeceği için bizim ileri uç oyuncularımız ekstra motivasyonlu olucaktır ama bu ilginin veli,ersan,serdar üzerinde tedirginlik olarak yansımaması lazım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Demek bir tek bende olmuyormuş bu olay , Kendi açımdan mutlu oldum şimdi :icool: Harbi Elim ayağım titriyor , Ayaklarım buz tuttu , Kalbim 120 Atıyordur heralde :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Valla bende anlamamm titreye titreye maç izlemekten beter oldum :evillol:

Çevrimdışı Kadir G.

Dizlerim titriyor heyecandan. Allah ım yüzümüzü kara çıkartma yarabbim mutlu dönelim şu maçtan.

Çevrimdışı ZORBEY

arkadaşlar bi sakin olun, onlar liverpool. biz beşiktaşız şuan itbariyle onların bizden ekstra bi üstünlüğü var oda kendi taraftarları kendi sahalarında oynamasıdır.. biz ne deplasmanlarda galip gelmiş takımız! biz değil onlar düşünsün eski kadrodan bi serdar kurtuluş var şuanda oda ÇAĞ atlatmış eski serdar değil bence.. bu saatten sonra liverpool u bukadar eksi ve kötü yakalayamayız, ve ben herne kadar deplasmanda bile olsak şanslar eşit olduğunun kanaatindeyim, eğer hakem faktörü yine yakamıza kene gibi yapışmaz ise! biz bu macı Arsenal Totteham ile oynadığımız maclardan daha rahat oynar koparip geliriz.. olduda yenemedik tek farkla yenildik Yiğitlerimizin canı sağolsun, yarım kalan hesabı kendi sahamızda kapatırız.. odamı olmadı dünyanın sonu değil bir dahakine artık diyecez Beşiktaşın canı sağolsun:)))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulaaannn kardeş payını izlerken sol atta liverpool-beşiktaş 22.05 yazdı yüreğime iniyodu :duman:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Tolga

Şu dakikaya kadar rahattım burada herkes gerildim deyince ben de ufak ufak gerilmeye başladım :steamed:

Çevrimdışı ilhan mansız

Kurtlar vadisini izliyorum ama ne dediklerini anlamıyorum aklım başka yerde

Etiketler: