35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü Skor : Beşiktaş - Ankaragücü Tarih : 16.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Hakan Yemişken - İlker

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü  [Okunma sayısı 36995 defa] 35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%70.6]
1 puan
3 [%17.6]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı GreenBook

Önüne penaltı gelmiş bedavadan öne geçme fırsatı bunu tepiyorsun böyle maçlarda bu gibi golleri atamazsan işin zor

Çevrimdışı can1903

Mensah oyuna girdiğinden beri vasat, ozzy en azından pas opsiyonu yaratıyordu.

Bu arada son haftalarda FUTBOL olarak rezaletiz. Takımda bir şampiyon olmuşuz havası mı var anlamadım, üretkenlik çok az.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oğuzhan'ın aşil gitmiş. Sezonu kapatan hücumcular listesi kabarıyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Sol bekleri pintoda defansif açıdan iyi maç çıkarıyor

Çevrimdışı can1903

Mensaha ve Nkoudouya sabredemiyorum  gerçekten çıldırtacaklar
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ozinin sakatlanması iyi olmadı. Oynamaya başladığı son dönemde hatalar yapmasına karşın hareketli ve oyunun içinde bir görüntüsü vardı. O bölgeden bu tür bir verim alamamıştık bu sene. Şu an mensah azap veriyor örneğin. Kötü ljajici bile en azından pas alışverişinin içinde olur diye tercih ederdim.
Kesinlikle katılıyorum. Oğuzhanin top aldigi noktalara mensah koşu bile atmıyor. Oguzhan topla buluşması zor yerlerde top alıyordu ve önde press de yapıyordu. Mensah şuan zaten atibanin ve josefin yaptığını yapıyor oraya gelip.

Çevrimdışı Erman1903

Orta kesmemiz lazım Larin'e. Fazla hücüm yapma seçeneği yok Ozzy'de sakatlandı. Bana kalsa en baştan Necip santrafor çıkarım.

Çevrimiçi sEuL

Anlasilan yine Ghezzal ve Atiba’nin sapkadan tavsan cikarmasini bekleyecegiz 90 dakika.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu maçı bu hale getiren Nkoududur

Atanamamis Quaresma , Quaresmanin yeteneksiz versiyonu , geçen de söylemiştim bu sözü..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mensahi ilk günden beri hep dedim, oynayabilecegi maksimum seviye kayseri, ama ben ordada begenmiyordum. Sirf kendi dalgasina takilan bir halta yaramayan adam
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

Mensah sıkıntısı isimli uzun metraj film. Tür psikolojik gerilim.

Çevrimdışı GreenBook

Ah Quaresma ah sen nelere kadirmişsin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mensah sıkıntısı isimli uzun metraj film. Tür psikolojik gerilim.
Mensah yılın bidon transferi ödülünü açık ara önde götürüyor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

nsakala nkoudoudan daha iyi oynar şu maçta
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Neden oyunu nkoudu üzerinden oynuyoruz takımın as oyuncusu değil ilk defa neden bu tercih?
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

Çalışmış takıma yanlış hücum ediyoruz şu an, Allah'tan kaliteleri çok kötü.

Çevrimdışı kahyaoglueren

.
Mensah yılın bidon transferi ödülünü açık ara önde götürüyor...
Sahaya sabah koşusu yapmaya cıkmış gibi. Sadece jog atıyor.

Çevrimdışı can1903

Arkadaş adamlar çalışmış bizim oyunumuza farklı bir oyun dene bir şey yap yahu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ah Quaresma ah sen nelere kadirmişsin
Quaresma yetenegiyle iş cozuyordu en azından bunda yetenek de yok sadece kosuyor , başka hiçbir cacık yok
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yetenek ayrı bir şey de gevşeklik deli ediyor insanı.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

Nkodouyu sağa mı atsan acaba hoca bi ara

Çevrimiçi sEuL

Isin kotu yani 45’te degisiklik hakkimiz oldugundan teknik ekibin haberi yok. 65’e kadar degisiklik olmaz

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi levitate

eşşşşşşşşşşşşşşşek herif rıdvan 200 kez boşa kaçtı bir kere bile atmadın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arkadaş adamlar çalışmış bizim oyunumuza farklı bir oyun dene bir şey yap yahu
Bunları yönetime söylemek lazım. Sergen'in elinde hücumcu olarak sadece Töre var. O da sakatlanmasın diye fazla oynatamıyoruz. Mis gibi kadro planlaması yapmışlar. 12 sağlam gerisi sorunlu ve sakat oyunculardan oluşuyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★