14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 30418 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem böyle istedi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ilk yarıya idareten çıkmışız gibi.
Ikinci yari baski yapar alırız gibi duruyor.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hakem net kötü niyetli. Gol iptali ve verilmeyen kartlar...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mayguntr

yine ilk yarisi bosa gecmis bir anadolu deplasmani. dogru duzgun organize atagimiz yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Adamın kafası yarıldı gram ses yok aynı adam gol pozisyonunda kurşun yemiş gibi bağırdı güzel tiyatro  :D

Çevrimiçi Umutcan Kaya

(...)
ben böyle Beşiktaş düşmanı vasıfsız bir takım görmedim
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Kitsiounun oyuna girdği pozisyonda kural hatası var
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Hakem diye ağlamayalım biz bir şey oynamıyoruz o gol olmadıysa başka gol atmalıyız!

Gerekirse hakemide yenicez bu düzen sonuçta değişmeyecek.

sizi görende bütün hakemler,medya,mhk,tff,tahkim bize düşman zanneder.

Çevrimiçi tolga1903

Abi nsakala oynuyorsa önünde larin değil nkudu oynamalı ya. İkisini birden koydu felç etti takımın solunu nsakala maşallah top bu adamdayken yaşadığım güvensizliği necip'de bile yaşamıyorum. Aşırı açık oynadığımız için de net 3 golü kaçırdılar. Ghezzal'ın ezbere pasları da canımızı yakacak gibi ilerleyen zamanlarda zira rakipler çözmeye başladı merkeze doğru sert paslarını.

Halis sana gelince sen art niyetli aşşağlık bir insansın o düdüğü senin neyse. Düdüğü 3 saniye geç çalsa var'a bakabilecekken bilinçli olarak şak diye düdük çalıyor var protokolünden mi habersizsin yoksa ... musun?

Çevrimdışı mourinho1903

Klasik bir Besiktas maci daha; kotu bir futbol, kisir bir futbol, cope gitmis bir 45 dakika daha. Birde insanlar defansif olarak saglam oldugumuzu saniyor ya, ona guluyorum asil. Rakiplerimizin forvetleri Omer Sismanoglu ve Emre Gural degil de biraz eli ayagi duzgun bir yabanci olsa su son 135 dakikada 4 tane yemistik. Tipki Antep'ten, FB'den 3 yiyip 10 kisilik Basaksehir'den 2 gol yedigimiz gibi.

Bari cift onliberoyla cikiyorsun onu yap, o da olmuyor, cunku 37 yasindaki Atiba gidince geri donemiyor. Su Emre Gural'in karsi karsiya yakaladigi pozisyonu bu kadar net 6 numarayla oynayan takim vermemeli.

Hakem konusunda hala kendimize bakmaliyiz. Gol iptal edildi kimseden tik yok. Larin dondu kicini devam etti. Hakem golden once duduk caldigi icin elbet VAR'dan donmez, ama mesele zaten o an hakemin ustune 10 kisi cullanip bir dahaki pozisyonda zorla lehine karari verdirebilmek. Hepsi sut cocugu Josef haric. Yine kontraya ciktigimiz bir pozisyonda rakip yere yatti, oyunu devam ettirecegimiz yerde topu disari biraktik alemin enayisi biz oldugumuz icin. Biz alemin enayisi olmayi kabul ettigimiz surece daha cok ensemize vurup lokmamizi alirlar.

Çevrimiçi levitate

hakemde kötü bizde kötüyüz oooof

1-0 olsun bizim olsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Hakem diye ağlamayalım biz bir şey oynamıyoruz o gol olmadıysa başka gol atmalıyız!

Gerekirse hakemide yenicez bu düzen sonuçta değişmeyecek.

sizi görende bütün hakemler,medya,mhk,tff,tahkim bize düşman zanneder.
karşı takım adam mı futbol oynamaya izin vermiyorlar dünyanın en çirkef takımı karşımızda
Sadece Beşiktaş

karşı takım adam mı futbol oynamaya izin vermiyorlar dünyanın en çirkef takımı karşımızda

adam gibi hakem olsa golü de verir 2-3 tane şak diye sarı kartı verir rakibi izin vermezde izni veren yap diyen hakemin kendisi.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Nsakal , welinton ve vida Bjk'de yedek bile olmamalilar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Kafasına göre oyuna girdi adam Allah'tan gol olmadı orada

Çevrimiçi Umutcan Kaya

İçeride önemli bir maç oynayacağız. Bu tetikçi hakem o maçta. İlk 30 dakika 6 oyuncumuza sarı gösterdi. Sonra adamlar ayıktı olayı basmaktan kaçtılar.

Ankaragücü sarı kart görmeden tamamladı ilk yarıyı
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Rıdvan girmeli oyuna Wellington çıkmalı montero değil necip girmeli takım bugün hırslı istekli değil necip onu tetikleyebilir
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Sergene durmadan tribünden söylenen müptezel bolbol kulaklarını çınlattım.
2 tane defans oyuncusu bir forvete bu kadsr uzak oynar mı arkadaş.
Halis muhlis (Küfür Yasak)₅ seni de unutmadık

Çevrimiçi Umutcan Kaya

larini , abou çift forvet N'koudou kanat
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı mourinho1903

Su maca cift onliberoyla cikiyorsan sende de futbol oynama dusuncesi falan yoktur zaten.
Dusuncen 0-1'e yatayimdir, o kadar. GS de 2 gun evvel baya sert oynayan bir takimla oynadi, hic oyle takima onliberolari doldurup oynamadilar.
Catir catir ilk dakikadan itibaren bastirip rakibi hataya zorlayip aldilar maci. Bizde zaten baski yapma, futbol oynama dusuncesi yok ki.
Her zamanki gibi Ali Riza bey tadimiz bozulmasin tarzi moktan defansif anlayis. Su Ankaragucu'nun nesinden cekiniyorsak artik.
Bunlara eze eze vura vura ilk yarim saat saplayacaksin 2 tane, sonra butun mac yatsin istedigi kadar.

Çevrimdışı caner.eryigit

Adam gol olacağını anladı sırf var olmasın diye düdük çaldı.
Hay Allahım aklıma mukayyet ol.

Adam gol olacağını anladı sırf var olmasın diye düdük çaldı.
Hay Allahım aklıma mukayyet ol.

yine de VAR'da kiler de çağırması lazım.onlar ayrı (Küfür Yasak)₅.

Çevrimiçi levitate