2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810981 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı levent14

Bu sene işi zor dediğimiz GS bile başkanını seçti hocasını seçti kaç tane transfer açıkladı..Anlaşıldı yönetim bu yılda zar atacak ama gün gelir fena patlayacaklar

Çevrimdışı mrred

?s=20
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=20
Premier League takımıyla  para konusunda yarışamayız adamlar çok isterse alırlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı GreenBook

Rosier elden gidiyor büyük ihtimalle
Fransa’ya dönmüş bizimkiler hala hocayı bağlayamadı

Çevrimdışı ALDENYX

Bu sene işi zor dediğimiz GS bile başkanını seçti hocasını seçti kaç tane transfer açıkladı..Anlaşıldı yönetim bu yılda zar atacak ama gün gelir fena patlayacaklar
Yaşlıların degil gençlerin istedigi baskani sectiler şu zaman için bence yanlis baskan geldi gs ye td.secimleride acele ve son iki senenin en iyi butceli takimin nerde oldugu ortada... aldiklari oyuncular insallah hep ilk 11 oynarlar ki ilk 7 bile giremesinler.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

Dolmasin oda.. Cocuk mu kendisi?
Olaylar daha da netlesecek fakat kimse ne sergeni istediginden oturu ne de yonetime olan kininden komik duruma dusurmesin kendini. Soyle ki, once bu para olayi yalan diyorsunuz sonra sergen'i kizdirmislar ondan yukselmis diyorlar ya 1) ulkede, sergen'i yalan konusup paragoz gostermeye calisacak bir strateji dehasi mi varmis, sergen'in diline dusersen bittin sen. Seni perisan eder. Bu ahmakligi kimse yapmaz. Sergen ile masada ayri konusacaksin, medyaya ayri yansitacaksin hem de para gibi hassas bir konuda.
2) sonra cikip yonetim dusuk teklif yapti, sergen de teklifi 30'a dayadi diyeceksin ve sergen'e hak vereceksin. Sergen anlasmamak icin bahane ariyor diyeceksin. Sergen anlasmamak icin bahane arasa transfer kanalindan girer, neden kendini paraci olarak lanse ettirmek istesin. Zaten kriz var para konusunda bir de kendi kendini taraftarin onune mi atacak? Suyun icine alkol mu damlatiyorlar, ne yapiyorlar bilmiyorum.
3) ihtimal vermiyorum bu sacma senaryoya olduki bu olay gercek, hepsi birden uzasin gitsin.

Birader bir şey konuşacaksan biz sana yazdığımızda cevap ver, ortaya konuşma istersen, bizi yorma.

Bu adama 1,2 teklif yapıyorsan baştan kaybettin zaten, sonra teklifi buralara kadar çıkarana da ayarsız derler, adamın ocağına düşmüş derler. Önce mala hakkının çok altını teklif et, ondan sonra yükselt babam yükselt. Bu oyuncak olmaktır, olan sadece şahıslar değil kulüp.

Oyuncak ol, işi kendi başına halledeme ondan sonra Ali Ece üzerinden millete hocanın parasını konuştur. Biz hocanın 3-5 istemesi doğru bir şey demiyoruz, sadece çekilen muamele ve çalışmak istememesi karşısında normal karşılıyoruz. Bu yönetimle çalışmak istemiyorsan, başarılı olacağına inanmıyorsan 3M  - tam yetki vb bahane edebilir, bütün bunlar karşılandığında çalışmayı şart koşabilirsin. Başarılı olacağına inanacağın yerde 2M'e de çalışırsın. Bu onun kendi tercihidir, bana göre şu yaptığı onu paracı değil zeki yapar. Çünkü bir gün yine zora düşersek geleceğini biliyorum.

100 küsur yıllık kulübü yönetiyorsan öyle her yerde çingene pazarlığı yapıp ayağa düşüremezsin, yoksa laf işitirsin. Hocanın şartları 1 ay önce de farklı değildir, işi iki saate bitireceksin. Ya çalışacaksın ya da uzatmayacaksın.

Biz kendimizi komik duruma düşürmüyoruz, bunu yapan yöneticiler. Sadece kendilerini de değil, kulübü düşürüyorlar.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bi senede 3 kat zamlı sozleşme veriyoruz imzalamıyor hoca. Bu bile takımın bütçesi 40m değil nerdeyse yuzde 10 unu vericez bütçenin. Bunu da imzalamıyorsa baksın yoluna. Beşiktaş tan daha iyi takım bulamaz. Fenere mi gidecek? Yine dönecek Anadolu çalıştırmaya devam edecek. Biz hocasız kalmayız. Tamer Tuna, Çağdaş Atan, en kötü Rıza Çalımbay. Veya yöneticilerin anlaştığı yabancı varsa buyursun gelsin. Beşiktaşla bu kadar pazarlık del bosque yapmamıştır.
Yönetimin sene içinde sözleşme uzatmamak için kırk takla atmış, 3 sene yok 5 sene uzun uzun seneler çalışacağız demiş ama sadece demiş, hocanın önüne sözleşme koymamış, sene başından beri camianın, futbolcularının modunu düşürmek için her şeyi yapmış ve hocan bütün bunlara rağmen ciddi bir karakter ortaya koyarak federasyon ve mhk'nın bin türlü oyunlarına rağmen camiayı ve takımı bir arada tutmuş ve tarihi başarı gelmiş. Şimdi de basına rakam sızdırıyorlar ki maksat Sergen Hocanın camia ve ciddi desteğini aldığı taraftarının önünde pazarlıkçı, paracı göstermek. Vallahi yazık, billahi yazık koca Beşiktaşımızı kimler yönetiyor...
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Nartallo

Bir tarafını kaldırma konusunda hala akıllanamadık. Yahu bu adamlar Beşiktaş olduğu için varlar. Bizim taraftar bir türlü

bunu idrak edemedi. Futbolcusuna come to beşiktaş yapar. Hocasına efsane çeker. Metin Tekin olayı özetle işte. Tek

efsane vardır o da Beşiktaş'tır.

İki kupa kazandırmış hocasıyla 35 gündür müspet menfi anlaşamamış, 1,5 yıllık görev süresi boyunca sürekli hata yapan yönetimi mi güzelleyelim. İşler sıkıntıya girdiğinde film önerisi yapanları mı ciddiye alalım.

Benim tarafım yok ben Beşiktaşlıyım, yönetimi de eleştirdim, Sergen Yalçın'ı da eleştirdim, eleştirmeye devam edeceğim.

Son birkaç yorumunuz Sergen Yalçın'ı karalamak üzerine yapılmış. Manipüle etmeye çalışıyorsunuz. Bu camiada bir Uğur Ekşioğlu daha istemiyoruz.

Çevrimdışı can1903

15.00 gibi taraflardan bilgiler sızmaya başlar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı doganay

Yazıldığı gibi 3m eur istiyorsa nasıl anlasicaksin. O paralar verilmez. Beşiktaş'i şampiyon yaptı eyvallahta , aynı zamanda Beşiktaş ta Sergen'i şampiyon hoca unvani kazanmasını sağladı. Başka bir yerde basaramayacagi birşey bu.
Bugün Beşiktaş ile anlaşmasa Anadolu kulüplerinden başka gideceği yeri yok , ne ingilizcesi var .. neyse .. Bende Sergen'in kalmasi taraftariyimda biraz ayakları yere basması lazım.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Verin 300 bin euroyu Rıza hocam gelsin bari.

Çevrimdışı savaş altay

Birader bir şey konuşacaksan biz sana yazdığımızda cevap ver, ortaya konuşma istersen, bizi yorma.

Bu adama 1,2 teklif yapıyorsan baştan kaybettin zaten, sonra teklifi buralara kadar çıkarana da ayarsız derler, adamın ocağına düşmüş derler. Önce mala hakkının çok altını teklif et, ondan sonra yükselt babam yükselt. Bu oyuncak olmaktır, olan sadece şahıslar değil kulüp.

Oyuncak ol, işi kendi başına halledeme ondan sonra Ali Ece üzerinden millete hocanın parasını konuştur. Biz hocanın 3-5 istemesi doğru bir şey demiyoruz, sadece çekilen muamele ve çalışmak istememesi karşısında normal karşılıyoruz. Bu yönetimle çalışmak istemiyorsan, başarılı olacağına inanmıyorsan 3M  - tam yetki vb bahane edebilir, bütün bunlar karşılandığında çalışmayı şart koşabilirsin. Başarılı olacağına inanacağın yerde 2M'e de çalışırsın. Bu onun kendi tercihidir, bana göre şu yaptığı onu paracı değil zeki yapar. Çünkü bir gün yine zora düşersek geleceğini biliyorum.

100 küsur yıllık kulübü yönetiyorsan öyle her yerde çingene pazarlığı yapıp ayağa düşüremezsin, yoksa laf işitirsin. Hocanın şartları 1 ay önce de farklı değildir, işi iki saate bitireceksin. Ya çalışacaksın ya da uzatmayacaksın.

Biz kendimizi komik duruma düşürmüyoruz, bunu yapan yöneticiler. Sadece kendilerini de değil, kulübü düşürüyorlar.
Ben senin ozelinde soylemedimki, kim boyle dusumuyorsa "komik" duruma duser dedim. Genel bir gozlemleme bu. Sen varsin, baskalari da var. Sahsi bir mesaj degildi. Aslinda yazilacak her seyi yazdik, teshis koymadik fakat durumu enine, boyuna cekistirmis olduk. Yine senin ozelinde yazmiyorum, olurda yorumlarimiz disinda gelismeler de yansirsa "hani oyleydi, sunu sunu yazmistin" temali pozisyonlar yasanmasin diye de uyarayim. Yazilarimdan cok net anlasilacagi uzere ne yonetimciyim ne de sergenci. Bu sebeble netlesir nasilsa ibaresini de eksik etmiyorum yorumlarda. Ali ece'nin de verdigi bilgilerin takibindeyiz, aksi durumda mail'imizi de kendisine gondeririz.
Bir kisi de cikar benim gorusumun "komik" oldugunu soyler, ben de sebebini sorarim. Tartisilir.. Sampiyon hocadan kacan yonetim, isleri sergen ile yokusa suren yonetim fikri bana boyle geliyor. Zaten aciklama yapilsa bu kadar beyin jimnastigine luzum da kalmayacak. Yorduysam k. bakma.. 

Çevrimdışı Erman1903

Yazıldığı gibi 3m eur istiyorsa nasıl anlasicaksin. O paralar verilmez. Beşiktaş'i şampiyon yaptı eyvallahta , aynı zamanda Beşiktaş ta Sergen'i şampiyon hoca unvani kazanmasını sağladı. Başka bir yerde basaramayacagi birşey bu.
Bugün Beşiktaş ile anlaşmasa Anadolu kulüplerinden başka gideceği yeri yok , ne ingilizcesi var .. neyse .. Bende Sergen'in kalmasi taraftariyimda biraz ayakları yere basması lazım.

Kulüp yönetenlerin neyin çok neyin az olduğunu bilmesi gerekiyor. Teşekkür edersin, açıkça bizim şartlarımızın üstünde olduğu için başka bir hocayla devam etme kararı aldık dersin olur biter. Basındaki zerzavat tiplerin ağzından değil sürekli geçtiğin kameraların karşısında bunu yaparsın herkes saygıyla karşılar. Bu işi 1 ay sakız gibi uzatmanın anlamı yoktu, çaresiz kalıp bir karar veremediler, ondan sonra basına bu işi malzeme ettiler. Süreç daha kötü yönetilemezdi.

Çevrimdışı Erman1903

Ben senin ozelinde soylemedimki, kim boyle dusumuyorsa "komik" duruma duser dedim. Genel bir gozlemleme bu. Sen varsin, baskalari da var. Sahsi bir mesaj degildi. Aslinda yazilacak her seyi yazdik, teshis koymadik fakat durumu enine, boyuna cekistirmis olduk. Yine senin ozelinde yazmiyorum, olurda yorumlarimiz disinda gelismeler de yansirsa "hani oyleydi, sunu sunu yazmistin" temali pozisyonlar yasanmasin diye de uyarayim. Yazilarimdan cok net anlasilacagi uzere ne yonetimciyim ne de sergenci. Bu sebeble netlesir nasilsa ibaresini de eksik etmiyorum yorumlarda. Ali ece'nin de verdigi bilgilerin takibindeyiz, aksi durumda mail'imizi de kendisine gondeririz.
Bir kisi de cikar benim gorusumun "komik" oldugunu soyler, ben de sebebini sorarim. Tartisilir.. Sampiyon hocadan kacan yonetim, isleri sergen ile yokusa suren yonetim fikri bana boyle geliyor. Zaten aciklama yapilsa bu kadar beyin jimnastigine luzum da kalmayacak. Yorduysam k. bakma..

Yok o kadar da yormadın problem değil. Benim için hoca-para vb bunlar önemli değil, haftalar önce de söyledim çok geliyorsa, yönetimin transfer vb gibi şartlarına uymuyorsa başkasıyla devam edilir diye. Bu kadar uzatılmaması ve sürecin daha doğru yönetilmesi gerekiyordu. Şimdi o paralar verilse de zaten çocuk ölü doğdu. Bu işten artık daha fazla hayır gelmez. Ben her zaman baştaki ne yapıyor ona bakarım, büyük olan her zaman daha sorumludur. O ister sen vermezsin hikaye biter, iş kopma noktasına geldikten sonra bu para muhabbetlerinin ortaya çıkması, canım hocamlar falan bana pek normal gelmiyor. Kurum yönetiyorsan ipi kişilerin eline vermeyeceksin, ne kadar başarılı olduysa da S.Y bir personel.

Çevrimdışı mrred

İki kupa kazandırmış hocasıyla 35 gündür müspet menfi anlaşamamış, 1,5 yıllık görev süresi boyunca sürekli hata yapan yönetimi mi güzelleyelim. İşler sıkıntıya girdiğinde film önerisi yapanları mı ciddiye alalım.

Benim tarafım yok ben Beşiktaşlıyım, yönetimi de eleştirdim, Sergen Yalçın'ı da eleştirdim, eleştirmeye devam edeceğim.

Son birkaç yorumunuz Sergen Yalçın'ı karalamak üzerine yapılmış. Manipüle etmeye çalışıyorsunuz. Bu camiada bir Uğur Ekşioğlu daha istemiyoruz.
Manipüle mi ?

Ben kaynak gösterdim. Kaynak Ali Ece.

Ali Ece yalan söylemez herhalde ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Yok o kadar da yormadın problem değil. Benim için hoca-para vb bunlar önemli değil, haftalar önce de söyledim çok geliyorsa, yönetimin transfer vb gibi şartlarına uymuyorsa başkasıyla devam edilir diye. Bu kadar uzatılmaması ve sürecin daha doğru yönetilmesi gerekiyordu. Şimdi o paralar verilse de zaten çocuk ölü doğdu. Bu işten artık daha fazla hayır gelmez. Ben her zaman baştaki ne yapıyor ona bakarım, büyük olan her zaman daha sorumludur. O ister sen vermezsin hikaye biter, iş kopma noktasına geldikten sonra bu para muhabbetlerinin ortaya çıkması, canım hocamlar falan bana pek normal gelmiyor. Kurum yönetiyorsan ipi kişilerin eline vermeyeceksin, ne kadar başarılı olduysa da S.Y bir personel.
Bu kadar problemli gecsede bu surec ben her seyin, herkesin icine sinecegi sekilde masadan kalkilirsa yine faydali olacagini dusunuyorum. Olay sahada bitiyor ve sergen yesil alanda iyi.

Çevrimdışı caner.eryigit

Sosyal medya da büyük kaos var
Kampa transfer beklerdik şimdi hoca bekliyoruz.

Çevrimiçi sefaköykartali

Sence Sergene ilk gidildiğinde verilmesi gereken teklif neydi? Geçen sezon 8m tl aldı diye biliyorum, bu sezon 12m tl teklifi + bonuslarla gitti. Benim şahsi fikrim çok büyük kariyerli bir hoca getirmiyorsan, 1.5+ 500-750 arası başarı bonusu bizim lig için oldukça ideal. Zaten yönetim 3 milyonluk adama 1 milyon olur mu diye pazarlığa oturuyor, yırtık 5 tl yapıştırıyor. Hoca da transfer dönemlerinde bunu gördü. Buna sinirlenmek, ego yapmak bence doğru değil. Siz de Ali Ece kötü, Ertan kötü, her gazeteci artniyetli, sadece Sergen haklı gibi davranıyorsunuz. Ki adamlar artniyetli olsa her şeyi açıklamak istemiyoruz, hocayla aramızda kalır diyerek bazı konuları kapatmazlar. Herkesi şeytanlaştırıp taraf olmaya gerek yok. Sezon içinde sözleşme yapmadıkları için yönetim hatalı, devre arasında sözleşme uzatıp hocaya güven verilmeliydi. Şu anda da para konuşmam diyip 30 gündür para konuşan Sergen hatalı. Ali Eceye maaş sızdırıyorlar demeyi biliyorsun, hocayla bütün yaz tatil yapan adam Erdal Torunoğulları Okan Buruk'la görüştü diye haber yapınca hocaya hiçbir şey söylemiyorsun. Biraz tutarlı olmak bu kadar zor değil. Ali Ece mi daha satılıktır, fenerli olup sergen gelince beşiktaşlı olan lüe mi?

Çevrimdışı Erman1903

Bu kadar problemli gecsede bu surec ben her seyin, herkesin icine sinecegi sekilde masadan kalkilirsa yine faydali olacagini dusunuyorum. Olay sahada bitiyor ve sergen yesil alanda iyi.

Bilmiyorum ki, tekrar aynı hava yakalanır mı emin değilim. Zorla güzellik de olmuyor yani, amatör ruhla çalıştılar başarılı olduk. Şimdi herkes kendini sağlama almanın derdinde. Ben bir süredir dinazor tarz hocayla devam edelim kafasındayım, hem başımızda bir büyük olursa yöneticiler pek çekişmek de istemezler, söz dinlerler diye düşünüyorum :)

Çevrimdışı savaş altay

Bemim de gorusler oralardan gelen haberlere dayandigi icin bana da cevap hakki dogdu simdi 😀
Sundan emin olun, sergen'i ne yonetim ne de taraftar karalayamaz. Boyle bir niyeti olan bile beceremez cunki sergen aciklama yaptiginda sergen'in dedikleri ciddiye alinir. Bu sebeble yonetimin de boyle bir derdi olacagini, bile bile kendilerini rezil edeceklerini dusunmuyorum zaten. Ama haberler geliyor ve insanlar da buna gore yorumluyorlar.

Çevrimdışı savaş altay

Sosyal medya da büyük kaos var
Kampa transfer beklerdik şimdi hoca bekliyoruz.
Karara dogru yaklasiyoruz ya, yukseldi millet 🤓

Çevrimdışı mrred

Bütün bu olaylardan kendi çıkarımım şu ; Öyle ya da böyle takım şampiyon olduğu için limitler dahilinde de olsa bir takım transfer

hamleleri gelecek hal böyle olunca da menajer ve akbabalar kulübün etrafına çöreklenmeye başladı. O sebeple transferi kimin

"hangi ekibin" yapacağı önem kazanmaya başladı. Hocaya yakın kişiler transfer mi yapacak yoksa yönetimdekiler mi transfer

yapacak? Erdal Torunoğulları'nı hiç sevmem hatta adamın bir ara "tencere markasını takıma sponsor yapmak" istemesi sebebiyle

bir hayli garip karşılamıştım. Fakat hocanın geçmişini daha iyi biliyoruz. Burada ilkesel bir tavır takınmak gerek. Sahibinden com

üzerinden arsa işlerim oluyor. Emlakçılar genelde malın fiyatını aşırı şişirirler. Bir mala 100 diyorlarsa direkt olarak 40 teklif

ederim. Bu ayıp bir şey değil . Serbest piyasa malın fiyatını "parayı veren" belirler. Hizmetin fiyatını da "hizmeti alan" belirler.

Salladığınız Ahmet Nur Çebi Türkiye'deki Demir Çelik arzını belirleyen fabrikanın sahibi. Bunu hatırlatırım. Bu adam bir mal ve

hizmetin fiyatı nasıl belirlenir hepinizden iyi bilir. Hoca geçen sene 700 e çalışıyordu bu sene 1.2 teklif etmişler. Bunda ayıp bir

şey yok. İşine geliyorsa kardeşim. Beşiktaş'ta çalışmak bir şereftir. Kaldı ki maaşına bu pandemi koşullarında yüzde 75 zam

yapılmış bunu neden beğenmiyorsun ? Hadi bunu da geçtim en son teklif 2 milyon euro bunu neden beğenmiyorsun ? Hani para

ikinci plandaydı hocam ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi sefaköykartali

Bu iş bir birliktelik işidir. Hoca, teknik ekip, doğru oyuncu grubu ve yönetim bir arada iyi çalışabilecekse bu sözleşme imzalanmalıdır. Hoca zamlı sözleşmeyi hakediyor bu yüzde yüz. Takımın gücü yettiği kadar, Beşiktaş menfaatlerine uygun bir sözleşme yapılmalıdır. Yöneticiler bana sormadan oyuncuyla anlaşıyorlar, arkamdan kuyumu kazıyorlar diyorsan, gidip sen de Erdal Torunoğulları Okan Buruk' la görüştü haberi yapan adamla yaz tatili yapmayacaksın, yancılarınla arana bir mesafe koyacaksın. Bu bu kadar basit.

Bu saatten sonra yöneticiler de ilk kötü gidişatta başka hocaya bakacaklarsa hiç imzalamasınlar, sezon ortasında imzalayacaktınız, yeni sezonda sadece transfer kavgası gürültüsü olacaktı. Yeter kardeşim üç beş adam yüzünden hem kupadan oluyoruz, hem 500 600 milyon tlden oluyoruz.

Çevrimdışı mrred

Sence Sergene ilk gidildiğinde verilmesi gereken teklif neydi? Geçen sezon 8m tl aldı diye biliyorum, bu sezon 12m tl teklifi + bonuslarla gitti. Benim şahsi fikrim çok büyük kariyerli bir hoca getirmiyorsan, 1.5+ 500-750 arası başarı bonusu bizim lig için oldukça ideal. Zaten yönetim 3 milyonluk adama 1 milyon olur mu diye pazarlığa oturuyor, yırtık 5 tl yapıştırıyor. Hoca da transfer dönemlerinde bunu gördü. Buna sinirlenmek, ego yapmak bence doğru değil. Siz de Ali Ece kötü, Ertan kötü, her gazeteci artniyetli, sadece Sergen haklı gibi davranıyorsunuz. Ki adamlar artniyetli olsa her şeyi açıklamak istemiyoruz, hocayla aramızda kalır diyerek bazı konuları kapatmazlar. Herkesi şeytanlaştırıp taraf olmaya gerek yok. Sezon içinde sözleşme yapmadıkları için yönetim hatalı, devre arasında sözleşme uzatıp hocaya güven verilmeliydi. Şu anda da para konuşmam diyip 30 gündür para konuşan Sergen hatalı. Ali Eceye maaş sızdırıyorlar demeyi biliyorsun, hocayla bütün yaz tatil yapan adam Erdal Torunoğulları Okan Buruk'la görüştü diye haber yapınca hocaya hiçbir şey söylemiyorsun. Biraz tutarlı olmak bu kadar zor değil. Ali Ece mi daha satılıktır, fenerli olup sergen gelince beşiktaşlı olan lüe mi?
Bülent Uslu ve Murat Özen de bu rakamları teyit ettiler. Gözden kaçmasın. Ek yapmak istedim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Ben Ali Ece'nin art niyetli olduğunu söylemedim, bana göre ister istemez kendini bu tip şeylerin içinde buluyor. Fazla stratejik düşünemediği için adamı suçlayacak değilim ama bu tarz işlerin içinde kendini bulursa benim de görüşümü belirtmeye hakkım var herhalde. Ertan ile ilgili bir şey söylemedim, kendisini beğeniyorum. Sergen öyle bir haber yaptırdıysa o da hatalıdır. Zaten hem yönetimin hem Sergen'in bir sürü hataları olduğunu bu zamana kadar söyledik. Transfer vb gibi konularda öyle çok iyi falan değil yani, başka şeylerini de anlatmışızdır. O söylediğin rakam bence de ideal, ben maaşı 1,750 yapıp bonusları vb biraz indirebilirim. Ben olsam işi bu kadar uzatmazdım ama şimdi sorsalar bu kadar uzadıysa imzalamayın derdim.

Ben bu tip durumlarda her zaman baştakiler ne yapıyor ona bakarım, hoca benim için küçük olandır anlatabiliyorumdur inşallah. 50 defa söyledim onun maaş vb gibi konularda kendince istekleri olabilir, önemli olan büyüğün bunlar karşısında ne yaptığıdır. Belli ki ipi vermişiz adamın eline o da biraz yüksekten uçuyor, şartlar öne sürüyor. Ben ona değil ipi verene bakıyorum.