2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 331 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2689615 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mrred

Çok az sayıda adam var hocanın sisteme net oturacak oyuncu. Benim baktıklarım arasında  kontratının sona yaklaşması, pazar değerinin düşmesi, yaş avantajı, futbola aç olması gibi bir sürü etkeni toplayan ve piyasada en alınabiletesi yüksek adam olarak Lazio'dan Danilo Cataldi gözüküyor.
Hoca 6 istiyormuş murat özen yazdı. Bunun asıl pozisyonu 6 mı 8 mi
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Kim herkeste sorun var dedi?Renkli ithamı mı yapıyorsun,Beşiktaşlı üslubu değil bu diyerek?
Hayır renkli ithamı yapmıyorum ben itham etmem düşündüğümü direk söylerim
birinin renkli olduğunu düşünüyorsamda bu forumda bir daha mesaj atamaz
sadece Beşiktaşlıyım demekle Beşiktaşlı olunmuyor bunu öğrenmek gerekiyor
seninde öğrenmeye ihtiyacın var. unutma Beşiktaşlı olmak sadece takım tutmak değildir.
burda sence yaşça büyük insanlar seni eleştiriyor üslubunda yanlış var diyorlar sen dinleyeceğine
millete dik dik konuşmaya devam ediyorsun anlayamamışsın daha Beşiktaşlılığı

Çevrimdışı Erman1903

Hoca 6 istiyormuş murat özen yazdı. Bunun asıl pozisyonu 6 mı 8 mi

6 ve 8. Defansif oyun kurucu ve box to box oynayabiliyor.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 06:34:25 Erman1903 ]

Çevrimdışı cursedofdragon

murat ozenin bildiği 6 numara kim acaba  :alala:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tolga1903

Juventus'da çok fazla ve çok iyi orta sahalar var. Sarri bunlardan en az ikisini gönderecek bence oraya falan mı zıpladık acaba? Veya inter'in elindeki gagliardini gibi az forma şansı bulan ama kalite isimlere mi bakıyoruz ben de merak ettim ama en çok sevindiğim defansif orta saha istenmesi. Ben unutuldu o bölge sandım hocanın da dolu söylemi sonrası.

Çevrimdışı tuncaboylu

kiralayamazsan alırsın 7 milyonmuş çok değil.
adamı kimse almadı bu sene transferi bekleniyordu talip olanda olmadı yürünebilir imkansız değil
Murat alamazsın, neyi anlamak istemiyorsun?

Adamların 28'inde CL rövanşı var, tarihlerinde 2. kez CL'ye kalmak üzereler.

Real Madrid gelip istese, şimdi olmaz der herifler. Cebinde 15 milyon varsa, git randevu ayarla 29'u sabahına.

Çevrimdışı tangaz

Bugün forum baya gergin,  maçtan sonra burayı düşünemiyorum..

transfer sıcağı effect  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

murat ozenin bildiği 6 numara kim acaba  :alala:
Doğru bildiğine inanmıyorum.

Umut Güner pasifize olduktan sonra, duyumları tutmaz oldu.

En son bir santraforu yazmıştı özel haber olarak, sonra adı sanı duyulmadı oyuncunun.

Çevrimdışı mrred

İpucu verdimi?
Sadece çok ses getirecek dedi. Ona kalsa q7 falan da ses getiren transfer atiba çöptür de :D o yüzden pek güvenemiyorum. Oyun olarak büyük oynasın ismin bir önemi yok . Ama o herif sanırım isim olarak tanınmış birinden bahsediyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Murat alamazsın, neyi anlamak istemiyorsun?

Adamların 28'inde CL rövanşı var, tarihlerinde 2. kez CL'ye kalmak üzereler.

Real Madrid gelip istese, şimdi olmaz der herifler. Cebinde 15 milyon varsa, git randevu ayarla 29'u sabahına.

hadi onur hadi, alırsın almazsın dilediğimi yazarım sen mi karar veriyorsun kimin ne yazacağına.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

hadi onur hadi, alırsın almazsın dilediğimi yazarım sen mi karar veriyorsun kimin ne yazacağına.
Alamazsın diyorum, yazamazsın demiyorum.

Sabahtan beri Soucek Soucek diye takıldın, düzelteyim dedim.

Ne yazarsan yaz yoksa, blogger gibi.

Çevrimdışı KARA BOĞA

samet aybaba demisken sunu birakayim ki unutan varsa hatirlasin:

https://www.ntvspor.net/futbol/kume-duser-dediler-sampiyonluga-oynattim-579e33d5c873cc3eb426938a

Bu adam Besiktas'in hocasi iken Besiktas hakkinda "herkesin küme düser dedigi takim" ifadesini kullanmistir. Kasasinda 0 TL kalsa bile kimse Besiktas hakkinda böyle konusamaz.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı cursedofdragon

vida paylaşmış bunu instasından yarın ki maçta stoperde medel olacak deniyor gidiyor mu acaba vida  :alala:

Çevrimdışı mrred

vida paylaşmış bunu instasından yarın ki maçta stoperde medel olacak deniyor gidiyor mu acaba vida  :alala:
Haydaaa gidiyor mu yoksa
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Football Manager başlığımız açılmıştır arkadaşlar. Aramızda Football Manager'a gönül verenler varsa başlığı ıssız bırakmayalım  :)

-->  http://besiktasarena.com/tiner/football-manager-(oyun)

@MUSTAFA_
@Erman1903
@mrred

Orjinal Paylaşımlıydı benim FM 2019, açamıyorum save'mi şifre değiştirildi. :).  Netten çektim yine transferler başlayınca updatesiz halini sadece ligler açık oyunculara bakıyorum.

FM Live'dan keşke zamanında arşiv yapsaydım Beta testerdım.  Kartal FC diye bir takımım vardı, 1 sene 2. olmak suretiyle her sene şampiyon olarak lig atlayıp en üst lige çıktığım gibi şampiyon olmuştum. Baya rekorlu, durdurup formasyon değiştirmeli eziyet vermeli. Kornerde Bir direkten gol olurdu, üst üste olmaz diye durdurur direk değiştirir attırırdım. Kill Joy falan gibi şeyler derlerdi.  O yılın desktop sürümünden programla Online'da ki oyuncuların gizli özelliklerine bakardım :)

Değişik baya online oyun oynadım ama hiçbirinden o keyfi alamadım, belki yaşım küçükken Ultima Online olabilir. Maddi olarak karlı olmadığı için durduruldu. Elbet bir gün tekrar acacaklar ama :)

Çevrimiçi Necmi

Bunun fikret ormanın yaptırdığını iddia ettiği anketle ne alakası var? ben üniversitede marketing dersi aldım. Anket nasıl yapılır, soruyu ne şekilde sorarsan nasıl sonuç çıkar biliyorum. Gelsin o anketi bu forumda yayınlasın görelim.
foruma fazla güvenme derim emin ol üç aşağı beş yukarı öyle bir sonuç çıkar
gidip stadda yapsa ordanda bu sonuç çıkar. :D Beşiktaş taraftarı yaşca büyüktür ne konuşursa konuşsun
karar verirken bir sonraki adımı düşünerek verir. geleceği hesap eder. sen sosyal medyadan Beşiktaşı takip ediyorsun
ama çok yazan çoğunluk olmuyor. birileri yırtınıyor tribündeki taraftarı Başkana karşı döndürmek için ama olmuyor.

Çevrimiçi mellfred

Gonalons doğru olsa bari. Baya şekil değiştirebilir orta saha.

Bence Fredy Guarin de gündeme gelmeli. Çok uçuk bir yıllık ücret mi ister bilemedim ama epeydir gözden uzakta bir adam popüler taliplileri olmayabilir.
Guarin yaşıyor muydu ya! Sen ismini yazmasan yaşadığını hatırlamazdım
gittim baktım kulüpsüz görünüyor
hastasıydım ben bunun

Çevrimiçi Necmi

formundasin bugun
Once fetocu hakan
Sonra besiktas kanserinin yaraticisi sanli kaptan
Ya bu salgini baslatan o adam patient zero yaaa
Kotuyu cagiriyon yarin 2-0dan 2-2 falan olursa senden bilecem

ben seyretmedim bilmiyorum ama iyi oyuncuymuş efsaneymiş diyorlar.o bile efsane ise segen baya bir efsanedir.ben kensi efsanelerimi sayarsam bir çırpıda aklıma gelenler metin ali feyyaz ulvi kadir  recep nouma ilhan münch  vs. bazıları byük topçu olduğu için efsanedir ama misal recep öyle değildir ama efsanedir.şanlı da belki öyle bir efsanedir bunu en iyi süleyman ve necmi abiler anlatır.beni de temize çıkarırlar belki :lol:
yok canım nesi efsane dönem dönem yıldızlaşan oyuncular olur kendi döneminin yıldızı
bu efsane diye tanımlanmaz. burda bazı arkadaşlar yıldız oyuncuları efsane ile karıştırıyor.
bir camianın efsanesi olmak başka birşey sadece o camia değil diğer camialar tarafındanda saygı duyulur.

Çevrimdışı tangaz

yarın güzel bi galibiyet alsak enerjimiz yükselse  ardından hafta için 2 transfer sonra bi galibiyet daha milli ara filan güzel gider

Çevrimdışı tangaz

bu arada yarın hocanın beden dili de önemli bakalım tribünle iletişimi nasıl olacak.

ben yerinde olsam maç önü güzel bi selamlarım tribünleri galibiyet sonrası da tüm tribünleri sırayla dolaşır el sallarım gülümserim filan. bizim taraftar güzel bi maç sonu uzatılan eli geri çevirmez ve doğrusu da bu.

bir an evvel bütünleşmemiz lazım.