Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı Tarih : 03.11.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Estádio José Alvalade Hakemler : Sergei Karasev - Igor Demeshko - Maksim Gavrilin - Kirill Levnikov

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 17165 defa] Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi blackeagle35

Puan alma işi oldukça sıkıntıya girdi gibi

Çevrimdışı 38life

Şu maçtaki durumun hoca ile ne alakası var ?? Kenan yerine kim oynamalıydı?? Batsunun yedeği mi var ? Rıdvanın sorumsuzluğuna hoca ne yapmalı?

Atiba Topal Josef orta sahası teknik direktörlük skandalıdır. Teknik direktör sacmalarsa futbolcular da teker teker zayıf halkaya dönüşür.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan_

Bir dakika geçmiyor ki Welinton aptalca bir iş yapmasın. Stoperimiz Welinton forvetimiz Kenan. Sınanıyoruz!.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi mayguntr

Şu maçtaki durumun hoca ile ne alakası var ?? Kenan yerine kim oynamalıydı?? Batsunun yedeği mi var ? Rıdvanın sorumsuzluğuna hoca ne yapmalı?

Orta saha uclusu top yapamayor, top sende olmazsa surekli kosarsin.
Ridvan dili disarda geziyor 20.dk dan beri, beyne oksijen gitmediginde boyle mantiksiz kararlar verirsin.

Kenan yerine Guveni oynat, Larini oynat kanata baskasini at. Kimseyi oynatma daha iyi hatta.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi levitate

3 tane dosla çıktın 2 tanesi pozisyonda yok eee amaç ne o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levent14

Ersin adamın sağına çekip vurmaya çalışacağı bariz belli senin durdugun yere bak allah aşkına kimlerle SL oynunuyiruz

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi bjkozy

Çevrimiçi blackeagle35

Trabzon maçını kaybetmek milli maç arası öncesi daha hayırlı olacak sanki

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi sEuL

Allah askina kiminle ilgisi olacak baska? Sezon basindan beri ne oynadigimiz belli degil, oyuncular sahada nerede duracaklarini, ne oynayacaklarini bilmiyorlar. Her mac ayni golleri yiyip duruyoruz hocamda sans falan diyor. Sakatliklar falan bahane, once cikip bu kadar sakatligin neden kaynaklandigini bulsunlar. Hos onuda sansizliklara baglarlar. Averaj takimi olup ciktik, Hatay gelip yeniyor, gecen sene 3.ligden aldiklari cocuklarla. Derken 3 oldu….

Tam saha pres yapiyoruz Topal - Atiba- Josef ile rakip tek pasta kaleci ile karsi karsiya.

Çevrimdışı Orhan_

Bir ara toparlar gibi olduyduk. 1 aptal hata fena patladı. Şu Cl eziyeti bitse de lige odaklansak.

Çevrimdışı mrred

Rıdvan ve ersinin maşallahı var maçı en güzel yerden seyrediyorlar
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan oynasın diye söyleniyordunuz alın size rıdvan

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen birde avrupa ligine kalmak kesinlikle istemiyoruz diyip orayı küçümsüyordu :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı solar

Sergen memnundur, artık gönlünce Rıdvan'ı ve Ersin'i kesebilir insanlar da alkışlar.

Çevrimdışı levent14

Çok acı ama Rıdvandan da Ersinden de bir cacık olmaz...SL de piyasa yapsinlar derken dibe çöktüler

Çevrimdışı 38life

Galatasaray maçından sonra Sergen hocanın görevine son verilmeliydi. O maç benim için artık içimde hiç umudun kalmadığı maçtır. Dolayısı ile bu saatten sonra alınacak her mağlubiyet yönetime de yazar. Yönetici olmak kriz anlarında sorumluluk almak demektir. Öyle oturayım nasıl olsa baskı yok. Etliye sütlüye dokunmayayim diye bir dünya yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: