Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375842 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Bu ah'lar bu beddualar kimsenin yanına kalmaz bu arada. Bu da bilinsin. Kendilerinden çıkmazsa çoluk çocuklarından çıkar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu ah'lar bu beddualar kimsenin yanına kalmaz bu arada. Bu da bilinsin. Kendilerinden çıkmazsa çoluk çocuklarından çıkar.
Amin, inşallah

Çevrimdışı goktasoktay

Art niyetliler net. Bu kadar da olmaz.

Çevrimiçi tolga1903

Bu arada son golde bakilmasi gereken yer var hakemleri bu çok tehlikeli 80 tane kameradan izleyip 30 saniyede karar verdirenler var'da oturanlar kim var hakemi alper ulusoy deniyor yetmedi mi bu alper'in çaldığı puanlar bu alper ulusoy ali palabıyık halil umut meler bu dünkü boklara boyun mu eğecek 120 yıllık camia?

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada son golde bakilmasi gereken yer var hakemleri bu çok tehlikeli 80 tane kameradan izleyip 30 saniyede karar verdirenler var'da oturanlar kim var hakemi alper ulusoy deniyor yetmedi mi bu alper'in çaldığı puanlar bu alper ulusoy ali palabıyık halil umut meler bu dünkü boklara boyun mu eğecek 120 yıllık camia?
Operasyon timini görevlendirmişler, belliydi yapacakları ama bizim de 3 gol yemememiz lazımdı kesinlikle. Bu tarafı ayrı tutuyorum. Eleştirilecek ve konuşulacak şeyler var ama onlar yarının işi bence.

Çevrimdışı celiker1

Herkes şimdi haklı olarak hakemi konuşacaktır ama bizim içerideki sıkıntımız şuan Sergen Hoca. Kim ne derse desin umrumda değil, ben fikrimi söylüyorum. Sergen Hoca ağır saçmalıyor 2 maçtır. Ben geçen seneki şampiyonluğun da Sergen Hoca'nın becerisi sayesinde yaşandığından şüphe etmeye başladım. Bu kadar saçma kararlar alamaz bir teknik direktör. Pjanic ve Oğuzhan kulübede olsa oyuna sokman gereken anlarda sen onları sahadan çıkarıyorsun. Yok yere gitti 2 puan. Ve bu 2 puan belki de şampiyonluğun kaçmasına sebep olacak. Şimdi uğraş dur Vitor'un diliyle. Gerçekten aklım almıyor.
Fazla oyuncu olunca ellerinde bizim hocalar "adil" olacağım diye saçmalıyorlar.Sergen fanı olarak son iki maçta saçmaladığına katılıyorum. Ayrıca bu zemin ile bu seneyi nasıl bitireceğiz merak ediyorum .Bildiğin toprak saha gibi oluyor zemin maç başladıktan sonra.Devre arası tırmıklarla makyaj yapmaya çalışıyorlar
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Hazmedemiyorum ben bu yenilgiyi. Ne var hakeminin göz göre göre bilerek görerek isteyerek golün nizami olmadigini bilmesine rağmen golü verip 2 puanımızı çalmasını hazmedebiliyorum ne de hocanın maç 3-1 iken rakip top yapıp üstümüze gelmeye başlamışken Pjanic ve Oğuzhan'ı çıkartıp üstüne bir de Töre'yi sokup sahada tek bir tane bile pas yapabilen oyuncu bırakmamasını hazmedebiliyorum. Olmaz, olamaz bu kadar saçma şeyleri kabus falan olmalı. Anca rüyada olur böyle absurd şeyler.
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 23:24:45 38life ]

Çevrimiçi tolga1903

Operasyon timini görevlendirmişler, belliydi yapacakları ama bizim de 3 gol yemememiz lazımdı kesinlikle. Bu tarafı ayrı tutuyorum. Eleştirilecek ve konuşulacak şeyler var ama onlar yarının işi bence.

Yahu kime kızsam sövsem bilemiyorum ki. Adam 3 0'dan maç vermişsin ne hakemi diyor haklı cevap veremiyorum ama futbol bu 3 0'da olur 5 3'de olur bana golü hakem atıyor 3 2 bitmesi gereken maçta benim kötü olmam yorgun olmam hakemi ne ilgilendirir? Sonra düşünüyorum bu takımın yerleşik savunmada bu kadar rezalet durması adamların her atak girişimini şutla bitirmesi 3 3'ün habercisiydi ama yine dönüyo dolaşıyo 97'de yedirilen gole çıkıyor olay. Tamam bu maç ders olsun da altay maçı ne olacak 3 gün sonraki? Her maç patır patır sakatlık veriyoruz giden dönmüyor da teixeira yok oldu nkudu nerde belirsiz hepsini geçtim 3 maçta 19 gol atan ajax ve yerleşik savunması rezil bir besiktaş bir an da alt üst olup sezonu kaybedebiliriz bugün örselediler bizi altay maçında gereken tepki verilemezse korktum ben bugün.

Çevrimiçi tolga1903

Hazmedemiyorum ben bu yenilgiyi. Ne var hakeminin göz göre göre bilerek görerek isteyerek golün nizami olmadigini bilmesine rağmen golü verip 2 puanımızı çalmasını hazmedebiliyorum ne de hocanın maç 3-1 iken rakip top yapıp üstümüze gelmeye başlamışken Pjanic ve Oğuzhan'ı çıkartıp üstüne bir de Töre'yi sokup sahada tek bir tane bile pas yapabilen oyuncu bırakmamasını hazmedebiliyorum. Olmaz, olamaz bu kadar saçma şeyleri kabus falan olmalı. Anca rüyada olur böyle absurd şeyler.

Tam olarak aynı duyguları yaşıyoruz şu an

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu kime kızsam sövsem bilemiyorum ki. Adam 3 0'dan maç vermişsin ne hakemi diyor haklı cevap veremiyorum ama futbol bu 3 0'da olur 5 3'de olur bana golü hakem atıyor 3 2 bitmesi gereken maçta benim kötü olmam yorgun olmam hakemi ne ilgilendirir? Sonra düşünüyorum bu takımın yerleşik savunmada bu kadar rezalet durması adamların her atak girişimini şutla bitirmesi 3 3'ün habercisiydi ama yine dönüyo dolaşıyo 97'de yedirilen gole çıkıyor olay. Tamam bu maç ders olsun da altay maçı ne olacak 3 gün sonraki? Her maç patır patır sakatlık veriyoruz giden dönmüyor da teixeira yok oldu nkudu nerde belirsiz hepsini geçtim 3 maçta 19 gol atan ajax ve yerleşik savunması rezil bir besiktaş bir an da alt üst olup sezonu kaybedebiliriz bugün örselediler bizi altay maçında gereken tepki verilemezse korktum ben bugün.
Valla hocan hata yapabilir, oyuncular hata yapabilir. Futbol bu, 3 dk da 3 gol de yersin ama hakem skora net etki etti. Ofsayt yoktu, son gollerinde de iki tane birden faul vardı. Öncelikle neyi konuşalım?

Çevrimdışı caner.eryigit

15 m baraj yapmış valla billa böyle birşry yok

Çevrimdışı ardiles

Hakeme şuna buna bağlamaya gerek yok. İkinci yarı laubali oynadık ve maçı verdik. Belki oyunu soğutmak isterken öyle göründü veya maç/idman temposu nedeniyle oyundan düştükleri için... bilemiyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

15 m baraj yapmış valla billa böyle birşry yok
Onunda mı yapmış. Var mı görsel?

Çevrimdışı goktasoktay

Hakeme şuna buna bağlamaya gerek yok. İkinci yarı laubali oynadık ve maçı verdik. Belki oyunu soğutmak isterken öyle göründü veya maç/idman temposu nedeniyle oyundan düştükleri için... bilemiyorum.
İyi de bizim kötü oynamamız hakemlerin işini yapmasına engel mi? Faul yok mu son golde?

Çevrimiçi tolga1903

Valla hocan hata yapabilir, oyuncular hata yapabilir. Futbol bu, 3 dk da 3 gol de yersin ama hakem skora net etki etti. Ofsayt yoktu, son gollerinde de iki tane birden faul vardı. Öncelikle neyi konuşalım?

Öncelik yedirilen gol ben hocamı oyuncularımı sonra eleştiririm. Yedirildi işte tertemiz gs'ye maç fazlasiyla 8 puan fark açmamız engellendi ligin başında ilginin azalması istenmedi veya neyse ne attılar bize golü biz de yedik.

Çevrimdışı goktasoktay

Öncelik yedirilen gol ben hocamı oyuncularımı sonra eleştiririm. Yedirildi işte tertemiz gs'ye maç fazlasiyla 8 puan fark açmamız engellendi ligin başında ilginin azalması istenmedi veya neyse ne attılar bize golü biz de yedik.
Aynen kardeşim. Benim bahsettiğim de tam olarak bu işte..

Çevrimiçi tolga1903

Ayrıca 2 ekim 2021 sivasspor maçı şimdiden girişimde bulunsunlar başakşehir olur kasımpaşa olur olimpiyat olur bu zeminde iç saha avantajını geçtim dezavantajlı taraf biziz kesinlikle bu stadta oynanmamalı o maç yönetim bari şu işi becerip maçı aldırsın başka stada.

Çevrimdışı ardiles

Fikstür sıklığı, maç temposu, idman... bu kadar sakatlık yaşamamıza hangileri ne oranda etki ediyor bilmiyorum ama görünen o ki Sergen hoca Pisagor bardağının ne zaman boşalacağını bilmek için doldurdukça dolduruyor. Az sakin hocam, bu iş sürdürülebilir olmaktan çıktı.

Çevrimdışı celiker1

Faulü yapan welinton sarıyı gören welinton uyduruyor bu muhabirler
Frikik gol olduktan sonra hakeme bir şeyler dedi ve sarı gördü.Maç bitimi herkes tünel önündeki kavgalara odaklanmışken Rosier gidip hakeme saydırdı ve îkinci sarıyı verip kırmızıyı çıkardı o ...........
Eve dönüşte Altay maçında da puan veririz,Rosier kirmizi yedi,Ghazzal sakat diyorum kimse görmemiş kavga yuzunden Rosier karti.Mackolîkte gostermeyince kimse inanmadi
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Kimse kadro kalitesine falan aldanmasın. Bu sene şampiyonluk geçen senekinden bile daha zor. Beşiktaş tarihinin en zor sezonu. Şampiyon olursak geçen seneki şampiyonluktan çok daha önemli, çok daha zor elde edilmiş bir şampiyonluk olacak.

Çevrimdışı goktasoktay

Frikik gol olduktan sonra hakeme bir şeyler dedi ve sarı gördü.Maç bitimi herkes tünel önündeki kavgalara odaklanmışken Rosier gidip hakeme saydırdı ve îkinci sarıyı verip kırmızıyı çıkardı o ...........
Eve dönüşte Altay maçında da puan veririz,Rosier kirmizi yedi,Ghazzal sakat diyorum kimse görmemiş kavga yuzunden Rosier karti.Mackolîkte gostermeyince kimse inanmadi
Maçkolik işlemiş şimdi

Çevrimiçi tolga1903

Öyleymiş kendi özür diledi şimdi hesabından. Üzgünüm ne diyebilirim nsakala rıdvan oynar artık ama bugün yapılanlar eğer yapılacakların fragmanı ise bitirtmezler bu sezonu bize sonumuz hayrolsun.

Çevrimdışı 38life

Dünyanın en güzel yerinde stadımız var ama maç yapılacak halde değil ve bu konuyla ilgili biz taraftarlara hiçbir bilgi verilmiyor. Sabır...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hakem ne halt ederse etsin maçın 3-0 dan bu noktaya gelmesi bizim laubaliliğimiz.
3-0 olunca maç bitti zannettik. Umarım gerekli dersler çıkarılır.

Çevrimdışı ardiles

İyi de bizim kötü oynamamız hakemlerin işini yapmasına engel mi? Faul yok mu son golde?
Nasılki Batshuayi şansını zorladığı için gol atıyor. Biz de ikinci yarı goller yemek için şansımızı fazlasıyla zorladık. Hakemin maça etkisinden önce bizim maça etkimiz daha önemli. Hakemin sırası gelince konuşuruz, ondan önce konuşulması gerekenler var.

Etiketler: