14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 29880 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

Skor : Ankaragücü - Beşiktaş
Tarih : 24.12.2020
Saat : 19:00
Stadyum : Eryaman Stadyumu
Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah Bora Özkara - Emre Malok
VAR : Mete Kalkavan - Özgüç Türkalp
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı cursedofdragon

zor maç olacak gs'nin yan charı.

Galibiyetten daha çok bize zarar vermek için uğraşacaklar.

Bize hiç bu sene eski kaşar vermediler ben fırat veya cücü bekliyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ankaragücü sanılanın aksine iyi bir takım. Çok iyi gençleri var. Kesinlikle kolay maç olmayacak. Erzurum'a veridiğimiz pozisyonları verirsek kabus görebiliriz. Dikkatli olmamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş: Halis Özkahya

Halis mulisi vermişler beklediğim kaşarlardan daha tehlikelisi.

Beşiktaş'ı durdur kaşarı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Saçmalık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ankaragücü' nde son haftalarda kıpırdanma var. Ama kazanacağımızı düşünüyorum.

muhtemel 11 tahminim ;

Ersin

Rosier  Welinton   Vida       Rıdvan

Josef       Atiba

Ghezzal        Mensah         N'Koudou 

Aboubakar

İnşallah montero oynar ama ben hocanın yine welinton ve vida ile çıakcağını düşünüyoırum.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Şu motivasyon ile bu artıkları yenemiyorsak kulübü kapatalım.
Bunların, Kayseri ve Bursa'nın yeri asla Süper lig değil zaten.
Bir tekmede biz atalım.  :boxin:

Çevrimdışı can1903

Ankaragücü son haftalarda toparladı Erzurumdan daha iyi takım bence ve bitiricilik anlamında erzuruma nazaran daha iyiler defansta aynı hataları yaparsak sıkıntı yaşayabiliriz erken gol gelirse rahat bir maç oynayacağız 0-0 oyunu çok önemli.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

3 ya da 4 farklı galibiyet bekliyorum. Hava şartları dışında bir sorun yok.

Çevrimdışı mourinho1903

Baya zayif bir rakip, niye sisirildi bu kadar anlamadim. Erzurumspor kadar kotu olmasa da ona yakin bir kadro kalitesine sahipler.
En guclu hucum silahi Trabzon'da tutunamamis Emre Gural. Ilk golu attigimiz an Erzurum gibi cokerler zaten. Onlara maca girme firsatini vermedigimiz surece zor mac olmaz,
ama ilk golu ne kadar gec bulursak direncleri o kadar artacak. Normalde asla bizim seviyemizde degiller.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Baya zayif bir rakip, niye sisirildi bu kadar anlamadim. Erzurumspor kadar kotu olmasa da ona yakin bir kadro kalitesine sahipler.
En guclu hucum silahi Trabzon'da tutunamamis Emre Gural. Ilk golu attigimiz an Erzurum gibi cokerler zaten. Onlara maca girme firsatini vermedigimiz surece zor mac olmaz,
ama ilk golu ne kadar gec bulursak direncleri o kadar artacak. Normalde asla bizim seviyemizde degiller.
Elbette öyle ama hırslı, aşırı motive bir takıma oynamak zordur. Maçın zorluğu da ondan dolayı zaten. Yoksa erken atılacak bir golle dağılacak bir ekip.

Atibayı bu maç dinlendirmek lazım bence içerde ki sivas maçı daha önemli.

1 haftada 3 maçı kaldıramaz atiba.

Josef-Oğuzhan-Mensah olabilir yada Josef-Dorukhan-Mensah

Defanstta montero oynarsa daha iyi olur.

Ben böyle çıkardım maça ;

Ersin

Rosier        Vida    Montero        Rıdvan

Josef

Ghezzal     Oğuzhan  Mensah     N'Koudou

Aboubakar

Çevrimdışı Nartallo

Kaleci performansı ve defans hattının bireysel hatalarına bakınca bizim öne geçemediğimiz her maç sıkıntı olacaktır.

Topu bırakan takımlara karşı hücumda etkili bir top oynayamıyoruz. Aboubakar'ın ekstra bir iş yapmasına, Ghezzal'ın iyi orta yapabilmesine endeksli hücumumuz.

Bir havaya girdik ama sahada havaya girecek bir karşılık göremiyorum.

Mensah'ın biraz daha sorumluluk alması, N'koudou'nun tek yönlü dripling üzerinden oynadığı, artık herkesin ezbere bildiği oyunu bırakması lazım.

Çevrimdışı murat

ama en son biz oynuyoruz ve hakem, ttf, mhk önümüzü kesmek istiyorlar. fiktstürüde nasıl ayarlamışlar aralık ayında ankara çok soğuk olur. maçıda 19.00 a almışlar akşam soğuğu  ama gündüz de oynansa sıkıntı gündüz maçı da puan kaybediyoruz. maçı 17.30 da oynatsalardı. :lol:
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2020, 13:23:10 MURAT ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Atibayı bu maç dinlendirmek lazım bence içerde ki sivas maçı daha önemli.

1 haftada 3 maçı kaldıramaz atiba.

Josef-Oğuzhan-Mensah olabilir yada Josef-Dorukhan-Mensah

Defanstta montero oynarsa daha iyi olur.

Ben böyle çıkardım maça ;

Ersin

Rosier        Vida    Montero        Rıdvan

Josef

Ghezzal     Oğuzhan  Mensah     N'Koudou

Aboubakar
Atibayi elestiriyoruz falan ama ilerde sorumluluk alan, hareket eden, alan bosaltan tek oyuncu kendisi, Abu haric.
Mensah-Nkoudu,Ghezzal, Ozi hepsi ayagina topu bekleyen oyuncular. Ben de bu kadroyu isterdim Ozi biraz daha hareketli olsaydi ondan Atiba yoksa Dorukhan oynasin isterim.

Atibayi elestiriyoruz falan ama ilerde sorumluluk alan, hareket eden, alan bosaltan tek oyuncu kendisi, Abu haric.
Mensah-Nkoudu,Ghezzal, Ozi hepsi ayagina topu bekleyen oyuncular. Ben de bu kadroyu isterdim Ozi biraz daha hareketli olsaydi ondan Atiba yoksa Dorukhan oynasin isterim.

atiba iyi zaten ancak ben daha 3 gün önce oynadı tekrardan bir maç daha kaldıramaz 3 gün sonra diye düşündüm 1 haftada bile zar zor kaldırıyor.

Sivas maçı daha çok lazım olacak atibaya hocanın kararı tabi son karar ona ait.

Çevrimiçi mayguntr

atiba iyi zaten ancak ben daha 3 gün önce oynadı tekrardan bir maç daha kaldıramaz 3 gün sonra diye düşündüm 1 haftada bile zar zor kaldırıyor.

Sivas maçı daha çok lazım olacak atibaya hocanın kararı tabi son karar ona ait.
Katiliyorum Atibanin dinlenmesi lazim. bakalim hoca nasil bir kadroyla cikacak

Çevrimdışı can1903

Maç sıkışırsa istediğimizi bulamayabiliriz ilk 20 dakika golü bulmak lazım ankaragücünün savunması açık veriyor gol lazımken aboubakar ve mensah iş bitirebilir bi anda.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Sergen'in çift liberolu sistemini destekliyorum. Sağlamcı bir anlayışta gol yememe önceliği ile golü arıyoruz. Bazen kısır bir görüntü olsa da golü yememek daha önemli. Bazen yol kazları olsa da genellikle golü bulabiliyoruz.

Ankaragücü Erzurum kadar katı bir savunma yapamayacaktır. Rosier'in de dönüşüyle erken bir gol bulma umudum var. Hiç olmadı ikinci yarı bir gol mutlaka bulunacaktır. Zaten bu oyun anlayışı bir ilerleyen dakikalarda rakibi mutlaka hırpalamış oluyor. Bazı maçlardaki geç gelen gollerde bunun da payı var. Futbolcu ya da oyun marifetiyle savunma aşılamıyorsa bile oyunun aşındırması ile de aşılabiliyor.

Ljajic aslında şu takıma monte edilebilse yeni transfer gibi etki yapardı. Bu sezon takıma dair içimde ukte kalan tek şey ljajic'den faydalanamıyor oluşumuz. Başka bir takımda olsa da devre arasında alınsa çok sevinilecek bir oyucu olurdu ama elimizin altında kullanamıyoruz.

[ Son Düzenleme: 24 Aralık 2020, 05:18:18 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi levitate

ankara'da kar yağışı var zeminde sıkıntı çıkabilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ankara'da kar yağışı var zeminde sıkıntı çıkabilir

geçen haft su bu hafta kar haftaya ne var ?