2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810855 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Başkan iletişimi ve liderliği becerebilse sevilebilecek bi adam. Lakin iletişim problemi yüzünden çok antipatik kaldı bizim taraftara.

Valla dostum sevilmemesinde bence bir sıkıntı yok. İletişim falan hikaye bu taraftar seni sevsin istiyorsan onlara afyon vereceksin, isimli adamlar vb gelecek fiyatı ne olursa olsun. O zaman yöneticilik yaptığın sürece sevilirsin, gittikten sonra hepsi işte çok para harcandı borca girildi cart curt.

Çevrimdışı mrred

Güven'e haksızlık ediliyor. Geçen sene süper ligde sadece 277 dakika süre almış hala gelişmiyor deniliyor ?

Komik olmayalım artık. 277 dakikada bana gelişen futbolcu gösterin ?
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 16:03:05 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Güven , Serdar Saatçi ve Kartal'a mutlaka ama mutlaka en az 1000 dakika süre vermemiz gerekiyor.

Kerem Aktürkoğluna bakıyorum vasat bir topçu ama süre ala ala kendini geliştirdi. Geçen sene süper ligde 833 dakika

süre almış.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Önümüzde en kötü 50 maç var. Bu maçların en az 20 tanesinde yarım devre çok rahat bir şekilde süre verebiliriz.

Planlama yapılır ona göre süreler verilir. Atla deve değil. Nba ' de her oyuncunun belli bir süresi var onun gibi bir şey

yapılabilir. Bunu birileri düşüyordur herhalde.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Valla dostum sevilmemesinde bence bir sıkıntı yok. İletişim falan hikaye bu taraftar seni sevsin istiyorsan onlara afyon vereceksin, isimli adamlar vb gelecek fiyatı ne olursa olsun. O zaman yöneticilik yaptığın sürece sevilirsin, gittikten sonra hepsi işte çok para harcandı borca girildi cart curt.

Katılmıyorum, kimse uçaklar insin, yok şöyle olsun yok böyle olsun istemiyor.

Sen plan ve hedeflerini düzgün açıklamazsan, iletişiminde sıkıntı olursa, ne kadar iyi niyetli olursan ol yanlış anlaşılabilir. Gerçekleri söylesin lafım yok ama bir planı olsun. Hep bahane hep sorun duymak insanı sıkıyor. Çözüm yolları yoksa niye ordalar. Başkanın sevilmemesinin en büyük nedeni iletişimsizlik.

Paramız yok az parayı şunları alacağız dese şöye şöyle 3-5 yıllık planlar dese bir şeyler sunsa ilk ben savunurum.

Bizim paramız yok ??? Eeeeee? Sponsor bulabildin mi??? Hayır. Şampiyonluğu paraya çevirebildin mi?? Hayır. Parlamış oyuncularını satabildin mi?? Hayır. Elde kalan gereksiz oyuncuları satabildin mi ??? Hayır....

Çevrimdışı alimm

Önümüzdeki sezon Beşiktaşta yardımcı teknik direktör olacak. 1 sene sonra duyumu da veriyim  :tabe:
Ya sen bu duyum işini bayaa aştın... 👏👏👍
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı mrred

O formadan maaş çıkarma muhabbetine hala inanlar olması, beni epey şaşırtıyor.

Kaldı ki bu sene toplam 95 bin forma satmış bir takım olduğumuzu düşünürsek, fazla iddialı bir cümle olmuş.

Yönetim bu transfer dönemindeki hamleleri ile, Fikret Orman'ın 3. sezonunda yaptığı hataları yapıyor gibi hissediyorum.

Daha bu takıma santrafor da gelecek, en az 3-3.5 milyon Euro maliyetle.

Çok açılıyoruz, umarım yine boğulmayız.
Doğru söylüyorsun çok açıldık mutlaka satış falan yapmamız lazım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Katılmıyorum, kimse uçaklar insin, yok şöyle olsun yok böyle olsun istemiyor.

Sen plan ve hedeflerini düzgün açıklamazsan, iletişiminde sıkıntı olursa, ne kadar iyi niyetli olursan ol yanlış anlaşılabilir. Gerçekleri söylesin lafım yok ama bir planı olsun. Hep bahane hep sorun duymak insanı sıkıyor. Çözüm yolları yoksa niye ordalar. Başkanın sevilmemesinin en büyük nedeni iletişimsizlik.

Paramız yok az parayı şunları alacağız dese şöye şöyle 3-5 yıllık planlar dese bir şeyler sunsa ilk ben savunurum.

Bizim paramız yok ??? Eeeeee? Sponsor bulabildin mi??? Hayır. Şampiyonluğu paraya çevirebildin mi?? Hayır. Parlamış oyuncularını satabildin mi?? Hayır. Elde kalan gereksiz oyuncuları satabildin mi ??? Hayır....

Valla kardeşim biz iletişimde iyi, oyuncuları satıyor demiyoruz zaten, genel için konuşuyoruz. Türk takım taraftarlarının genelinin en çok sevdiği şey isimli futbolcu, git Gedson'un yarısına 7 milyon ver havalara uçar insanlar. Rakibe inat planların olsun, onun girdiği her şeye sen de gir, Aziz yıldırım gibi mangalda kül bırakma, atıp tut bunları seviyoruz biz. Türkiye'de futbol 15-20 sene önce neyse şimdi de o. Senin gibi düşünenler azınlıktadır, ANÇ'ı da buraya getiren divanda yaptığı konuşmadır mesela - oy verenlerin yarısının ne işler yaptığından haberi bile yoktur.

Ortaya bir plan bile koymadan geldi adam, tek dediği şey biz bu işleri iyi yapacağız. Geldiklerinde Ajax modeli falan bir şeyler dediler şimdi ondan bambaşka bir planda yürüyoruz.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 16:13:27 Erman1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

hata satılmasında değil yerlerini ikame edilememesi. Plansızlık
Marcelo yerine Pepe alındı işte, daha kimi koyacaktık?

Çevrimdışı mrred

Oyuncunun menajeri oyuncuyu Beşiktaş’a teklif ettiğine göre sayın Ahmet ağaoğlu sizde ne hakla oyuncunun öncelik hakkı bizde diyebiliyorsunuz ? Ama şöyle bişey var Oyuncu sizi istemiyor
Napalım Forvetede ihtiyacımız var ŞL oynayacağız almayalım mı ?
TS başkanından izin alan başkana sahip olduğumuz sürece evet alamayacağız böyle güzel bi forveti.
Bunlar nasıl laflar ? İzinde alabilir izin alması onu küçültmez. Nezaketli , muteber bir insan yapar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Cenk gelirse Güven umut elden çıkarılmalı
Güveni önce bi deneyelim bakalım gelecek vaadediyormu bi şans daha verelim olmadı devre arasında teşekkür edilir
Kenan Cenk ikilisi şahane olacak Kenan’ı Cenk yetiştirir ama Bize Baba bi forvet lazım
Yıllık 100 bin euroya oynayan 22 yaşındaki hem de Türk pasaportu olan oyuncunu neden elden çıkarmaya uğraşıyoruz

Anlamadım ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Ya kadroyu düşündüm umarım gitmez diyebileceğim kimseyi bulamadım kim acaba
Rosier'miş.

Al sat yapacağız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı tuncaboylu

Larine bonuslarla birlikte 2.3-2.5 arası bir kontrat teklifi yaptık. Daha çok satma kontratıdır bu  :eyes
Erdal Torunoğulları gittiyse, anlaşma imzalanır bence

Çevrimdışı Erman1903

Yıllık 100 bin euroya oynayan 22 yaşındaki hem de Türk pasaportu olan oyuncunu neden elden çıkarmaya uğraşıyoruz

Anlamadım ?

Neyi anlayamadın hacı abi Güven göbekli bir futbolcu. 300-500'e salıp Halil'in yarısına 5,5 veririz bizimle uğraşanın çocuğu olmaz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Daha rekabetçi bir ligde oynamak isteyen Diego Costa, Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedi.

Cagliari'nin de ilgilendiği Costa, Serie A'dan gelecek telifleri bekliyor.

32 yaşındaki oyuncu, beklediği teklifin gelmemesi halinde kariyerine Dubai'de devam edecek.

(Alfredo Pedulla)

Çevrimdışı mrred

Neyi anlayamadın hacı abi Güven göbekli bir futbolcu. 300-500'e salıp Halil'in yarısına 5,5 veririz bizimle uğraşanın çocuğu olmaz.

:D  :D
Türk oyuncu kuralı gelmiş elimizde ucuz kontratlı potansiyelli oyuncuyu salmaya mı çalışcan. Kulübü renkli yönetse

en fazla bunu yapar zaten
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Daha rekabetçi bir ligde oynamak isteyen Diego Costa, Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedi.

32 yaşındaki oyuncu, beklediği teklifin gelmemesi halinde kariyerine Dubai'de devam edecek.

(Alfredo Pedulla)

Hayatımda duyduğum en saçma "para az" geldi bahanesi
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hayatımda duyduğum en saçma "para az" geldi bahanesi

Allah kurtardı bizi diye yorumladım.
Çok şükür sakatcosta gelsin.
Gerekirse 1-2 tık altı gelsin ama oynayan adam gelsin.
Aboubakar iyidide noldu son 10 hafta gol atamadı  :lol:

Çevrimdışı GreenBook

(Alfredo Pedulla)
gitsin₁ bunlamı uğraşcaz kronik sakat

Çevrimiçi murat baltacı

Herşey iyi güzelde şu solbekle ilgili hiç gelişme yok baya baya şampiyonlar ligine nsakala ile çıkacağız sanırım Türkiye ligi için bile yeterli değilken nsakala yüzünden Rıdvan harcanacak ondan korkuyorum en kritik zamanda forma vereceğiz çocuğa muhtemelen ya olacak ya ölecek
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Güven'e haksızlık ediliyor. Geçen sene süper ligde sadece 277 dakika süre almış hala gelişmiyor deniliyor ?

Komik olmayalım artık. 277 dakikada bana gelişen futbolcu gösterin ?
ayağına gelen her topu kaptıran biri için bayağı uzun süre almış
Sergen benide alsın takıma ama oynatacak yeterince süre alırsam belki bendende bir yıldız çıkar 😂
Büyük takım formasını kaptığın anda o fırsatı değerlendireceksin burası anaokulu değil zirve burda hayatta kalmak için sen mücadele edeceksin kimse senin için mücadele etmez
Takım zirvedede taraftar dağın eteklerinde dolaşıyor

Çevrimiçi Necmi

Herşey iyi güzelde şu solbekle ilgili hiç gelişme yok baya baya şampiyonlar ligine nsakala ile çıkacağız sanırım Türkiye ligi için bile yeterli değilken nsakala yüzünden Rıdvan harcanacak ondan korkuyorum en kritik zamanda forma vereceğiz çocuğa muhtemelen ya olacak ya ölecek
nasıl bir gelişme bekliyorsun sol bek hiç gündemimizde olmadıki

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı tuncaboylu

Sol bek transferine gerek yok bence, lig için idare edecek bir rotasyon var elimizde.

Şampiyonlar Ligi içinse kapasitemiz belli, kuraya bağlı olarak 50 milyonluk sol bek alsak bile yeterli olmayabilir.