2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1823754 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

aynen abi fiziksel olarak top tutan çevikliği yüksek ve hareketli adamların bize daha çok oturacağını düşünüyorum. Larinin böyle parlamasına sebep olanlardan biride abounun terse koşularla defansı kendine çekmeseydi. Geçen yıl 10 numaradan verim alamdık bu yıl 10 numaramızda golcü bir tip, o yüzden bize böyle biri daha çok uyar bence

Zaten en baştan bizim lige uygun bir şey değil tek vuruşçu oyuncu ama De Jong'un pivotluğu da var Willian Jose'de pek yok mesela. Ben oldum olası sevmem tek vuruşçuları, en iyilerini bile kafamda bir türlü oturtamam ama De Jong kendi tarzında iyi bir oyuncu çok da atabilir. Zaten arkasında böyle adamlar varken iş yapamazsa ayıp etmiş olur.

Yine de kağıt üstünde konuştuğumuz tip santraforlar daha uygun gözüküyor.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Teixeiraaa  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yaşlı diyenler hulka bakabilir. Adam hala sıralıyor.
Teixeira çin gibi laubali bir ortamda bile maç kaçırmamış.
Evet biraz geride gelicek ama düzelir stefano reis çözer onu  :steamed:

Ghezzal konusunda ise adam geçen sene tek başına şampiyonluğu getirdi. Ben hala çok sıcağım ona. Evet 3+1 evet son sözleşme ama elinizi vicdanınıza koyun ozinin prime dönemi hariç ne zaman böyle bir magicianımız oldu  :lol: Lig için biçilmiş kaftan.

Çevrimiçi Necmi

gollerinin nerdeyse yarısını 2 maçta attı
o gollerde bizi şampiyon yaptı 😂

Çevrimiçi Necmi

Benim santrafor tercihim ceza sahasında önüne gelen topu içeri sokan adam onun dışında pivotmuş sırtı dönük oynarmış savunmaya yardım edermiş hiç sallamam isterse gol atmadığı zamanlarda ceza sahasında çilingir sofrasını kurup demlensin umrumda olmaz yeterki geleni yapıştırsın 😂

Çevrimdışı Erman1903

Benim santrafor tercihim ceza sahasında önüne gelen topu içeri sokan adam onun dışında pivotmuş sırtı dönük oynarmış savunmaya yardım edermiş hiç sallamam isterse gol atmadığı zamanlarda ceza sahasında çilingir sofrasını kurup demlensin umrumda olmaz yeterki geleni yapıştırsın 😂

Ben de ilk ona bakarım, santraforun işi gol atmak ve santra yaptırmak gerisi detay.

Sarın bir Cagne oradan  :D
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 02:41:35 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı annoca

o gollerde bizi şampiyon yaptı 😂
larini sevmiyor sanma abi. sözleşmesinin yenilenmesi taraftarıyım ben. golleri atmasında sistemin ekmeğini yedi demek istiyorum.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu nedir şimdi? Trabzon kim ki icazet alıyoruz. Sörloth adamlara gitmek istemiyor , bize de mi gelmeyecek bu mantıkla.

Ahmet Ağaoğlu: "Bir menajer, Sörloth'u Beşiktaş'a teklif etmiş. Ahmet Nur Çebi. 'Sizin oyuncuyla ilgili tasarrufunuz yoksa biz devam edelim mi?' diye sordu. Oyuncunun öncelik hakkının bizde olduğunu söyleyince, 'O zaman konuşacak bir şey yok, defter kapanmıştır' dedi." (Fanatik)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu nedir şimdi? Trabzon kim ki icazet alıyoruz. Sörloth adamlara gitmek istemiyor , bize de mi gelmeyecek bu mantıkla.

Ahmet Ağaoğlu: "Bir menajer, Sörloth'u Beşiktaş'a teklif etmiş. Ahmet Nur Çebi. 'Sizin oyuncuyla ilgili tasarrufunuz yoksa biz devam edelim mi?' diye sordu. Oyuncunun öncelik hakkının bizde olduğunu söyleyince, 'O zaman konuşacak bir şey yok, defter kapanmıştır' dedi." (Fanatik)

Fanatik haberini ciddiye almaya lüzum yok ama Sörloth'un gelmesi söz konusu ise değil Trabzon Fener babamı tanımam. Sörlothu başkasına bırakmak gel kardeş ben sıkıldım sen şampiyon ol demektir. O adamın bu ligde atmama şansı yok.

Çevrimdışı can1903

Sörlöth TR ligine düşmez.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Roma istiyordu en son. Buraya gelme ihtimali yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

Şörlot ne derse o olur.
Ts falan hikaye yeterki adamım gelmeye gönlü olsun

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Can bir teklifimiz var diyordun o ne oldu kardeşim? Roma felan istemezse hiç mi gelme durumu yok. Yarım döneme razıyım

Çevrimdışı can1903

Can bir teklifimiz var diyordun o ne oldu kardeşim? Roma felan istemezse hiç mi gelme durumu yok. Yarım döneme razıyım
oyuncu buraya sıcak olsa bi paket teklif yapıcaz da oyuncu-ts çok karışık o denklem abi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GreenBook

Pardon da ts nikah kıydıda sörlothla bizim haberimiz mi yok ? Alamıyorsan alana mani olmakta nedir ? Profiesyonel dünyada bunlar artık geride kaldı.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 13:28:41 GreenBook ]

Çevrimdışı Rasim

oyuncu buraya sıcak olsa bi paket teklif yapıcaz da oyuncu-ts çok karışık o denklem abi
Can bilgileri icerden mi aliyorsun bayagi nokta bilgiler veriyorsun helal olsun :claps:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Luuk de Jong’u Twente doneminden beri izlerim. Bize gore bir oyuncu degil. 18-19 sezonunda ligde attigi gollerin en az 11 tanesi kafa ile gelmisti. 2008’den itibaren Hollanda’da en cok kafa golu atmis futbolcu. Lakin, ceza sahasindan uzak oldugu surece cok etkisiz kaliyor. Almanya ve Ingiltere’de yapamasinin sebebi bu.

Belki dunyanin en iyi kafa topuna cikan santroforu olabilir, lakin Aboubakar’dan de Jong’a gitmek, attan esege binmek gibi olur.

Sörloth ise Turkiye’ye gelmez. Daha yeni yuksek maliyetli bir transfer gerceklestirdi. Avrupa’da kendini kanitlamak isteyecektir.

Yazilan oyuncular arasinda en iyi secim Willian Jose. Iyi bir pas istasyonu, top hakimiyeti iyi, fizikli bir oyuncu. Aboubakar gibi patlama gucu olmasa, etrafindakileri oynatabilen biri. Ozellikle Teixeira-Jose ikilisi cok iyi bir tandem olabilir.

Çevrimdışı GreenBook

Oyuncunun menajeri oyuncuyu Beşiktaş’a teklif ettiğine göre sayın Ahmet ağaoğlu sizde ne hakla oyuncunun öncelik hakkı bizde diyebiliyorsunuz ? Ama şöyle bişey var Oyuncu sizi istemiyor
Napalım Forvetede ihtiyacımız var ŞL oynayacağız almayalım mı ?
TS başkanından izin alan başkana sahip olduğumuz sürece evet alamayacağız böyle güzel bi forveti.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Seyit Ateş, Cenk Tosun'un önümüzdeki sezon siyah beyazlı takımda oynayacağını söyledi.

"Sakatlığı var; ama ikinci yarıya hazır olur. Fiyatı da Beşiktaş'a uygun hâle getirilecek. Cenk Tosun da bizimle birlikte olacak."

(Radyospor)

Çevrimdışı GreenBook

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Seyit Ateş, Cenk Tosun'un önümüzdeki sezon siyah beyazlı takımda oynayacağını söyledi.

"Sakatlığı var; ama ikinci yarıya hazır olur. Fiyatı da Beşiktaş'a uygun hâle getirilecek. Cenk Tosun da bizimle birlikte olacak."

(Radyospor)
Forvet almamak cenke bel bağlayıp güvenmek intihar olur

Çevrimdışı alimm

(Radyospor)

Bu malumun ilanı oldu... Sakatlandığı zaman belliydi bu sene de bizle olacağı... Sezonun ikinci devresinde oynamaya başlamış olur muhtemelen... Parasının çoğunun da everton verir biz cüzzi bi miktar öderiz sonraki sene için de uzun soluklu anlaşma imzalanır.. Daha 30 yaşında gayet ii takviye olur, fiyat/performans açısından..
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı alimm

Batshuayi bekliyoruz... 🔥⏳
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı GreenBook

Cenk gelirse Güven umut elden çıkarılmalı
Güveni önce bi deneyelim bakalım gelecek vaadediyormu bi şans daha verelim olmadı devre arasında teşekkür edilir
Kenan Cenk ikilisi şahane olacak Kenan’ı Cenk yetiştirir ama Bize Baba bi forvet lazım