2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 774022 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

taraftarın gazını almak için atılmış yem olmasında
Bir takım ocak ayında aldığı oyuncuyu neden bıraksın kolayca tutmadı denecek oyuncuda değil

Ocak ayında Tottenham'dan ücretsiz satın almışlar ama 20 maç oynarsa 20 Milyon Pound ödeme maddesi varmış ve şu an 13 maçtaymış.

Okuduğum birkaç yerde sezon öncesi kampında çok iyi olduğu ve fitness testlerinde en üstlerde yer aldığını yazmış İngilizler. Sanırım oyuncu daha fazla forma şansı bulabileceği bir yere gitmek istiyor.

Bize gelene kadar İngiltere'den ve Avrupa'dan 30 tane takım alır Dele Alli'yi. Zaten geçen seneki fiyaskolardan sonra hiçbir isim transferi beni heyecanlandırmıyor açıkçası.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Dele Alli isminin ''ya burada kendini bulursa'' ihtimali heyecan verici olsa da kendini bulamama ihtimalinde hem maddi hem de sportif yönden büyük sıkıntıya düşeriz. Dört başı mamur bir kadron olur, Dele Alli için zar atarsın, tutmazsa da senden bir şey götürmez. Ama zaten an itibariyle kadro derinliğimiz yok, bırakın kadro derinliğini bazı pozisyonlarda nerdeyse oyuncumuz bile yok. Yerli sıkıntısı da cabası. Bizim mevcut şartlarda fanteziye girmeden ne verebileceği aşağı yukarı belli olan, bizden önceki takımında da düzenli forma şansı bulmuş ve büyük risk teşkil etmeyecek bir adam almamız lazım. Misal transferde adı geçenlerden Faschnacht pozisyonu itibariyle böyle bir adam.

Çevrimiçi levitate

https://www.transfermarkt.com.tr/taylan-duman/profil/spieler/314214

yerli sayılıyorsa düşünülebilir bence, sağ bek falan da oynayabiliyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Dele Alli isminin ''ya burada kendini bulursa'' ihtimali heyecan verici olsa da kendini bulamama ihtimalinde hem maddi hem de sportif yönden büyük sıkıntıya düşeriz. Dört başı mamur bir kadron olur, Dele Alli için zar atarsın, tutmazsa da senden bir şey götürmez. Ama zaten an itibariyle kadro derinliğimiz yok, bırakın kadro derinliğini bazı pozisyonlarda nerdeyse oyuncumuz bile yok. Yerli sıkıntısı da cabası. Bizim mevcut şartlarda fanteziye girmeden ne verebileceği aşağı yukarı belli olan, bizden önceki takımında da düzenli forma şansı bulmuş ve büyük risk teşkil etmeyecek bir adam almamız lazım. Misal transferde adı geçenlerden Faschnacht pozisyonu itibariyle böyle bir adam.
Bence alınabilir risk Kerem atakanda düşünülüyor oraya josefde dönecek tutmasa bile devre arasına atarız kendimizi bir şekilde zaten Josef dönünce ilk yazılacak isim ikincisi gedson olur diyorduk genç yaşta olmanın sıkıntısını çekiyor pozisyonu olmayan alanyaya bir frikik bir penaltı verdi daha bu ligin dişli deplasmanlari var hocanın panik hali ve çaylak kale savunma ile çok sıkıntı çekeriz weghorstda bu sistemde çok geçmeden isyan bayrağını açar.

Benim için önemli olan savunmaya.yapilacak hamle kötünün iyisi Koray günter başkada çözüm görünmüyor zaten ha gidipte Emrecan gibi geleceği olan bir sağ stoper bulurlarsa tebrik ederim umudum yok tabi. Daha kale meselesi var çözülecek.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

?s=21

Geçen seneki performans özeti

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı beno1903

Dele firsat transferidir. Yetenekleri tecrübesi bu yaşta gelmesi ayrı bi şans. Bide opsiyonu 5 olsa tadından yenmez. Oynarsa tabi

Çevrimdışı Mustafa UZUN

?s=21

Geçen seneki performans özeti

Salih'in geçen sezonki halinin İngiliz versiyonu gibi  :lol:

Çevrimdışı KadirA

Dele Alli transferi olursa eğer, müthiş iş olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Salih'in geçen sezonki halinin İngiliz versiyonu gibi 
Biri o performansı superligde yapmış, diğeri de Eplde. :D

Ben geleceğine ihtimal vermiyorum hala.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Dele Alli için Everton'a kiralama ücreti ödemeyecek. (NTV)

Çevrimiçi sEuL

Ulan savunmada maclara Necip ile basliyoruz bunlar halen neyin pesinde.

Çevrimiçi levitate

Salih'in geçen sezonki halinin İngiliz versiyonu gibi 
ingiliz oğuzhan :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bence alınabilir risk Kerem atakanda düşünülüyor oraya josefde dönecek tutmasa bile devre arasına atarız kendimizi bir şekilde zaten Josef dönünce ilk yazılacak isim ikincisi gedson olur diyorduk genç yaşta olmanın sıkıntısını çekiyor pozisyonu olmayan alanyaya bir frikik bir penaltı verdi daha bu ligin dişli deplasmanlari var hocanın panik hali ve çaylak kale savunma ile çok sıkıntı çekeriz weghorstda bu sistemde çok geçmeden isyan bayrağını açar.

Gedson budur arkadaşlar 8 oynar, belki sağ kanatta da oynar ama ortasahada son adam kalırsa, ceza sahasına gömülürse frikik de verir penaltı da yapar. Ha frikikten temiz aldı bence ama Berkay stopere geçtikten ve takım gömüldükten sonra defolarının çıkması normal. Ama 3 lü ortasahada ama 3 lü stoperde arkasını toplayacak adam şart.

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş, Dele Alli için Everton'a kiralama ücreti ödemeyecek. (NTV)
İlk cümleyi kırpmışlar.

26 yaşındaki oyuncunun yıllık maaşını karşılayacak olan Beşiktaş, İngiliz ekibine kiralama bedeli ödemeyecek.

Yıllık ücreti 5.2 milyon pound görünüyor, 5.5 milyon Euro.

En az 3 milyon Euro vermemiz gerekecektir.

Hayırlı olsun.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Ulan savunmada maclara Necip ile basliyoruz bunlar halen neyin pesinde.

Eski alışkanlıklar. Taraftarın bir kısmının gazını alma ve isim transferle göz boyayarak zaman kazanma taktikleri. Transfer sezonunun başlangıcını iyi yapmıştık ama kapanış fiyasko olacak gibi. Yine kontrolü kaybettiler çünki.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

İnşallah o takviyeyi yapamaz.

Çevrimiçi levitate

hani 700+boyddu

şu boydu verin artık birisine ya

Çevrimdışı Orhan_

Biz niye bi sağ stoper almıyoruz?

Etiketler: