18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş Skor : Hatayspor - Beşiktaş Tarih : 10.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38778 defa] 18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%68.8]
1 puan
4 [%25]
0 puan
1 [%6.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı mourinho1903

2 defansif bir ofansif adam açısından benim için bir sıkıntı yok ama 3ü birden'e ben de karşıyım. Artık yapacak bir şey yok kardeş patron biz değiliz kötü bir sonuç olursa zaten çoğu kişi eleştirecektir.

Vallahi ben sikintiyi orada goruyorum zaten. Bir sonuc var, bir de oyun var. Kazaniriz kaybederiz bilemem, futbol bu sonucta. Ama sonuca gore bakmamak lazim. Skoru bilemem, ama ben oyunun ne olacagini biliyorum. 1'den fazla gol atma sansimiz cok cok dusuk. Girecegimiz pozisyon sayisi maksimum 3 olacak, daha fazla olmaz. Topa sahip olma oranimiz rakipten fazla olacak, pas sayimiz yine fazla olacak ama neredeyse tamami yan pas-geri pas olacak. Kazaniriz belki, ama gram heyecan, zevk vermeyecegiz. Insanlar bundan memnunsa sikinti yok. Skor geldigi surece tolere edilir, ama bu futbolla skor da bir yere kadar gelir, sonra patlarsin. Patladiktan sonra konusmanin zaten anlami olmuyor.

Çevrimdışı can1903

Sakin yahu o kadar da değil. Oğuzhan konusunda dediklerine katılıyorum, oyun hakkında yorumlarına katılıyorum. Fakat 40 küsür maçın 40ında da iyi oyun beklemem bazı maçları da böyle kazansakta olur(tabi taktiksel olarak çok yanlış çıkıyoruz ama demek istediğim kötü oyun).Fakat maç öncesi çok ciddi endişelerim vardı, o endişelerim daha da arttı. Umarım 0.0001-0 da olsa yeneriz. Fakat 1 puanda fena değil, bu oyun planına göre.
unuttuğumuz tek bir şey anadolu takımları özellikle dişli takımlar her geçen dakika dirençleniyor sen 60 dan sonra ozy i atınca daha çok eziliyor sahada
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Bir diğer tercih nskala da yani............
Bu şey demek gs maçına da böyle çıkacağım kadrosu demek oluyor sanırım.
Hafta içinde rıdvan oynayacak nsakala derbide çıkacak.
Derbide nsakala oynarsa yandık zaten.

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Bu arada zaten Mensah'ın kıymetli pas açısından Necip'in gerisinde olduğunu konuştuk. Koşmak dışında çok da bir katkı vermiyor yani, Ozzy bekliyordum ben ama neyse artık.

Çevrimdışı mourinho1903

Sakin yahu o kadar da değil. Oğuzhan konusunda dediklerine katılıyorum, oyun hakkında yorumlarına katılıyorum. Fakat 40 küsür maçın 40ında da iyi oyun beklemem bazı maçları da böyle kazansakta olur(tabi taktiksel olarak çok yanlış çıkıyoruz ama demek istediğim kötü oyun).Fakat maç öncesi çok ciddi endişelerim vardı, o endişelerim daha da arttı. Umarım 0.0001-0 da olsa yeneriz. Fakat 1 puanda fena değil, bu oyun planına göre.

Ben iyi oyun beklemiyorum ki, her zaman iyi oyun olmaz. Iyi oynayip yenilebilirsin de. Benim sorunum mentaliteyle. Bu camia'ya iyice bir Anadolu takimi kafasi yerlesti. Antrenorunden tut taraftarina kadar. Dun yazmistim bunu da insanlar karsi cikmisti, bu cikan kadro tam da karsiligi iste. Hatay kotu takim degil, ligimizin standardina gore iyi takim hatta, eyvallah, ama Hatay be abi. Besiktas Hatay'dan bu kadar cekiniyorsa Besiktas'liligi falan kalmamistir zaten. Kucule kucule Denizlispor, Kayserispor olmusuz resmen.

Çevrimiçi mayguntr

Bir diğer tercih nskala da yani............
Bu şey demek gs maçına da böyle çıkacağım kadrosu demek oluyor sanırım.
Hafta içinde rıdvan oynayacak nsakala derbide çıkacak.
Derbide nsakala oynarsa yandık zaten.

Orta sahadan ziyade Nskalanin bu onemli maclara ilk 11 cikmasi beni uzuyor Ridvan acisindan.
Anlamiyorum 19 yasindaki adamin neyini rotasyona sokuyorsun surekli.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

unuttuğumuz tek bir şey anadolu takımları özellikle dişli takımlar her geçen dakika dirençleniyor sen 60 dan sonra ozy i atınca daha çok eziliyor sahada

evet ama şöyle bir şey var hafta içi oynadı hatay ve 10 kişi oynadılar uzun süre.
Yani dakika geçince daha çok yorulup daha çok streslenecekler de olabilir, sergenin rahatlığı ve Beşiktaş formasının verdiği rahatlıkla son dakikalarda onlardan daha az da stresli olabiliriz ve bu bir avantaj olabilir.
Bupenza reisi kitlememiz lazım.

Savunuyor gibi oldum da  :evillol: Bence çok yanlış fakat mantık yürütmeye çalışıyorum. Aklım almıyor, 2 maç bunu deneyip niye yine aynı şey denendiğini. Mantık arayıp kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bir nevi.

Çevrimdışı Erman1903

Vallahi ben sikintiyi orada goruyorum zaten. Bir sonuc var, bir de oyun var. Kazaniriz kaybederiz bilemem, futbol bu sonucta. Ama sonuca gore bakmamak lazim. Skoru bilemem, ama ben oyunun ne olacagini biliyorum. 1'den fazla gol atma sansimiz cok cok dusuk. Girecegimiz pozisyon sayisi maksimum 3 olacak, daha fazla olmaz. Topa sahip olma oranimiz rakipten fazla olacak, pas sayimiz yine fazla olacak ama neredeyse tamami yan pas-geri pas olacak. Kazaniriz belki, ama gram heyecan, zevk vermeyecegiz. Insanlar bundan memnunsa sikinti yok. Skor geldigi surece tolere edilir, ama bu futbolla skor da bir yere kadar gelir, sonra patlarsin. Patladiktan sonra konusmanin zaten anlami olmuyor.

Bak bu Mensah'ı ofansif adam olarak görme, Talisca kadar defans yapan fakat Necip kadar kilit pas atamayan bir oyuncu o. O yüzden hani o olmuş Necip olmuş çok fark yok kümülatif baktığında Necip reisin katkısı fazladır bile. 3 defansif olayını daha önce çok eleştirildi. Belki bilmediğimiz bir detay da olabilir mesela Rosier yerine Necip başlamıştı eleştirmiştik. Dorukhan beyin canı istememiş o maç bek oynamak. İzleyelim görelim, şu an negatif enerjinin faydası yok.
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2021, 19:00:38 Erman1903 ]

Çevrimdışı mourinho1903

GS macina nasil cikariz artik Allah bilir. Josef-Atiba-Necip gobekte, Larin ve Ghezzal kulubede, sol acik N'Sakala sag acik Dorukhan olur herhalde. Oldu olacak Aboubakar da yedek otursun Kartal forvette oynasin.

Çevrimdışı ilhan mansız

Helal, fark etmez kimin oynadığı bu takım Beşiktaş. Savaşçılar ekibi.
gollllllllllllll

Çevrimiçi levitate

la bırakın annesine adasın adam
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi kahyaoglueren

Abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Çevrimiçi yaço58

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar show  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mourinho1903

Hahahah tavsan cikti bile sapkadan, anca bu sekilde atardik zaten. Simdi 85 dakika yatas gelsinler haha.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi yaço58

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ersin....Nsakala defansif bek sozde.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

nsakaka güzel izlemiş

vida niye oraya koştu welinton niye yerinde durdu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Sinir oluyorum gol attıktan hemen sonra yenilen gollere.

Çevrimiçi sEuL

Yine tactan yedik, kac yildir soyle amator goller yemeye devam ediyoruz.