2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 139 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814729 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Mehmet Topalı sergen hoca istiyor okey.
Ama Alex Teixeira transferinde saz Erdal Beyin elinde. Bir ilüzyon yaparsa övdürecek heralde  :sevinc :sevinc :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Mehmet Topalı sergen hoca istiyor okey.
Ama Alex Teixeira transferinde saz Erdal Beyin elinde. Bir ilüzyon yaparsa övdürecek heralde  :sevinc :sevinc :sevinc

Alex'in istekler çok uçuk gözülmüyor ama Costa'nın sadece senelik 5M istemesi ve haberin bunca ilerlemeden sonra ortaya çıkması Erdal bey seviyesinde bir sihirbaz için amatörce olmuş bence :D

Çevrimdışı 38life

Kemik yaşı 23 çıkmış.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

fernando beklerken topal almışız :D 300 bin çok ucuz olduğundan fazla bir şey demiyorum

dorukhan kafasını taşlara vuruyordur şimdi 
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Mehmet Topal' ı alacağımıza Kartal Kayra' yı kazanmaya çalışsak keşke. Eyvallah Kartal Kayra' nın çok eksiği var tamam ama oynamadan gelişemez ki.

Çevrimdışı Erman1903

fernando beklerken topal almışız :D 300 bin çok ucuz olduğundan fazla bir şey demiyorum

dorukhan kafasını taşlara vuruyordur şimdi

Hepsi birlikte olmaz ismi geçenlerin. Bana göre Topal El-Neny'den iyi futbolcu.

Şu andan itibaren Gedson transferi de benzer duruma düştü. El-Neny bazı yerlerde geçiyordu bana göre ihtimal artık %1 bile değil.

Şu olabilir, Teixeira işi yatarsa çift 8'e dönüp Gedson-Fernando'dan birini alabiliriz. 10 numara Ljajic'in gitmesi halinde düşünülebilir.

Yine de hocanın Teixeira'yı çok istediğini, o bölgede birini şart koştuğunu biliyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

Herkes Murat Özenin sallama haberine inanıp yorum yapmış. Söylediğine göre 2 yıllık maliyetinin 18 milyon olabileceği bir adamla bizimkiler masraf edip çay bile içmez.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Herkes Murat Özenin sallama haberine inanıp yorum yapmış. Söylediğine göre 2 yıllık maliyetinin 18 milyon olabileceği bir adamla bizimkiler masraf edip çay bile içmez.

Belki de noktayı koyamadığımız için böyle bir yöntem izleme yoluna gittik. Hulk'dan ağzımız yandı bir de Costayı önümüze getirip koymasınlar 1 sene boyunca demiş olabiliriz.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Erman1903

Mehmet Topal' ı alacağımıza Kartal Kayra' yı kazanmaya çalışsak keşke. Eyvallah Kartal Kayra' nın çok eksiği var tamam ama oynamadan gelişemez ki.

Topal'ı artık aldık, Kartal'ın şans bulması pek kolay olmayacaktır. İhtiyacı olan bir SüperLig takımına kiralarsak ve şans bulursa 1 sezon sonra oynatabileceğimiz seviyede bir futbolcumuz olur. He öyle çok eksiği falan yok dediğin gibi, şu an bile oynatılabilir ama daha garantici olmak istedik herhalde. Fiziği oturunca ligin iyilerinden biri olacaktır - tez vakitte sözleşme uzatılması gerekiyor.

Çevrimiçi tolga1903

Kartal'ın çok eksiği var da topal eksiksiz oyuncu mu tüm özellikleriyle bizim rotasyonda olmayı hak ediyor mu gerçekten:) geçen sene 25 maçta ortalama 50 dakika futbol oynamış küme düşme hattındaki başakşehir'de. Josef dorukhan atiba falan deniyordu bir ara hoca deplasmanlarda şimdi josef topal atiba olur mis gibi 36 yaş ortalamalı güzel bir merkez.

Çevrimdışı worns

Topal hayırlı olsun. Bu transferde konuşulan maliyetlerle çok bir problem yok. Hocanın klasik 6 kullanmaktan vazgeçmeyeceğini anlamış bulunuyoruz. Bu pozisyona uygun maliyetli yerli kovalanacağını tahmin etmiştim, josefin rol itibariyle tam bir yedeği bulunmuyor. Hatta burada alternatiflere bakıp hakan arslan demiştim ama o hem bonservisli hem de uzun zamandır tek 6 oynamıyordu.

Burada konuşulanın aksine josefin yedeği yoktu ve yaşına göre çok fazla süre almak zorunda kalıyordu şimdi bazı maçlarda dinlendirilebilir. 300 bin euroya alınan bu. Düşük yoğunluklu maçlarda topal klasik 6 olarak rahatça iş görecektir.

Zaten olduğu iddia edilen oyunculardan ozi Salih atiba bu rolün oyuncusu değil. Atiba sağ içte zaten süre alacaktır. Necip en yakın alternatifti fakat ben onu tek 6 olarak pek beğenmiyorum, topalı tercih ederim açıkçası. Ayrıca necip artık gayet geçerli performanslar verebildiği stoper rotasyonunda değerlendirilmeli.

Kartal Kayra josefi yedekleyemez. Oyuncu ya registavari bir 6 ya ya da iç oyuncusuna evrilecek. Josefle topalla uzaktan yakından alakası olan bir oyuncu değil bizim yapıda 6da süre alamaz. Josefi kartal yedeklerdi diyen ya kartalı izlememiş ya bizi izlememiş bir sorun var.  :)

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı 38life

Geçen sene Başakşehir'in maçlarını düzenli olarak izleyen var mı? diyecem de kim niye öyle bişey yapsın.  :lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Topal'ı almamız, Fernando- Gedson-Elneny'i den birini almayacagımız anlamına mı geliyor ?  :alala:

Çevrimdışı 38life

Sergen Yalçın Vitor Pereira'nın muhteşem ikilisini kadrosuna katarak Pereira'ya karşı psikolojik üstünlük elde etmiş midir?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Mehmet Topal için Yalçın Ayhan örneği verecektim, bizzat kendisi yazmış.

Taraftar her geçen gün biraz daha ehlileşiyor ama daha gidilecek çok yol var.

Her açıdan mantıklı bir transferi sırf taraftar baskısı yüsünden yapamamak kulüplerin elini bağlıyor. Mesela şu konumdaki bir oyuncuyu gs ya da fb alamazdı. Taraftarı kaos yaratırdı.

Beşiktaş sırf bu rahatlıkla kolay manevralar yapabiliyor. Şu borç yükü de biraz azalsa çok farklı olur her şey.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2021, 15:25:15 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Üzdü.

?s=19

Çevrimiçi levitate

Geçen sene Başakşehir'in maçlarını düzenli olarak izleyen var mı? diyecem de kim niye öyle bişey yapsın. 
antalya ile olan derbi maçlarını izlemiştim, tam bir futbol şöleniydi

3 şut 0.07 gol beklentisi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Hayırlı olsun bu saatten sonra denecek birşey yok kupa maçlarında ve ligde oynanacak düşük kalibre maçlarda asları dınlendirmek için işimizi görsün yeter.

Çevrimiçi levitate

acaba ozzy'i yollayıp yerine kartal'ı mı koymayı düşünüyoruz

Çevrimdışı 38life

antalya ile olan derbi maçlarını izlemiştim, tam bir futbol şöleniydi

3 şut 0.07 gol beklentisi

:lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Güzel Haber: Roiser, Lisbon'un kamp kadrosuna dahil edilmedi. :biggrinking:

Miraç Asıltekin diye bir genç arkadası da  almışız.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2021, 16:30:20 Gökhan Kurt ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Güzel Haber: Roiser, Lisbon'un kamp kadrosuna dahil edilmedi. :biggrinking:
Rosier bu hafta kampa katılır bence :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★