Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1179970 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

Dünyada kaleci kalmamış :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

o yaşta kaleci oynatan yarışmacı takım yok gibi bir şey, bırakalım yarışmacıyı üst ligde oynayıp oynatan da çok azdır. bir tek leedsin wonderkid kalecisi geliyor aklıma.

ersin çok özel bir örnek aslında. çok özel bir yaşta. biz anlamıyoruz hadisenin değerini, transfer ilgisi olması da normal. bence ciddi ilgilenen takımlar olacak yaz boyunca.

Çevrimiçi MUSTAFA_

o yaşta kaleci oynatan yarışmacı takım yok gibi bir şey, bırakalım yarışmacıyı üst ligde oynayıp oynatan da çok azdır. bir tek leedsin wonderkid kalecisi geliyor aklıma.

ersin çok özel bir örnek aslında. çok özel bir yaşta. biz anlamıyoruz hadisenin değerini, transfer ilgisi olması da normal. bence ciddi ilgilenen takımlar olacak yaz boyunca.
Değeri yaşından ve kazandırdığımız tecrübeden geliyor zaten. Ben o kadar değersiz olduğunu düşünmüyorum. Ancak Şampiyonlar Ligi için zorlamanın da manası yok. Tecrübeli bir kaleci alıp ligde yine Ersin'i oynatabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

3 ü de tebrik etmedi daha reziller sizi.
Hadi sarışın yosmaları anladık da öteki arkadaşlara giren çıkan ne gerçi onlar bir sarının pilot takımı eziksiniz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

5 m ve üstü veren varsa lavaşa sarıp göndersinler.

Çevrimiçi Necmi

Değeri yaşından ve kazandırdığımız tecrübeden geliyor zaten. Ben o kadar değersiz olduğunu düşünmüyorum. Ancak Şampiyonlar Ligi için zorlamanın da manası yok. Tecrübeli bir kaleci alıp ligde yine Ersin'i oynatabiliriz.
tecrübeli bir kaleci alırsak ersini o saniye unuturum

Çevrimdışı worns

bence kaleci transferi işini ersin'in durumuna göre planlarız. ersin'i satarsak bu sefer net bir kaleciye gideriz muhtemelen.

ama eğer teklif istediğimiz ölçülere çıkmazsa bir yola girdik artık dönüş yok bence. ersin'in önüne oyuncu alınmaz, seneye performansını da bir tık yükseltir, assetimizi yükseltmeyi sürdürürüz.

yüksek ihtimal seneye fransa'da yaşayacak. başkan, çok istiyorum kalmasını ama ayırmak istiyorlar türünden şeyler söyledi. kendisi iyi pazarlıkçıdır. muhtemelen bir kulüple masadayız ve teklifi yükseltmeye çalışıyoruz ben o havayı aldım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

tecrübeli bir kaleci alırsak ersini o saniye unuturum
Ben şu an bile kalecimiz var diyemiyorum :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bence kaleci transferi işini ersin'in durumuna göre planlarız. ersin'i satarsak bu sefer net bir kaleciye gideriz muhtemelen.

ama eğer teklif istediğimiz ölçülere çıkmazsa bir yola girdik artık dönüş yok bence. ersin'in önüne oyuncu alınmaz, seneye performansını da bir tık yükseltir, assetimizi yükseltmeyi sürdürürüz.

yüksek ihtimal seneye fransa'da yaşayacak. başkan, çok istiyorum kalmasını ama ayırmak istiyorlar türünden şeyler söyledi. kendisi iyi pazarlıkçıdır. muhtemelen bir kulüple masadayız ve teklifi yükseltmeye çalışıyoruz ben o havayı aldım.
Bana da gidecekmiş gibi geliyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha kupa yok mu? Alalım hazır hızımızı almışken  :icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

sergen hocam tek sezonda şenol hocayla kupa sayısını eşitledi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Alper1903

Cifte kupamiz hayirli olsun  :bigstar: :bigstar: :drunkard:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sergen hocamız büyük saygıyı hak ediyor teşekkürler hocam

Çevrimiçi levitate

fb ile kupa sayısını eşitlemişiz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atmazlar  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Daha kupa yok mu? Alalım hazır hızımızı almışken  :icool:

yazın sonunu bekle, süper kupa finalinde yine bunlarla oynayacağız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Çocuklar yine canla başla mücadele ettiler. Gökdeniz'in vuramadığı topta Souza ömrünü verdi resmen... N'Sakala'nın kritik müdahaleleri, Welinton'un büyük çabası... Vida, Necip, hatta sonradan Dorukhan bile... Her röportaj yapılan yönetici ya da teknik sorumlu, önceden anlaşmışlar gibi boşuna demiyorlar 'hayatımızda gördüğümüz en karakterli oyuncu grubu' diye... Hakkaten de öyle... Hepsini alınlarından öpüyorum.

Çifte kupa zaferimiz ve Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun dostlar!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı worns

Çocuklar yine canla başla mücadele ettiler. Gökdeniz'in vuramadığı topta Souza ömrünü verdi resmen... N'Sakala'nın kritik müdahaleleri, Welinton'un büyük çabası... Vida, Necip, hatta sonradan Dorukhan bile... Her röportaj yapılan yönetici ya da teknik sorumlu, önceden anlaşmışlar gibi boşuna demiyorlar 'hayatımızda gördüğümüz en karakterli oyuncu grubu' diye... Hakkaten de öyle... Hepsini alınlarından öpüyorum.

Çifte kupa zaferimiz ve Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun dostlar!

hepsine sonuna kadar katılıyorum da ne kadar kendimi zorlasam da dorukhan için katılamıyorum. :) en yorgun olmaması gereken adam, yirmi dakika oynayacak, yine yanına bile pas atamıyordu.