32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50672 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimdışı mayguntr

Tore buyuk ihtimal 90dk oynayacak seviyede degil, 70.dklara falan beraberlikle girip, Necip-Tore degistirip maci cozmeyi planlamis olabilir hoca.

Oguzhan bu macta bile oynayamiyorsa, bir sekilde kurtulmamiz lazim seneye.

Çevrimdışı goktasoktay

Oguzhan ortada, Ljajic kanatta olmalıydı bence de. Içimde bir huzursuzluk var. Sanki her sey ters gidecekmiş gibi hissediyorum.
Hiç durma, aynen devam olumsuzluk yaymaya. Bir tane olumlu mesaj atsan çok şaşırırım

Çevrimiçi tolga1903

İki tane hücum yetisi olmayan bek oyuncusu + haftalardır takımın hücum aksiyonlarının hemen hemen hiçbir anında olmayan adem ljajic. Nkudu kendini çizgiye attığı an içerde yalnızca atiba ve larin kalmış olacak bizim bugün çok ekstra performanslara ihtiyacımız var bu josef olabilir duran topta vida welinton olabilir ama birileri şapkadan tavşan çıkarmak zorunda.

Çevrimiçi ferdi1903

Koyup gececez insallah takima hocaya güvenim tam. Yarim sifir olsun bizim olsun iyi oyun kötü oyun fark etmez. Kazanacaz insallah

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Su an takımda yokluğu en çok hissedilecek kişi Josef'dir bence. O oynuyorsa bir çok sıkıntı çözülüyor. Gol kısmını da bir şekilde halledecek adamlara sahibiz. İnşallah güzel bir galibiyet alacaktır takım. Başarılar Beşiktaşım vur geç her yerden sesi gelsin.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Orhan_

Gol yemediğimiz sürece araya bir tane sıkıştırırız. Ben çok tedirgin değilim ama bu da bir şeye ölçü değil :D

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Orhan_

Josef'e bişey olmaz inşallah.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçı kaybedelim ama Josef'e bir şey olmasın. Onun kaybı sezonu riske atar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

kontra kovalayacağız demek hmm

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kasimpasa agresif press yapıyor. Bunu surdurmeleri mumkun değil.

Çevrimiçi levitate

Kasimpasa agresif press yapıyor. Bunu surdurmeleri mumkun değil.
yeni hoca gazı

Çevrimdışı MUSTAFA_

kontra kovalayacağız demek hmm
Bu kadro ile ileri gidersek gol yeriz. Geride kalırsak da yeriz ama bir ihtimal yememe ihtimalimiz var. Elimizde hücum oyuncusu yok. Beraberliği cebe koyup maça çıkmak zorundaydık.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bu kadro ile ileri gidersek gol yeriz. Geride kalırsak da yeriz ama bir ihtimal yememe ihtimalimiz var. Elimizde hücum oyuncusu yok. Beraberliği cebe koyup maça çıkmak zorundaydık.

amaaan kazanalım da nasıl oynadığımız önemli değil

bireysel hata olmasın yeter

Çevrimiçi kahyaoglueren

Wellintonun onde baskısını çalışmışlar. Biri fake atıyor sürekli. O alana digeri hareketleniyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

amaaan kazanalım nasıl oynadığımız önemli değil

bireysel hata olmasın yeter
FB kaybederse kaybetmek de beni üzmez  ama onlar kazanırlar. Onun için bu maçtan minimum beraberlik çıkarmak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi ferdi1903

Lajic maca agirligini koymasi lazim yoksa zor pozisyon buluruz

Çevrimdışı can1903

Takım çok dağınık. Ljajic 0. Rosierin kanadı berbat. Şans olmazsa iş zor.

Rosieri yerine çekip kanada Ljajic ortaya Ozzy yapsak daha iyi gibi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kasımpaşa maçı kazanmak zorunda. Alttaki takımların kazanmasıyla ligden düşme potasına girdiler. Bulduğumuz pozisyonları harcamamız lazım. Mutlaka açık vereceklerdir. Ama bu sırada gol de yememiz lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakem hesabı açtı  :money:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

welinton abim yerleri süpürdü