Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177829 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ersan arsenal maçlarında ikinci kez çalım deneyip atamaması dışında kale gibi durmuştu. Bir kontrada önce topu kesmiş yerden kalkıp diğer pasın önüne yatıp topu kazanmıştı. O gün ki ersanı görürsek rahatız inşallah görücez.
Hepimizin temennisi bu :ok: Aksini düşünemiyorum bile , Sterling - Coutinho - Sturidge çok tehlikeli adamlar , Tıpkı bizim Sosa - Ba - Töre gibiler hatayı affetmezler :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Geçmiyor zaman geçmiyor :s20: :s20: :s20: :s20: Elim - Ayağım titriyor yeminle...
Bu Hesap ya kapanacak yada kabaracak , Tek Yol zafer başka yol yok :steamed:
LA VİTTORİA SARA NOSTRA ( Zafer Bizim Olacak ).....

Çevrimdışı ZORBEY

:claps: :claps: :claps: :claps:
@ZORBEY Abi , Aynı şeyi soyluyorum zaten :iscrewy: Ersan bu değil böyle değildi Ersan!! Gladyator gibi adamdı , 2 Forvete kafa tutuyordu kimseyi geçirmiyordu ama bu sezon gerçekten Çok kotu hiç güven vermiyor her an hata yapacak durumda !! 2 kişi baskı yaptımmı hemen panikleyip hata yapıyor , topla çok oynayıp kaptırıyor ve ciddi pozisyon yiyoruz !!! Ersan bu takımda en sevdiğim futbolculardan biri , Ben Geçen sezonki ve bir önceki Sezonki Ersanı istiyorum, Gerçek Ersan bu değil :ok:
:claps: :claps: :claps: :claps:

bazen yalnış algılayabiliyoruz, böylesine ciddi ve cok önemli gergin bir mac öncesi yapabileceğimiz tek şey oyuncularımıza sahip cıkmaktır. ersan senin dediğin gibi Gladyatör gibiydi, şimdiyse form ve motivasyon düşüklüğü yaşıyor. buda cok sık sakatlık gecirmesi ve bir nebzede olsa biz taraftarların onu kimizaman eleştirip moralini bozulmasına bağlıyorum. tüm bunların toplamında kısacasi Düşüncelerimiz Aynıdır, belkide bu akşam Gladyatör Ersan ın dönüşü olacak:)

:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

bazen yalnış algılayabiliyoruz, böylesine ciddi ve cok önemli gergin bir mac öncesi yapabileceğimiz tek şey oyuncularımıza sahip cıkmaktır. ersan senin dediğin gibi Gladyatör gibiydi, şimdiyse form ve motivasyon düşüklüğü yaşıyor. buda cok sık sakatlık gecirmesi ve bir nebzede olsa biz taraftarların onu kimizaman eleştirip moralini bozulmasına bağlıyorum. tüm bunların toplamında kısacasi Düşüncelerimiz Aynıdır, belkide bu akşam Gladyatör Ersan ın dönüşü olacak:)
:ok: :ok: :ok:
Liverpool'un 3 lu savunmayla oynama ihtimali İştahımı kabartıyor , En arkadaki Skrtel tam Bir sakar ve kazma :D Skrtelin üzerine oynarsak çok Gol atarız :icool:

Çevrimdışı ahmet türker

arkadaşlar kaç tane çatı kolonu dikildi biliyormusunuz ...hay allah yine mi yanlış başlığa geldim . :kop:  :kop:  :kop:

arkadaşlar kaç tane çatı kolonu dikildi biliyormusunuz ...hay allah yine mi yanlış başlığa geldim . :kop:  :kop:  :kop:
:kop: :kop: :kop: Bu Güzeldi @ahmet türker abi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:ok: :ok: :ok:
Liverpool'un 3 lu savunmayla oynama ihtimali İştahımı kabartıyor , En arkadaki Skrtel tam Bir sakar ve kazma :D Skrtelin üzerine oynarsak çok Gol atarız :icool:
Abi şıkartel :kop: O kadar sakar olmaması lazım dün programda çok tecrübeli vs. diye bahsettiler :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmet türker

arkadaşlar benim gibi şimdiden heyecanlanıp titreyen ve evin içinde volta atan var mı.

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı panic13

BAKALIM LIVERPOOL BİZDEN 4 YİYİNCE TARAFTARI GSLİLER GİBİ TRİBÜNÜ TERKEDECEK Mİ? BU AKŞAM BELLİ OLACAK!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı harund1k3

Maca damgasini sosa vuracak gibi gozukuyor. 3 lu liverpool defansinin ustune gidip kanatlara veya ortadan demba ya gonderecegi toplar macin kaderini belirkeyecek. bir de cok uzun zamandir korner golu atamiyoruz. kornerden gol gelse golun adi franco olsa sonra bana muneccim dersiniz. aha bunu da buraya yazayim ben ))))

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmet türker

arkadaşlar kadrolar belli oldumu . bilen var mı.

Çevrimdışı Tolga

En erken 1 saat sonra kadrolar belli olur gibi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı harund1k3

kadro resmi olmasa da belli asagi yukari abi.

cenk
serdar pedro ersan motta
veli atiba
gokhan sosa olcay
demba BA

Abi şıkartel :kop: O kadar sakar olmaması lazım dün programda çok tecrübeli vs. diye bahsettiler :alala:
Tecrübeli olması , Kazma olmadığı anlamına gelmez :evillol: :evillol: @Yutek71

arkadaşlar benim gibi şimdiden heyecanlanıp titreyen ve evin içinde volta atan var mı.
Elim ayağım titriyor @ahmet türker abi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Trabzon 20 dakkada 2 gol yemiş.
Benimde bizim maç için en çok korktuğum şey, erken gol yiyip moralmen düşmemiz. Allah korusunn :bandit:

Çevrimdışı ZORBEY

bu geselileri cok fena kızdırımışım heralde, daha mac başlamadan arayip kafa buluyorlar benle:))) elemanın biri diyor 5 ten aşşaği gol yerseniz seni alem e götürecem bendensin, ama daha fazlasını yerseniz sezon bitene kadar benden cekeceğin var diyor, bunlar ne kullanıyorlar merak ediyorum bukadar cabuk kafa yapacak etkili bonzai diye biliyorum heralde:))))

Çevrimdışı murat_

kadro resmi olmasa da belli asagi yukari abi.

cenk
serdar pedro ersan motta
veli atiba
gokhan sosa olcay
demba BA
bende kadronun bole olacağını düşünüyorum bu bile takım olduğunuzun göstergesi maç öncesi yapılan kadro tahminleri genelde tutar bilicin kadroda süpriz yaptığını hatırlamıyorum ama bir ihtimal dem baba yi yedek başlatabilir çünkü dembabada ufak bi sorun var deniyordu inşallah yoktur da ilk 11 de başlar Gerard yok diye belki dembabada da küser oynamaz  :D

Etiketler: