40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 55828 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimdışı savaş altay

1 haftadır şampiyon olmuşuz gibiydi herkes. Normal böyle oyun.
Sergen bu dedigine izin vermez. Baska faktorler..

Çevrimiçi sEuL

1 farkli yenilgiye raziyim. Fb puan kaybederse ve Gs’ye1 farkla yenilirsek- onumuzdeki hafta ki maci alirsak sampiyon oluyoruz degil mi?

Çevrimiçi yaço58

2. yarı ikili averajı vermese bari bizim beceriksizler. Dua edelim de fener atamasın başka. Yoksa şampiyonluk gidecek.
Sen hayırdır ya beceriksizler deyip duruyorsun buraya bizi bu takım getirdi bu adamlarla geldik ayrıca skoru hakem belirledi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Golumuzu yediler  demistim demek icin mesaj yaziyorsun. Macin normali 2 2 , ne anlatiyorsun sir sen?
Takım kötü ama bizim taraftar daha kötü
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

1 farkli yenilgiye raziyim. Fb puan kaybederse ve Gs’ye1 farkla yenilirsek- onumuzdeki hafta ki maci alirsak sampiyon oluyoruz degil mi?
evet

Çevrimdışı savaş altay

Arkadaş gsnin motive stili bile bence fark ediyor sahada, cüneyt resmen zoraki çalmak zorunda kaldı penaltıyı.

Bizde karakter koyan bir oyuncu çıkmazsa cidden çok çok sıkıntılı maç. Galibiyeti boşver büyük yara almadan kurtulmak önemli.
Gs ne yapmis? Kim karakter koyup cikarmis?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Sen hayırdır ya beceriksizler deyip duruyorsun buraya bizi bu takım getirdi bu adamlarla geldik ayrıca skoru hakem belirledi
Bu maçta beceriksizlik yapıyorlar. Gol attıktan 1 dk sonra gol yiyen her oyuncu grubu beceriksizlik yapmıştır.

Çevrimdışı tolga1903

Demiştim, daha da çok gol yiyeceğiz gibi. Keşke maç şöyle bitse de gitse.

Heriflerin tek taktiği savunma arkasına top atmak bunu da yiyosun şampiyonluk maçında. Yüzde 64 topa sahip olmuşsun ne gerek var senin topu bırakman lazım saçma sapan kayıplar yapıyoruz daha gol yer miyiz bilmem ama atmamız zor şu yapıyla bir de nsakalaya dikkat etmezsek atılacak gibi bu herif

Çevrimiçi blackeagle35

Josefe verdiği kart komediydi, verdiği penaltıda da falcao alsa da penaltiyu Atiba'ya yazar o pozisyon. En etkin olmamiz gereken nokta orta saha iken orada sıkıntı yaşıyoruz.

Çevrimdışı Erman1903

Hoca fırçalar biraz toparlarız ikinci yarı.

Çevrimiçi yaço58

Gs ne yapmis? Kim karakter koyup cikarmis?
Cücü karakter koyuyor gs adına birde mete

Çevrimdışı Ömer Kaan

İkili averajda deplasman golü kuralı var mı bilen var mı?

Çevrimdışı tolga1903

Hayır yok o yüzden gol yememek lazım ama takım illa aptalca hareket yapıp yiyor bir şekilde

Çevrimiçi yaço58

Bu maçta beceriksizlik yapıyorlar. Gol attıktan 1 dk sonra gol yiyen her oyuncu grubu beceriksizlik yapmıştır.
O zaman bu kadar beceriksizlik Olmaz dersin beceriksizler deyip durmazaım

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

3-1 biterse avantajımız sona eriyor. genel averaja bakılıyor o zaman.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakala madenini iyi işliyorlar. Çalışmışlar orayı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sakin olmak lazım. Her şeye anında tepki verince çabuk yanılgıya düşülüyor. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Kaybetsek bile daha iki maçımız var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı oblomov

1-FeTö,
2-Bizim cenabet, ruh emici  taraftara koysun 2. yarı bu takım.

Çok istiyorum...  :steamed:
ASAP

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi blackeagle35

Gökhan önde çok kayboluyor, arada bi değişim olmalı Larinle

Çevrimiçi levitate

töre sakatlıktan tam dönememiş gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Öyle olursa kınayı eksik etme

Adamı niye kötülüyorsunuz, herkes pollyana olmak zorunda mı ??? Herkes aynı şeyi mi düşünmek zorunda, farklı fikir olamaz mı ?? Ki haklı da şut çekemedik kaleye büyük ihtimalde kırmızı yiyip golde yiyeceğiz gibi duruyor.