Sivas Maçı İçin Ankara'ya
Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Beşiktaş Forum|Sivas Maçı İçin Ankara'ya Arkadaşlar konuyu başlatayım dedim. Buradan gelebilecek arkadaşlarla haberleşelim. Ankara'da ki organizasyonu yapalım. Gidiş ve dönüş için

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sivas Maçı İçin Ankara'ya  [Okunma sayısı 140996 defa] Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Çevrimdışı Ardau

arda maçı ve ortamı geçtim böyle güzel insanlarla tanışma fırsatını kaçırdın.ankaranın belkide en güzel şeyi beşiktaşlı gönüldaşlarımızmış bunu öğrenmiş olduk.keşke ankara istanbul arası bu kadar uzak olmasaydı

bu forumu, bu yüzden seviyorum abi. takip ettiğim başka hiçbir forumda ve ya organizasyonda olmayan  sevgi, saygı ve bütünlük burada var. Beşiktaş ömür boyu, elbet bir gün herkesle bir yerlerde tanışırız :)
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı Yakup

bu forumu, bu yüzden seviyorum abi. takip ettiğim başka hiçbir forumda ve ya organizasyonda olmayan  sevgi, saygı ve bütünlük burada var. Beşiktaş ömür boyu, elbet bir gün herkesle bir yerlerde tanışırız :)

@Ardau @MURAT abi...

mabet'in paylaştığı videolardan anlaşılacağı üzere kaçan sadece sivas maçı olmamış. orada ki bütünlük ,sevgi , saygı... sanki orada ki herkes bir şekilde tanışmış maça gelmişler gibi. ve şundan kesinlikle eminim bu forum takıldığım o kadar forum içinde en iyisi her anlamda. oğlum iyi ki www.besiktasarena.com var dedirtiyor insana.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Abdullah

@Ardau @MURAT abi...

mabet'in paylaştığı videolardan anlaşılacağı üzere kaçan sadece sivas maçı olmamış. orada ki bütünlük ,sevgi , saygı... sanki orada ki herkes bir şekilde tanışmış maça gelmişler gibi. ve şundan kesinlikle eminim bu forum takıldığım o kadar forum içinde en iyisi her anlamda. oğlum iyi ki www.besiktasarena.com var dedirtiyor insana.
:tabe: katılıyorum sana abi

Çevrimdışı manyak1903

Bu pankart çok güzel olmuş
:claps:

@Ardau @MURAT abi...

aynen ,ne kadar farklı görüşe sahip olsak da amacın Beşiktaş olduğunu anlayabildiğim nadir forumlardan.basit kullanılışı da cabası.  :ok:

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Etiketler: