27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Skor : Beşiktaş - Antalyaspor Tarih : 13.06.2020 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ümi̇t Öztürk - İbrahi̇m Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 49165 defa] 27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%100]
1 puan
0 [%0]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı Erman1903

Bu Boyd'dan da hiçbir şey olmayacak. Atiba abilerini görüp utanmıyorlar, ya 38 yaşında adam önünüze kadar top getiriyor be.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Boş kaleye atamaz bunlar (...)

Çevrimiçi yaço58

boyd kaleci yatmış bunu atamayacaksan neyi atacaksın sinir shibi olduk gene

Çevrimiçi yaço58

dün fenere verilen penaştnın aynısı verilmedi bize

Çevrimdışı worns

özellikle tecrübeli olarak addedilen tayfa futbola filan dönememiş. takım fiziksel olarak çok kötü. futbol olarak direk hocaya yüklenmek istemiyorum keza salgından önceki 5-6 haftalık periyodda 3-4 iyi maç çıkartmıştık. şu an o görüntünün çok gerisindeyiz. dahası bu görüntü kalan 7 hafta için de epey kaygılandırıcı. bitse de gitsek diyeceğimiz bi bölüm olacak görüntüsü veriyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

Boyd sen kadar korkak bir kanat oyuncusu görmedim allah aşkına şu lensi falan al ya çıldırttı adam 13 yaşında misin hayatinda profesyonel maç oynamadin mi aldığın topu geri dönüyorsun yatmış kalecinin üstüne vuruyorsun ulan

Çevrimdışı Nartallo

Gökhan, Boateng kontrat istiyorlar, Vida kaç senedir bu takımda, kaptanlık yaptı, üç kuruşluk top oynamıyor, maaş indirimine yanaşmıyor, rezil herifler.
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2020, 22:33:07 Nartallo ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

Boyd sen kadar korkak bir kanat oyuncusu görmedim allah aşkına şu lensi falan al ya çıldırttı adam 13 yaşında misin hayatinda profesyonel maç oynamadin mi aldığın topu geri dönüyorsun yatmış kalecinin üstüne vuruyorsun ulan
Mental olarak 0
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

özellikle tecrübeli olarak addedilen tayfa futbola filan dönememiş. takım fiziksel olarak çok kötü. futbol olarak direk hocaya yüklenmek istemiyorum keza salgından önceki 5-6 haftalık periyodda 3-4 iyi maç çıkartmıştık. şu an o görüntünün çok gerisindeyiz. dahası bu görüntü kalan 7 hafta için de epey kaygılandırıcı. bitse de gitsek diyeceğimiz bi bölüm olacak görüntüsü veriyoruz.
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2020, 22:28:51 Samet Ç ]

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi yaço58

Çevrimdışı Erman1903

Oh be... Hocam bırak artık Ljajic tribini, yerine koyacağın adamın yok.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Samet Ç

Lens'te ısrar etmek lazım kalan haftalarda Boyd'da ısrar edeceğimize.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Lens'te ısrar etmek lazım kalan haftalarda Boyd'da ısrar edeceğimize.

Üzücü ama Boyd ve Diaby bir Lens kadar bile değiller. Bundan sonra Ljajic - Lens sağlıklıyken Güvenle falan başlarsa puan kayıpları önce hocaya yazar.

Bu maçta da vücudunu kaldıramayan Güvenle başlaması büyük hata.

Çevrimiçi levitate