2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1819159 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sörloth benim gomezden sonra gördüğüm en iyi forvet süper ligte.

muriçmiş, aboubakarmış falan donlarında sallar sorloth. Ghezzal ve sörlothu alsınlar diğerlerini alt yapıdan oynatsınlar yine şampiyon oluruz.

Ghezzalin ve rosierin yolcu, sorlothun da olmayacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Belki gizli yürütülüyordu ucuza bitirme niyetindeydiler eğer limit problemi olduysa o dönem kim bilebilir

Ben bu muhabirlerin işleri açık etmesine karşıyım ama zaten çok kelepir bir oyuncuydu yani araya bir renkli falan girmedi isteseydik tak diye vurur alırdık belli ki bir kararsızlık oldu. Gökdeniz durumunda bunlar bahane sonuçta yıldız futbolcu getirmiyorsun ortada bir yarış yok.

Benim söyleyeceğim özellikle taraftarımız biraz dikkat etsin biriyle ciddi ilgilendiğimiz zaman şartlar uyuyorsa işte çok kelepir çok iyi vb demeyelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Max Meyer boşa çıkmış.

Tam bir alıp patlatıp, futbola tekrar sunma projesi olabilir.

Makul bir maaşı kabul ederse, 2+1 yıllık bir sözleşme imzalanabilir

Çevrimdışı mrred

Bu Elayis Tavşan saf yetenek. Baya beğendim
The great gig in the sky

Çevrimdışı Gokhang

Sergen Yalçın: Bir Beşiktaş’ın istatistiklerine bakın, bir de rakiplere... Üstelik bunu kısıtlı imkanlarla başardık. Sezon başında transfer için yeterli bütçemiz yoktu. En çok Hulk’u istedim. Bir de İtalya’dan bir stoper getirmek için çok uğraştık. Ekonomik nedenlerden dolayı ikisi de olmadı. (Hürriyet)

Hangi stoper acaba?

Çevrimdışı Erman1903

Bu Elayis Tavşan saf yetenek. Baya beğendim

Ben onu zamanında kanatta izledim çok etkili olamıyordu santraforu çektiler güzel bir patlama yaptı sonra yine duralamış hafiften. O çocuğa sen santraforsun deyip kafasını karışıklıktan kurtaracak bir hoca lazım.

Çevrimdışı mrred

Ben onu zamanında kanatta izledim çok etkili olamıyordu santraforu çektiler güzel bir patlama yaptı sonra yine duralamış hafiften. O çocuğa sen santraforsun deyip kafasını karışıklıktan kurtaracak bir hoca lazım.
90 dakikada 7,5 kez ofansif başarılı aksiyon yapıyor. Bu sayı muazzam

Şutları adrese teslim nereye isterse vuruyor çocuk
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

90 dakikada 7,5 kez ofansif başarılı aksiyon yapıyor. Bu sayı muazzam

Şutları adrese teslim nereye isterse vuruyor çocuk

Evet çok ciddi rakam ama kenarda etkin olamıyordu daha önce ne zaman ki santrafor atıldı o zaman etkinliği başladı. Sağ kanatta çalışıp çalışıp sonuç alamadığı çok var ben önceden yazmıştım bunu bu sene bir baktım santrafora çekmişler şov yapmış.

Benim o ligde beğendiğim başka topçular da var iki tanesi şunlar

https://www.transfermarkt.com.tr/samuele-mulattieri/profil/spieler/457422

https://www.transfermarkt.com.tr/francesco-antonucci/profil/spieler/338627
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2021, 01:21:52 Erman1903 ]

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı levent14

Shorloth hicde olmayacak bir transfer değil aslında..Bu seviyeye çıkmışken trabzon seviyesine tekrar gelmek istemez..SL büyük kozumuz olur maaş olarakta tatmin olur sa gayet tabi kiralık alınabilinir...Çok büyük transfer olur

Çevrimdışı matias_27

Mrb arkadaşlar şampiyonluğumuz hayırlı olsun. Nasılsınız
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mrb arkadaşlar şampiyonluğumuz hayırlı olsun. Nasılsınız
Reis Hoşgeldin. Sal gelsin duyumları

[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2021, 02:22:19 Gökhan Kurt ]

Çevrimdışı matias_27

Reis Hoşgeldin. Sal gelsin duyumları

Hızlı tüketmesek mi :) biraz su şampiyonluğun tadını çıkaralım. Ha gecenin bu vaktinde slm vermeye uğradiysam  da boşa gelmedik ;)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hızlı tüketmesek mi :) biraz su şampiyonluğun tadını çıkaralım. Ha gecenin bu vaktinde slm vermeye uğradiysam  da boşa gelmedik ;)

Sende haklısın tabi

Şöyle yapalım reis bir tane normal duyum ver gerisi yayarız zamana

Çevrimdışı matias_27

Sende haklısın tabi

Şöyle yapalım reis bir tane normal duyum ver gerisi yayarız zamana

Seni mi kıracağım daha fazla soru sorma fener neyi sever ondan ;)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Seni mi kıracağım daha fazla soru sorma fener neyi sever ondan ;)
Zehri saldın gece gece
Hayırlı olsun hepimize o zaman.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Unuttuğumuz bir stoper adayı var :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Bayılıyorum şampiyonluk sonrası transfer sezonuna, şöyle ljaiç nkoudu nsakala ersin welington yerine A class adamlar alınırsa mükemmel olacak. Sorloth un ise abubakarla takımda olmasını çok isterim, bol bol duyum ve analiz bekliyorum arkadaşlar :)

Çevrimdışı sefaköykartali

Yapmamız gereken en önemli transfer 10 numara transferi. Eldeki Ljajic' le de Mensah' la da ayrılıp oraya iki tane oyuncu almamız lazım. Hadi biri Maxim gibi birisi olsun, diğer 10 numaranın çok sağlam, Ghezzal gibi katkı yapabilecek birisi olmalı. Ancak hiç haber de çıkmıyor ne hikmetse.

Rosier ve Ghezzal' ın bonservislerini almamız ondan sonraki en önemli transferlerimiz olabilir.

Vida' nın yanına bir tane daha fazla güven veren bir stoper almamız da gerekiyor. Marcelo' yu çözdüğümüz şekilde az maliyetli biriyle burayı halledebiliriz.

Salih ve Kenan Karaman' da 11' de oynayacak kalitede oyuncular. Kenan' ın faydalı ve çalışkan bir oyuncu olacağını düşünüyorum. Herkesin çok yaratıcı teknik olduğu bir taktik olamaz birilerinin efor sarfedecek, hücumda bazı yükleri çekecek, çalışacak oyuncu olması gerekiyor.

Sörloth' da gelirse mükemmel olur. Mario Gomez' in 10 yaş genç hali gibi bu adam.

Bu şekilde bir 11 kurabilmeyi başarırsa yönetim çok büyük iş başarmış olur.

Çevrimiçi Samet Ç

Evet çok ciddi rakam ama kenarda etkin olamıyordu daha önce ne zaman ki santrafor atıldı o zaman etkinliği başladı. Sağ kanatta çalışıp çalışıp sonuç alamadığı çok var ben önceden yazmıştım bunu bu sene bir baktım santrafora çekmişler şov yapmış.

Benim o ligde beğendiğim başka topçular da var iki tanesi şunlar

https://www.transfermarkt.com.tr/samuele-mulattieri/profil/spieler/457422

https://www.transfermarkt.com.tr/francesco-antonucci/profil/spieler/338627
Mulattieri iyi oyuncu daha önce yazmıştım olmasını isterim.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sörloth benim gomezden sonra gördüğüm en iyi forvet süper ligte.

muriçmiş, aboubakarmış falan donlarında sallar sorloth. Ghezzal ve sörlothu alsınlar diğerlerini alt yapıdan oynatsınlar yine şampiyon oluruz.

Ghezzalin ve rosierin yolcu, sorlothun da olmayacağını düşünüyorum.

Ghezzal ve Rosier'i alamıyorlarsa kapatalım kulübü gidelim hiç uğraşmayalım daha fazla. Bu dediğimi CL gruplarına kaldığımızı varsayarak söylüyorum tabii ki.

Çevrimdışı celiker1

Umarım Oğuzhan ile bu sene vedalaşabiliriz.Sosa'lı şampiyon olduğumuz seneden sonra hep geriye gitti maalesef.Dün Aboubacar'ın Trtspora verdiği röportajdaki bir cevaptan sonra iyice umudu kestim.Muhabir enler soru.cevapı yaptığı sorulardan birinde "takımın en tembeli kim" sorusunu sordu.Çok yetenekli fakat çalışmıyor Oğuzhan cevabını verdi Abou.Süre.aldığı maçlarda da gòrdük kuvvetsiz olduğunu.Böyle orta saha eksikliği çektiğimiz  senede bile sen nasıl çalışmazsın? Umarım bir şekilde kontratımdan çıkarız bu yaz.Makul bir ücret alsa tamam diyeceğimde aldığı ücrette yüksek
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Tzavellas 34 yaşında.Bizim ile imzalarsa 2 senelik sözleşme isteyecektir herhalde.Free olarak alınabilecek iyi stoperlerden fakat yaşı sıkıntı.Sizce alınmalı mı?

Not:Alanyaspor'lu bir yetkilinin Salih ve Tzavellas seneye bizimle.olmayacak demecini okumuştum hafta sonu.Bu yüzden ikisinide free zannediyordum fakat Tzavellas 2023 e kadar sözleşme uzatmış devre arası.Azda olsa bonservis verilmez,verilmemeli Alanya'ya.Benim açımdan kapanmıştır Tzavellas defteri.
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2021, 11:43:13 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Mulattieri iyi oyuncu daha önce yazmıştım olmasını isterim.

Ara transferde santrafor listesi atmıştım, bu çocuğu listelemedim ama adını verdim oldschool İtalyan santraforları andırıyor.

Öbürü de ilginç. zeki ve oyun görüşü üst düzey ben stilini çok beğeniyorum pasör 10. Sekiz attıklarında verimi düşüyor 8 in olduğu bölgelerde var ama kademesi yok gibi bir şey problemi o.

Bu sezon çok yoruldum özellikle yarışta olduğumuzdan paylaşılan oyuncuların hepsine bakamadım, şu maç hayırlısıyla bir bitsin bir iki güne geriye dönüp hepsini inceleyeceğim.

Çevrimdışı Erman1903

Tzavellas 34 yaşında.Bizim ile imzalarsa 2 senelik sözleşme isteyecektir herhalde.Free olarak alınabilecek iyi stoperlerden fakat yaşı sıkıntı.Sizce alınmalı mı?

Not:Alanyaspor'lu bir yetkilinin Salih ve Tzavellas seneye bizimle.olmayacak demecini okumuştum hafta sonu.Bu yüzden ikisinide free zannediyordum fakat Tzavellas 2023 e kadar sözleşme uzatmış devre arası.Azda olsa bonservis verilmez,verilmemeli Alanya'ya.Benim açımdan kapanmıştır Tzavellas defteri.

Çok iyi uzun topu var ama yönetimdekiler röportajlarda yaşı geçmiş oyuncu almayacağız diyorlar ben bu kararı destekliyorum.

Ozzy ile ilgili söylenecek fazla söz yok, sevmiyor çalışmayı. Oynadığında faydalı oldu artık son senesi kontratının önümüzdeki sezon da bizimle olur sonra vedalaşırız herhalde.