9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş
9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7025 defa] 9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

necip'te kaşınıyor öyle topa dalma olmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

Ulan maçı zaten 70 dk idare ettik.Üstüne berbat değişiklerle yine maçı satma noktasına getirdin be adam

Çevrimiçi ferdi1903

3 puan güzel ama oynan oyun berbat ötesi, hemen hic vakit kaybetmeden git ismail

Çevrimiçi levitate

valla şunu savunamam cidden sinir bozdu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Attiiklari gol sayilmasa bile biz o golu yedik.

Çevrimiçi Talisca1903

Devam Valerian devam leş gibi oyuna devam

Çevrimiçi Talisca1903

Haydi şunu savunun bakalım koca Beşiktaş takımına böylesi oynamak yakışır mı

Çevrimiçi levitate

dayı 1 ay önce gayet güzel oynatıyordun noldu da bi anda bu saçmalıklara döndün valla anlamıyorum

son 30 dk at masuaku'ya şişirsin yaptı gol oradan geldi, alt tarafı yan pas yapıcaksın arada ne kadar zor şunu demek

Çevrimiçi Samet Demir

Dele Alli kazık olma yolunda ilerliyor. N.redmond da çok ağır. Fizik kapasitesi yetersiz şuan itibariyle. Şu maça dele alli yerine Cenk ya da muleka ile başlasan ne kaybederdin hoca? Adam çıkana kadar sahada yürüdü. Eski videolarını izleyip kendimizi avutmuşuz resmen önündeki adamı ne geçebiliyor ne de yanındaki adama pas verebiliyor. Hoca bunu ben tv den gördüm sen nasıl oradan göremiyorsun akıl alır gibi değil.

Maç başında eksik oyuncumuz olmaması nedeniyle fark atarız dedim. Elindeki kadronun hakkını veremiyorsan istifa edeceksin. Yönetimin seni gönderme niyeti yok zaten. Sonra yeni hocayı kim atayıpta bulacak...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Attiiklari gol sayilmasa bile biz o golu yedik.

Yedik yedik net yedik hem de. 90 dakika ersin'i göremeyen adamlar 50 dakika rolantide oynayan takımın savunma arkasına sarkıp gol attı. Abicim defans yapmayı beceremiyorsun işte niye dakikalar ilerledikçe pas sayın rakiplerinle eşitleniyor o halde? Ghezzal gelse değişir bir şeyler diyordum yine vuruyor uzunu döneni toplatmaya çalışıyor cidden çok sinir bozucu ingiltere ulusal liginde full speed yağmurlu maç oynayan takım gibi kullanıyor takımı.

Çevrimdışı matias_27

Maalesef valerian büyük takım hocası olamaz. İsabetli pas ta Giresun öndeydi.inanilir gibi değil. Hele son dk 3 kornerde utandık.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı aunt minnie

Sene sonu ilk 5’e giremeyiz

Çevrimiçi levitate

madem uzun oynayacaksın 4-4-2 dön seken toplar fırsat olsun, muleka çok işe yarardı bu maçta mesela

Çevrimiçi Samet Demir

dayı 1 ay önce gayet güzel oynatıyordun noldu da bi anda bu saçmalıklara döndün valla anlamıyorum

son 30 dk at masuaku'ya şişirsin yaptı gol oradan geldi, alt tarafı yan pas yapıcaksın arada ne kadar zor şunu demek
Abdullah Avcı ile ikisi kafa kafaya verse güzel bir ikili olup birbirini tamamlar :D

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Abdullah Avcı ile ikisi kafa kafaya verse güzel bir ikili olup birbirini tamamlar :D

ikisi de birbirinin zıttı biri uzun pas diğeri kısa pas karşıtı, zaten nolcak o maçta çok merak ediyorum

Çevrimiçi mellfred

ismail’e biraz sabır dedim ama bilmiyorum bu kadar kötü rakibe puan bırakıyorduk az kalsın
bilemiyorum böyle ne kadar gidecek

Çevrimiçi levitate

ismail’e biraz sabır dedim ama bilmiyorum bu kadar kötü rakibe puan bırakıyorduk az kalsın
bilemiyorum böyle ne kadar gidecek

ben de bir savunayım dedim sağolsun g.t etti maalesef, içeride idare edilirde deplasmanlardan bi halt olmaz bu planlarla

Çevrimdışı DieForYou1903

Tff,Mhk ismael gitmesin devam etsin dedi.Erken bir hoca değişikliği bizi şampiyon yapar onlarda bunun farkında.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Tff,Mhk ismael gitmesin devam etsin dedi.Erken bir hoca değişikliği bizi şampiyon yapar onlarda bunun farkında.
Yav ne alaka :) Gol olan pozisyonuna adamlar penaltı verdiler. Bu durum sadece bizim başımıza gelebilirdi..

Çevrimiçi ferdi1903

Aynen gol iptal oldukdan sobra aklimdan bu şekilde gecti gülüyorum ama acı cekiyorum

Çevrimdışı tolga1903

Abi şu trabzon maçı karar maçımız olsun ışık verirse devam vermezse cidden tepedeyken ayrılalım gs yaptı bunu ki tudor bence kat kat iyi futbol oynatiyordu başakşehir 5'ledi bizim maçta da rezil oldular diye yolladılar şampiyon oldular. Gitmez yani üzülüyorum şu kadroya oynatılan futbola tamam bugün zemin rezaletti de istanbul maçını ne yapicaz bir gram ilerleme yok aynı aptallık kimse kusura bakmasın.

Çevrimdışı Egos

Abi şu trabzon maçı karar maçımız olsun ışık verirse devam vermezse cidden tepedeyken ayrılalım gs yaptı bunu ki tudor bence kat kat iyi futbol oynatiyordu başakşehir 5'ledi bizim maçta da rezil oldular diye yolladılar şampiyon oldular. Gitmez yani üzülüyorum şu kadroya oynatılan futbola tamam bugün zemin rezaletti de istanbul maçını ne yapicaz bir gram ilerleme yok aynı aptallık kimse kusura bakmasın.

giresunspor'dan geçen sene 4 gol yiyip 1 puan alabilmiştik, tayyip talha'nın golü iki senedir giresunspor'a attığımız ilk gol oldu. eğer maçları izlemeyi bırakırsak durum o kadar da kötü değil, yalnız o zaman beşiktaş'ı tutmanın da pek anlamı kalmıyor. "şampiyonluk kesin, ama böyle oynayacaksınız." deseler kabul etmeyenlerin sayısı kabul edenlerden az olmaz.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yav ne alaka :) Gol olan pozisyonuna adamlar penaltı verdiler. Bu durum sadece bizim başımıza gelebilirdi..

Ne alakası mı var :) Kasımpaşa maçında enzo roconun ayağını VAR'da palyaço ayakkabısı yapıp paşanın golünü sayan VAR bugün yediğimiz golde çizgiyi sizce bize gol yedirtemezlermiydi her zaman ki gibi.3 maçtır kazanamayan ismael dördüncü maçında puan kaybı yapsa yol yolları ayıracaktık yüksek ihtiimal.TFF,Mhk zaten bu ismael ile Beşiktaş birşey yapamaz 2 ileri 1 geri gider diyorlar ve istedikleri an ayar veriyorlar o yüzden biraz takılsın diyorlar.
[ Son Düzenleme: 08 Ekim 2022, 22:32:28 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi levitate

hocanın çok özendiği conte'de tottenham'da buna benzer saçma bir oyun oynatıyor ama onun elindeki ya da alabileceği oyuncularla seninkiler bir mi? elindeki malzemeye göre bir şeyler yapman lazım, ki 1 ay önce yapıyordun, iki koltuk sallandı diye hemen tırsıp aman 1 tane atıp kazanıp kaçalıma dönüyorsan senle işimiz var hoca

valla bu hafta savundum ve kendisine inanıyordum ama bu maçla büyük eksi yazdı gözümde ve inancımı çok azalttı. maç buralara gelmemeliydi, rahat rahat 2-3 tane atıp kazanabilirken elinin tersiyle itti

Çevrimiçi Samet Demir

Ne alakası mı var :) Kasımpaşa maçında enzo roconun ayağını VAR'da palyaço ayakkabısı yapıp paşanın golünü sayan VAR bugün yediğimiz golde çizgiyi sizce bize gol yedirtemezlermiydi her zaman ki gibi.3 maçtır kazanamayan ismael dördüncü maçında puan kaybı yapsa yol yolları ayıracaktık yüksek ihtiimal.TFF,Mhk zaten bu ismael ile Beşiktaş birşey yapamaz 2 ileri 1 geri gider diyorlar ve istedikleri an ayar veriyorlar o yüzden biraz takılsın diyorlar.
Enzo roco nun ayakkabısını uzatan senin hocanın kim olduğuna bakmaz.

Etiketler: