18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor Tarih : 19.01.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor  [Okunma sayısı 65572 defa] 18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%56.5]
1 puan
3 [%13]
0 puan
7 [%30.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abi hala caner sağ açık :) kovdurmak istiyor kendini yazık ediyor yazık
Kovulmaz, kendi isterse gider  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bugun elneny de kötü malesef

Çevrimdışı mylife1903

Karyus top tuttu dakika 53
Not edin

Çevrimiçi levitate

sonunda bi işe yaradın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugun elneny de kötü malesef
Sahada futbol yok. Aç Liverpool maçı izle futbol gör. Boşver bence bu maçı. Kanser olmaya değmez  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

caneri sağda oynattığı için net pozisyon gitti püüü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sahada futbol yok. Aç Liverpool maçı izle futbol gör. Boşver bence bu maçı. Kanser olmaya değmez  :tabe:
Beşiktaş olmasa izlenmez zaten su lig.

Çevrimiçi tolga1903

Şu gokhani ileri at rebosho sağ beke çek bari bomboş pozisyonda orta açamadı çünkü sağ ayağı yok abi aklımı oynatmak üzereyim nasıl sabrediyorsun

Çevrimdışı yaço58

ljajic caere verdi sağda bomboş caner kaleye saçma sapan bir şut çekti hala bu adam sağ açık

Çevrimdışı kahyaoglueren

Iyi baski kurduk hadi gelsin gol.

Çevrimiçi levitate

at canere kessin ne ala memleket

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yatabareye neden roko yakin oynamaya calisir
Sen yerine gec apaci vida bassin ona iste

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı caner.eryigit

Bizi evladımız dediğimiz adamın yaptıklarına bak yerden kalkmıyor

Çevrimdışı mylife1903

Ooo corba taktigi geldi
Reboko disari caner sola doyabi saga o oraya bu buraya
Atacaz birazdan

Çevrimdışı tangaz

yuhh ulan herif oyunu durdurdu bu fatihde sivasda kalsın dönmesin
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı worns

Diabimiz maçı çevirecek.

Çevrimiçi tolga1903

Allah razı olsun caner gitti sağ açıktan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Geri döndüm. Bakalım 15 dakika nasıl bir eziyet çekeceğiz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mylife1903

Kac para bi samasa la
Bunlar
Nasi buluyo

Çevrimdışı yaço58

nkadouda freestyle topçu

Çevrimiçi levitate