18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor Tarih : 19.01.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor  [Okunma sayısı 64754 defa] 18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%56.5]
1 puan
3 [%13]
0 puan
7 [%30.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fatih i ıslıklama saçmalığına ne demeli? Gidip rakiplerin 30 yaş üstü hırslı çirkef topçularını takıma dolduracağına al bu çocuğu seneye dorukhanla yan yana oynat ligdeki tüm takımları tekme tokat dövsünler. Beni de necip varken kiraya versinler ben de üç kat hırslı olurum bu gayet doğal. Durduk yere duygusal tayfa küfür kıyamet gidiyor çocuğa.
Ben iyi oynadığına seviniyorum. Seneye bize dönecek veya para kazandıracak potansiyele ulaşsın istiyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ahahahahahha vidaya yapilana faul vermemis.

Çevrimdışı tangaz

aynen beşiktaş 4 maçın 3ünde yeniliyorsa o hoca gider adı ne olursa olsun gider
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MUSTAFA_

Türkiye kupasını alamazsak avrupaya gidemeyebiliriz.
Yani Avcı kalırsa her şeyi unuturuz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Bizim beceriksizler Samassa'yı da kaleci yaptı. Ayrıca Rıza'ya iki kere kaybeden hocanın hocalığı sorgulanır ortada doğru düzgün oynadıkları bir oyun yok savunma yapıyorlar desen onu da yapmıyorlar.

Çevrimdışı tangaz

apo hocam sen çok yaşaaaa
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

sergen sesleri başladı uh oh

gelse şundan kötü oynatamaz zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Kalecinin bugün mukavelesi fesh ederim adamda ki laubaliğe bak

Çevrimdışı ferdi1903

Kime istifa diye bagiriyorlar

Çevrimiçi yaço58

karius gol atacak komedi valla

Çevrimiçi levitate

maça bak ahahahahahahahha
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben inandım Avciya ama artik inancım kalmadi.Kadro çok kötü. Yönetim çok kötü.Kim olsa daha kötü olacak malesef.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tangaz

diabi ben senin ayağını bi kere de ayakta dur

Çevrimdışı ferdi1903

Diaby sen topcu falan deilsin

Çevrimdışı worns

nkodou da berbat oynadı bugün. tek numarası 1v1 de adam geçmek olan oyuncu hiç adam eksiltemedi. bu şekilde hiç çekilmeyen adamlardan biri.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kime istifa diye bagiriyorlar

Değerli pas yaptırmayı da artık beceremeyen antrenörümüzdür  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

hocam uğraştırma bizi hadi

Çevrimiçi kahyaoglueren

Oley sesi duyduk su kangallardan icerde rezalet otesi ya.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tebrikler Avcı tebrikler yönetim. Efendi Beşiktaş  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Bu sezon 13 maglubiyet masallah

Çevrimdışı sefaköykartali

Ben iyi oynadığına seviniyorum. Seneye bize dönecek veya para kazandıracak potansiyele ulaşsın istiyorum  :tabe:
Ondan sonra aynı adamlar derbide oyuncular hırslı değil itiraz etmiyor diye ağlanıyorlar. Alt ligden de gelmiyor şampiyonluk yarışındaki takımdan geliyor gelsin dorukhanla ambargo koyarlar orta sahaya teknik fizik mücadele açısından.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben bu işe sevindim. Her gün öleceğimize bir gün ölmek her zaman iyidir. Artık maçlara kimse gitmez. Giden de tezahüratlarıyla yönetimi darlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Avci gitmeli ama Avci kadar yönetimde radikal degisiklik yapmasi lazim.Penalti verse belki baska olacakti.Bu kadar pasif kalmamalilar.