2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810747 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Necip 4 tane atağımızın içine etti.
Kac 4 tane 😅.
O degilde, resmi mac olsa iki sari yemisti bile necip 😅
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Godini kenarda tutamayız.
Yabancı kuralı kalkarsa belki
bu sene geçen seneden daha yoğun geçecek geçen sene avrupada yoktuk üç stoperle sezonu bitiremeyiz üstümüzede çok oynanacak renkliler aç

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Nskala takımın en iyisi, gerisini siz hayal edin.

Çevrimdışı mrred

Kac 4 tane 😅.
O degilde, resmi mac olsa iki sari yemisti bile necip 😅
Bilal u19 milli takımındaymış

Necip özverili bir kardeşimiz ya da güreş ya da boks falan yapsa daha iyi olurmuş
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha hazır değiliz. Umarım ilk maçımıza kadar hazır oluruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

bu sene geçen seneden daha yoğun geçecek geçen sene avrupada yoktuk üç stoperle sezonu bitiremeyiz üstümüzede çok oynanacak renkliler aç

Sen stopere bir de merkez orta saha ekle abi. Umuyorum ki hoca aldırır rakiplerin hızlı ataklarında çok sorun yaşatacak bu salih josef teixeira üçlüsü 39 yaşındaki atiba'ya daha fazla yüklenmenin anlamı yok

Çevrimiçi underworld

Orası öyle de 6 tane maç için godin çok lüks.
Kadronun selameti için yerli 11 oyuncusu şart.
Ki sol bek Rıdvan'ı da banko görüyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Sen stopere bir de merkez orta saha ekle abi. Umuyorum ki hoca aldırır rakiplerin hızlı ataklarında çok sorun yaşatacak bu salih josef teixeira üçlüsü 39 yaşındaki atiba'ya daha fazla yüklenmenin anlamı yok
mesajlarımı okumuyormusun oraya kimi istediğimi söyledim zaten bir taşla kedi sürüsü avlayacağız işde

Çevrimdışı tolga1903

mesajlarımı okumuyormusun oraya kimi istediğimi söyledim zaten bir taşla kedi sürüsü avlayacağız işde

Biliyorum da abi zor transfer o herifler gs'ye de vermiyor kendimiz kullancaz diye

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi sefaköykartali

Akşam hemen Ghezzal Alex Batshuayi Mert Günok havalimanına insin.

Çevrimiçi sEuL

Futbol Oguzhan'i birakali cok oldu ama herifin kontrati bi bitmedi. Birde 10 numarali formamizi terletiyor yillardir, cok yazik.

Çevrimiçi sEuL

6 savunma oyuncusu arasindaki kayserili golu atti, bazi aliskanliklarimiz hic bitmiyor

Çevrimiçi Necmi

Futbol Oguzhan'i birakali cok oldu ama herifin kontrati bi bitmedi. Birde 10 numarali formamizi terletiyor yillardir, cok yazik.
bitince yenisini yaparkar sıkma canını

Çevrimiçi sEuL

bitince yenisini yaparkar sıkma canını

Aynen, daha 28 yasinda - o konuda rahatiz yani, bi 5 senelik imza atip yedek klubesindeki yerini saglamlastiracaktir Ozzie. Bi bes sene daha o sene bu sene mi diye Ozzie diye bekleriz. Bes senelik kontrati bitincede, veteran olarak Topal sozlesmesini alir buyuk ihtimalle. Allah forumdaki herkese Ozzie sansi versin insallah

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Neyse transfere dönelim
Spikere sinir oldum hazırlık maçı deyip durdu biz hazırlık oynuyoruz kayseri şl finali oynuyor sanki

Çevrimdışı Erman1903

Topal stoperde baya aksıyor.

Çok hata yapıyor ve rakibe yakın oynamıyor.

Hiçbir zaman iyi olmadı orada, Josef'in yedeği olarak düşünülmeli ama hoca bir görmek istedi herhalde.

Çevrimdışı Erman1903

ilk intiba önemli oluyor, sonra bir türlü fikirlerini değiştirmiyor bizdeki taraftarın geneli. nkodou avcı'yla çizgiye hapsolup debelendiği ve uzun yıllardır fazla süre almadığı için mental-fiziksel olarak kötü olduğu dönemle hatırlanıyor. geçen sene açıldığı anlardaysa sıkı bir yarış vardı heyecandan düzgün maç izleyemedi kimse herhalde, şanssızlık. :) ilk yarıda da gelişim göstermişti ama eksik olduğumuz son bölümde çok iyiydi nkodou. ben sağdaki performansını da beğeniyorum, 3. kanat oyuncusu olarak değerli bir rolü var rotasyonda. neyse ki teknik ekip oyuncunun katkısının farkında gözüküyor. takım yapısına olan katkısı bir tarafa sadece skor istatistiklerine bakınca da dakika bazlı düşünülürse çok başarılı.

ljajic'de de bu önyargı sorununun tersi var hele kontratıyla birlikte düşünüce elli kere topun ağzına konulması gereken adam, ilk geldiği sezon üç beş uzaktan gol attı diye hala umut bağlanılan adam oluyor yok iyi bi ljajic yok diri bi ljajic. yok öyle bi ljajic.

Onun önceki sezon oyunu da çok farklı değil ama sakatlıkları oldu uyum sağlayamadı, inisiyatif olan futbolcu yoktu oyun planı N'Koudou üzerinden uygulanırsa altından kalkması zor. Bu sezon kendini geliştirdi ceza sahası basış da arttı ama zaten düşük degildi. İç forvet oyuncusu değil, sağ tarafta daha rahat oynadığını uzun zamandır konuşuyoruz.

Ljajic'e bir şey demiyorum ben, iyiymiş idmanlarda.

Çevrimdışı worns

maçı izleyemedim skoru şimdi gördüm. ne olmuş takıma yahu sıcak çarptı herhalde.

Çevrimdışı haluk.m

Maçı izleyemedim, izlesem de sonuç fikrimi değiştirmezdi.  Biz genelde hazırlık maçlarında kötüysek sezonda iyi oluyoruz  :D
Kaldı ki doğru düzgün kamp yapamadığımızı da unutmamak lazım, İstanbul da 40 derece sıcaklıkta antrenman yapmak kolay değil. 

Alex, Ghezzal ve Godin takımı ciddi anlamda değiştirecektir, şu an en büyük problemimiz kamp yapamıyor olmamız.  Sezon ortasında kondisyon problemi yaşayabiliriz, kadroyu ne kadar genişletebilirsek o kadar iyi.

Çevrimdışı worns

Onun önceki sezon oyunu da çok farklı değil ama sakatlıkları oldu uyum sağlayamadı, inisiyatif olan futbolcu yoktu oyun planı N'Koudou üzerinden uygulanırsa altından kalkması zor. Bu sezon kendini geliştirdi ceza sahası basış da arttı ama zaten düşük degildi. İç forvet oyuncusu değil, sağ tarafta daha rahat oynadığını uzun zamandır konuşuyoruz.

Ljajic'e bir şey demiyorum ben, iyiymiş idmanlarda.

at n'kodouya zorlasın dediğimiz bölümlerde tıkanıyor evet ama bu zaten sağlıklı bir yapı değildi.

ljajic oynarsa bi bu sezon oynayacak işte kontrat sezonu, takımdan bağımsız, kendi geleceği için de istekli olmak zorunda. ayrılacak haberlerinin doğru olmasını umuyorum. ayrılmadı hatta kendi performansının üstünde oynadı, ben yine de yeni kontrat vermem. ne kafada bi adam olduğunu biliyoruz.

Çevrimdışı Erman1903

maçı izleyemedim skoru şimdi gördüm. ne olmuş takıma yahu sıcak çarptı herhalde.

Bunlar hazırlık maçlarında normal ama başarıyı devam ettirmek başarılı olmaktan daha zordur normalde. Adamlar lig maçı gibi oynadılar, şampiyona karşı oynamak farklıdır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Son dakika!

Beşiktaş, Alex Teixeira’yı kadrosuna kattı.

Oyuncu haftaiçi Türkiye’ye geliyor.

Beşiktaş’a hayırlı olsun.

( TRTSPOR )

Çevrimdışı Erman1903

at n'kodouya zorlasın dediğimiz bölümlerde tıkanıyor evet ama bu zaten sağlıklı bir yapı değildi.

ljajic oynarsa bi bu sezon oynayacak işte kontrat sezonu, takımdan bağımsız, kendi geleceği için de istekli olmak zorunda. ayrılacak haberlerinin doğru olmasını umuyorum. ayrılmadı hatta kendi performansının üstünde oynadı, ben yine de yeni kontrat vermem. ne kafada bi adam olduğunu biliyoruz.

Bizdeki yarısına 7,5 veriyorlarsa satabiliriz, pandemi piyasayı vurdu. Yerine bir adet daha erken 30 oyuncuya yıllık 2,5 verilecekse dursun daha iyi. Plan varsa her şeyi yapabilirsin ama ben yerine Bruma-Onye falan kontratı yüksek adam da alınmamalı derim .

Ljajic şu anki durumuyla kontratın pek yakınından geçmiyor. Bu sezon kadroda düşünmüyor gibiyiz zaten, bakalım kısmet kalırsa da belki iyi oynar son senesi.

Senin Diri bir Ljajiclere yenisi eklendi, son senesinde bir Ljajic
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 21:52:14 Erman1903 ]