Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 377133 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı tolga1903

Takım kurgusu ve planlaması başından yanlıştı taraftar gibi hocası da yıldız oyuncu sevdasına kapılan bir takımın başarılı olamayacağı aşikardı her şeye eyvallah hepsi tartışılır ancak şu tartışılmaz anayasa ilk 3 maddesi gibi bir şey bana göre, eğer michy batsuayi yerine bakın ortalama bir oyuncu hem de süper lig'den mesela antalya'da oynayan wright mesela bugünkü tetteh veya assombalonga hatta hatta mbaye diagne olmuş olsaydı bu takım şu an ts'nin arkasında yarışa devam ediyordu. Vincent aboubakar'ın geçen sene yaptıkları yüzünden ondan nefret eden birisi olarak keşke istedigi para 5'se 5 verilseydi de tutulsaydı mensah bile tutulsaydı keşke teixeira ve batsuayi ikilisinin maliyeti şunları tutmaya harcansaydi belki bugün iddialı bir takım vardı kendi fikrim katılmayan katılmaz ama youla'ya falan rahmet okuttu bu herif bu sene.

Çevrimdışı celiker1

Umarım yanılırım ama Rıdvan Yılmaz'ın bizim seviyemiz oyuncusu olabilecek seviyeye gelebilir ümidini yitirmeye başladım artık.Şu an için A takımda gördüğüm gençler arasındaki beklenti sıralamam Hasiç>Emirhan>Serdar>Ersin>Rıdvan
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

?t=ibWTfnJr2u9qE2BtXIeO0g

bu da ayrı alemlerde
Bugün Malatya ile değilde eli ayağı düzgün orta sıra bir lig takımı ile oynasaydık 3 atıp yollarlardı bizi. Lig sonuncusundan puan alıp sevinmek ve bırakılan puanıda şanssızlığa bağlamak eski günlere döndüğümüzün habercisi hiç iyi değil bu durum.

Çevrimiçi Talisca1903

montero ve weli ile oynadığımız 3 lü gayet iyiydi.Bir sürü gol pozisyonu bulup çok az pozisyon vermiştik hoca hemen döndü bundan SY takımını çıkardı sahaya
Yaptığın ve iyi sonuç aldığın formasyondan neden dönersin ki?

Çevrimiçi Talisca1903

bu da ayrı alemlerde
Fikret Ormanı mumla aratıyor bunlar.FO zamanında iliklerimize kadar işlemişti Beşiktaş büyüklüğünü
 bunlar gibi aciz yönetim görmedim ben

Çevrimdışı AigleBordeaux

bu da ayrı alemlerde
Bunlara mahalle takimi bile emanet edilmez
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

şu maç sonunda twitterdan bunları yazarak resmen taraftarı provoke ediyorlar nasıl bir kafa yapısı var bunların

Çevrimiçi sEuL

bu da ayrı alemlerde

Dalga geciyorlar bizimle, baska aciklamasi yok. Yonetici musveddesi.

Çevrimdışı Erman1903

Bugün Malatya ile değilde eli ayağı düzgün orta sıra bir lig takımı ile oynasaydık 3 atıp yollarlardı bizi. Lig sonuncusundan puan alıp sevinmek ve bırakılan puanıda şanssızlığa bağlamak eski günlere döndüğümüzün habercisi hiç iyi değil bu durum.

Bu maçta şans, hakem onlar sonra konuşulacak şeyler. Pjanic - Josef önüne 3 tane forvet ve Ghezzal çıktın. Kenan nedir? Bunlar oynayabilecekleri kadar oynamaya çalıştı ama hiçbiri iyi oynamadılar organize iş yapamadılar. Koştular sadece olabildiğince arkada 40m mesafe merkezde iki ağır adam. Bu organizasyonla şansa buldun golü, Alex olmasa onu da atamazsın. Golü bulduğunda Kenanı çıkarıp yerine Ozzy alıp merkeze çekecek Alex'i kenara atacaksın. Yorgunsa çıkarır Emirhan alırsın vb. Yanlış plan ve hamleler yaptın, Necip hata yaptı, tecrübeli olması da işe yaramadı. Josef patladı, ağır bir sıvama. Başka hoca gelse de yine Pjanic falan kesmeyecek, ön tarafı uyumlu olmayacak, gençlere muhtemelen onlar da hemen şans vermeyecekler belki daha bile kötü olacağız ama marka biri harbiden gelirse iyi olur. Takımın ne saçma kurulduğunu görür belki yaza düzgün planlama yaparız.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 17:37:04 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Son maçta görülüyor ki çok kaçırıyoruz diyen Ghezzal bana bugün ne oynadığını anlatabilir mi, uzay boşluğuna orta açıp durdun biz yanlış maçı mi izledik?

Çevrimdışı can1903

Son maçta görülüyor ki çok kaçırıyoruz diyen Ghezzal bana bugün ne oynadığını anlatabilir mi, uzay boşluğuna orta açıp durdun biz yanlış maçı mi izledik?
Kontağı kapattı o haklı olarak. Batshuayiyle oynamak çile oğlu çile. Sezon başı gündemdeki forvetlerin en kötüsünü seçtik farklı tercih yapsak son gün hocanın Pjanic aşkı yerine Gedsonu alsaydık çok farklı olacaktı her şey.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Kontağı kapattı o haklı olarak. Batshuayiyle oynamak çile oğlu çile. Sezon başı gündemdeki forvetlerin en kötüsünü seçtik farklı tercih yapsak son gün hocanın Pjanic aşkı yerine Gedsonu alsaydık çok farklı olacaktı her şey.

Takımına en uymayacak adamı seçtin ama biz Ghezzal'ı maç çözüyor diye aldık, Kenan Karaman kadar asist yapmasının - sürekli olmayan şeyi denemesinin manası yok. Arkadaşının boklamak dışında bir çözüm üreteceksin, zeki olan topçu sensin öbürü santrafor. Bir tane düzgün korner de mi atamıyorsun. Pjanic var diye de adam gibi top oynayamıyor. Eee lider oyuncu diye para veriyorsun, ben böyle hikayeleri sevmem o zaman Ghezzal'ı da almazdım. Tam tersi olmaz mı; Ligden Bats'a uygununu yazayım istersen 5 tane fazladan golü olurdu şimdiye.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 17:56:41 Erman1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Bu maçta şans, hakem onlar sonra konuşulacak şeyler. Pjanic - Josef önüne 3 tane forvet ve Ghezzal çıktın. Kenan nedir? Bunlar oynayabilecekleri kadar oynamaya çalıştı ama hiçbiri iyi oynamadılar organize iş yapamadılar. Koştular sadece olabildiğince arkada 40m mesafe merkezde iki ağır adam. Bu organizasyonla şansa buldun golü, Alex olmasa onu da atamazsın. Golü bulduğunda Kenanı çıkarıp yerine Ozzy alıp merkeze çekecek Alex'i kenara atacaksın. Yorgunsa çıkarır Emirhan alırsın vb. Yanlış plan ve hamleler yaptın, Necip hata yaptı, tecrübeli olması da işe yaramadı. Josef patladı, ağır bir sıvama. Başka hoca gelse de yine Pjanic falan kesmeyecek, ön tarafı uyumlu olmayacak, gençlere muhtemelen onlar da hemen şans vermeyecekler belki daha bile kötü olacak ama marka biri harbiden gelirse iyi olur. Takımın ne saçma kurulduğunu görür belki yaza düzgün planlama yaparız.

Baskan daha gecen gun 1.5 saatlik basin toplantisi duzenleyip Onder Karavelli teknik direktorumuz Ceyhun beyde sportif direktor gibi takilacak diye aciklama yapti. Sezonu buyuk ihtimalle Karavelli ile bitirip, sezon bittikten sonra 1-2 ay teknik direktor arayisina girecegiz. Transfer donemi basladiginda Erdal Torunogullari, Emre Kocadag ve Ceyhun Kazanci kendi kafalarina gore transfer gorusmeleri yapip oyuncularla anlasacaklar. Sonra kendi anlastiklari oyunculari aldirabilmek icin kendilerine yakin olan basin mensuplarini kullanarak haberleri servis ettirecekler. Yoneticilerin transfer savasi sona erdikten sonra son dakika yeni bir teknik direktorle anlasilacak. Yeni gelen teknik direktor neyin ne oldugunu anlayana kadar onumuzdeki sezonada ligin basinda lige havlu atacagiz.

Eee teknik direktorune 45 saniyelik vidyo izletip oyuncu transferi yapan ve bunu bir marifetmis gibi kameralar karsisinda anlatan, transferin son gununde yarim yamalak Ingilizce'leri ile inanilmaz laubali bir ortamda bugun transferin son gunu lutfen bize yardim edin diye aciz bir sekilde yalvaran bir baskan var basimizda. Boyle bir yapi icerisinde plan ve programdan bahsetmek cok zor.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 18:02:07 sEuL ]

Çevrimdışı Erman1903

Baskan daha gecen gun 1.5 saatlik basin toplantisi duzenleyip Onder Karavelli teknik direktorumuz Ceyhun beyde sportif direktor gibi takilacak diye aciklama yapti. Sezonu buyuk ihtimalle Karavelli ile bitirip, sezon bittikten sonra 1-2 ay teknik direktor arayisina girecegiz. Transfer donemi basladiginda Erdal Torunogullari, Emre Kocadag ve Ceyhun Kazanci kendi kafalarina gore transfer gorusmeleri yapip oyuncularla anlasacaklar. Sonra kendi anlastiklari oyunculari aldirabilmek icin kendilerine yakin olan basin mensuplarini kullanarak haberleri servis ettirecekler. Yoneticilerin transfer savasi sona erdikten sonra son dakika yeni bir teknik direktorle anlasilacak. Yeni gelen teknik direktor neyin ne oldugunu anlayana kadar onumuzdeki sezonada ligin basinda lige havlu atacagiz.

Eee teknik direktorune 45 saniyelik vidyo izletip oyuncu transferi yapan ve bunu bir marifetmis gibi kameralar karsisinda anlatan, transferin son gununde yarim yamalak Ingilizce'leri ile inanilmaz laubali bir ortamda bugun transferin son gunu lutfen bize yardim edin diye aciz bir sekilde yalvaran bir baskan var basimizda. Boyle bir yapi icerisinde plan ve programdan bahsetmek cok zor.

Valla babam ben zaten herkesin isminde birleştiği hocayı da başarılı olur diye istemiyorum, gelsin yaza da taraftar hangi isimli oyuncuyu istiyorsa yine onu alıp bütçeyi tam takır edelim. Ondan sonra bir yürüyelim bakalım takım top oynuyor mu oynamıyor mu. Yoksa sadece yönetimin değil taraftarının da akıllanacağı yok. Sahaya isimleri atıp şampiyon olayım hikayesi artık bitti, biz de zaten o şekilde şampiyon olmadık geçen sezon - her zaman öyle amatör ruh bulunmaz, bulunsa da başarı gelmez. Önce mekanikte yaptığın hataları görüp onları düzelteceksin, sonra yarışacaksın. Bu maçta da Allah yardım etti yoksa bu tercihlerle puan da çıkaramazdık, hemen kim geliyorsa acil gelsin de görelim onun da bize neler 'katacağını'.

Çevrimdışı sefaköykartali

Yönetim maalesef önce Sergen Hocayı göndermekte geç kalarak, sonra da elle tutulur bir hoca getirmeyerek geçen sezonki başarısını hiç etmiştir. Başkanın iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ama zor zamanlarda zor kararlar alınması gerekir, liderlik böyle olur. Montella ADS ye geldiğinden beri 20 tane transfer yapmadı, aklı başında bir hoca bu kadrodan da verim almasını bilir. Evet planlamada büyük hatalar yapıldı, ama en azından sağlam bir hoca eldeki oyunculardan maksimum verimi alabilecek bir oyun planı çıkarır, hiç katkı alamadığı adamı da köstek olmasın diye oynatmazdı. Romantizmler, guzel sözler, iyi bir insan olması hiçkimseyi Beşiktaş JK teknik direktörü yapmaya yetmez. Önder Hoca kendi görevine dönsün, şu takıma artık taktik bilen, teknik direktörlük yapmayı bilen bir hoca getirin. Getirmiyorsanız da Mayısta aday olmayın, en azından belki liderlik ve yöneticilik yapmayı bilen birileri aday olur, biz de daha düzgün yönetiliriz.

Çevrimdışı ALDENYX

Batsuhaiyi hem takimi hem kisisel oyuncu degerlerini dusuruyor... takim kanatlardan verim alamiyor ikili santrofor arkada serbest bir oyuncu uzerinde durulmali bu  kadro yapisinda...kenan bizim oyuncumuzsa ve verim almak isteniyorsa mehmet topalin yerine yetistirsinler ondan ön liboro olur kaanatimce seneyede faydalaniriz ileri uca kesinlikle muhtaç olsanda  koyma çünkü yapamiyor.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bats reyisi bize çok güzel ittirdiler. Biz de sevine sevine aldık adamı yalan yok. Araplar hor görülür ligleri aşağılanır ama adamlar bizim sandığımız kadar aptal değiller. Kime 6 milyon euro basacaklarını iyi biliyorlar.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Takım kurgusu ve planlaması başından yanlıştı taraftar gibi hocası da yıldız oyuncu sevdasına kapılan bir takımın başarılı olamayacağı aşikardı her şeye eyvallah hepsi tartışılır ancak şu tartışılmaz anayasa ilk 3 maddesi gibi bir şey bana göre, eğer michy batsuayi yerine bakın ortalama bir oyuncu hem de süper lig'den mesela antalya'da oynayan wright mesela bugünkü tetteh veya assombalonga hatta hatta mbaye diagne olmuş olsaydı bu takım şu an ts'nin arkasında yarışa devam ediyordu. Vincent aboubakar'ın geçen sene yaptıkları yüzünden ondan nefret eden birisi olarak keşke istedigi para 5'se 5 verilseydi de tutulsaydı mensah bile tutulsaydı keşke teixeira ve batsuayi ikilisinin maliyeti şunları tutmaya harcansaydi belki bugün iddialı bir takım vardı kendi fikrim katılmayan katılmaz ama youla'ya falan rahmet okuttu bu herif bu sene.

Lig arasında sözleşmesi düzeltilseydi ne iş averaja kalırdı, ne de biz bu hallere düşerdik. Çok zeki olduğumuz için sen bir milyon almaya devam edeceksin dedik işin de boku çıktı sonradan. Abou’nun karaktersizliğidir asıl olan ama yönetimin iş bilmezliği de var işin içinde. Mensah konusunda da katılıyorum. Kalsa daha iyi olurmuş.

Çevrimdışı AigleBordeaux

zar zor yendigimiz karagumrugu besledi adana demir ama Onderle devam devam  :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yaço58

?t=xY313SBmNHfQTEPGBUu_KA&s=19
Bu kişi yönetimde görev alıyor ve taraftarla dalga geçiyor resmen

Çevrimiçi Talisca1903

ANÇ bşkan bunları görmüyor mu puan kaybettğimiz maçın ardından taraftarın sinir uçlarıyla oynuyorlar diğeri müzik kitap flm önerir :s20:

Çevrimdışı yaço58

ANÇ bşkan bunları görmüyor mu puan kaybettğimiz maçın ardından taraftarın sinir uçlarıyla oynuyorlar diğeri müzik kitap flm önerir :s20:
Bunların gram Beşiktaş umurunda değil taraftar kaçan puana üzülür bunlar da saçma sapan tivit atarlar yazıklar olsun

Çevrimdışı Erman1903

Harbi çok başka bir kafa yaşıyoruz. Böyle şeyleri görünce insanın Şenolcu falan olası geliyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kendini elit sanıp her konuda tepeden bakan yorumlar yapan insanlardan tiskiniyorum. Yönetici olması ayrı konu. Yönetici olabilecek bir kapasitesi olduğuna inanmıyorum. Hala fan token mevzusunu çözebilmiş değil. Zira saçma sapan adım sayar projesi dışında bir şey göremedik kendisinden.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yazıp yazıp siliyorum. İşi gücü yok bes belli. Uğraştığı, kafa patlattığı şeylere bak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: