2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1821138 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mrred

34 yaş az şöyle 42 yaşında falan oyuncu transfer edelim tecrübe her zaman iyidir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı alimm

Beşiktaş Roma'dan ayrılan Juan Jesus'u transfer etmek istiyor.

(Corriere dello Sport)
Beklenn jesus haberi sonunda çıktı 🤪🤣
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı alimm

Şampiyon olduğumuz sezonda bile kaosumuz eksik olmuyor.  :biggrinking:

Kara bulutları dağıtmak için acil hoca ile sözleşme imzalanıp Ghezzal , Roiser , Alex Teixeira ve Sörloth getirilmeli . :halay:
En acilinden...
10 numaraya ben de Alex gelecek hissindeyim..
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı celiker1

Şampiyon olduğumuz sezonda bile kaosumuz eksik olmuyor.  :biggrinking:

Kara bulutları dağıtmak için acil hoca ile sözleşme imzalanıp Ghezzal , Roiser , Alex Teixeira ve Sörloth getirilmeli . :halay:
Ghazzal ve Rosier'in yanına Teixeira ve Sörloth'da eklenince göze ne hoş geliyor değil mi? 😀🙏
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ghazzal ve Rosier'in yanına Teixeira ve Sörloth'da eklenince göze ne hoş geliyor değil mi? 😀🙏

Gelmez mi abi ?  :lol: Rakı üstüne cila niyetine bira gibi yada ağır bir yemekten sonra sütlü tatlı gibiler hepsi.  :kop:

En acilinden...
10 numaraya ben de Alex gelecek hissindeyim..

Alex + Sörloth için aynı duygu bende de var  :biggrinking:

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Ghezzal ve Rosier görünen o ki seneye yoklar, santrafor yok, onu geçtim hoca bile belli değil. Bu kadar beklemek inanılacak gibi değil. Şampiyon olmuşsun seni mucize bir şekilde şampiyon yapmış hocan ile anlaşma aşamasına gelememişsin.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı savaş altay

Mesajı sen alıntıladın, bende neden savunduğumu genel olarak fikrimi söyledim hem sana cevap verdim hem de genel bir şey yazdım karşılıklı konuştuk sadece burası forum herkes herkesi alıntılayıp cevap verebilir  :tabe:
Genele yaziverden kastim; onlara soyle manasindaydi. Gecistiremezsiniz diye yazinca beni de kattin gibi algiladim ondan. Istedigin zaman alintila kara kartal  🤓

Çevrimdışı savaş altay

Ghezzal ve Rosier görünen o ki seneye yoklar, santrafor yok, onu geçtim hoca bile belli değil. Bu kadar beklemek inanılacak gibi değil. Şampiyon olmuşsun seni mucize bir şekilde şampiyon yapmış hocan ile anlaşma aşamasına gelememişsin.
Haberleri takip ettignizden emin misiniz? Yonetim 3 yillik teklif etti, kabul etseydi ya.

Çevrimdışı can1903

İşi yokuşa süren hoca bence yönetim yapacağını yapyıor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şenol Hocanın özellikle son senesinde su yüzüne çıkan yönetim-hoca arasındaki soğuk savaş takıma çok ciddi zarar verdi. Umarım benzer şeyler yaşamıyoruzdur.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı savaş altay

Şenol Hocanın özellikle son senesinde su yüzüne çıkan yönetim-hoca arasındaki soğuk savaş takıma çok ciddi zarar verdi. Umarım benzer şeyler yaşamıyoruzdur.
Hic sekmiyor, hep birileri birileri ile didisiyor.

Çevrimdışı 'TaNeR'

F.O. ile A.N.Ç. dönemlerini karşılaştırmak...

Her dönemin koşulları/parametreleri değişik olur, ona göre değerlendirmek gerekir; artılar, eksiler ortaya koyulmalı, faydaları vs. ...

(Borçlar, finans vs. bunların dışında olarak; çünkü burası iki taraf için bizlere 'flu', dönemlerin dökümleri karşılaştırılmalı; geldiklerinde
ne kadar borçla aldılar, gittiklerinde neyle bıraktılar, yapılandırmalar, temlikler, ... , dolar kursu ne kadardı, vs. vs. ...)

F.O. döneminde +'lar (şu an aklıma gelenler):

+ yerinde sıfırdan yeni stat (ki zor dönemler, izin vs.)
+ Beşiktaş marka değeri (uluslar arası düzeyde)
+ marka transflerler Pepe, Mario Gomez, Ba ... (ligde katkılı, uluslararası Beşiktaş tanınırlığı)
+ sponsorlar
+ PR, sosyal medya (come to Beşiktaş), Beşiktaş imaj değeri
+ rakiplerin üzerinde ezici üstünlük (psikolojik olarak da; gg, ce ile fb iptal)
+ medya demeçleri (genelinde)
+ ...

A.N.Ç. döneminde +'lar (şu an aklıma gelenler):
+ maaşların zamanında ödenmesi
+ A.N.Ç. kendi üzerinden finansal destek
+ ...

Her şeye rağmen, geçen sezon şampiyon olmuş, 2 kupa almış Beşiktaş'ımızın bu sene güzel bir planlama ile ligi domine etmesini ve CL guruplarda da başarı göstermesini arzuluyorum.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sozkul

Eğer bir gerginlik varsa ve bu gelecek seneye taşnacaksa işimiz yaş arkadaşlar.

Çevrimdışı almanci

Aboubakar'ın gitmesi zaten Takımın havasını düşürür. Bir de Ghezzal ve Rosier'i kaptırırsak sıfırdan başlamak zorunda kalırız. Bu kadar sportif gelir elde etmişken bunun savunulacak yeri olamaz. Sergen Hoca davasının uzamasının sebebi bu. Sergen doğal olarak öncelikle Beşiktaş'ın sportif geleceğini düşünüyor ve Kadro planlamasında söz hakkı istiyor. Başkan ise kulübü zarara sokmaktan fazla korkuyor ve dolayısıyla Sergen Hoca'ya bile güvenmiyor. ANÇ başarıların devamı geleceğine inansa bunu kabul eder ancak aşırı güvensizlik yaşıyor. Bu şekilde büyük kulüp yönetilmez, yönetsen de kendi Oyuncuların bile doğal olarak Kulübü küçük görmeye başlar. Beşiktaş'ın küçük düşürülmesine engel olamayan yakın zamanda bütün Taraftarı karşısına alır. Hiç kaybetmeyen birisi ancak hiç bir riske girmeyen birisi olabilir. O da yoksulluk sınırında kalmaya mahkumdur. Bu şekilde ne kendisi gelişir ne de onu sömürenler haricinde kimseye faydası olur. Elini yüreğine koyarak buna bir yerde dur demek Insanlık vazifesidir.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

F.O. ile A.N.Ç. dönemlerini karşılaştırmak...

Her dönemin koşulları/parametreleri değişik olur, ona göre değerlendirmek gerekir; artılar, eksiler ortaya koyulmalı, faydaları vs. ...

(Borçlar, finans vs. bunların dışında olarak; çünkü burası iki taraf için bizlere 'flu', dönemlerin dökümleri karşılaştırılmalı; geldiklerinde
ne kadar borçla aldılar, gittiklerinde neyle bıraktılar, yapılandırmalar, temlikler, ... , dolar kursu ne kadardı, vs. vs. ...)

F.O. döneminde +'lar (şu an aklıma gelenler):

+ yerinde sıfırdan yeni stat (ki zor dönemler, izin vs.)
+ Beşiktaş marka değeri (uluslar arası düzeyde)
+ marka transflerler Pepe, Mario Gomez, Ba ... (ligde katkılı, uluslararası Beşiktaş tanınırlığı)
+ sponsorlar
+ PR, sosyal medya (come to Beşiktaş), Beşiktaş imaj değeri
+ rakiplerin üzerinde ezici üstünlük (psikolojik olarak da; gg, ce ile fb iptal)
+ medya demeçleri (genelinde)
+ ...

A.N.Ç. döneminde +'lar (şu an aklıma gelenler):
+ maaşların zamanında ödenmesi
+ A.N.Ç. kendi üzerinden finansal destek
+ ...

Her şeye rağmen, geçen sezon şampiyon olmuş, 2 kupa almış Beşiktaş'ımızın bu sene güzel bir planlama ile ligi domine etmesini ve CL guruplarda da başarı göstermesini arzuluyorum.
Rakipler üzerinde nasıl ezici üstünlük sağladı anlamadım :alala:

Fikret Orman' ın görev yaptığı 7 sezonda Gs 4 kere, Biz 2 kere, Fb 1 kere şampiyon oldu. Gs 4 kere Türkiye Kupası kazandı. Fb 1 kere Türkiye kupası kazandı. Biz hiç kazanamadık. Yine Gs 4 kere Süper Kupa kazandı. Fb 1 kere Süper Kupa kazandı. Biz hiç kazanamadık (Konyaspor' a kupa verdik) Bunun dışında Konyaspor, Akhisarspor 1' er defa Türkiye Kupası kazandı. Yine Konyaspor ve Akhisarspor 1' er defa Süper Kupa kazandı. Fikret Orman' ın görev yaptığı 7 sezonda kazanılan kupalar;

Biz= Toplam 2 kupa

Gs= Toplam 12 kupa

Fb= Toplam 3 kupa

Konyaspor= 2 kupa

Akhisarspor= 2 kupa

Ben burada bir ezici üstünlük göremedim. Tabi size göre Gökhan Gönül ve Caner Erkin transferleri ezici üstünlük için tek kriter ise bilemem.

7 sezonda Gs' ye karşı oynadığımız 15 maçta 5 galibiyet, 8 mağlubiyet, 2 beraberlik almışız.

7 sezonda Fb' ye karşı oynadığımız 16 maçta 3 galibiyet, 6 mağlubiyet, 7 beraberlik almışız.

Toplam 31 derbi maçta, 8 galibiyet, 14 mağlubiyet, 9 beraberlik almışız.

Ben ne kupa olarak, ne de Fb ve Gs ile oynadığımız maçlarda ezici bir üstünlük göremiyorum.

Ayrıca Cenk Tosun' dan, Şampiyonlar liginden gelen o kadar para nerelere gitti onu da öğrenemedik daha.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Güzel röpörtaj olmuş.

Geçen arkadaşımla görüntülü yayın yapıyordum, ahmet nur çebi katılma isteği attı. Neyse.

Filden ağaca tırmanmasını beklemeyin arkadaşlar  :) Boşa ümitlenip kendinizi üzmeyin.

Çevrimdışı 'TaNeR'

[...]
Ben ne kupa olarak, ne de Fb ve Gs ile oynadığımız maçlarda ezici bir üstünlük göremiyorum.

Burada anlatılmak istenilen 'derbi maçları' üstünlüğü vs. değil, genelde Beşiktaş'ın kulüp olarak o dönemler yaptıkları, ağırlığı, saygınlığı, imajı, ...
Stat yapılırken de o dönemler kupa gel(e)memesi olağan; zaten taraftara beklentinin bu yönde olmamasını, zaman istediklerini söylediler.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Alparslan

Hocayla şu ana kadar anlaşılamamasının nedeni para değil. Hoca kendisi söyledi. Başarılı olacak kadro olursa ben olurum. Başarısız olacağım yerde olmam ben dedi. Muhtemel iyi kadro istedi yok dediler. Yönetimin istediği geçen sene olduğu gibi maliyeti düşük kadroyu gelsin şampiyon yapsın. Ama bu her sene böyle olmaz.

Çevrimdışı savaş altay

Burada anlatılmak istenilen 'derbi maçları' üstünlüğü vs. değil, genelde Beşiktaş'ın kulüp olarak o dönemler yaptıkları, ağırlığı, saygınlığı, imajı, ...
Stat yapılırken de o dönemler kupa gel(e)memesi olağan; zaten taraftara beklentinin bu yönde olmamasını, zaman istediklerini söylediler.
Anlatilmak isteneni besiktas'lilar anliyor. Anlatildigi zaman bu hissi yasayamamasi gayet normal.

Çevrimdışı GreenBook

3 m euro 3 sene sözleşme istemiş Ghezzal
Erdal Torunoğlu rakamı çok bulmuş
Buda Ghezzal i almıyoruz bahanesi mi ? Napalım şimdi çok istedi zaten bonservisi de yüksekti boşver dememizi mi bekliyorlar ? Bence böyle

Sahip olduğumuz oyuncunun nekadar kıymetli olduğunu bilsek böyle burnu Havada davranmayız şahsen
Bonservisini alda yıllık ücret kolay iş anlaşılır bi şekilde

Çevrimdışı GreenBook

Böyle her yıllık ücreti çok bulursak pektemeklerle oynayalım Ozaman. Olmaz
Bir kaç yıldız oyuncuya vereceksin bu paraları şampiyonlukta nekadar kilit rol oynadı Ghezzal hepimiz gördük
Şampiyon yapıyor bu adamlar

Transfer dönemi o kadar beklediğim gibi gidiyor ki, sağolsun yönetim beni yine hiç şaşırtmadılar  :)

Çevrimdışı savaş altay

Hocayla şu ana kadar anlaşılamamasının nedeni para değil. Hoca kendisi söyledi. Başarılı olacak kadro olursa ben olurum. Başarısız olacağım yerde olmam ben dedi. Muhtemel iyi kadro istedi yok dediler. Yönetimin istediği geçen sene olduğu gibi maliyeti düşük kadroyu gelsin şampiyon yapsın. Ama bu her sene böyle olmaz.
O sene, bu sene. Bundan sonra her sene.
Sergen bu modda olmadiktan sonra basarili olacagini dusundugu yere gidebilir. Besiktas'in basina gelmis, basarili olabilecek miyim, olamayacak miyim diye kafayi yemeyi tercih etmis. Tamamen bireysel bakis acisi. Yineliyorum; burada besiktas soz konusu degil. Imza atti, atmadi bunun disinda kalarak sunu yazmazsam olmayacak.
Kariyeri icin avrupa'ya goz atsin. Cv'sini sorarlarsa sampiyon besiktas'i calistirdim der.

Çevrimdışı almanci

O sene, bu sene. Bundan sonra her sene.
Sergen bu modda olmadiktan sonra basarili olacagini dusundugu yere gidebilir. Besiktas'in basina gelmis, basarili olabilecek miyim, olamayacak miyim diye kafayi yemeyi tercih etmis. Tamamen bireysel bakis acisi. Yineliyorum; burada besiktas soz konusu degil. Imza atti, atmadi bunun disinda kalarak sunu yazmazsam olmayacak.
Kariyeri icin avrupa'ya goz atsin. Cv'sini sorarlarsa sampiyon besiktas'i calistirdim der.

Daha kendi durumun için Sorumluluğu almadan başkası için alacaksın. Ne de olsa herkes aptal bir sizin gibiler akılli. Işte bu geri kafalılık dünya'nın temel sorunu. Kimse kimseyi kendinden fazla düşünmemeli yoksa faydalı olmayı bırak ancak zarar verir. Bunu anlamayan köleliğe mahkumdur.