Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1188753 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı MUSTAFA_

Cenk Tosun tam bir kazık oldu bizim için. Şimdi de Covid-19 olmuş  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

6 ay için 900k maaş...

dorukhanda çıkarılmış ama artık eksik olarak bile göremiyoruz :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

6 ay için 900k maaş...

dorukhan'da çıkarılmış ama artık eksik olarak bile göremiyoruz :(
Ben onu görmezden geliyorum artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

6 ay için 900k maaş...

dorukhanda çıkarılmış ama artık eksik olarak bile göremiyoruz :(
Evlat harçlığı  :) Ghezzal abu gibi asların yılda 1.2 1.5 arasi aldığı yerde iyi kazandı.
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2021, 18:37:23 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı can1903

14 gün karantina, 20-25 gün sakatlık, şimdi de Corona. Hiç almasak 1.1 milyon €'muz vardı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Cem Uzan'a hapis şoku.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Kursad_Duran

İyikide Rıdvan ve Ersin’i milli takıma almadılar.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Eyvaaahh!! (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimiçi Kursad_Duran

Rosierde sıkıntı yok. Yasaklı site yazmış.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Geçmiş olsun insallah ciddi birsey değildir

Çevrimdışı MUSTAFA_

Milli takım aralarından nefret ediyorum. Sakatlık yaşamadan tamamlayacağımızı düşünmüyordum zaten. Milli takımlar yasaklansın...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Söyleyecek fazla bir şey yok. Topçu dediğin maç yapacak maç. Oynatmayacaksan kiraya yollayacaksın, maç yapmayan oyuncu hasta da olur, formsuz sahaya çıkarsa sakatlık da yaşar.

Ljajic paşa ve torpilli Mensah oynatacağız diye kenarda turşusunu kurduk. Gol atınca bizi sıkıntıya sokup planları bozmuştu, şimdi her şey yoluna girmiştir.

:alala:  :bawling:
Yorgo

Çevrimiçi Samet Ç

Adamı zaten oynatmıyor bu sene inatla hoca sıkıntı olmaz.

Çevrimdışı celiker1

Milli takım aralarından nefret ediyorum. Sakatlık yaşamadan tamamlayacağımızı düşünmüyordum zaten. Milli takımlar yasaklansın...
+1903
Hayatta Beşiktaş

Adamı zaten oynatmıyor bu sene inatla hoca sıkıntı olmaz.
mevzuu  o degil  ki , kirik veya capraz  bag  vs  ise cocugun bir  sezonu  gume gitti  toparlayana dek olme esegim olme .. :(
Yorgo

Sanirim sol dizde  bir  donme var gibi ama nedir acaba?  tam olarak  algilanamiyor  bu  acidan  :bandit: :bawling:
Yorgo

Çevrimiçi Samet Ç

Söyleyecek fazla bir şey yok. Topçu dediğin maç yapacak maç. Oynatmayacaksan kiraya yollayacaksın, maç yapmayan oyuncu hasta da olur, formsuz sahaya çıkarsa sakatlık da yaşar.

Ljajic paşa ve torpilli Mensah oynatacağız diye kenarda turşusunu kurduk. Gol atınca bizi sıkıntıya sokup planları bozmuştu, şimdi her şey yoluna girmiştir.
Sergen'de tecrübeli oyuncu takıntısı var elimizde Tolga Zengin veya o tarz tecrübeli kaleci olsaydı Ersin'i de oynatmazdı.

Çevrimiçi Samet Ç

mevzuu  o degil  ki , kirik veya capraz  bag  vs  ise cocugun bir  sezonu  gume gitti  toparlayana dek olme esegim olme .. :(
Ağır bir sakatlığı benzemiyor kulüp bilgi alıp açıklama yapar yarına herhalde.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sanirim sol dizde  bir  donme var gibi ama nedir acaba?  tam olarak  algilanamiyor  bu  acidan  :bandit: :bawling:
Bana çapraz bağlarda sorun var gibi göründü. Rakibin müdahalesi ile yerde kalsa daha iyiydi. Bu pozsiyonları çok yaşadık son dönemde. Caner, Dorukhan ve şimdi de Hasic...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ağır bir sakatlığı benzemiyor kulüp bilgi alıp açıklama yapar yarına herhalde.

Ghezzal'da bile menajer kovaladık bilgi almak için. Milli takım doktorlarına da güvenmiyorum. Umarım ciddi değildir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bana çapraz bağlarda sorun var gibi göründü. Rakibin müdahalesi ile yerde kalsa daha iyiydi. Bu pozsiyonları çok yaşadık son dönemde. Caner, Dorukhan ve şimdi de Hasic...
valla bana da o  sol diz boyle bi capraz  bag  filan gibi  geliyor...  Belki  esnemedir  sadece  ... Hemen  felaket tellaligi yapmayalim ne diyeyim bilemedim...   :bandit:
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

Sergen'de tecrübeli oyuncu takıntısı var elimizde Tolga Zengin veya o tarz tecrübeli kaleci olsaydı Ersin'i de oynatmazdı.

Sadece tecrübeli oyuncu takıntısı değil o kardeşim, bu oyuncuyu oynatsa aldırdığı iki bidon Mensah ve Töre ıskartaya çıkacak. Gol atan adamın kesilmesinin başka açıklaması yok. Neyse artık olan oldu, inşallah ciddi bir durumu yoktur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

valla bana da o  sol diz boyle bi capraz  bag  filan gibi  geliyor...  Belki  esnemedir  sadece  ... Hemen  felaket tellaligi yapmayalim ne diyeyim bilemedim...   :bandit:
Biz Beşiktaşlıyız, iyiyi düşünemeyecek kadar fazla bu tip olay yaşadık. Bir dönem o kadar çok sakatlanıyordu ki oyuncularımız literatüre Beşiktaş sakatlığı diye bir kavram eklendi. Hepimizi o dönem doktor yaptılar. Futbolcular dönsün diye şafak sayar gibi az gün saymadık.

Beşiktaş Tarihi
★★★