2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814400 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Sampiyonlar Ligi için kadro kuracağımızı düşünüyorsan sen çoktan hayal kırıklığına uğramış say kendini. Kimsenin Şampiyonlar Ligi'nden gelecek para dışında  orayla ilgisi yok. Zaten bu şartlarda olması da pek mümkün değil.
Şu döviz kurları ile bunu beklemek de haksızlık zaten.

Taraftarın çoğunun böyle bir beklentisi de yok zaten, herkesin ayakları yere basıyor.

Bu açıdan yönetim şu anda çok şanslı aslında.

Tek beklentimiz akıllı hamlelerle geniş bir kadro kurulsun, veteranlar yerine geleceği olan oyuncular alınsın.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu döviz kurları ile bunu beklemek de haksızlık zaten.

Taraftarın çoğunun böyle bir beklentisi de yok zaten, herkesin ayakları yere basıyor.

Bu açıdan yönetim şu anda çok şanslı aslında.

Tek beklentimiz akıllı hamlelerle geniş bir kadro kurulsun, veteranlar yerine geleceği olan oyuncular alınsın.
Henüz hocayla bile imzalamadık. Temmuz başında hareketlenir buralar diye düşünüyorum. Hem anlaştığımız oyuncuların sözleşmesi de biter o zamana kadar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Takimi sampiyon yapmis taraftarin kirmizi cizgisi olan hoca ile anlasamayan yönetimden transfer bekliyoruz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Tamam kolay değil de, bir tek bize mi zor biraderim? Millet anlaşıyor işte.

Bir tek biz oyuncuları bedava kaptırıyoruz nedense.

Larin şimdi de parasına bakar. Seneye kötü bir sezon geçirse değil 2, 1 milyonluk kontrat bile bulamayabilir.

Çıkış yapan ofansif oyuncu, defans gibi düşünmemek lazım biz zaten Larin'i önceden de iyi buluyorduk uzatırdık iş buraya gelmeden. İşin başında değiliz öyle olsa çok daha farklı kararlar verebilir, orada olsak sezon sonu gitmesini de göze alabiliriz o yüzden buraya gelmiş bir şeyi benim yapın diye diretecek halim yok. Diğerleri çok problem değil ama Larin'in bu şekilde ayrılmasını pek kolay kabul etmez taraftar. Ben olsam piyasanın biraz altına vermeye çalışır, en kötü bu sene kullanır sezon sonu veda ederim bakmam başkasının dediğine  yerine 3 kuruşa adam alırım. O artık pek yanaşmayacak sözleşmeye.

Çevrimdışı sefaköykartali

Gradel 33 yaşında.

Hem Cisse 35 yaşında Fenerbahçe'ye gelmedi mi?

Marcao'nun bildirimi senelik 1.4 milyon Euro. Farklı bir şey verdilerse, sen de Larin'e güzel bir para ya da farklı bir şeyler ver.

Şimdi verdiğinin 10 katını kazandıracak adam sana bir sene içinde, gerçekten kızmamak elde değil.
Gradelle Larin ne alaka? Gradel sivastan başka takıma mı gidecek bu yaştan sonra tutacak mı tutmayacak mı belli değil. Larin daha genç, potansiyelini bu sezon göstermiş, istatistikleri on numara yetenekli bir oyuncu. Adam ben uzatmayacağım, seneye imza parasıyla, bonservissiz top 5 lige gitmem daha kolay olur diyorsa ya bu yaz satışa ikna edeceksin, ikna olmazsa menajerine gerekirse bonservisten 1m vereceksin, bu adamı sat paranın şu kadarı senin diyeceksin.

Çevrimiçi murat

yönetim çok iyi gidiyor! yabancı serbest oyunculardan gelen yok. gs nin aldığı aytaç alparslan gibi kadro  :halay: kullanabileceğin oyuncu da pek kalmadı. yerli kuralı fiyatları yükseltti. eldeki oyuncuları bedava elden kaçırmaya devam ediyoruz, sözleşmeleri uzatamıyoruz, son 3 gün transferi yapacağız anlaşılan.

Çevrimdışı tuncaboylu

yönetim çok iyi gidiyor! yabancı serbest oyunculardan gelen yok. gs nin aldığı aytaç alparslan gibi kadro  :halay: kullanabileceğin oyuncu da pek kalmadı. yerli kuralı fiyatları yükseltti. eldeki oyuncuları bedava elden kaçırmaya devam ediyoruz, sözleşmeleri uzatamıyoruz, son 3 gün transferi yapacağız anlaşılan.
Yerli seviyesini arttırmak için gurbetçi oyunculara yönelelim bari, ona da razıyım ben.

Çevrimiçi underworld

Hoca işi niye bu kadar uzadı dahala anlamadım

Çevrimiçi Necmi

Hoca işi niye bu kadar uzadı dahala anlamadım
neden acaba 🤔

Çevrimiçi Necmi

Yerli seviyesini arttırmak için gurbetçi oyunculara yönelelim bari, ona da razıyım ben.
sanırım en sonunda forumdan 11 e fit olacaksın

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu ne şimdi?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu imza parasını illa vermek zorunda mıyız ya? Bu kadar saçma klüpleri söğüşleme yöntemi olamaz ya.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu imza parasını illa vermek zorunda mıyız ya? Bu kadar saçma klüpleri söğüşleme yöntemi olamaz ya.
Boştaki görece değerli bir oyuncuyu alacaksan imza parası ödersin. O da bonservis yerine geçer. Bence en büyük hata bu parayı maaşa eklemek oluyor. Sonra oyuncuyu elinden çıkaramıyorsun. Vida'da bunu yaşıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

1.8 alacağına dair iddialar var OHA

Söylenti onlar. Maksimum 1,2-1,3 daha uygun da olabilir, Almanya'da imza atacaktı. Düşüğe imzalamasalar saklamak istemezler akılları sıra bize Kenanda aceleye getirecek strateji yapıyorlar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Bu ne şimdi?

Neciple sağ bek oynadığımız dönemi iyi bi süzgeçten geçirmeni öneririm
Rosier yalnızca bi sağ bek değil ondan çok daha fazlası
Ya atıyor ya attırıyor oyunuyla bi şekilde golü koklatıyor takıma o koku geldimmi golde geliyor

Kirala bi başkasını al elinden kaçır nereye kadar idare edebilirsinki böyle ? Kemik kadro kurulmalı onun en büyük yapı taşlarından biri de Rosier olmalı tıpkı josef ve Ghezzal gibi

Olaya sadece sağ bek olarak bakman yanlış Sürekli oyunun içinde sahada her alanda bi oyuncu abartmıyorum
Bugün ben almıyorum desen Fener çöker gs çöker.

Çevrimdışı GreenBook

Sayın başkanımıza tavsiyem
Tamam pazarlık yapılır ama Larinin 1,6 milyon aldığı biyerde Ghezzal gibi oyuncuya dalga geçer gibi 1,5 milyon teklif olmaz

Prestijini düşürür bu tür şeyler.

Çevrimdışı GreenBook

Bak işte bu oyuncuya 4,5 milyon vermem
Şimdi görmedik performansını bilemeyiz tabi eywallah ama Her önüne gelene 4 milyon vermeye kalksan kasada para kalmaz bu kulübün borcuda var

Rosier’e veririm ama

Çevrimdışı kaan1903

Önümüzdeki sezon forvetimiz Costa olacak gibi duruyor çok sıcak bakmadığım bir oyuncu gerek son sezonlarda ki formsuzluğu gerekse disiplinsiz oluşu takımda ki havayı bozmasından çekiniyorum inş. yanılırım da başarılı olur. hayırlısı olsun.

Larin yine milli takımda gol atmış şu çocuktan bu sezon para kazandık kazandık yoksa menajeri uyanıklık yapıp bedavaya götürme peşinde umarım yönetim pazarlık işinin cılkını çıkarmaz .
[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2021, 10:26:48 kaan1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

2.forvet olarak düşünsek bu arkadaşı güzel olur. Cezairli imiş hemde.

https://www.transfermarkt.com.tr/baghdad-bounedjah/profil/spieler/209992

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu yönetim Larin'i de bedavaya kaçırır. Tıpkı Dorukhan ve Aboubakar'ı bedavaya gönderdikleri gibi çingene pazarlığı yapayım derken beş kuruş para girmez kasaya. Hep bu şeytan menajerler yüzünden.

Arnautovic haberi çıkmış. Avusturya'dan çıkan en iyi oyuncudur. Gelmesini çok isterim ama zor.

Çevrimdışı savaş altay

Ben sana  daha birşey yapmadım Savaş  :D
Tesekkur ederim abi 😀

Çevrimdışı tuncaboylu

Hulk yeni takımına transfer olduğundan beri 21 maçta 11 gol 4 asist yapmış.

Bizim asbaşkan ne demişti?

Spor Toto Süper Lig 

Beşiktaş Asbaşkanı Fatih Hakan Avşar: "Pahalı Hulk’u değil değerimiz Cenk’i seçtik"

Taraftar istedi ama

Biz çok para verip, çok büyük futbolcular yerine en iyi rakamlara en iyi futbolcuları aldık. Taraftar mesela Hulk’u çok istedi. O kadar para verip Hulk gibi bir oyuncuyu almak yerine Beşiktaş’ı önemli bir değeri Cenk Tosun’u takıma kazandırdık.”