5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32227 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi qp 383

2008'de de ligin ilk haftası Antalya deplasmanında 2-0 'dan 3-2 maçı çevirmiştik. Bobo atmıştı 90'da. Hatırlayanlar vardır  :tabe:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Hocamızdan özür dileyelim :D

Lidere selam durun renkliler

Hoca Töre ve Kenan'ı ilk yarı biter bitmez almasaydı çok fena sıkıntıya girerdim. Neyse ki durumu anladı ve gerekli hamleleri yaptı, sadece oyuncu değişikliği değil pozisyonları da doğru ayarladı. Sinirlendik vs ama iki tane oyuncumuz bile 45 dakika içinde otobüs çeken takımın içinden geçebileceklerini gösterdiler.

Bu takım hala tam anlamıyla oturmuş gibi görünmüyor. Kadromuz geçen seneye oranla geniş ancak keyfe keder rotasyon yapamayız. Gerektikçe yapmamız lazım. İlk yarı neydi öyle, tam fecaat.

Çevrimdışı Orhan_

Bu ligde 2-0dan geri dönüş yapılabilecek ne zor Anadolu deplasmanı Antalya’dır. Bu kadar eksikle helal olsun demekten başka bir şey denemez.

Her Beşiktaş maçında tipten tipe giren Boffin denen dangalağa da kapak olsun. O turşu satan suratı gördüm ya 1 ay keyfim gıcır.

Asıl taraftarları var ya taraftarları. 3 3 diye bağırdılar da ellerine verdik ya 3'ü. Ne tatlı biliyor musun :D

Çevrimdışı Kursad_Duran

2008'de de ligin ilk haftası Antalya deplasmanında 2-0 'dan 3-2 maçı çevirmiştik. Bobo atmıştı 90'da. Hatırlayanlar vardır  :tabe:
Yine sıcak bir Antalya gecesi ve yine berbat bir saha

Çevrimiçi levitate

Hoca Töre ve Kenan'ı ilk yarı biter bitmez almasaydı çok fena sıkıntıya girerdim. Neyse ki durumu anladı ve gerekli hamleleri yaptı, sadece oyuncu değişikliği değil pozisyonları da doğru ayarladı. Sinirlendik vs ama iki tane oyuncumuz bile 45 dakika içinde otobüs çeken takımın içinden geçebileceklerini gösterdiler.

Bu takım hala tam anlamıyla oturmuş gibi görünmüyor. Kadromuz geçen seneye oranla geniş ancak keyfe keder rotasyon yapamayız. Gerektikçe yapmamız lazım. İlk yarı neydi öyle, tam fecaat.
rotasyon bir kaç mevkide olur hoca direk 7 kişiyi falan değiştirdi :D

biraz kontrollü yapsa ilk yarı maçı çözer sonra as elemanları dinlendirirdik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ALDENYX

3 puani kutluyanlar BURDAMı yoksa internetmi gitti
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi ferdi1903

Ilk yari da oynanan futbol yazik yani, kenan töre salih bu adamlarla puan almak mümkün görünmüyor

Çevrimiçi Necmi

Sergenin verdiği maçı usta ayaklar geri aldı
Dönmez dediğim maçı döndürdüler helal olsun
Bu arada ghezzal de geri döndü

Çevrimiçi Necmi

rotasyon yapacağım diye takımı dahada yordu

Çevrimdışı murat

ilk yarı çıkan kadroda necip kenan töre salih topal vardı.bu gruptan maksimum ikisini tolore edebiliriz.ucuz atlattık.

Çevrimdışı Orhan_

Buna rotasyon da denmez herhalde. Bu kadar değişiklik sakat iş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan attığı golle maçı döndüren oyuncu oldu

Çevrimdışı tolga1903

Pjanic larin ghezzal stopere geçen atiba hepsi çok iyiydi yalnız bir oyuncu var ki allah nazarlardan saklasın muhteşem oynuyor topu saçma sapan uzaklaştırıyoruz rakip aldı diye üzülürken bir bakıyorum kadrajda yokken topun gittiği yerde bu var alıyor topu dönüyor atak başlatıyor, rakip stoperleri sürekli ama sürekli rahatsız ediyor 2 haftadır attığı hatadan gelen goller şans falan değil kovalıyor adam istiyor, daha da ısınacak takıma daha da etkili olacak josef ve sana bir şey olmasın batsman vida'ya rosier'e nkudu'ya ona buna eyvallah ama sizsiz olmaz.

Çevrimdışı ALDENYX

Ilk yari da oynanan futbol yazik yani, kenan töre salih bu adamlarla puan almak mümkün görünmüyor
Kendi ayaķlarina sıkıyorlar ilk yari atibada iyi degildi hele josefi geri cekmesi sergenin en kotu hamlesiydi..ikinci yari atiba iyi reaksiyon verdi defansda josep toparladi gezzal bastı gaza takim 15 dk pres yapti rakip nomuyoruz demeden üçledik ...sonrasi bence yine kötüydü...burdan gelen 3 puan vok iyi oldu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkes değişikliklere rotasyona takmışta sakatlık sorunundan arkadaşlar bunlar.
Ghezzalde sıkıntı varmış larindede vardı büyük ihtimal
yoksa hoca manyak değil o ikisini oynatsın
sağ bektede sakatlık sorunu vardı.
Asıl sormamız gereken niye bu kadar sakat oluyor ???

Çevrimdışı ALDENYX

Rıdvan attığı golle maçı döndüren oyuncu oldu
Kendim kendime dedim bu pozisyonda batsuayi atabilirmiydi diye..cok iyi vurdu rıdvan  afferim

Çevrimiçi levitate

rotasyon yapacağım diye takımı dahada yordu
hoca ana planın ne zaman dışına çıksa yoruluyoruz zaten :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat

Bu ligde 2-0dan geri dönüş yapılabilecek ne zor Anadolu deplasmanı Antalya’dır. Bu kadar eksikle helal olsun demekten başka bir şey denemez.

Her Beşiktaş maçında tipten tipe giren Boffin denen dangalağa da kapak olsun. O turşu satan suratı gördüm ya 1 ay keyfim gıcır.
veysel sarı ve güray vuralı  hiçbir gs maçında böyle göremezsin. boffin en azından elinden geleni yapmaya çalışan bir futbolcu.diğer ikisi maç seçer.

Çevrimiçi levitate

Buna rotasyon da denmez herhalde. Bu kadar değişiklik sakat iş.
hocanın ortası yok maalesef alışacağız :D

Çevrimdışı murat

mesafe rekoru kırmış olabiliriz çok git gelli bir oyun oldu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Pjanic larin ghezzal stopere geçen atiba hepsi çok iyiydi yalnız bir oyuncu var ki allah nazarlardan saklasın muhteşem oynuyor topu saçma sapan uzaklaştırıyoruz rakip aldı diye üzülürken bir bakıyorum kadrajda yokken topun gittiği yerde bu var alıyor topu dönüyor atak başlatıyor, rakip stoperleri sürekli ama sürekli rahatsız ediyor 2 haftadır attığı hatadan gelen goller şans falan değil kovalıyor adam istiyor, daha da ısınacak takıma daha da etkili olacak josef ve sana bir şey olmasın batsman vida'ya rosier'e nkudu'ya ona buna eyvallah ama sizsiz olmaz.

Bu adamlar takımın hamuru. Bats'ı inşallah alabiliriz. Joker, Batsman, Magician, ChildofBeşiktaş.. Lakaplarıyla yeneriz takımları :)

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sene 2-3 maç iyi oynadı diye @Erman1903 sözleşme aldı, başımıza bela olacak diyordu. O zamandan belliydi böyle olacağı. Vedalaşacağımız dönemde kadroda tuttuk ekstrem durumlar yüzünden. Şİmdi sezon boyunca katlanacağız. Ama maça başlangıç planlarımızda kesinlikle yer almaması gereken bir oyuncu. Sergen'in geniş kadroyu kullanmakta aşırı saçmaladığını düşünüyorum. Şu anda da Josef'e aşırı yükleniyor. Umarım ona da bir şey olmaz.

Töre bana göre sezon sonu yolların ayrılması gerekenler arasında başta geliyordu. Kalmasında performans dışı başka faktörlerde var, onları konuşmaya gerek yok. Fizik olarak bildiğimiz gibi, takım oyununu iyice unutmuş.

Çevrimdışı autopsy

Maç biter bitmez forumun futbol dehalarının yenik durumdayken yaptığı çılgın yorumları okumaya koştum. Çıkarmam gereken dersleri çıkardım ve şimdi usulca uzaklaşıyorum. Keşke ben de bu kadar futboldan anlayabilsem.