2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1809627 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

gs scoutlarının listesinde.

Haberim yoktu, bambaşka bir tercih yaptılar ellerinden başka yabancılar var zor onlara düşmesi.

Çevrimdışı Erman1903

stoper için boyu kısa değil mi?

Aslında Welinton'da uzun sayılmaz ama kafa toplarında iyi böyle olduğu zaman bence problem olmuyor. Bu arkadaş havadan handikaplı biraz ama potansiyeli yüksek, seri yapısıyla önde oynayan takımlara uygun. Hava topunu ve pozisyon almasını 1-2 tık yükseltebilirse iyi yerlere gelir.

Çevrimdışı Erman1903

Atiba yerine,

Joey Veerman, Edo Kayembe, Pedro Ferreira isimleri çıkmış.
TR pasaportlu Enis Cokaj' da ilk listede.

Bunlardan Veerman farklı ve kaliteli bir oyuncu, Edo Kayembe biraz orta alt, Pedro Ferreira ise çalışkanlığı ile öne çıkan bir tip.

Enis Cokaj'ın pek bir açığımıza çözüm olabileceğini düşünmüyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bunlardan Veerman farklı ve kaliteli bir oyuncu, Edo Kayembe biraz orta alt, Pedro Ferreira ise çalışkanlığı ile öne çıkan bir tip.

Enis Cokaj'ın pek bir açığımıza çözüm olabileceğini düşünmüyorum.

Veerman çok olası değil, adamın piyasa değeri bizim baremler dışında.
Burada Guilavogui tarzı bir adam bulmamız lazım.

Çevrimdışı Erman1903

Veerman çok olası değil, adamın piyasa değeri bizim baremler dışında.
Burada Guilavogui tarzı bir adam bulmamız lazım.

Bir Kayembe daha var sol bek o çok iyi, daha önce paylaşmıştım.

Guilavogui direk 6 numara oyuncusu bence bize 6/8 atılabilecek biri daha iyi olur lakin bu sezon bakacağımızı pek zannetmiyorum artık Ati'nin kontrat bitince bakarlar.

8'den ziyade 6 özellikli fakat modern ve skor katkılı oynayan şöyle bir oyuncu var uygunlardan, yazın 8 çalışırken görmüştüm:

https://www.transfermarkt.com.tr/andras-schafer/profil/spieler/454863
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 21:06:07 Erman1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Buraya da yazayım belki fark edilir.
Rıdvan - Ersin ve Serdar'ın sözleşme bitişi 2023
Eğer önümüzdeki yaz Larin'deki gibi karın ağrısı yaşamak istemiyorsak ocak devre arasında sözleşmelerini uzatmamız lazım.

Çevrimiçi Mehmet57

Senelerdir bizde gormek istedigim bir futbolcu. “Pjanic olduysa, bu niye olmasin” dedirten cinsten. Ruyamda Atiba’nin yerine gelecek orta saha.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yusuf Barasi, Tiago Çukur.
İki oyuncunun sözleşmesi de 2022 de bitiyor.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
fena
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ocak ayı için bir adet hava topunda iyi fakat hantal olmayan ve kabiliyetli - ya da geriye gelip oyun kurabilen hava topunda da hiç olmayan santrafor bakılmasında fayda görüyorum.

Eksikler olduğu zaman Bats tam olarak taktiğin oyuncusu olmadığı için kalitesini gösteremiyor. Kendisine bir şey olması durumunda Güven ve Larin tam 9 numara değiller, Kenan ise ne derece götürür şüpheli - Alex ile bir seviyeye kadar olabilir ama henüz izlemedik.

Bu arada Bats'ı beğenmiyor değilim, bitiriciliğini de düşük bulmuyorum. O bir kreatif takım santraforu, böyle kullanıldığında üst seviye yerlerde iş yapabilen biri. İkinci adam olabilecek, ismi fazla ön planda olmayan yetenekli birileri iş görecektir.
[ Son Düzenleme: 03 Ekim 2021, 03:26:56 Erman1903 ]

Çevrimiçi Mehmet57

Kapandigimiz anlarda fizik ustunluk kurulmasini saglamayacak, ikinci toplari alan sert bir orta saha lazim Atiba yerine. Defansa Turk stopper gerek degil Serdar’in cikisi ile. Serdar’in yedegi de Turk olarak Necip olur.

Yerli stopper yerine Welinton’un yerine bir stopper sart.

Orta saha adayim Jean Philippe Gbamin. Ilk tercihim yukarda belirttigim takim arkadasi Doucoure olsa da, onu almak imkansiza yakin. Gbamin ise hem 6 numara, hem sagbek ve stopper oyanayabilen biri. Kaan Ayhan’i cok yonlu oldugu icin istiyoruz, lakin Gbamin ondan cok daha iyi.

Stopper adayim ise Olympiakos da oynayan Pape Abou Cisse. Nezaman Olympiakos’u izlesem goze batiyor, ki batmamasi mumkun degil. 2 metre boyuna ragmen hizli vucudu ile hava toplarindaki hakimiyeti ve agresifligi ile dikkat cekiyor. Galatasaray’da ki Luyindama’nin sakatlanmadan onceki hali ile yarisir.

Çevrimdışı Erman1903

Kaan Ayhan adlı vasıfsız topçuya sakın para düşürmeyin, 5 para etmez bir savunmacı. Bu takımın bir savunma Kenanına ihtiyacı yok, oyunu çok iyi biliyor palavrasına kimse inanmasın. Sadece iyi ayak seni iyi savunmacı yapmaz.

Bu Kenan'ı Emre Özcan denen futbol bilmeyen Gsli elitist  , Menajeri, Twitter yorumcusu scouting özentisi Beşiktaşlılar söz birliği etmiş gibi itelediler bize, taraftarın büyük çoğunluğu da yedi. Aslında bunlara ibret olsun diye yüklenmek, bir güzel söyledikleri zırvaları yüzlerine vurmak lazım ama heveslerini kırmamak adına yapmıyorum.

Emre Özcan efendi amacına ulaştıktan sonra tek kelime etmedi Kenan hakkında, hani kardeşim yazsana köşende yine her şeyi yapıyor diye,

Bunlardan bizi takip eden yeni yetme analizci fixbilmemne de oturmuş Guven'in gollerini takımı bir kişi eksik oynatan Kenan'ın ceza sahasına girmesine bağlamis, insan neresiyle güleceğini şaşırır, forvet oyuncusunun ceza sahasına girmesi marifet olmuş. Beşiktaş'ın kaybetmesini haksız çıkmaya yeğlerler. Bu Kenan'ı adam akıllı izlemeden sol ayaklı oyuncu diye tarif edip harika transfer olarak niteliyordu. Hesapta Güven yetersiz Kenan çok çalışkan oyunu bilen topçuydu. Bunları dinleyen Kaan'ı Pique sanır, olmayan bilgiyle camiaya zarar vermekten başka yaptıkları iş yok. Kulüp dünyanın zararını etti, ceplerinden 1 kuruş çıkmayacak.

Bülent Kalafat da faydalı koşuyor falan bir şeyler diyordu doğruyu buldu, bu arkadaşa zamanında tavsiye verdik oyuncu incelemeyi bırak amatör eğlendirirsin, maç analizi yap ötesine çok girme.

Mustafa ve Ekrem'i zaten saymıyorum bile bunlar daha çocuk Kenan boş çıkınca ilk dönecek olanlar olduğu baştan belliydi.

Bir şeyi yarım bileceğine hiç bilme daha iyi. Bu kulüp sizler gibi hobi yapmıyor, dünyanın parasının döndüğü bir sektör bu, ağzınızdan çıkacaklarla kulübün kasasına zarar veriyorsunuz.

Bu Kenanın alınması arifesinde başkanın küplere bindiği maçtan sonra horolop şorolop Twit atan Galatasaray eskisi kulüp analizcimizin de aklı başına gelmiştir umarım, Emre abine benden selam söyle.
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2021, 16:09:31 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Kaan Ayhan adlı vasıfsız topçuya sakın para düşürmeyin, 5 para etmez bir savunmacı. Bu takımın bir savunma Kenanına ihtiyacı yok, oyunu çok iyi biliyor palavrasına kimse inanmasın. Sadece iyi ayak seni iyi savunmacı yapmaz.

Bu Kenan'ı Emre Özcan denen futbol bilmeyen Gsli elitist  , Menajeri, Twitter yorumcusu scouting özentisi Beşiktaşlılar söz birliği etmiş gibi itelediler bize, taraftarın büyük çoğunluğu da yedi. Aslında bunlara ibret olsun diye yüklenmek, bir güzel söyledikleri zırvaları yüzlerine vurmak lazım ama heveslerini kırmamak adına yapmıyorum.

Emre Özcan efendi amacına ulaştıktan sonra tek kelime etmedi Kenan hakkında, hani kardeşim yazsana köşende yine her şeyi yapıyor diye,

Bunlardan bizi takip eden yeni yetme analizci fixbilmemne de oturmuş Guven'in gollerini takımı bir kişi eksik oynatan Kenan'ın ceza sahasına girmesine bağlamis, insan neresiyle güleceğini şaşırır, forvet oyuncusunun ceza sahasına girmesi marifet olmuş. Beşiktaş'ın kaybetmesini haksız çıkmaya yeğlerler. Bu Kenan'ı adam akıllı izlemeden sol ayaklı oyuncu diye tarif edip harika transfer olarak niteliyordu. Hesapta Güven yetersiz Kenan çok çalışkan oyunu bilen topçuydu. Bunları dinleyen Kaan'ı Pique sanır, olmayan bilgiyle camiaya zarar vermekten başka yaptıkları iş yok. Kulüp dünyanın zararını etti, ceplerinden 1 kuruş çıkmayacak.

Bülent Kalafat da faydalı koşuyor falan bir şeyler diyordu doğruyu buldu, bu arkadaşa zamanında tavsiye verdik oyuncu incelemeyi bırak amatör eğlendirirsin, maç analizi yap ötesine çok girme.

Mustafa ve Ekrem'i zaten saymıyorum bile bunlar daha çocuk Kenan boş çıkınca ilk dönecek olanlar olduğu baştan belliydi.

Bir şeyi yarım bileceğine hiç bilme daha iyi. Bu kulüp sizler gibi hobi yapmıyor, dünyanın parasının döndüğü bir sektör bu, ağzınızdan çıkacaklarla kulübün kasasına zarar veriyorsunuz.

Bu Kenanın alınması arifesinde başkanın küplere bindiği maçtan sonra horolop şorolop Twit atan Galatasaray eskisi kulüp analizcimizin de aklı başına gelmiştir umarım, Emre abine benden selam söyle.
başkan küplere mi binmiş?

ilk kez duydum hangi maçta olmuş bu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

başkan küplere mi binmiş?

ilk kez duydum hangi maçta olmuş bu

Kenan'ın menajeriyle anlaşıldıktan sonra ilk milli maç, Anç sahada izledi bütün millet Kanan'a yüklenmişti. Atakan Kurt falan hep anlattılar çok sinirli olduğunu, bizim takımdaki analizci arkadaş da oyuncular kötü takımlarda erir gider gibi bir twit attıydı. Akpom makpom menajer topçularına nedense ekstra ilgili bu tayfa. Kenan da Beyaz Akpom.

Benim bu işlere kızmamın Kenan'ın oyunculuğu ile çok bir alakası yok. Daha kimsenin düzgün bilgisi yokken 9 numara yedeği olarak 3 oyuncudan sonuncu, konteks dışı alternatif olarak verdim. Asıl sebep bana göre kulüp içinde bazılarının kendi menfaatlerini Beşiktaş'ın önünde tutması, en iyi ihtimalle olması zor gözükenden yeni bir Larin yaratıp kahraman olmayı istemek öyle söyleyeyim. Bu tip kendi amaçları peşinde koşan insan başka şeyi de düşünür, şahsi hikayelerin yeri Beşiktaş değil. Sosyal ortamdaki hevesli tipler de bir şeyden haberleri olmadan popi neyse ona destek veriyorlar - onlar da kendi derdinde şirin olup daha fazla desteklenecekler.

Kenan'ın da bir suçu yok gel imzala dersen kabul eder tabi. Burası yine usturuplu ortam çok daha ağır şeyler söyleniyor. Tekrar edelim ilgilenenler bu oyuncuya daha fazla zarar vermek istemiyorlarsa onu kenarlara atmasınlar,  santrafor yedeği olarak daha rahat oynar - arkasına Alex atılırsa iyi partner olabilir.
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2021, 11:33:22 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transferler belli oldu. Yazı düşünmeye başlayalım artık :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Kaanı hiç istemiyorum nedense.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Transferler belli oldu. Yazı düşünmeye başlayalım artık :D

Sassuolo bırakmaz umarım gereksiz transfer

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaanı hiç istemiyorum nedense.

Serdar'ın performansı üstüne istenilmesi saçmalık zaten. Bizim.ihtiyacımız şu anda atletik bir kanat oyuncusu ama gören yok yine.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Serdar'ın performansı üstüne istenilmesi saçmalık zaten. Bizim.ihtiyacımız şu anda atletik bir kanat oyuncusu ama gören yok yine.
Aynen birde sağ bek lazım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mellfred

kaan’ı kimse istemiyor anladığım kadarıyla olması gerektiği gibi

Çevrimiçi Samet Demir

kaan’ı kimse istemiyor anladığım kadarıyla olması gerektiği gibi
Sağ bek, stoper, ön libero 3 mevkide de oynayabiliyor fakat bu üç mevkiden hiç birisi asıl mevkisi değil. Yani en fazla ortalama performans verir.

Bu tarz oynayabilen takımda 1 tane necip verken 2.sine bu kadar para gömmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben Kaan'ı almak istediğimizi düşünmüyorum. Renklilere transfer hedefi veriyoruz gibi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ekim 2021, 12:33:09
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Barcelona'dan ayrılması gündemde olan Samuel Umtiti ile ilgilenen kulüpler:

Beşiktaş
Lazio
Nice

Sport

https://t.co/S6TuRVMmPx

Çevrimiçi levitate

Kenan'ın menajeriyle anlaşıldıktan sonra ilk milli maç, Anç sahada izledi bütün millet Kanan'a yüklenmişti. Atakan Kurt falan hep anlattılar çok sinirli olduğunu, bizim takımdaki analizci arkadaş da oyuncular kötü takımlarda erir gider gibi bir twit attıydı. Akpom makpom menajer topçularına nedense ekstra ilgili bu tayfa. Kenan da Beyaz Akpom.

Benim bu işlere kızmamın Kenan'ın oyunculuğu ile çok bir alakası yok. Daha kimsenin düzgün bilgisi yokken 9 numara yedeği olarak 3 oyuncudan sonuncu, konteks dışı alternatif olarak verdim. Asıl sebep bana göre kulüp içinde bazılarının kendi menfaatlerini Beşiktaş'ın önünde tutması, en iyi ihtimalle olması zor gözükenden yeni bir Larin yaratıp kahraman olmayı istemek öyle söyleyeyim. Bu tip kendi amaçları peşinde koşan insan başka şeyi de düşünür, şahsi hikayelerin yeri Beşiktaş değil. Sosyal ortamdaki hevesli tipler de bir şeyden haberleri olmadan popi neyse ona destek veriyorlar - onlar da kendi derdinde şirin olup daha fazla desteklenecekler.

Kenan'ın da bir suçu yok gel imzala dersen kabul eder tabi. Burası yine usturuplu ortam çok daha ağır şeyler söyleniyor. Tekrar edelim ilgilenenler bu oyuncuya daha fazla zarar vermek istemiyorlarsa onu kenarlara atmasınlar,  santrafor yedeği olarak daha rahat oynar - arkasına Alex atılırsa iyi partner olabilir.

o milli maç olayını okumuştum, bizdeki maçlardan birinde farklı bir şey oldu zannettim

yerli kuralının hediyesi işte, bizimkilerin de kenan'a çok meraklı olduğunu sanmıyorum
[ Son Düzenleme: 07 Ekim 2021, 17:14:44 levitate ]