2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1823458 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Necmi

İlk intiba falan değil, bizim taraftarın geneli kendi oyuncusuna hakettiği değeri vermeyen insanlardan oluşuyor.

Dikkat edin bakın, hep rakiplerin oyuncuları daha iyi, hep rakiplerin transferleri daha matah.

Kalede Ersin kötü, 3 verene sat. Yerine 30 yaşına kadar ilk 11 göremeyen Mert gelsin.

Larin 20 gol atmış, gitsin. Maaşı da çok, 20 gol atan adam 500 bine oynamalı. Ha Alex için 1.5 milyon imza parası versinler ama.

Bizimkilere göre Larin 5 bile etmez, millet kazma Muric'i 18'e satıyor.

Vida gitsin, N'koudou yaramaz.
Şu adamları renklilere ver, üstlerine takım kurarlar. Bir bizim taraftar beğenmiyor.
mertin ilk 11 görememe nedeni kaleyi mafyanın ele geçirmesiydi mert kötü kaleci değil milli takıma yükselmiş üst seviyede kendini gösterebilmiş bir kaleci ayı köprüyü tutmuş sen köprüden geçemiyor diye adamı suçluyorsun 😂

Çevrimdışı Erman1903

:D  :D
Türk oyuncu kuralı gelmiş elimizde ucuz kontratlı potansiyelli oyuncuyu salmaya mı çalışcan. Kulübü renkli yönetse

en fazla bunu yapar zaten

🙂 Yani adam istenmiyor abi benim yapabileceğim bir şey yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

mertin ilk 11 görememe nedeni kaleyi mafyanın ele geçirmesiydi mert kötü kaleci değil milli takıma yükselmiş üst seviyede kendini gösterebilmiş bir kaleci ayı köprüyü tutmuş sen köprüden geçemiyor diye adamı suçluyorsun
Fenerbahçe'de normal.

Oradan ayrıldıktan sonra Bursaspor'da 1.5 sene, Başakşehir'de 1 sene lig maçına çıkmadı.

Çevrimdışı alimm

yerli stoper almamız lazım çok önemli yoksa elimizi daraltıyoruz rıdvan salih mehmet döner dururuz
Muhtemelen transfer sezonu sonlarında Kaan Ayhan hamlesi yapılır ama Godin vida varken zor yazılır 11 e rotasyonda kullanmak için necip topal serdar var.. Umut Meraş çok daha elimizi rahatlatacaktır.. Bence çok kıymetli bir hamle
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı mrred

Emre Demir'i de merak ediyorum. Ligde 26 maça çıkan bu çocuğun daha 17 yaşında olduğunu unutmayalım.
Geçen sözleşme uzattılar. Çok inandığım bir oyuncu umarım Berna Başkan Türkiyenin en büyük takımına yollamanın gururunu yaşar.Potansiyelli çocuk beğeniyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı annoca

Geçen sözleşme uzattılar. Çok inandığım bir oyuncu umarım Berna Başkan Türkiyenin en büyük takımına yollamanın gururunu yaşar.Potansiyelli çocuk beğeniyorum
gerçek doğum tarihinin 2001 olduğunu söylemişti bir arkadaşım. 2017 yılındayken daha lige adım atmadan söylemişti.

Çevrimdışı Erman1903

valla adamlar az daha canımızı alıyordu oyuncular dik durduda yırttık evet kısasa kısas yapmak mantıksız görünüyor ama bedel ödetmezsende gelecekte çok yaşarsın bunları gedson zarar ettirmeyecek bir oyuncu genç ümit veriyor bedel ödetmemiz gerekiyorsa böyle ödetmeliyiz zarar etmeyiz canlarınıda alırız hep diyoruz ya sahada iyi mücadele etsekte masada kaybediyoruz masada böyle davranırsan kazanırsın  gedsonu alsın en sevdiğim başkan olur çebi alamasakda almalarına engel olacak şekilde masada kalalım gs birileri istedi diye transferden çekilmez diye büyük laflar etmeyi biliyorsan o masadan dayak yiyerek kaldırılacağınıda anlatmak gerekiyor sen birisinin masasına oturursan biriside gelir senin masana oturur bu kulübü kimse yedi milyonla batıramaz ama bu şekilde prestijini al aşağı ederek kolayca batırır
Büyük kulüpsen büyük kulüp gibi davranacaksınki kimse bir daha sana bulaşmasın  quaresmayı alır kulübede oturturum diyen adamla yarışırken sağ bekiyle ocak ayında el sıkışmak büyük kulüp olmaktır
Herşey para değildir zirvede oturmak istiyorsan bunun bedeli var ya ödersin yada zirveden inersin

İşte bak kendin diyorsun canımızı alıyorlardı diye, biz zaten büyüğüz ama bunun farkında değiliz, o pozisyonlara en baştan düşmemek lazım dünyadan futbolcudan bol bir şey yok kaldı ki bunlar maliyetli adamlar hazırlıklı olursan sana en fazla yapabilecekleri parayı diğer bölgelere aktarmana sebep olmak olur.  Bizi kendimizi küçük görüyor bazı şeyleri çok büyütüyoruz ay olsun lütfen moduna giriyoruz gerçekten büyük olanın bunu transfer masasında kanıtlamaya çalışmasına gerek yok.

Ben ne oyuncuya kötü ne de masada olmayalım diyorum katkısı iyi olan ve potansiyelli bir çocuk Gedson. Bir futbolcu alacağımız zaman +-lerini ne kadar ihtiyacımız olup olmadığını, piyasada muadil ne kadar, biz ne kadar kazanabiliriz buna bakarak iş yapalım diyorum.

Fiyat artırmalar bunun dışında, o zaman da kendi transferlerini gizliden yurutmen gerekiyor.

Büyük olmasına büyüğüz de mali tablolar bambaşka bir hikaye anlatıyor.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 19:04:07 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Siyah forma çok yahşi duruyor birde arkasındaki reklam olmasa

Çevrimiçi sEuL

Topal stoperde oynarsa cok gol yedirir bizede.

Çevrimiçi Necmi

İşte bak kendin diyorsun canımızı alıyorlardı diye, biz zaten büyüğüz ama bunun farkında değiliz, o pozisyonlara en baştan düşmemek lazım dünyadan futbolcudan bol bir şey yok kaldı ki bunlar maliyetli adamlar hazırlıklı olursan sana en fazla yapabilecekleri parayı diğer bölgelere aktarmana sebep olmak olur.  Bizi kendimizi küçük görüyor bazı şeyleri çok büyütüyoruz ay olsun lütfen moduna giriyoruz gerçekten büyük olanın bunu transfer masasında kanıtlamaya çalışmasına gerek yok.

Ben ne oyuncuya kötü ne de masada olmayalım diyorum katkısı iyi olan ve potansiyelli bir çocuk Gedson. Bir futbolcu alacağımız zaman +-lerini ne kadar ihtiyacımız olup olmadığını, piyasada muadil ne kadar, biz ne kadar kazanabiliriz buna bakarak iş yapalım diyorum.

nasılsa başka futbolcular var deyip kendi silahlarını rakibe hediye etmek büyüklük değildir masada zaten taviz vermeden kazandık gedson olayı intikam olayı değil direk cezalandırma olur tabi ceza kesmek için gidip lens almayacaksın gedson farklı hem can yakar hem sana getirisi olur tekrar can yakar birine ceza keserken bunun sanada büyük fayda sağlaması lazım yani cezayı kendinede kesmeyeceksin o zaman anlamı kalmaz mesela ceza keseceğiz diye romene yürüsek cezayı kendimize kesmiş oluruz ama gedson la kafaya sıkmış oluruz fenere yaptığımız gg işi doğruydu ama firene basacaktık lens gereksiz oldu fenere sıkalım derken kendi bacağımızada sıktık

Çevrimiçi Necmi

Fiyat artırmalar bunun dışında, o zaman da kendi transferlerini gizliden yurutmen gerekiyor.

ha mali tablolar büyüklükle alakalı ölçü değil beceriksizlikle alakalı ölçü

Çevrimiçi Necmi

Biz cenki çaktırmadan aldık galiba 🤔

Çevrimiçi sEuL

Cenk'in kiralik sozlesmesi bitti saniyordum, Cenk suan hala bizim kontratli oyuncumuz mu?

Çevrimiçi Necmi

Cenk yerli rotasyon için çok iyi bir hamle olur ocakta alınması ne kadar yanlışsa şimdi ikinci forvet olarak alınmasıda o kadar doğru hamle olur

Çevrimiçi sEuL

Dogan cok iyi cikardi yakin mesafaden sert sutu.

Çevrimiçi Necmi

Cenk'in kiralik sozlesmesi bitti saniyordum, Cenk suan hala bizim kontratli oyuncumuz mu?
bitti ama sakat olduğu için istediği yerde tedavi görme hakkı var tedavidini burda görüyor sanırım

Çevrimdışı mrred

Topal stoperde baya aksıyor.

Çok hata yapıyor ve rakibe yakın oynamıyor.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi levitate

ersin bonservise -1 yazdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

bitti ama sakat olduğu için istediği yerde tedavi görme hakkı var tedavidini burda görüyor sanırım

Anladim abi, maci anlatan ve yorumlayan arkadaslar oyle bir konustu ki sanki Cenk'i almisiz gibi..

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ersin yine gelen ilk şutu yedi.
Yok bu adamdan olmayacak, satın abi 3-5e allah aşkına.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Daha çok erken ama Mehmet Topalı stoperde pek beğenmedim ben. Vidayla da izlemek lazım tabi.

Çevrimiçi Necmi

Alın işde kaleci
kaleci dediğime bakmayın lafın gelişi söyledim