Sivas Maçı İçin Ankara'ya
Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Beşiktaş Forum|Sivas Maçı İçin Ankara'ya Arkadaşlar konuyu başlatayım dedim. Buradan gelebilecek arkadaşlarla haberleşelim. Ankara'da ki organizasyonu yapalım. Gidiş ve dönüş için

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sivas Maçı İçin Ankara'ya  [Okunma sayısı 140743 defa] Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Çevrimdışı ilhan

Kardeş tabelaları takip edince bi sorun olmaz zannedersem. Olmadı çıkarım bende Ankara'dan Bolu dağında buluşuruz  :lol:

Çevrimiçi murat

Kardeş tabelaları takip edince bi sorun olmaz zannedersem. Olmadı çıkarım bende Ankara'dan Bolu dağında buluşuruz  :lol:
Biz gururlu adamlarız bilmediğimizi çaktırmayız  :tabe: kimseye de soramayız :lol:bolu dağına gerek yok kızılcahamam sapağı yeterli olur :evillol:
[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 01:55:05 MURAT ]

Çevrimiçi Necmi

Biz gururlu adamlarız bilmediğimizi çaktırmayız  :tabe: kimseye de soramayız :lol:bolu dağına gerek yok kızılcahamam sapağı yeterli olur :evillol:
buluruz ya yanımızda canlı navigasyon var murat bana telefondan yol tarif ediyor buluyorum koca stadımı bulamayacağız :D

Çevrimdışı ilhan

buluruz ya yanımızda canlı navigasyon var murat bana telefondan yol tarif ediyor buluyorum koca stadımı bulamayacağız :D
Abi program çalışmaları son sürat devam ediyor, yedi düvele haber saldım ağır abiler geliyor.

Çevrimiçi murat

Ankara sistemde güncellenmedi Necmi abi .toplasan 4 kere gitmişimdir birde oranın tabelalar bi acayipti her sapakta gideceğim yer yazıyor tam dönmen gereken sapakta o yerin tabelası yok :tabe: :D birde anakarada sağa dönüşte kırmızı yansa bile kimse takmıyor :tabe:

Çevrimiçi murat

Abi program çalışmaları son sürat devam ediyor, yedi düvele haber saldım ağır abiler geliyor.
Kim bu ağır abiler  :) bizden bahsediyorsun en ağırı ben ve zeki abi birde ysariustada fena sayılmaz :lol: :evillol:

Çevrimdışı ilhan

Kim bu ağır abiler  :) bizden bahsediyorsun en ağırı ben ve zeki abi birde ysariustada fena sayılmaz :lol: :evillol:
Tabii ki birde Necmi abi :pray: :pray: :pray:

Çevrimiçi murat

Tabii ki birde Necmi abi :pray: :pray: :pray:
Yok o çok ağır değil :D fit durumda :icool: mabeti gör en ağırımız odur :lol:

Çevrimiçi murat

Birde ankara için klasik birşey vardır ya tandoğandan kızılaya kadar yürüdüler.gidip görünce insan şaşırıyor.dinlerken hep sanki 10 km yürümüşler hissine kapılırdım :evillol: birde genelkurmay la başbakanlık mıydıkarşı karşıyo olan .haberlerde seyrederken arabalarla binip gidiyorlar sanki uzak bbir yerdesanıyorsunuz ttoplasan 300 metre yok :lol:
[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 02:17:47 MURAT ]

Çevrimdışı ilhan

Birde ankara için klasik birşey vardır ya tandoğandan kızılaya kadar yürüdüler.gidip görünce insan şaşırıyor.dinlerken hep sanki 10 km yürümüşler hissine kapılırdım :evillol:
Orada bahsi edilen mesafe değil Murat kardeşim, o kısa mesafe de aşılan engellerdir.

Çevrimiçi Necmi

Orada bahsi edilen mesafe değil Murat kardeşim, o kısa mesafe de aşılan engellerdir.
şimdi ben söyleyecektim  :D genç bunlar ne dediğini anlamazlar :evillol:

Çevrimiçi murat

Yok zaten bende uyandırdığı algı. :D anakaranın yüzölçümü büyük ve İstanbulin her birköşesi dolu ya ilk gittiğimde ufak bir şok yaşamama sebep olmuştu ankaranın içi.bizim taksim bBeşiktaş Mecidiyeköy arasına bir sehirmiş aslında.300 metrede bir anakarada duyduğunuz kurum ve semtleri yanyana görünce ufak bir şok oluyor insan.
[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 02:23:28 MURAT ]

Çevrimdışı ilhan

şimdi ben söyleyecektim  :D genç bunlar ne dediğini anlamazlar :evillol:
Mesafe kısa olabilir ama yaşananları anlatmaya İstanbul-ASAŞ mesafesi yetmez.

ysariusta

• Ziyaretçi

@MURAT, @ÇİÇEKDAĞLI Paniğe gerek yok. Ben Ayaş çıkışını biliyorum. Stadı hiç görmedim. Ancak; direk stada mı gidilecek aga. Hani bir oturulur konuşulur, simit olur peynir olur çay olur. @aktar_ismail geliyor, @Oktay geliyor yani mangal olur. Di mi? Onu nerede napcaz. Konu o. Stada nazır olur derseniz o başka.

ysariusta

• Ziyaretçi

Birde ankara için klasik birşey vardır ya tandoğandan kızılaya kadar yürüdüler.gidip görünce insan şaşırıyor.dinlerken hep sanki 10 km yürümüşler hissine kapılırdım :evillol: birde genelkurmay la başbakanlık mıydıkarşı karşıyo olan .haberlerde seyrederken arabalarla binip gidiyorlar sanki uzak bbir yerdesanıyorsunuz ttoplasan 300 metre yok :lol:
Sen bu ülkede 300 metreyi bir Başbakan "yürüyerek" giderse ne olacağını düşündün mü? Adamlar zırhlı arabayla giderken 40 tane koruma aracı eşlik ediyor, mazallah orada yürüseler Ankara'yı kapatırlar.  :evillol:

Çevrimdışı Fatih

@MURAT, @ÇİÇEKDAĞLI Paniğe gerek yok. Ben Ayaş çıkışını biliyorum. Stadı hiç görmedim. Ancak; direk stada mı gidilecek aga. Hani bir oturulur konuşulur, simit olur peynir olur çay olur. @aktar_ismail geliyor, @Oktay geliyor yani mangal olur. Di mi? Onu nerede napcaz. Konu o. Stada nazır olur derseniz o başka.

:acim: :acim: :acim: :serefe: :serefe: :serefe:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi murat

Ankaralı kardeşlerimiz mekanı hazırlasınlar yeterli her türlü yaparız mangalı :tabe: :D orasıda ankaranın olimpiyatıymış vardır bir mangallık köşe

Çevrimdışı ilhan

Maçtan bir gün önce gidip fizibilite çalışması yapmayı düşünüyorum. Çünkü stad şehir dışında bi yerde olduğu için uygun bir mekan bulmak biraz zor. İnşallah hava şartları iyi olur da stada nazır mangal keyfi yaparız.

ysariusta

• Ziyaretçi

Maçtan bir gün önce gidip fizibilite çalışması yapmayı düşünüyorum. Çünkü stad şehir dışında bi yerde olduğu için uygun bir mekan bulmak biraz zor. İnşallah hava şartları iyi olur da stada nazır mangal keyfi yaparız.
eh stada nazır tabi, Angara'da denize nazır yapamayacağımıza göre  :kop:

Çevrimdışı ilhan

eh stada nazır tabi, Angara'da denize nazır yapamayacağımıza göre  :kop:
Melih başgan bi dönem daha kazanırsa getirecek denizi söz verdi  :sevinc :sevinc :sevinc

Çevrimiçi murat

Melih başgan bi dönem daha kazanırsa getirecek denizi söz verdi  :sevinc :sevinc :sevinc
Yer yer denizi ankarada görmeye başladık :D alt geçitlerden sonra metroya getirdi :evillol:

Çevrimdışı Fatih

Arkadaslar birsey sorucam... Yonetim bu mac icin kombineleri olanlara para iadesi yapacagini soyledi... Sezon basinda da kombine alanlara passolig ucretini kartlara tekrar yatirilacagini soylemisti. 25TL'ydi sanirim. Bu para hesaplariniza yatti mi?
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Necmi

Arkadaslar birsey sorucam... Yonetim bu mac icin kombineleri olanlara para iadesi yapacagini soyledi... Sezon basinda da kombine alanlara passolig ucretini kartlara tekrar yatirilacagini soylemisti. 25TL'ydi sanirim. Bu para hesaplariniza yatti mi?
evet yattı :)

Çevrimiçi Necmi

Ankaraya gelecek arkadaşlar bilet açıklamasını yarın akşam yaparız salı günü alırız işler karıştı para iadesi yapacaklarmış bu sefer yerimizden almamızı isteyebilirler istediğimiz yerden alabiliyormuyuz bir bakalım ona göre yarın akşam karar veririz alacaksak hepimiz aynı yerden alalımda tadı olsun ben maraton tribünü E diye düşünüyorum ama kararı pazartesi akşam verelim Ankaradaki arkadaşlarda bizim aldığımız yerden alırlar nasılsa kombine olmayanlara çarşamba satışa çıkıyor

Çevrimdışı ilhan

Ankaraya gelecek arkadaşlar bilet açıklamasını yarın akşam yaparız salı günü alırız işler karıştı para iadesi yapacaklarmış bu sefer yerimizden almamızı isteyebilirler istediğimiz yerden alabiliyormuyuz bir bakalım ona göre yarın akşam karar veririz alacaksak hepimiz aynı yerden alalımda tadı olsun ben maraton tribünü E diye düşünüyorum ama kararı pazartesi akşam verelim Ankaradaki arkadaşlarda bizim aldığımız yerden alırlar nasılsa kombine olmayanlara çarşamba satışa çıkıyor
Tamam abi sizden haber bekliyoruz.

Etiketler: